What's new

Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Nevox

Advanced User
Joined
Aug 22, 2012
Messages
342
Reaction score
20
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Depo ?adnie wykonane, widz?, ?e architektura jest u Ciebie na wysokim poziomie. W temple natomiast czego? mi brakuje. Zadbaj o detale, i najlepiej jakby? cz??ciej wrzuca? prace, pozdrawiam :)
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Depo Spoko kocham te rodzaje ?cian po prostu kocham;]] jedyne co mi sie tam nie podoba to w?a?nie te p?yty naciskowe nie ten klimat;]
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Ladnie, naprawde podoba mi sie styl laczenia wallow
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Prace nie s? z?e ale mog? by? lepsze.
Na t? chwil? to 7 /10.

Regards,
Kaisus
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Chcia?em zaprezentowa? moj? idee tp room, jest to tylko jedno zdj?cie bo chodzi mi o sam pomys?. R?wnie? nie jest to w 100% sko?czone.
Znudzi?y mnie i chyba graczy te korytarzyki, kt?re s? na wszystkich serwerach fun.

tppng_nhanrnw.png
 
Last edited:

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Prace mi si? spodoba?y, wida? poziom. Czekamy na wi?cej, co? ciekawszego!:)
 

aerd3

Advanced User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
280
Reaction score
15
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Ahh, jak te prace do galerii r??ni? si? od rzeczywistych. 5x mniejsze albo i wi?cej robione na 100% i ss'y ma?e.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

aerd3
Wyt?umacz mi jedno, jak mapy w tibii, a te w rme mog? wygl?da? inaczej? Wszystko jest to samo, tylko in-game lepiej si? prezentuj?.
Wspomina?em wcze?niej, nie robi?em wi?cej zdj?? bo jest niesko?czone, to co na ss nawet nie jest wyko?czone, chodzi?o mi o sam? idee.

Co do mapy, zapraszam do wystawiania opinii.
 
Last edited:

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Tak, rewan?.:)
Mapa powinna dobrze si? prezentowa? w grze a nie w map edytorze. :)
Mam wra?enie ?e nie przy?o?y?e? si? do tego room'u. Jak dla mnie za pusto. Odrobink? wi?cej tego ?wirku, kamieni.
Jakie? statuy, pomieszane ?ciany, groundy. Pobawi? si? z tym d?u?ej.
ps. Za ska?ki te? si? we?.

Chcia?em zaprezentowa? moj? idee tp room, jest to tylko jedno zdj?cie bo chodzi mi o sam pomys?. R?wnie? nie jest to w 100% sko?czone.

:p //Vxr
 
Last edited by a moderator:

aerd3

Advanced User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
280
Reaction score
15
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

aerd3
Wyt?umacz mi jedno, jak mapy w tibii, a te w rme mog? wygl?da? inaczej? Wszystko jest to samo, tylko in-game lepiej si? prezentuj?.
Wspomina?em wcze?niej, nie robi?em wi?cej zdj?? bo jest niesko?czone, to co na ss nawet nie jest wyko?czone, chodzi?o mi o sam? idee.

Co do mapy, zapraszam do wystawiania opinii.

Mapy robisz ?adne, ale tak jak m?wi?em, prace do galerii r??ni? si? od tych kt?re normalnie si? robi, a do tego ss ma?y kt?ry jest kolejnym zabiegiem co polepsza wygl?d mapy na ss(Wida? mniej powtarzaj?cych si? element?w).
Ale mimo tego nie robisz z?ych mapek.
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Wiesz nie to, ?e co?, ale te mapy robi? w?a?nie do projektu ots fun, kt?ry p??niej b?dzie dla graczy.

Co mo?na przeczyta? 11 post?w wcze?niej.
Moj? galerie ?mia?o mo?na nazwa? in-game, przez tak d?ugi czas jej bytu, tylko 1 raz udost?pni?em chyba zdj?cie mapy z rme.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Fajnie zrobiony kawa?ek TP Room, wstrzymam si? z opini?, czekam na wi?cej. ^^
 

aerd3

Advanced User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
280
Reaction score
15
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Dobrze wierz? ci, ale z do?wiadczenia wiem, ?e wi?kszo?? screen?w z ots jest z miejsc najcz??ciej odwiedzanych, albo robionych w przyp?ywie weny mappera. Wystarczy zboczy? ze ?cie?ki i wida? przeci?tn? mapk?.
A ingame zdj?cia to nie problem zrobi?.
PS: Tak jak m?wi?em mapki ?adne, nie b?d? ocenia? w skali od 0 do 10 poniewa? to nigdy nie oddaje mojego odczucia mapy. Po prostu wydaje mi si? estetyczna.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Co? na refresh

2PNG_nshresw.PNG


1PNG_nshreap.PNG


YciO2j4.png


2B8Ma8D.png


4jcQ5Z5.png


oojCFBL.png


tj3uyhj.png


A8RfHor.png


6hcg5NZ.png


JaQhYQk.png


xK8ol5F.png


WIIcEvN.png
 

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Im bardziej si? starasz by to by?o czyste ,tym gorzej ci to wychodzi i prace s? do bani
Szczerze m?wi?c sam podzielam robienie map na czysto ale nie do przesady takie kawa?ki co Ty
prezentujesz by?y modne kilka lat temu.
No ale co du?o m?wi? pierwsze dwie prace z deka kwadratowo ale przypomnia?y mi stare czasy
klient?w 7.92 i 8.1 ten TP ROOM nie jest za ?adny gdy? brakuje tych kilku dobrych detali kt?re ju?
mog?y by wp?yn?? na wygl?d pracy.Szkoda ?e zdecydowa?e? si? tak pracowa? nad mapami bo twoje ostatnie prace by?y lepsze.
;)
 
Joined
Sep 13, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

a co jest teraz modne ? Tylko mi nie m?w, ?e te nasrane g?wna prezentowane przez fluosa ;D
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Przepraszam Pana Up ale co tu nazywamy g?wnem moje prace czy twoje ?enuj?ce zdanie? KIM TY WGL JESTES?
Co do map to mam wra?enie ?e do tych prac podchodzi?e? z dystansem.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Im bardziej si? starasz by to by?o czyste ,tym gorzej ci to wychodzi i prace s? do bani
Szczerze m?wi?c sam podzielam robienie map na czysto ale nie do przesady takie kawa?ki co Ty
prezentujesz by?y modne kilka lat temu.
No ale co du?o m?wi? pierwsze dwie prace z deka kwadratowo ale przypomnia?y mi stare czasy
klient?w 7.92 i 8.1 ten TP ROOM nie jest za ?adny gdy? brakuje tych kilku dobrych detali kt?re ju?
mog?y by wp?yn?? na wygl?d pracy.Szkoda ?e zdecydowa?e? si? tak pracowa? nad mapami bo twoje ostatnie prace by?y lepsze.
;)

Dzi?kuje Ci za te s?owa, a ju? t?umacz? dlaczego.
S?dzisz, ?e moje mapy nie s? modne, przez co Ci si? nie podobaj?, a w?a?nie dzi?ki Twoim s?owom mo?na zauwa?y? to, ?e moje mapy s? unikalne, niepowtarzalne itp.
Ja nie id? za trendem tylko mam sw?j styl, kt?ry jest wiele cenniejszy ni? 50 galerii z tym samym.
W mappingu jak i w muzyce, jest kilka gatunk?w i nie wszystkie b?d? Ci si? podoba?, bo jeden lub disco polo, a drugi rocka i to si? nie zmieni.
Mimo "mojego niemodnego stylu", mam swoich fan?w, kt?rzy widz? co? wi?cej w mapach ni? mod?.

Co do Fluosa on mappuje dobrze, ale ja staram si? nie ocenia? czego?, czego nie rozumie, bo najnormalniej ?wiecie nie mam o tym poj?cia. Tak samo powinno by? chyba w innych przypadkach.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Czekam na pojedynek, i gdzie on jest? Tch?rzysz i tyle. Od kiedy Twojego mapy s? unikalne <:wow:>
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Czekam na pojedynek, i gdzie on jest? Tch?rzysz i tyle. Od kiedy Twojego mapy s? unikalne <:wow:>

Ok nie ma problemu, ale na innym forum na innych zasadach. Ju? t?umacz? walka na otlan. o opinie poprosimy tylko 4-5 mapper?w z g?rnej p??ki na tym forum, gdzie tylko ich opinia b?dzie si? liczy?. Przez co zapobiegniemy kole?e?skim g?osom. :) :*
 
Top