What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

Guma13

New User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Kokszenie na rooku by by?o gdy z mino cz??ciej(jeszcze nikt chyba nie lootnol xd) lecia?y poison swordy ;p ale do 20lv chyba by sie kazdemy znudzilo

a main pfff... gra sie zaczyna jak sie uwali 1-szego Draga/Wyvke :D
 

Dylan Sprouse

New User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

A ja bym wybra? main bo jak wbijesz na rooku duzy to ci sie grac nie bedzie chcialo np. wbijesz 40lvl na rooku i puzniej ?a?owa? bedziesz po na main bys sie jakos juz rozwin??.
________________________________________________________
Sorki jak napisa?em bez sensu.:S
 

Anthay

Active User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
125
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Hmm.. na rooku idzie wolny exp, ale jest fajny klimat. Co prawda je?eli to PVP to nie da si? wywali? kolesia z respa [bo co mu zrobisz?]...

Main lepszy. S? czary oraz du?o expowisk i dobre itemki.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Rookgaard czy Main

Nie no ludzie ka?dy gra na czym chce.
Niekt?rzy jad? na mainie80-100 lvl a niekt?rzy na rooku 100-150.
Wi?c bez zda?.
Owszem,na Mainie jest wi?cej potwork?w i broni,ale widzia?em raz buga,?e kole? z maina przes?a? innemu DSM o.0.Dziwne co nie?
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Kokszenie na rooku by by?o gdy z mino cz??ciej(jeszcze nikt chyba nie lootnol xd) lecia?y poison swordy ;p

Pierwsze s?ysze o poison swordzie, pewnie chodzi ci o poison dagger.

@top:Ka?dy gra tam, gdzie mu si? podoba, jednak rook jest za ma?y. Za s?abe potwory etc.
Mo?na pogra? troch? na rooku, ale to mail jest g??wnym celem gry.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Rookgaard czy Main

Jak dla mnie to na rooku si? gra? nie op?aca, hity max po 30, s?abe skille, s?abe bronie
Na mainie masz wszystko czego tylko zapragniesz od broni atk. 5 po bronie z atakiem 50
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Rookgaard czy Main

Wed?ug mnie pozostanie na rookgardzie wi??e si? z wieloma niedogodno?ciami, jakimi s? braki czar?w, niewielka ilo?? potwor?w do expienia i brak mo?liwo?ci zabicia upierdliwych noobk?w z ulicy krzycz?cych "plx free itanz". No i brak depozytu i ma?a pojemno?? banku. Rookgard nie jest przystosowany do rookstayer?w, Cipsoft nie przewidzia? chyba, ?e b?d? ludzie, kt?rzy zdecyduj? si? zosta? na rooku na sta?e. Jest to wyspa dla nowych graczy, aby opanowali podstawy tibii i nauczyli si? gra?, oraz poznali i zobaczyli, co ich czeka (chocia?by ghoul lub tarantula). Mainland natomiast, jest to ta "poprawna tibia", gdzie gracz rozwija swoj? posta? i wbija poziomy, oraz skile. Pojemno?? banku i r??norodno?? ekwipunku jest wi?ksza, ni? na rooku. Poza tym jest wi?cej potwor?w no i na serwerach PVP mo?na pkowa?. Mamy r?wnie? oddane do dyspozycji depo i czary, co pomaga w dynamicznej rozgrywce. Tak wi?c, ja faworyzuj? przej?cie na mainland, rookgard jest dla cierpliwych, kt?rzy szukaj? spokoju od ha?asu maina.
Pozdro.
 
Joined
Jun 24, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Rookgaard to miejsce gdzie powinno zlapac sie troche og?lnych umiejetno?ci, dobic 8 lvl i goni? na maina. Gra rookstayerem jest monotonna i pochlania duzo czasu jesli chcesz wbic wiekszy lvl, a i tak robisz po 7k/h.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Rookgaard czy Main

Temat zupe?nie pozbawiony sensu, ka?dy gracz wie najlepiej gdzie chce gra?, a ty wytykasz tu jakie? g?upie regu?ki.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Rookgaard czy Main

Frags - temat jak temat, ludzie chc? dyskutowa? o tym, czy lepiej im si? gra na Rookgaardzie czy na Mainie, to niech dyskutuj?. Spam jest t?piony, a wiadomo?? Mastera Magii (cho? podobna do szalonej t?czy) jest rozbudowana i pokazuje, co woli. Nie rozumiem, o co ci chodzi. I pilnuj si?, bo twoja wiadomo?? podpada mi pod post nie na temat, tudzie? mwp. ;3
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Rookgaard czy Main

No c??, wg mnie ka?dy sam wie czy rook czy main. Ja lubi? i rook i main. Na rooku (mo?e to g?upie) lepiej mi si? expi, main jest dla mnie pe?en niebezpiecze?stw, ale staram si? na nim gra? (only pvp ^^) Jest tak: Kiedy znudze si? rookiem (np. 1h) to gram na mainie (0,5h) Tyle :)
@down
Zgadzam si? w 100%
 
Last edited:

Zumix123

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Zale?y czy chcesz co? osi?gn?? w tibi czy po prostu dobrze si? bawi? je?li to pierwsze to oczywi?cie main a je?li chcesz si? bawi? to raczej rok bo na mainie mo?na sie dobrze bawi? jedynie jak masz kas? lub lvl a i jedno i drugie zdobywa si? d?ugo a traci w kilka minut.
 

fenris

User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
32
Reaction score
4
Odp: Rookgaard czy Main

Kto? m?g?by w ko?cu zamkn?? ten temat..
Dlaczego? // Beo

@Topic
Majn oczywi?cie, bo na rooku po 15lv to ju? si? gra nudzi, a na majnie lepiej jest bo nowe spelle, wygl?d, potwory, questy itp...
 
Last edited by a moderator:

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem to zale?y czy lubi si? wydawa? pieni?dze na gry internetowe (online). Je?li planujesz wydawa? na Tibi? pieni?dze to proponuje stanowczo MAIN, ale jak dopiero zaczynasz swoj? przygod? z Tibi? to raczej pobaw si? na ROOKGARDZIE. Dlaczego ? - gra na main z pacc jest fajna duzo expowiski, czar?w ALE je?li nie masz tego pacc'a to bez sensu jest wbice 70-80 lv na Dragon Land i czekanie na 1 respa DL'a ! Pozatym kiedy grasz bez pacc nie mo?esz wykorzysta? po?owy mo?liwo?ci prof. NP. Knight'em na 80 lv tylko z miecza ? - no nieciekawy exp wtedy jest : /. Rook - Jak jeste? pocz?tkuj?cym to dobrze nauczysz si? gra? i raczej nie znudzi Ci si? to za szybko, bo stawiam, ?e po 30 lv sko?czysz gre : p, zaczniesz przygode z MAIN i wreszcie kupisz ukochanego PACC'a ;ddd
 

AdixXx Tibian

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Ja my?l? ?e Rook lebszy, tajemnice itp, ale te? rook ma wady wolny exp tam bijesz 20 level kilka miech?w a na main nawet w kilka dni si? uwiniesz.
 

Vercon

User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
35
Reaction score
7
Odp: Rookgaard czy Main

Wszystko zale?y od gustu... i czasu sp?dzonego przy grze, oczywistym jest, ?e osoba, kt?ra gra ma?o oczekuje od gry czego? innego ni? pg. Dla mnie jednak lepszy jest main, wi?cej terenu, mo?liwo?ci expa i l?ejsza gra, no i oczywi?cie wi?cej nowo?ci przy ka?dym update.
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Rookgaard

Rookgaard

Ja uwielbiam Rookgaard ,bo lubi? i tyle...Gram po to ,by zabi? czas i pobawi? si? z kolegami a to najlepiej wychodzi mi na Rookgaardzie... Po prostu jako? tak jest ,?e wole Rookgaard...Pami?tam jak kiedy? gra?em :)..
 

dawiddaw1310

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
271
Reaction score
12
Age
28
Odp: Rookgaard czy Main

Rook jest zrobiony po to aby nowy gracz troche poznal tibie...
Rook ogolnie jest nudny. Rookslayerzy (wiekszosc to botterzy)...
Na mainie (PvP) mozna sobie urzadzac PK z kolegami, wojny...A na takim rooku? Nie pochwalisz sie eq bo nie ma czym, nie pobawisz sie w PvP.
Takie jest moje zdanie ;)
 

LooKe

New User
Joined
Dec 10, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Oczywi?cie ?e Main; )
Na Mainland masz wiele wi?cej mo?liwo?ci i wed?ug mnie jest fajniejsza 'przygoda'.
Masz wi?cej czar?w, mo?esz mie? wi?cej addon?w itp :)
 
Status
Not open for further replies.
Top