What's new

Konfiguracja Polaczenia Przekierowanie port?w-Support

Status
Not open for further replies.

Sura233

User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Przekierowanie port?w-Support

DZiwnie ;D Odblokowa?em jako? porty no i w port cheker 7171 UCP - odblokowany TCP - zablokowany WTF?? Potem z routera usunalem wszystkie porty jakie ma odblokowac, a UDP 7171 - dalej odblokowane a TCP - zablokowane. To gdzie? indziej jest to TRCP zablokowane czy co?
 

yeah77

User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Elderozd jest z tob? jakis prywatny kontakt ? Bo potrzebuje pomocy.
 

trallpl

New User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam problem. Mianowicie w ipconfig/all pokazuje mi tylko 1 serwer DNS kt?ry jest na dodatek taki sam jak maska podsieci a musz? poda? 2 r??ne serwery DNS. Mam windows 7 i neostrad?. Co mam zrobi? w takiej sytuacji?
 

Dziekidzieki

New User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

A wiec tak :
w routerze porty odblokowane(virgin media- anglia)
antywirus wy??czony (Avast)
zapora systemowa (wy??czona)

I niestety nadal porty zablokowane

Pozdrawiam
 

Freszol

New User
Joined
Mar 23, 2013
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam router modecom mc-wr22. nie ma go w spisie na tamtej stronie, jak ostatnio przekierowywa?em porty wdg tego poradnika co podawa? autor tematu to wywali?o mi net. jak to zrobi??
 

Slumek541

Active User
Joined
Jul 29, 2013
Messages
89
Reaction score
1
Age
27
Odp: Przekierowanie port?w-Support

Mam Taki Problem Zrobilem Tak Jak Wyzej ale na stronie pisze ze porty sa jeszcze zablokowane mam internet usb z karta sim w srodku i nie wiem czy na nim moge miec otsa nie mam routera mam cos w stylu ipv4 nie wiem co to moje ip wew zaczyna sie na 10
a moje ip zew to 151.46.129.116 i sie zmienia jak odlacze i wlacze internet nie wiem co robic juz kilka miesiecy proboje odblokowac te porty w zaporze windows odblokowalem porty i na ikonie internetu tez i nic nie pomoglo prosze o pomoc
 
Status
Not open for further replies.
Top