What's new

Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Status
Not open for further replies.

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Chocia? Napster mnie nie lubi no ale musz? mu przyznac racj?...
Administracja Tibia.net.pl pokaza?a na co sta? wi?c lepiej nie bra? udzia?u w konkursach kt?re s? juz z g?ry ustawione

Co do tematu, jak wy?ej napisa?em nigdy nie b?d? bra? udzia?u w czym? takim
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

informacje o uzytkownikach w top na miejscu 2 i 3 :
kolega:
Zarejestrowany
17-04-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
________________
google:
Zarejestrowany
15-09-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
.tyle =]

Z tego wynika ?e walcz? sam ze sob?, ekscytuj?ce :curse:.

Wed?ug mnie ?eby by?o cicho na forum administrator powinien usun?? te konta niezw?ocznie.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

informacje o uzytkownikach w top na miejscu 2 i 3 :
kolega:
Zarejestrowany
17-04-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
________________
google:
Zarejestrowany
15-09-08
Wszystkich post?w
0
Czas sp?dzony na forum
N/A
.tyle =]

Konta stworzone dwa lata temu aby zamierzy? co? takiego? xD Nie no mo?e date im zmieni? ; d
A tak w og?le mam pytanie
"3 Miejsce: Do?adowanie do telefonu + Ranga na forum"?
Jaka ranga? No chyba nie admin:O
:D
 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zjeeeeebany konkurs djamentoguowy wchodzi na forum tylko zawsze na 5min i spierdolil cala sprawe powinien te forum sprzedac. dobra dajcie juz tego warna.
 
G

Guzux

Guest
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Bo?e, czemu forum przypad?o 'eldiamondowi'. Przecie? to ju? jest masakra co tu sie dzieje. El co? nie uda?o sie z ustawianiem konkursu? :\ Nagrody - blee. Poco mi (pewnie) vip czy co? za konkurs. Rapidshare owszem Ciekawe, ale reszta? :<
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Pisz? po raz trzeci, po zako?czeniu konkursu wszystkie osoby bior?ce w nim udzia? b?d? sprawdzone! Ka?de fake konto, nabijanie sobie poleconych b?dzie r?wnoznaczne z wykluczeniem z konkursu.
 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Pisz? po raz trzeci, po zako?czeniu konkursu wszystkie osoby bior?ce w nim udzia? b?d? sprawdzone! Ka?de fake konto, nabijanie sobie poleconych b?dzie r?wnoznaczne z wykluczeniem z konkursu.

blablablablablablablabla aha aha no ok ok rozumiem
-_- nie no spoko wylapiecie tych pseudo koxow ale jak ziom sie nie loguje 2 lata na konto czy co to jak kuraw moze zapraszac ludzi jak nawet linku nie mogl wziasc to jest jedno wielkie pierdolone fake bo trzeba sie zalogowac zeby w ogole link do zapraszania wziasc:)
 

bartox

Active User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
99
Reaction score
10
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Czy ja dobrze rozumiem ze jesli ktos sie zarejstruje bo mu dam link i go o to poprosze to bedzie musial siedziec na tym forum bo inaczej mi go odejmiecie?
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Czy ja dobrze rozumiem ze jesli ktos sie zarejstruje bo mu dam link i go o to poprosze to bedzie musial siedziec na tym forum bo inaczej mi go odejmiecie?

Nie b?dzie musia?, bo nikt nie jest w stanie zmusi? do kogo?, je?eli jednak np. 9 na 10 u?ytkownik?w b?dzie zrobionych na to samo ip, podobnego maila, czy te? z 30 poleconych u?ytkownik?w nikt nie napisz? ?adnego posta, wtedy b?dziemy odrzuca?.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Nie b?dzie musia?, bo nikt nie jest w stanie zmusi? do kogo?, je?eli jednak np. 9 na 10 u?ytkownik?w b?dzie zrobionych na to samo ip, podobnego maila, czy te? z 30 poleconych u?ytkownik?w nikt nie napisz? ?adnego posta, wtedy b?dziemy odrzuca?.

Zacytuje post Napstera, bo chyba go nie przeczyta?e?.

Ty bez kitu do m?drych nie nale?ysz. Jaki problem jest w stworzeniu poprzez acp paru kont, kt?re mog? wygl?da? na realistyczne tak, by oszuka? u?ytkownik?w?

Co do elDiamonda:

We? si? ogarnij cz?owieku, pierwsze - nie jest ?adnym problemem stworzenie 30 kont, w ten spos?b, ?e nikt si? nie zorientuje. Nast?pne, nikt by nie dawa? ani takich samym maili, ani nie rejestrowa? si? z takiego samego IP - no chyba, ?e uwielbia?by nosi? miano idioty, c??.

Jak ju? chcieli?cie rozda? tylko tego najta, kt?ry jest warty mo?e po?ow? tego co napisano (je?li nie ma rec-keya), to trzeba by?o jako? ?adniej to ustawi?, bo teraz to akceptowanie zaprosze? "google" i "kolega", wysz?o tak ?miesznie, ?e a? ?a?o?nie. Ale starajcie si? :D

#down

Tu chodzi bardziej o tuszowanie i robienie w ciula u?ytkownik?w.
 
Last edited:

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Google wsz?dzie musi by? pierwsze ;<
 

Invicten

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
21
Reaction score
17
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zaczn? od tego, ?e jest to chyba najbardziej poroniony pomys? na owych u?ytkownik?w. ?ci?gniecie tutaj kilkadziesi?t nowych go?ci i co? Jajco, bo na tym forum nie ma praktycznie ?adnej ciekawej tre?ci. Nie ma sensu si? wypowiada?, jedynie ?ci?ga? silniki i skrypty.

Newsy i og?lnie ca?y dzia? "Tibia" to zlepek informacji z innych for. Ponadto niekt?re s? tak beznadziejnie napisane, ?e odechciewa si? czyta?. Nie pr?bujecie nawet zach?ci? u?ytkownika do konwersacji na dany temat.

"OpenTibia" wyl?garnia spamu, idiotyczne tematy ludzi, kt?rym nie chce si? ruszy? dupy i poszuka? odpowiedzi, mimo ?e jest ona na wyci?gni?cie r?ki. Beznadziejne komentarze, omnibusy (open)tibijskie, kt?rzy wszystko wiedz?, a przy pr?bie wyt?umaczenie im ich niewiedzy jedyne czego mo?na oczekiwa? do zjechania po mamusi. To ten w?a?nie dzia? przyni?s? "wielk? s?aw?" tnet'owi w ca?ej polskiej spo?eczno?ci zwi?zanej z OT.

Reszta dzia??w jest w miar? w porz?dku, ale s? to dzia?y, kt?re s? tylko dodatkiem i to nie ich poziom powinien by? najwy?szy.

I z takim produktem chcecie si? promowa?? (Ja si? pytam gdzie s? rodzice?)

Wi?kszo?? uczestnik?w tego konkursu to spamerzy, kt?rzy wsz?dzie wpierdol? linki. My?licie, ?e to przyniesie wam u?ytkownik?w? Nie! Ba, jest to wr?cz wymarzona antyreklama.

Co wi?cej mo?na doda?? Chyba tyle, ?e je?eli kto? my?la?, ?e z tym forum nie mo?e by? ju? gorzej to si? zdziwi?.

#edit (zapomnia?em zjecha? nagr?d =D)
No wi?c w?a?nie. Ty sobie jaja robisz? Co to ma by? za nagroda? Uczestnicy odwal? czarn? robot?, a ty dasz im jakiego? stare, od dawna nie u?ywane konto?

(Nie)pozdrawiam.
 
Last edited:

bartox

Active User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
99
Reaction score
10
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zapraszam przypadkowych ludzi i patrze tylko na licznik ilu ich mam to co jesli sie nie beda udzielac to nie wygram? troche glupie
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zaczn? od tego, ?e jest to chyba najbardziej poroniony pomys? na owych u?ytkownik?w. ?ci?gniecie tutaj kilkadziesi?t nowych go?ci i co? Jajco, bo na tym forum nie ma praktycznie ?adnej ciekawej tre?ci. Nie ma sensu si? wypowiada?, jedynie ?ci?ga? silniki i skrypty.
Newsy i og?lnie ca?y dzia? "Tibia" to zlepek informacji z innych for. Ponadto niekt?re s? tak beznadziejnie napisane, ?e odechciewa si? czyta?. Nie pr?bujecie nawet zach?ci? u?ytkownika do konwersacji na dany temat.
"OpenTibia" wyl?garnia spamu, idiotyczne tematy ludzi, kt?rym nie chce si? ruszy? dupy i poszuka? odpowiedzi, mimo ?e jest ona na wyci?gni?cie r?ki. Beznadziejne komentarze, omnibusy (open)tibijskie, kt?rzy wszystko wiedz?, a przy pr?bie wyt?umaczenie im ich niewiedzy jedyne czego mo?na oczekiwa? do zjechania po mamusi. To ten w?a?nie dzia? przyni?s? "wielk? s?aw?" tnet'owi w ca?ej polskiej spo?eczno?ci zwi?zanej z OT.
Reszta dzia??w jest w miar? w porz?dku, ale s? to dzia?y, kt?re s? tylko dodatkiem i to nie ich poziom powinien by? najwy?szy.
I z takim produktem chcecie si? promowa?? (Ja si? pytam gdzie s? rodzice?)
Wi?kszo?? uczestnik?w tego konkursu to spamerzy, kt?rzy wsz?dzie wpierdol? linki. My?licie, ?e to przyniesie wam u?ytkownik?w? Nie! Ba, jest to wr?cz wymarzona antyreklama.
Co wi?cej mo?na doda?? Chyba tyle, ?e je?eli kto? my?la?, ?e z tym forum nie mo?e by? ju? gorzej to si? zdziwi?.
#edit (zapomnia?em zjecha? nagr?d =D)
No wi?c w?a?nie. Ty sobie jaja robisz? Co to ma by? za nagroda? Uczestnicy odwal? czarn? robot?, a ty dasz im jakiego? stare, od dawna nie u?ywane konto?
(Nie)pozdrawiam.
Pytaj?c gdzie rodzicie pokaza?e? sw?j na prawd? dawno ju? zanik?y iloraz inteligencji. Skoro jeste? takim guru, arcymistrzem do spraw wa?nych kt?ry potrafi wszystko przekalkulowa? dok?adnie wiedzie? kt?ry dzia? jest najwa?niejszy, kt?ry mniej wa?ny (krzy? na drog?), to prosz? powiedz mi, czy forum sk?ada si? z jednej kategorii czy mo?e z ca?ej? Poczekaj! Ja znam na to pytanie odpowied?, witryna internetowa to jedna wielka sterta temat?w kt?ra jest ca?o?ci?, kt?ra tworzy rozg?os, reklamuj? w pewien spos?b j?, gdyby? chcia? zostawi? najwa?niejsze dzia?y to wi?kszo?? os?b w trymiga poznika?oby na inne fora internetowe co da?oby tylko temu uargumentowane potwierdzenie.

Ot?? to pomys? wcale, a wcale nie jest ani dobrze dobrany ani dobrze rozwini?ty bo zaproszenie jednego u?ytkownika kt?ry wcale nie potwierdzi maila aktywuj?cego konto nie jest niczym po?ytecznym skoro to tylko liczba podnosz?ca si? o jeden, cho? ka?dy dobrze wie, ?e i bez tego tnet rozwija si? r?wnie dobrze i u?ytkownik?w jest coraz to wi?cej czyli tak jakby?cie oddali posta?, rang? za nic. A w?a?nie... Zapomnia?bym trudno b?dzie niekt?rym znie?? to, ?e jaki? ba?wan kt?ry tylko zaprasza? no?-lajf osoby b?dzie posiada? kolorek, na ten temat jeszcze tyle, czy b?dzie on m?g? go straci?? Cz
Konta stworzone dwa lata temu aby zamierzy? co? takiego? xD Nie no mo?e date im zmieni? ; d
A tak w og?le mam pytanie
"3 Miejsce: Do?adowanie do telefonu + Ranga na forum"?
Jaka ranga? No chyba nie admin
y po prostu to ju? b?dzie sta?e miejsce kogo? tam w szeregach kolorowych? je?li tak to si? zawiod?.
Ahah xd. Tutaj masz racj? bo r?wnie dobrze pisz?c ranga mog? pomy?le?, ?e chodzi o administratora i dlatego si? stara? co ?mieszniejsze, do?adowanie za telefonu mog? poprosi? za dwie st?wki to wtedy zaprosz? 50 os?b i p?? ?eby by?o jeszcze lepiej. ?adnych informacji, to jest jak kupowanie kota w worku posta? pewnie na ots, do?adowanie za pi?tke, ranga pewnie jaka? z pogrubionym kolorkiem albo po prostu mo?liwo?? zmian podpisu pod nickiem, ewentualnie mo?na da? komu? mo?liwo?? wykazania si? w szeregach kadry ale to te? troch? poroniony pomys? bo jak trafi si? dzieciak to a? ?al patrze? jak b?dzie kaleczy? to co mo?e, i powinien robi?.
 
Last edited:

Invicten

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
21
Reaction score
17
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Pytaj?c gdzie rodzicie pokaza?e? sw?j na prawd? dawno ju? zanik?y iloraz inteligencji. Skoro jeste? takim guru, arcymistrzem do spraw wa?nych kt?ry potrafi wszystko przekalkulowa? dok?adnie wiedzie? kt?ry dzia? jest najwa?niejszy, kt?ry mniej wa?ny (krzy? na drog?), to prosz? powiedz mi, czy forum sk?ada si? z jednej kategorii czy mo?e z ca?ej? Poczekaj! Ja znam na to pytanie odpowied?, witryna internetowa to jedna wielka sterta temat?w kt?ra jest ca?o?ci?, kt?ra tworzy rozg?os, reklamuj? w pewien spos?b j?, gdyby? chcia? zostawi? najwa?niejsze dzia?y to wi?kszo?? os?b w trymiga poznika?oby na inne fora internetowe co da?oby tylko temu uargumentowane potwierdzenie.

Powiedz mi, o czym jest to forum? O Tibii i OT. W takim razie b??dnym jest stwierdzenie, ?e NIE s? to jedne z najwa?niejszych dzia??w (moim zdaniem najwa?niejsze). Je?eli jest to twoje pierwsze konto, to znaczy, ?e nie jeste? u?ytkownikiem tego forum zbyt d?ugo. Nie wiesz jakie by?y jego pocz?tki. To w?a?nie dzi?ki tym dw?m (w g??wnej mierze OT) kategoriom, tibia.net.pl zdoby?a tak du?o nowych cz?onk?w. Reszta dzia??w cz?sto by?a modyfikowana, powstawa?y nowe. Cz??? zmian by?? trafiona, inne nie. Ci kt?rzy egzystuj? tylko w nielicznych dzia?ach (np. kategoria maperska) przychodz?c na to forum nie wiedzieli, ?e takie co? istnieje (do pewnego czasu by? tylko jeden dzia? showroom). To w?a?nie fakt, ?e by?a tu du?a liczba skrypt?w, silnik?w, fajnych dodatk?w, news?w z Tibii sprawi?, ?e ludzie zacz?li si? rejestrowa? na forum. Jak widzisz to w?a?nie za spraw? "Tibii" i "OpenTibii" tibia.net.pl zyska?a popularno??. Nigdzie nie powiedzia?em, ?e reszta dzia??w jest bezwarto?ciowa. Jednak jest ona niszowa. Je?eli celem ma by? jak najwi?ksza liczba nowych u?ytkownik?w to trzeba rozwija? w?asnie te najwa?niejsze dzia?y.
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Mam pytanie co do konkursu.

Pytania ju? si? pojawi?y ale odpowiedzi nie widze ?eby by?y ujawnione.

1) Czy do tego 98 kina jest wyrobiony rec key?
2) Jak? nazw? rangi b?dzie nosi? gracz kt?ry otrzyma 3 miejsce w konkursie?
3)Czy ranga jest na sta?e?
4) Do?adowanie o jakiej kwocie? Z tego co wywnioskowa?em 20 z?? :)

Pozdrawiam
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Ja to my?l? ?e ranga jest na sta?e raczej nie na chwil? a do?adowanie to raczej b?dzie 20 z? ale zawsze co? ale mnie najbardziej interesuje 3 miejsce
 

SirGoodi

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
180
Reaction score
2
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zaproszenie mo?na samemu sobie wysy?a? ;p potem na proxy i jechane i tak z 100razy 98knight gwarantowany ;]
 

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

Zaproszenie mo?na samemu sobie wysy?a? ;p potem na proxy i jechane i tak z 100razy 98knight gwarantowany ;]
Nie czyta?e? wszystkich post?w proxy , b?d? sprawdz? czy co? takiego...
a te wszystkie konta co maj? po 30~~ zaproszonych to Admin?w s?.
 

bartox

Active User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
99
Reaction score
10
Odp: Polecaj Tibia.net.pl - Wygrywaj Nagrody!

aktywuj liste bo przeciez kolega ma 35 poleconych a niema aktywacji
AKTYWUJCIE LISTE!! bo niewiem czy zbierac
 
Status
Not open for further replies.
Top