What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: PokemonWorldOnline

Jak to now?? Od 0 wszystko?


#Eldiane
Robisz sam, czy pomoc by ci si? przyda?a? ; d
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

ehh lepiej ?eby chodzi?y ;/ I te grafiki to troche lipna sprawa ma?o urozmaice? do nich itp . Ale to ju? wasz wyb?r .
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Dlaczego lipa omg na gba dalo sie grac to tutaj tez nie widze problem?w
 

robeq123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

wg. mnie najlepsza by?a mapa nr.2 przer?bka rpg i ?eby poki chodzi?y po mapie. Ta 3 mi si? nie podoba to wog?le nie b?dzie jak Tibia tylko jak Pokemon Online co ma z**b*** grafe i og?lnie s?abo si? tam gra bo sam pr?bowa?em :(


dla por?wnania daje adres stronki czego? w stylu GBA

i serwer br mi?dzy 6;00 a 13;00 na serw mo?na wej?? bez problemu wi?c zobaczcie sami po?ci?gajcie sobie te 2 wersje i m?wcie co bardziej si? wam podoba. Mo?e to jako? pomo?e w wybraniu mapy Eldiane. :(

 
Last edited:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: PokemonWorldOnline

No ja te? my?l?, ?eby nie robi? od 0 nowej mapki. Mo?na przecie? troch? pierwsz? mapk? przerobi? lub t? drug?. Po prostu Eldiane jeste? niezdecydowany...
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@Eldiane
No nie wiem na m?j gust przerobienie tibi na takie co? nie s?u?y pozatym jakby tu zrobi? pustynie ? Grafiki tibijskie nie pasuj? to tych ;/ . Ale to tylko moje zdanie . A je?li mo?na to poka? jak?? grafike outfity . I lepiej ?eby pokemony same chodzi?y .



A mape proponaw?bym da? kt?r? z tych co macie a nie robi? ju? chyba 3 mape ;d


@robeq123
Zauwa? ,?e to 1 nie jest na silniku tibi a br ma 11 server?w gdzie gra po 200-300 os?b na ka?dym wi?c ?
 
Last edited:

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

po 1 pierwsza mapa poszla sie jebac bo mialem formata , 2 mapa bedzie pod rpg i teraz robie do pokokemon
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Nie lepiej by by?o zrobi? jeden serwer z mapa poprzedni? i drugi serwer z mapa t? co robicie?
 

robeq123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

ale zr?b mape w stylu tibia tak jak br a nie ten pokemon online to jest takie dupne:/ mia?em nadzieje ?e wko?cu b?dzie co? w stylu PO br tylko poki mia?y lvl i ewolucja od poziom?w a nie kamieniami, a tu pokemon online b?dzie ledwo przypominaj?cy tibie, grafika od kt?rej oczy bol? :(
 

Alexis

Advanced User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
183
Reaction score
9
Odp: PokemonWorldOnline

@lowix
Nie kombinuj, nie kombinuj....
@up i 2up
To pa "go na BR -.- ..."

@topic
Mapka GBA mi si? naprawd? podoba.
Co do urozmaice? to mo?na je stworzy? w stylu GBA. nie?
Niech b?dzie GBA mapa bo Tibijska mi si? za bardzo nie podoba...
Og?lnie dziki tej gba mapie b?dzie bardzo fajny klimat pokemonowy XD


Pozdrawiam
Alexis
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@up
Co ja kombinuje ? 0.o Zastan?w si? co piszesz . Jak chcesz oczojebne grafiki 0 urozmaicenia prosz? bardzo .

Cz?owieku na br zapewnie nie wpi?e? 7lvl'a <lol2> wi?c morda w kube? .
 

robeq123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

uwierzcie mi gra?em w pokemon online w stylu GBA oraz gra?em na br
i du?o bardziej podoba mi si? br ni? walka na tury z graf? od kt?rej po 30 min gry oczy wysiadaj?.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

up/\
czy kto? mowi? ze prowadzamy nowe okno walki na tury ?


Po pierwsze nie bede robic rozpixelowanych obrazkow pokemon?w po 2 wektory pokemon?w sa inne ni? w tibi co wyglda kr?tko mowiac CHUJOWO tutaj all bedzie mia?o rece i nogi
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Na takiej mapie to w GBA mog? sobie zagra? zamiast da? co? nowego...
 

robeq123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

to co teraz robisz czyli mapa GBA tak mnie dobi?a tyle czekania na serwer a ty go poprostu jebiesz ze shock. Szkoda tego serwera mog?o a nawet mo?e by? fajnie ale napewno du?o lepsza b?dzie mapa w stylu tibia jak na Br a nie taki shit.

Jak kto? lubi gra? w pokemony z tak? graf? to niech se kupi game boy color za 20 z? jak nie mniej i do tego pokemon te? nie drogo i niech se gra.

Alexis i ten habi to tylko dupe umiej? liza? poprostu nie por?wnywali?cie PO Br z pokemon online da?em linki por?wnajcie se i zobaczycie r??nice to wyskakiwanie z trawy to jeden z najgorszych pomys??w a najgorszy to ta mapa ?alowa

By?cie zrobili normalny serwer tak jak br tylko zamiast only evo kamieniami to evo od lvl i by sie posrali a tak to sie mog? poszcza? ze ?miechu ?e takie g?wno polacy robi?.
Br stworzyli co? fajnego zwalili tylko te kamienie i dlatego mi si? troche to nie podoba my?la?em ?e tu b?dzie fajnie ale zawie?? si? mo?na, no trudno.
 
Last edited:

Habi1994

Active User
Joined
Dec 9, 2008
Messages
84
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

Mi si? te? bardziej podoba wersja GBA, ten klimat b?dzie nie zast?piony ;) poza tym jako? na emulatorze z gba na full screnie gdzie by?o wida? ka?dy piksel jako? mog?em gra? ile chce i oczy mi nie wysiada?y ;)

@edit
Robeq123 dupy to ja nie li?e nie staram si? o ?adne wzgl?dy chc? tylko ?eby projekt by? najlepszy...
a jak sie wam nie podoba grafika z GBA to na br sobie pograjcie, nie wy to inni przyjd?
 
Last edited:

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@Habi1994
Twoja karta graficzna nie daje rady mi dzia?a?o normalnie :D Pozatym jak Ci si? niepodobaj? normalne grafiki z tibi to graj sobie na GBA nie ty to inni przyjd? .

@robeq123
Zgodze si? z wszytstkim co napisa?e? z t? map? i systemem pokemon?w

Kto? tam napisa? klimat ... Jaki klimat ? Z outfitami z tibi itp ... Pozatym wydaje si? to teraz ?atwe ale tych grafik b?dzie potrzeba wi?cej ;) Np. Krainy lodowe ,pustynne piramidy ,r?zne wulkany ,podziemia i r??ne akcesoria do miasta .
 
Last edited:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: PokemonWorldOnline

Te? mi si? wydaje, ?e zastosowanie grafik z gba do tibi jest to kompletne dno. A Eldiane zamiast zrobi? kopie mapy zrobi? formata kompa. Oczywi?cie komputer m?g? Ci si? popsu? - tak przypuszczam, ale czy na trybie awaryjnym nie mo?na by?o tego odzyska??
By?o min??o...
 
Status
Not open for further replies.
Top