What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: PokemonWorldOnline

Ots niewystartuje mam 90% informacji.. o tym
 

ekyuu

New User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

dobra, whatever - jedziecie ich projekt, co im napewno w ?aden spos?b nie pomaga a napewno nie umila im pracy, a w 4tej klasie by?em i to ju? dawno i w og?le nie mam poj?cia do czego by? ten komentarz - chcia?es si? popisa??
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

A twoja st*** wczoraj zrobila mi las&e i mam 100% informacji o tym ;>| Prosze admina o zbanowanie tego osobnika
A w sprawie mapy to j? ca?y czas tworze ;)
 
Last edited:

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

A kto tutaj jest kurwa adminem servera ja pierdole jak nie macie w?asnego rozumu i s?uchacie dzieci to pozdro pota?cz
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

Osobnika niewiadomej p?ci !

Dowiem jak b?d? te poki z trawy czy nie ? Zr?bcie normalnie na respie to mo?e kto? si? jeszcze utrzyma bo trawa to bez sens .
 

Sexowny

User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Szkoda, ?e wszystko jest zmieniane co chwila. My?la?em, ?e autor jest bardziej zdecydowanym cz?owiekiem i wie co robi, ka?dy si? mo?e pomyli?, trudno.
Tak jak pisa?em wcze?niej, nie podoba?o mi si? wyskakiwanie pokemon?w z trawy z trawy, pisa?e? ?e tego nie b?dzie, ?e b?dzie mapa RPG, ?e to i owo i zn?w lipa, nie wiadomo co teraz b?dzie. Projekt fajnie wygl?da?, mia? r?ce, nogi mog?em to sobie przynajmniej wyobrazi?, ale teraz widz?, ?e nie b?dzie si? to r??ni?o za bardzo od gierek forumowych pokemon?w.

Zaczynam mie? lekkie w?tpliwo?ci co do powstania OTS, ale to nie dlatego, ?e wam ?le ?ycz? czy nie chc? by powsta?, bo chc?. Ale takie zmienianie zdana co chwila, dzia?a na podej?cie do tego projektu, a tak si? ko?czy?y wszystkie inne znane mi projekty..

Pozdrawiam Sexowny.


Edit.

' A twoja stara wczoraj zrobila mi laske i mam 100% informacji o tym ;>| Prosze admina o zbanowanie tego osobnika '

My?la?em, ?e jeste? bardziej stonowanym i rozs?dnym cz?owiekiem, a tu prosz?. ;x
 
Last edited:

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Kiedy? cierpliwosc sie konczy up /\ ;]

Zrozumcie ?e je?eli pokemony b?da wyskakiwa? z trawy b?dziemy mieli wi?ksze mozliwosci w umieszczaniu potwor?w.
I z trawy i tak b?da wykakiwa? pokemony 32x32 czyli 2 ewolucje b?da wystepowa? normalnie na respawnach
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

Nie rozumiem to b?d? i na spawnie i w trawie ?
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Tak.
Z trawy b?d? wyskakiwa? s?abe pokemony cos jak w tibi rotwormy orki itd a na normalnych respwnach beda poki typu Dragon itd ( Opis dla niekumatych)
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

To ostatnie pytanie czy Takie geodude czy bulbasaura lub machopa spotkamy w trawie ? Wola? bymm nie . W trawie mog?y by by? takie poki jak : caterpie , ratta ,weedel ,speraw, pidgey ,nidorany ma?e i tam jeszcze pare s?abszych nic wi?cej .
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Zobaczymy jak to wyjdzie jeszcze respawny do traw nie s? ustastawione bo mapy nie ma jeszcze;]
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: PokemonWorldOnline

I tak Ci rozjebiemy ten ots to jest banalne widac ?e dziecko kt?re robi afere o wielkim starcie a nic nie umie.
Czekamy z niercierpliwo?ci? na start ;*
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: PokemonWorldOnline

Dziecko kt?re ma 11 Lat i uwaza sie za Hakera te? mo?e byc ?mieszne :/ Jesli OTS niewystartuje to niewystartuje, Niem?sicie odrazu p?akac...
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Serwer wystartuje gdyz wszystko co robie robie do konca;)
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: PokemonWorldOnline

Potrzebny nam jest jaki? grafik, kto? kto by mi pom?g? powycina? gotowe sprite, ja wszystko wyja?ni?
 
Last edited:

Juuzeff

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Bo?e jak ja czytam co wy tam pierdzielicie to a? mi was szkoda wiecie?

@Exedras i Lowix jak Wam nie pasuje wygl?d to narka okej? Wy o tym nie decydujecie i to wasz problem ze Was oczy bol? mnie nie, jak i 99% os?b, kt?re gra?y w pokemony na GBA.
@ FerN jak jeste? taki pr0 i w og?le to zr?b swojego poke ots'a i zobaczymy jaka pr0 elo map? zrobisz.

I jak wam innym nie pasuje to wypad na br do naabbkuf gdzie wygl?dy s? tak zjebane ze huj <sory za przekle?stwa> to ma by? inny serv a nie kolejny plagiat.

Z mojej strony bardzo mi si? podobaj? pomys?y Eldiane i trzymaj tak dalej :>
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

up /\
Dziekuje za wsparcie ;] R?wnie? uwa?am ze zastosowanie z "gorszymi" jako?ciowo grafikami
b?dzie strza?em w dziesi?tke bo na taki server wbij? napewno osoby ktore s? fanami gameboya a takich os?b jest o wieeele wieleee wiecej ni? normalnych tibijczyk?w
 
Joined
Dec 28, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

OMG po co ten spam? Przyszli?cie ponabija? posty? Eldiane i tak zrobi jak b?dzie chcia? i mi to pasuje... Chcecie serwer taki jak BR al po co?! Je?li taki chcesz to id? do brazoli. Ja wierz? w to, ?e Eldiane wie co robi, bo moim zdaniem jest do?wiadczon? osob? w tych sprawach i jaki serwer zrobi na takim b?d? gra?.

Dzi?kuje, dobranoc.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@Juuzeff
Jak ich tak wyzywasz to mo?e powiesz nam co ty umiesz ? To co oni tam zrobili ty by? nie zrobi? tego w 0,001% wi?c nie ma tu o czym gada? :) .
Pozatym mam prawo wyra?i? swoje zdanie .
 
Status
Not open for further replies.
Top