What's new

Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Drogi krzysiu, usun??em guild z powodu szerz?cego si? noobstwa na gc, co chwile kto? si? k??ci? a jak by? spok?j to Ty zaczyna?e? te swoje pedalskie tematy z kolegami... co do gh to nie oddam wam pieni?dzy bo musz? za niego zap?aci? a nie bd wyk?ada? hajsu z w?asnej kieszeni. Je?li my?licie ?e zrobi?em guild aby zebra? pieni?dze na gh i potem zniszczy? guild to si? mylicie, na pocz?tku kiedy z waszej strony pad? pomys? kupna domku to si? nie zgadza?em dopiero p??niej doszed?em do wniosku ?e ja nic na tym nie strac? i mog? wam go kupi?... A co do mojej decyzji o tym ?e temat jest tylko dla mnie, to powiem tak- odesz?a z tematu czw?rka najnormalniejszych ludzi, przez to ?e tu jest ?mietnik i maj? racj?... dlatego nie chc? ju? widzie? tu waszych zdj??, a wszystkie wasze ?ale, p?acze i pro?by o to by m?c wstawia? tu zdj?cia b?d? ignorowane, je?li chcecie dodawa? swoje fotki zr?bcie sw?j w?asny temat...

@Swordfisz
ty si? lepiej nie odzywaj, pierw gdy ja napisa?em ?e temat tylko dla mnie to od razu na gg zapu?ci?e? spama czy mo?esz dodawa? tutaj zdj?cia bo tylko ten temat zas?uguje na uwag?, gdy ci odpowiedzia?em ?e nie to polecia?e? do emka z pro?ba o przyj?cie do tematu m?wi?c mu ze m?j temat to jeden wielki ?mietnik gdy odrzucili twoja pro?b? zn?w przylecia?e? do mnie i wtedy si? zgodzi?em a par? minut p?zniej zobaczy?em co m?wi?e? emkowi... nie lubi? dwulicowc?w...

9130293
18:37:31
M?j kumpel Radek(swordfish) przeprasza za to i ?a?uje i m?wi i prosi ?eby? go odblokowa?
18:46:55
ej plx odpisz mu jest przybity
18:48:49
smaku on mnie prosi bym co? zrobi?a
18:48:55
a to m?j kumpel
18:49:07
i nie chce go zaiwe??
18:49:21
odpowiec mu albo odblokuj chocia?
18:49:41
plx

i tu jeszcze przeprosiny na priv, po tym co pisa? wy?ej wida? bardzo szczere.
Smaku, bardzo Ci? przepraszam, wiem, ?e zachowa?em si? jak sko?czony noob ale napisalem to emkowi, gdy ujrza?em ten napis, ?e tylko Ty mo?esz umieszcza?. Pomy?l sobie jak Ty by? si? poczu?. Wiem, ?e ju? dla Ciebie nie istnieje i, ?e kumplowanie ze mn? masz w dupie. Mo?esz sobie ustawi? podpis z tymi przeprosinami, ale ja mam na to wyjebane, chc? tylko aby? wiedzia?, ?e ?a?uj? i chcia?bym, ?eby?my o tym zapomnieli bo jeste? naprawd? spoko.
Mam nadziej?, ?e mnie odblokujesz i porozmawiamy.

@topic

Prosz? nie piszcie ju? tu tych komentarzy, bo wszystkie b?d? zg?aszane jako spam.
 
Last edited:

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

@Up

My?l?, ?e m?j komentarz nie b?dzie uznany za spam z twojej strony =d
#Krzysieq hmm wiesz poj?cie "noobostwo" jest do?? szeroko rozumiane, ale uwa?am, ?e Ty podchodzisz do tego pod ka?dym wzgl?dem, czemu? Piszesz mi na priv kilkukrotnie teksty typu: haudhuasdh po czym przepraszasz za to po 5 minutach to raz, dwa to, ?e udajesz hacka i rzucasz mi twojego roxorowego p armora na depo po czym piszesz, ?e zmieni?e? pass'y i chcesz go odzyska? - jasne odda?em. Na gc wida? by?o jak jara?e? si? jak jaki? cymba? zacz?? pisa? o seksie, Ty pisa?e? o tym a? do momentu w kt?rym da?em Ci ignore'a, potem ju? nie wiem. Tyle na tw?j temat.

#SwordFish

No-comment, wida? wszystko po rozmowie przez gg & tym na priv


Smak exp jak wcze?niej, chyba skill ju? Ci starczy, jak bijesz po ~~280 do?? cz?sto =d wbij ten 80 lvl i ju? b?dziesz mia? lajcik. Dzi? 65? =d


EDIT

Aha, dla wszystkich kt?rzy p?acz? po braku gildii - ja by?em g??wnym powodem dla kt?rego si? rozpad?a, zbyt du?o noobostwa. Ok by?o kilka os?b z kt?rymi sz?o pogada?, ale po 5 minutach logn?? jaki? idiota, potem ju? wszystko jasne :]


#DOWN

Nie okrad? gildii, kto? jednak za ten gh zap?aci?, a to ?e nie umieli?cie si? zachowa? to inna sprawa!
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

@UP.

Dobrze przyznaj?,mo?e nie zawsze zachowuj? si? tak jak nale?y...Ale smak'u przesadzi?,niedo?c ze okrad? gildie,to jeszcze kiedy dosta? inva to gildi Neuli'ego Spamowa? jak CH*J! Przy czym wyzywa? graczy!!
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Dobra ,prosz? sko?czcie z tym g?upim wyzywaniem si? i zwalaniem winy na kogo? innego.Ja wiem tyle ,?e Smaku zbiera? kase na GH ,nie wiem czy j? ukrad?.Wiem ,?e Krzysieq zachowywa? si? na kanale karygodnie ,nie wiem czy to by?o przyczyn? rozpadu gildi.Swordfish ma za?o?ony nowy temat dla wszystkich z Harmoni wi?c nie ma problemu, wrzucajcie je tam ;)
Ja odszed?em z gildi wcze?niej czuj?c co si? ?wi?ci.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Jeszcze dwa dni i zaczn? expi?, staminy jak narazie 25h nie wiem mo?e pogram przez 3 dni druidem ?eby si? ca?? zregenerowa?a.


uo0084.jpg

Tak jak napisa? Frags, nie spamujcie ju? tu a swoje zdj?cia dodawajcie od teraz w temacie za?o?onym przez Swordfisha.

A tutaj przykra sytuacja Krzysiu straci? boszki(''zaufa?'');( ... xd
uo0083r.jpg
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Co mia tam po tych bohachx)potm mi ca?e eq zajebali bo postawi?em na dp i labelami za?ucili ;d,ale chuj z tym ;D mam juz lepsze eq (sprzedalem itemy z depo :d)

@Down

We? pisz d???sze,bardziej sensowne i bardziej warto?ciowe posty ;d(uwazaj bo warna dostaniesz)

Pozdro ;dd
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Wczoraj za zadanie mia?em wbicie dw?ch lvli, no i si? uda?o :eek:
uo0088h.jpg

uo0099b.jpg


Pod wiecz?r wybra?em si? jeszcze na ma?y huncik smok?w, z moj? kochank? (nie m?wcie Emkowi =) )

uo0101.jpg

uo0102.jpg
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Krzysiek ale ty dopiero jeste? ty chyba nie znasz tej gry w zaufanie ...
Zasada polega na tym ?e s? podstawione od 1-4 os?b kt?re ufaj? i dostaj? itemy bo po?o?yli na depo ..
kto chce zarobi? ? mo?emy tak zrobi? b?dziemy mie? du?o kasy i b?dzie na gh ;) i na pacc
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Pierwsza 300 na harmonii w axe fighting o_O

uo0114.jpg


3 Left . . .

uo0115w.jpg


Gs'y na terra amulet quest...(dropni?ty time ring)

uo0104.jpg


Ci?g dalszy...

uo0103.jpg


. . .

uo0098c.jpg


Na pierwszy rzut oka wypad na dragi wydawa? si? normalny tzn. nic ciekawego... 50 pot?w left a w plecaku tylko dragon shield, ale... ale nagle itemki zacz??y lecie? jak na ots... pierw 2 woi p??niej 2 dragon shieldy, to pomy?la?em sobie ?e p?jd? na dl'a mo?e te? si? poszcz??ci...

uo0117.jpg


Podsumowanie ca?ego wypadu na moje kochane dragi ;**

uo0119.jpg

Zapraszam jutro do tematu, b?d? ciekawe zdj?cia z questu na pewien addon... :rolleyes:
 
Last edited:

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!



Sam Smak okrada ludzi z gildi bez kitu mo?na zamyka? ten temat nikt tu pisa? nie b?dzie ju?
moim zdaniem niech teraz wi?kszo?? gildi nie daje mu spokoju typu nie dawa? wbija? na respy itp
dobrze ?e nie pokazywa?em Wyvern Fanga i crown shielda ; d bo mia?em w plecaku
 
Last edited:

gizmo1231

New User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

bez kitu..okradl cala gildie..kilku osoba zajebal eq...nienawidze takich ludzi
 

kamfi3

New User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

dok?adnie ! -.- z?odziej kurde ;/ zosta?am okradziona z Blue robe i z bohow i z terra rod -.- i do tego wywali? mnie potem z gh a nast?pnie z gildii... ale to jak wszystkich prawie ... naprawd? debil jakich ma?o! i ps no-life z kt?rego wszyscy beda sie smiac bo gra sobie w tibiusie ;D buahaha ! :D
 

Quinlan

New User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Haha, ufajcie Yoshiiemu a b?dziecie zim? w sanda?ach chodzi? ;D Niez?y numer z Ciebie, Smaku xd
 

Dede94

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Ja by?em w gildi ale wiem co si? sta?o... I nie moge zrozumiec tego ze wy na niego najezdzacie jak Smak i tak musia? za GH zap?acic... Czy to jest tak trudno zrozumiec?
 

gizmo1231

New User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

to zajebiscie ze zaplacil za gildie, ale byla skladka bodajze. nawet jesli nie, to po chuj ukradl eq 1/4 gildii, i wszystkie itemy z pokojow?i s?owem sie nie odezwa??
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

a po co frajer? mia? by oddawac eq jak wy pizdy a nie gildia byliscie zal tylko all patrzeli zeby zajebac itemy a on nie zajebal tylko do dp mu przeslalo a w tych itemach nic nie bylo idioto .. .
 
Top