What's new

Konfiguracja Polaczenia Przekierowanie port?w-Support

Status
Not open for further replies.

*Javimax*

Advanced User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
414
Reaction score
43
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Hehe zobaczymy czy jeste? taki m?dry ja mam router D-Link DIR-100v2 i m?cz? si? nad tymi portami 2 lata. Z tej stronki co poda?e? to wszystko ustawi?em jak nale?y ale nadal nie dzia?a, obecnie mam Windows 7, wy??cza?em firewall i nie dzia?a, m?j antywirus tez nie blokuje tych port?w. Masz mo?e jakie? pomys?y ?

Pozdrawiam,
Javimax
 

atemia

User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

:D Ja mam router Pentagram Cerberus. Na tej stronie kt?ra poda?e? w poradniku jest ale utkno?em w punkcie gdzie trzeba klikn?c w NAT bo czego? takiego u mnie nie ma. W ogule to mam ca?kiem inne manu ni? jest tam przedctawione na screnach. Je?li wiesz o co chodzi to prosz? o pomoc;p
 

drozd001

Advanced User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
209
Reaction score
17
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Heh niejeste? najlepszy przekierowywa?e? porty na routerze a na serverze to co niema tak?e zr?b poradnik na server bo cienko to widze ?eby wszyscy mieli router.

Pozdro. Drozd
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Hehe zobaczymy czy jeste? taki m?dry ja mam router D-Link DIR-100v2 i m?cz? si? nad tymi portami 2 lata. Z tej stronki co poda?e? to wszystko ustawi?em jak nale?y ale nadal nie dzia?a, obecnie mam Windows 7, wy??cza?em firewall i nie dzia?a, m?j antywirus tez nie blokuje tych port?w. Masz mo?e jakie? pomys?y ?
Pozdrawiam,
Javimax
Mozliwe, ze zle odblokowales porty. Sprobuj jeszcze raz. Jesli Ci sie nie uda hostnac OTS'a to ja juz Ci raczej nie pomoge, gdyz moja dzialka to przekierowanie port?w.

:D Ja mam router Pentagram Cerberus. Na tej stronie kt?ra poda?e? w poradniku jest ale utkno?em w punkcie gdzie trzeba klikn?c w NAT bo czego? takiego u mnie nie ma. W ogule to mam ca?kiem inne manu ni? jest tam przedctawione na screnach. Je?li wiesz o co chodzi to prosz? o pomoc;p
Znajdz poprostu zakladke, w ktorej bedzie "Virtual Servers".


Heh niejeste? najlepszy przekierowywa?e? porty na routerze a na serverze to co niema tak?e zr?b poradnik na server bo cienko to widze ?eby wszyscy mieli router.
Pozdro. Drozd
Zdziwisz sie jeszcze. Bardzo duzo osob ma router :)

Pozdrawiam,
 

hermes

Advanced User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
231
Reaction score
39
Last edited:

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Aff.. Kompletne zagadnienie o przekierowywaniu port?w ju? dawno jest w tym temacie:
http://tibia.net.pl/pomoc-z-ot/9304...erwerem-i-odpowiedzi-na-dreczace-pytania.html
Kt?ry jest przyklejony ju? ponad miesi?c ._.
I nie wiem z czym si? tak trudzicie. Przekierowanie port?w zajmuje oko?o 5 minut...
@edit
A i jest witryna na ten temat..
Suuuper. Ale ten temat to nie dyskusja tylko dzial support. Chyba wiesz co to znaczy?

Na przyszlosc prosze nie pozostawiac komntarzy, ktore nic nie wnosza.
 

Verd

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Jak wpisuje w tej konsoli ipconfig/all, nie mam IPv4, oraz nie mog? znale?? centrum sieci i udost?pniania.
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Pokaz mi screenshota wiersza polece?. Centrum sieci-nacisnij na monitorki na pasku zadan. I czy masz Viste? Bo w XP to s? to polaczenia sieciowe.
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

IPv4 to inaczej adres IP. Po wygladzie okna wnioskuje, iz masz XP. Dlatego zamiast Centrum sieci powinienes znalezc Polaczenia sieciowe. Nacisnac prawym przyciskiem myszy na siec i wybierz wlasciwosci. Dalej jest tak samo.

Postaram sie tez dostosowac poradnik do Win XP.

Pozdrawiam,
 
Last edited:

ktosiek26

User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

pomo?e kto? z ruterem dl524 nie umiem odblokowa? ! gg 4560436
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Ja Ci nie pomoge przez GG, ale moge Ci podac link do poradnika.
Code:
http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Dlink/DI-524/Tibia.htm

@down Zal mi ciea zwlaszcza takich ludzi ktorzy maja przed nosem rozwiazanie i mowia, ze "tam nic nie da rady"
 
Last edited:

ktosiek26

User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

zal i tam nic nie da sie zrobic w tym linku co mi dlaes !!!! ja juz go wiedzia?em i co z tego jak nie da rady tam nic zrobic piszcie na gg 4560436 help ;(;(
 

puchini97

User
Joined
Mar 8, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam takie pytanie.Posiadam Router Edimax AR-7084gA i jak chcia?em przekierowa? porty to nie wiem na kt?rym komputrze mam przekierowa? bo na PC mam Xp a na Laptopie Viste i jak chce otsa pod Viste to na Viscie musz? to zrobi??Ey a mi nie wchodzi jak daje login i has?o mam zapisane na kartce od go?cia kt?ry mi go instalowa? ale "g?wno" nie b?dzie prosz? o pomoc. Jak kto? si? orientuj? mam Internet z Multimedii (Emil Junior).
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Tak masz robic to na Viscie. Moglbys jasniej opisac swoj problem, bo niewiele zrozumialem.
 

ktosiek62

User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Age
28
Odp: Przekierowanie port?w-Support

e no pomurzcie to ja ktosiek26 tylko mi bana dali .. help 4560436;(;(;(
 

puchini97

User
Joined
Mar 8, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Tak masz robic to na Viscie. Moglbys jasniej opisac swoj problem, bo niewiele zrozumialem.


Mam ten router tylko ?e jak chc? si? zalogowa? to z?e has?o albo login :) i nie wiem co robi?.Has?o oraz login mam napisane na kartce od go?cia kt?ry mi go zak?ada?.No i w?a?nie tu mam Problem !! ;)
 

Ldrozd

Senior User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
572
Reaction score
44
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Musisz uzyskac passy. Nie ma innej mozliwosci odblokowania portow. Jak odzyskac passy? Nie wiem. Postaram sie dowiedziec
 

Speedox2

Active User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
72
Reaction score
6
Age
29
Odp: Przekierowanie port?w-Support

@up
Tu mnie rozjeba?e? -.-
Jak odzyska? passy? Nie wiem.
Skoro nie wiesz,to po co piszesz bez sensowego posta? Nabijaczu. -.-

#Topic.
Jak sprawdzam sw?j port wyskakuje mi 7170,Co mam zrobi? m?dralo? ;-<

Pozdro. :curse:
 
Status
Not open for further replies.
Top