What's new

Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Status
Not open for further replies.

Zumix123

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Konkurs spoko ale mnie bardziej zastanowily skille tego knighta... kto bym takim hardkorem i trenowal go we wszystkich skillach? xD
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Doskona?y pomys? na konkurs.
z jednej strony jest zle poniewa? d?ugo trwa konkurs ;| i ka?dy mo?e wygra? ;p
a z drugiej strony dobrze bo wi?ksza ilo?? os?b si? b?dzie stara? zaprasza? a przez to wi?cej b?dzie u?ytkownik?w.

#. Co do konkurs?w, bardzo efektowne nagrody, ja bym wybra? nagrod? 1 lub 3, ale bardziej 3 jako intensywna dla mnie ;p ( moderator Dzia?u Powitalni ) heh, ale to nie oto tutaj chodzi w tym co pisz?.

Lecz musz? przyzna? ?e troch? g?upi konkurs zrobiono :( , poniewa? jak zobaczy?em na jednym z portali bardzo licznym ( reklam? ) TNP, to u?ytkownicy tamtego Portalu potraktowali to bardzo intensywnie i chamsko. jak to uj?? ka?dy kt?ry tam napisa? post to o takiej tre?ci ( Wypie*** z tym g?wnem z tego forum ) i takie inne...
Wi?c w ten spos?b mo?e na odw?d si? ukaza?, ?e u?ytkownicy zamiast dochodzi? na forum zaczn? odchodzi?. Poniewa? jak kt?ry? u?ytkownik z tego forum takie wulgaryzmy przeczyta w stron? TNP to mu si? mo?e odechcie? tego forum i przej?? na ?atw? stron? tamtego licznego portalu co tak brutalnie i chamko odpowiadali na nasz? reklam?. ( ja staram si? jedynie na Gadu i na Youtube reklamowa? ) jest bardziej spokojniej i ofensywniej, bez ?adnych skutk?w ubocznych.

Nie wiedzia?em * bo nie przeczyta?em do ko?ca * ?e dana osoba kt?ra wesz?a w link mia?a poda? nick danej osoby kt?ra j? zaprosi?a, i chyba to nie b?dzie si? liczy?o poniewa? jak dostawa?em na Gadu wiadomo?ci o zarejestrowanych to wysz?o mi 76 zarejestrowanych na forum. aha, reklamowa?em tak?e ani mowo na Poczt? ( o2, wp ) .
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Odpowie kto?, bo jak na razie nikt chyba nie otrzyma? odpowiedzi co do tej rangi kt?ra ma by? jedn? z nagr?d oferowanych dla os?b kt?rzy zaanga?uj? si? w reklam? portalu, wi?c mi?ki, raz dwa tutaj ze szczeg??ami opisywa?.
 
I

Ivellios

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Otrzymana ranga nie b?dzie rang? moderator +. Czy to wa?ne jak? konkretnie rang? si? otrzyma? Podobno u?ytkownicy nie patrz? na kolorek...
Lecz musz? przyzna? ?e troch? g?upi konkurs zrobiono , poniewa? jak zobaczy?em na jednym z portali bardzo licznym ( reklam? ) TNP, to u?ytkownicy tamtego Portalu potraktowali to bardzo intensywnie i chamsko. jak to uj?? ka?dy kt?ry tam napisa? post to o takiej tre?ci ( Wypie*** z tym g?wnem z tego forum ) i takie inne...
Tak - to prawda. To zale?y tylko on u?ytkownik?w - my napisali?my sposoby promowania tnet i w ?adnym, za??czonym w pierwszym po?cie, sposobie nie by?o nak?aniania ludzi do spamu czy ?amania netykiety.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Szkoda ?e nie potrafi? zobaczy? kogo zaprosi?em :(.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Mam nadziej? ?e uda mi si? zdoby? pierwsze miejsce, na razie wed?ug statystyk jestem drugi/trzeci.
Zapowiada si? na d?ug? list? zaprosze?.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Przecie? to zwyk?a ?ciema i wykorzystanie u?ytkownik?w.

1. Kolega (14)
2. Kolega z gry (5)
3. Ksodio (4)

Gdzie tu s? aktualizacje?
Raczej masowe op??nienie..

Mi si? wydaje ?e te nagrody otrzymaj? multikonta administratora,
czyli nic on nie straci - a my stracimy nadziej?.
- Niez?y trik. ; )..


Zaprosi?em 5 os?b, aktualizacji nie ma...



Pozdrawiam,
/Xanosta
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

zgadzam sie troche z up kto by da? tak? posta? z takim eq i z takimi skillami za zaproszenie 20 u?ytkownik?w.u?ytkownik?w i tak du?o bo to w ko?u najpupularniejsze polskie forum o tibi nie wliczaj?c forum tibi.pl
topic@
kusz?ce nagrody zobaczymy kto wygra
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Przecie? to zwyk?a ?ciema i wykorzystanie u?ytkownik?w.
Gdzie tu s? aktualizacje?
Raczej masowe op??nienie..
Mi si? wydaje ?e te nagrody otrzymaj? multikonta administratora,
czyli nic on nie straci - a my stracimy nadziej?.
- Niez?y trik. ; )..
Zaprosi?em 5 os?b, aktualizacji nie ma...

Pozdrawiam,
/Xanosta

Dok?adnie, prowadzi?em kiedy? serwis z pewnym cz?onkiem tej?e kadry. Bez om?wienia tego ze mn?, stworzy? on fa?szywy konkurs, w kt?rym to nasze konta mia?y zgarn?? nagrody.
Widocznie takie zachowanie jest na Tnecie ca?kiem normalne.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ja zaprosi?em 11 os?b i nie wydaje mi si? ?ebym by? multikontem administratora.

Edit:

Czego si? nie robi dla tibia.net.pl ?

Banishment:Account banished until Aug 13 2010, 13:48:00 CEST because of hacking (Spreading hack links is a violation of Tibia Rule 3d)

Edit2:

Zg?aszam ?e mam osiedlowe IP (wsp?lne) a reklamowa?em tak?e to u koleg?w.
Je?eli b?dzie takie samo IP oznacza to ?e nie jest to moje multikonto ale konto kolegi (?atwo sprawdzi? czy nie k?amie, wystarczy sprawdzi? hosta bo chyba jest u ka?dego inny)

Ten profil jest dziwny:

Code:
http://tibia.net.pl/members/kolega.html
 
Last edited:

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Przecie? to zwyk?a ?ciema i wykorzystanie u?ytkownik?w.
Gdzie tu s? aktualizacje?
Raczej masowe op??nienie..
Mi si? wydaje ?e te nagrody otrzymaj? multikonta administratora,
czyli nic on nie straci - a my stracimy nadziej?.
- Niez?y trik. ; )..
Zaprosi?em 5 os?b, aktualizacji nie ma...

Pozdrawiam,
/Xanosta

Ponawiam zarzut.

http://tibia.net.pl/members/kolega.html <<-- Look ten profil. 0 post?w,0 temat?w etc. Administracja z nas jaja sobie robi?.. :/
 

PrO GrAcZ

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
7
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Je?eli Eldiamond organizuje konkurs musi by? jaki? haczyk ;>
 

Dethrok

New User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Konkurs ciekawy lecz interesuje mnie jedna rzecz... Czemu za trzecie miejsce jest ranga na forum? Czy nie powinno otrzyma? si? rangi za pierwsze? C?? co do nagr?d to musz? powiedzie? ?e "Admin/Administracja" si? postara?a, na pewno to przyci?gnie u?ytkownik?w ;).
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Otrzymana ranga nie b?dzie rang? moderator +. Czy to wa?ne jak? konkretnie rang? si? otrzyma? Podobno u?ytkownicy nie patrz? na kolorek...
Tak - to prawda. To zale?y tylko on u?ytkownik?w - my napisali?my sposoby promowania tnet i w ?adnym, za??czonym w pierwszym po?cie, sposobie nie by?o nak?aniania ludzi do spamu czy ?amania netykiety.
Na kolorek nie patrz?, ale na nazw? owszem, mam zrozumie? w takim razie, ?e nie macie pomys?u na ?adn? rang? i tymczasowo po prostu nas robicie w konia, tak? Bardzo mi przykro, ale tak to przyjmuje do wiadomo?ci. Jeszcze jakie? informacje dotycz?ce r-keya i e-maila na postaci kt?ra jest nagrod? w evencie.
 

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Gdzie zobaczy? ile os?b zaprosi?em?

#down
Ok thx reput leci :D

Notka moderatorska:
Sklejone.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

@up
Wchodzisz w sw?j profil, klikasz w zak?adk? statystyki i na samym dole masz takie co? jak Osoby polecone: xxx.
 

Monstrual

New User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
5
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Tak, bardzo interesuj?ce. Bardzo ciekawy konkurs. Jedna i bardzo wa?na rzecz interesuj? mnie.

Kto zaprosi? najwi?cej ?
Mo?na napisa?? A" Administrator " Napisz, od?wie? statystyki Top.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Wszystko jest dobrze w top, tylko ?e user "Kolega" ma jednego zaproszonego wi?cej.

Edit:

No dobra, ju? 27 :p.
 
Last edited:

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Za 3 miejsce jaka ranga na forum b?dzie?

@edit
Napisze to teraz zanim dostane bana. Wys?a?em link koledze zrobi? on konto i p??niej powiedzia? mi ?e ju? mia? konto. Wi?c sry.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top