What's new

Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

A takie ma?e podsumowanie :p od pierwszych prac do ostatnich, jak du?e zmiany zasz?y?

Stare dzieje

52png_hqshnsw.png


fury_hwhwsqx.PNG


2_hawpswn.png


Tak, tak kamienny nocnik wraca xd:
boss_haqqhpn.png


1PNG_rpqxhne.PNG


3PNG_rpqxhep.PNG


1png_hqnapsq.png


51png_hqshnsx.png


Nowa era

1PNG_rnpnasn.PNG


Quest, kt?ry b?dzie dalej rozwijany a zdj?cia dodawane.
q1png_rqwssxn.png


gs2png_rqswxrx.png
 
Last edited:

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Jak dla mnie gorzej mappujesz ni? mappowa?e?..
To co ty pokaza?e? ju? jest na miar? amatora, niekt?rzy amatorzy lepsze wykonuj? prac?.
?wiadczy o tym przedostatni i ostatni ss, s?aba detalizacja, wykonanie i brak klimatu kt?ry by?.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

To zmie? dilera, nigdy nie podoba?y mi si? mapy nasrane a na pocz?tku robi?em, aby ?adnie by?o. Teraz mam w?asny jakby styl i nie zamierzam go zmienia?, skoro Ty jeste? w jakim? klimacie to nie oznacza, ?e ja bd. Kiedy mi si? chce sra? id? do kibla nie w??czam rme. Brak klimatu yhym fajnie, nie odno? si? do moich map bior?c pod uwag? spine na gg.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Jak dla mnie gorzej mappujesz ni? mappowa?e?..
To co ty pokaza?e? ju? jest na miar? amatora, niekt?rzy amatorzy lepsze wykonuj? prac?.
?wiadczy o tym przedostatni i ostatni ss, s?aba detalizacja, wykonanie i brak klimatu kt?ry by?.



Ka?dy ma sw?j styl je?eli chodzi o bycia mapperem.Z pocz?tku by? mo?e bra? z innych przyk?ad ale mu si? to znudzi?o i postanowi? zrobi? co? swojego nowego gdzie jeszcze nigdzie tego nie by?o.Mo?e nie chce odgapia? ci?gle i kierowa? si? tym samym co pozostali? Vxr r?b takie jak robisz mi si? naprawd? podobaj? :) tak 3maj !

A czy by?y lepsze dawniej czy teraz ? cie?ko powiedzie?. :D dawniej dobre by?y i teraz te? s? dobre. :) JEST OKEY ;D
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

I po co tyle nie mi?ych s??w w stron? porz?dnych map wykonanych
z kreatywno?ci? ?
'Kiedy mi si? chce sra? id? do kibla nie w??czam rme' - Takie sprawy zostaw dla siebie, dobra?
Po to jest galeria map, by zaprezentowane prace zosta?y ocenione przez u?ytkownik?w, jednak
ty chyba nie umiesz znie?? krytyki i musisz odpisa? co? - bo ja to nie ty. Na kolejne
odzywki nie b?d? odpisywa? by nie wznie?? flame wara.

nie odno? si? do moich map bior?c pod uwag? spine na gg.
I kto tutaj spina, to ja ci odm?wi?em wsp??pracy a ty si? bulwersujesz w tym temacie..
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Nie wiem czy s?owo ?adne ma inne znaczenia ni? dos?owne ale raczej nie powiedzia? bym ?e tak ci te prace wychodzi?y, zbyt wysoko si? oceniasz.
Na pierwszej jest d?uga prosta ?ciana bez ?adnych detali, kilka palm oraz k?pek trawy postawionych na pa?? pewnie brushem, nic specjalnego.
M?wisz ?e nie lubisz gdy jest wszystko nadmiernie nawalone a robisz tak w drugiej i przedostatniej pracy
Nie wiem co to za schodowa jaskinia ale takie po??czenia nie prezentuj? si? dobrze ani dobrze nie dzia?aj? w grze. Nawet je?li robisz pod showoff sp?jrz na lewy g?rny r?g - ewidentnie ?le z?o?y?e? poszczeg?lne cz??ci g?r w tym miejscu.
Mo?esz mi wyja?ni? co robi? zapalone lampy w zimnych i wilgotnych podziemiach z paj?kami?
G?ra z jaskini? na og?? s?aba, p?? screena zajmuje linia g?r, po?owa to jaki? las udetalowany ledwo ?eby w screenie si? zmie?ci? - dalej ju? wida? w rogu ?e jest pusto - brak pomys?owo?ci to tw?j styl?
Trawa na dnie morza, wtf?
Przedostatni screen komentowa?em wcze?niej.
Jedyne dwa screeny kt?re wed?ug mnie wysz?y ci dobrze to te sea serpenty i ten teleport.

Tyle na temat przedstawionych tutaj prac. Szczerze po tobie si? nie spodziewa?em ?e po tak d?ugim czasie i po tylu przeczytanych komentarzach dalej nie potrafisz znie?? konstruktywnej krytyki.
 

GergoHiste

Banned
Joined
Sep 11, 2011
Messages
160
Reaction score
12
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

@UP Mo?e i si? nie znam ale ka?dy ma sw?j w?asny styl i nawet jego prace mi si? podobaj?. Uwa?asz si? za takiego kozaczka z zielonym kwadratem i my?lisz ?e masz racje, a jednak si? du?o mylisz. Jego prace s? idealnie na profiks sredni.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Nie chcem, ale musz?.
Po co ocenia? mapy skoro, nie wie si? jak. Napisane jest, ?e mapy s? stare i nowe do por?wnania, jeszcze oddzieli?em je napisem stare czasy, nowa era. No i nie ma jak oceni? stare mapy kiedy nale?a?o por?wna? stary mapping a nowy.
I tak, patrzysz na nie przez rozmow? z gg.(Krytyk? potrafi? znie??, ale ?eby by?a na temat i uzasadniona)

Jak napisa? budo, czy GergoHiste mam sw?j stajl, kt?ry mi pasuje i wi?kszo?ci ludzi.
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Moje drugie max trzecie shape, co s?dzicie?

shapepng_xpswrsx.png
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

vxsh.png
1. ten przyl?dek jest dobrze, brzegi wok?? niego zbyt proste linie

2. chcia?e? poci?gn?? na szybko w efekcie wyszed? kiepski efekt podziurawionego brzegu, lepiej by wygl?da?o gdyby mia?o wygl?d podobny do tej przestrzeni mi?dzy ko?ami 1 i 2

3. zn?w zbyt okr?g?e

4. d?ugie proste linie, og??em ca?a cz??? od terenu od do?u pkt 4 do terenu przy punkcie 1 mog?a by by? nieco wi?ksza w prawo, mo?e naprawi?o by to nieco ten efekt
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Siemka.
Pracuje aktualnie nad kontynentem, kt?ry jest wy?ej a aktualnie dok?adniej nad miastem. Tworz? miasto behemont?w, czyli po?o?one w g?rach, taka jest przynajmniej moja idea. Mam pocz?tki mapy podkre?l?, nie s? one wyko?czone itp jest to na razie sama ch?? us?yszenia co s?dzicie o idei i pierwszych murach tego miasta.

2png_xpaasax.png


1png_xpaasah.png

Ps. Uprzedz? wypowied? te k?pki trawy pod mocowaniami, nie s? rewelacyjne, ale na razie nie mam pomys?u jak to lepiej rozwi?za?.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Edycja ?wi?tyni thais, nigdy nie przepada?em za edycj? czegokolwiek, ale wydaje mi si?, ?e nie jest ?le.

1png_xhrepar.png


2png_xhrepan.png
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Co? mnie nasz?o wi?c kombinowa?em:

1png_xwsrpqp.png


2png_xwsrpqr.png


3png_xwsrpqn.png

Down.
Ja nigdy nie nawala?em na mapach, wi?c nie wiem czemu to zdziwienie, ?e pusto.

Edit.
Oceniaj?c prac? bierz pod uwag?, ?e m?j mapping jest w czysty bez nawalania detali. Wi?c oceniaj m?j styl i poziom jaki na nim prezentuje. Nie jak Ty by? to zrobi?.
 
Last edited:

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

O Vxr wyszed?e? z wprawy ;c
S?abe,pusto tutaj, ma?o detali, pomys? nawet dobry ale wykonanie kiepskie.
Mog?e? pomiesza? jeszcze jakie? bordery-groundy. To wszystko.

pozdrawiam :D
 
Last edited:

Oskarqq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Age
30
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Nie wiem, jak dla mnie to si? mocno opu?ci?e?. Straszna praca, naprawd?.
Strasznie pusto, po mimo tego, i? stawiasz ma?o detali. Do tego border od rzeki, nie pasuje do grounda od g?ry.
Ten most w og?le nie pasuje do tego grounda. Do tego wida? bug wodospadu.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Teraz raczej robi? czystsze mapy ni? wcze?niej, im d?u?ej pracuje przy serwerze rl jeszcze pod nowsz? tibie, tym bardziej podoba mi si? czysto?? i prostota map. Jutro, a mo?e nawet dzisiaj postaram si? doda? co? nowego. Trzeba troch? sobie przypomnie? tricki rme.
 
Last edited:

Etedan

Advanced User
Joined
Jan 5, 2012
Messages
280
Reaction score
33
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Robisz czyste mapy ? Hmm.. Spoko tylko niepokoi mnie to dlaczego na pierwszym i
drugim obrazku zostawi?e? u g?ry puste miejsca,mo?na by da? co? tam z dirtem
np. No ale jak na razie szczeg?lne wra?enie wywar?a na mnie ta statuetka .
Czekam na wi?cej.
 

Enpec

User
Joined
Aug 9, 2012
Messages
37
Reaction score
4
Odp: Vxr - Galeria map

Odp: Vxr - Galeria map

Kto? na tnecie doceni? schludne mapy!? No nie wierze normalnie, a? da?em rep+

edit: nie, ?eby moja reputacja mia?a na tym forum jakie? znaczenie czy co?... :p
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Vxer - Pusty i s?aby mapping.

Odp: Vxer - Pusty i s?aby mapping.

Temple+Depo do nowego projektu.

59600113.png


21912359.png


80992292.png


60151882.png


54825804.png
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Pusty i s?aby mapping - To co mnie wyr??nia..

Pi?kne prace ;)
 
Top