What's new

Sam Smak Harmonia Rlz !!!

gizmo1231

New User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

ta, do dp my przeslalo...kolezance kazal pokazac eq bo chcial fote zrobic. i zajebal. na moich oczach wpierdzielil sie komus do pokoju i eq zabral. i pisz normalnie bo nic nie rozumiem
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

No no, smaku. Widzisz ? Z pi?knego tematu, ten temat si? przerodzi? w istny chaos. Czy?by? straci? ch?? do gry i sumienie Cie dr?czy :huh: ? Ja thiefowych temat?w nie b?d? komentowa?, chcia?em tylko powiedzie?, ?e sam sobie na to zapracowa?e?. Zapewne warn poleci ; ) Aaa i gratz dla bota, za te pi????kne skille ; )).
 

Quinlan

New User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

a po co frajer? mia? by oddawac eq jak wy pizdy a nie gildia byliscie zal tylko all patrzeli zeby zajebac itemy a on nie zajebal tylko do dp mu przeslalo a w tych itemach nic nie bylo idioto .. .


Sry, ale kim Ty jeste?, ?e takich twierdze? si? dopuszczasz? :d
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

a co cie to obchodzi interesuj sie soba nie mna ;] bo kociej mordki dostaniesz twardzielu .. macie za swoje jestescie noobami to tracicie eq kase itp i po co placzecie potnijcie sie odrazu no lify a smaka przyanjmniej stac na bota nie to co was zal wam dupy sciska ta jakbyscie sie innaczej zachowywali to by was nie ojebal proste? ;>
 
Last edited:

gizmo1231

New User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

a smaka przyanjmniej stac na bota...
kuzwa nienawidze takich jak ty...to ze ma bota i okrada innych swiadczy o nim tylko, ze nie umie grac samemu:/i stac nas na bota, ale nie marnujemy kasy na byle gowna tak jak wy...i mamy przynajmniej z tej gry jak?s przyjemnosc, bo do wszystkiego dochodzimy sami.a tobie zycze powodzenia w zyciu, bo nie ufaj?c ludziom stracisz wiecej, ni?by? im ufal..
 

Quinlan

New User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

a co cie to obchodzi interesuj sie soba nie mna ;] bo kociej mordki dostaniesz twardzielu .. macie za swoje jestescie noobami to tracicie eq kase itp i po co placzecie potnijcie sie odrazu no lify a smaka przyanjmniej stac na bota nie to co was zal wam dupy sciska ta jakbyscie sie innaczej zachowywali to by was nie ojebal proste? ;>

Hmm.. Ja osobi?cie nic nie straci?em, bo nigdy specjalnie Yoshiiemu nie ufa?em, ale nie rozumiem w og?le Twojego stanowiska ;D Nie mam nic do niego, ale skoro my noobami jeste?my, to on nie jest lepszy od nas, z dw?ch jasnych powod?w. Przyj?? nas do, jakby nie patrze? swojej gildii, a po drugie, okrad? kilka os?b, kt?re do niej nale?a?y. Po czym wi?c stwierdzasz, ?e kto? jest noobem, skoro nie masz bladego poj?cia o ?adnym z cz?onk?w tej gildii? Mo?esz przedstawi? jako? sw?j powik?any system warto?ci?
 

Dede94

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

W ka?dym b?d? razie fakt jest taki, ?e nie macie item?w ani kasy. Yoshi na was zarobi? i trzeba sie z tym pogodzi?. Life is brutal and full off zasadzkas jak to m?wia xd Wi?c moim zdaniem zako?czcie t? bitwe bo i tak nic tym nie wsk?racie, a tylko mo?ecie jeszcze wi?cek straci?...
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Mia?a by? tu jaka? galeria, a s? jakie? sprzeczki, wyzwiska. Wed?ug mnie temat jednoznacznie do zamkni?cia, ewentualnie przeniesienia, gdy? ''zje go'' spam ;s.
 

1michcio1

New User
Joined
May 24, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Spoko fotki ja te? zaczynam grac na Harmonii jak na razie 15 rookstayer XD Pozdro
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Hmm.. Ja osobi?cie nic nie straci?em, bo nigdy specjalnie Yoshiiemu nie ufa?em, ale nie rozumiem w og?le Twojego stanowiska ;D Nie mam nic do niego, ale skoro my noobami jeste?my, to on nie jest lepszy od nas, z dw?ch jasnych powod?w. Przyj?? nas do, jakby nie patrze? swojej gildii, a po drugie, okrad? kilka os?b, kt?re do niej nale?a?y. Po czym wi?c stwierdzasz, ?e kto? jest noobem, skoro nie masz bladego poj?cia o ?adnym z cz?onk?w tej gildii? Mo?esz przedstawi? jako? sw?j powik?any system warto?ci?
jak nie mam jak na gc gadali o sexie spermie i nic jako gild praktycznie nie robili ? wes nie udzielaj sie
 

Quinlan

New User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

jak nie mam jak na gc gadali o sexie spermie i nic jako gild praktycznie nie robili ? wes nie udzielaj sie

No to nasuwa si? standardowe pytanie. By?e? w tej gildii czy nie? Bo je?li tylko zdajesz si? na relacje Yoshiiego, kt?ry jak ?atwo sie domy?li?, jest do?? stronniczy to nie masz wiele do powiedzenia. Z?odziej zawsze b?dzie si? broni?. I jeszcze jedno. Co wg Ciebie gildia powinna robi??

@Dede94

No i ja temu nie zaprzeczam. Nie zosta?em poszkodowany nawet w najmniejszym stopniu, nie wyzywa?em te? Yoshiiego za to co zrobi?. Po prostu niejaki Oscar De Silver zacz?? ca?? gildi? obra?a?, wyzywaj?c nas od noob?w, kiedy pewnie nigdy nie gada? z nikim z niej pr?cz lidera (przynajmniej mam takie wra?enie).
 

kamil1997s

New User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

wszystkim gratuluje harow tez chcialbym pograc ale nie dam rady ;( a ty sam smak naprawde hamsko sie zachowales.
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

No to nasuwa si? standardowe pytanie. By?e? w tej gildii czy nie? Bo je?li tylko zdajesz si? na relacje Yoshiiego, kt?ry jak ?atwo sie domy?li?, jest do?? stronniczy to nie masz wiele do powiedzenia. Z?odziej zawsze b?dzie si? broni?. I jeszcze jedno. Co wg Ciebie gildia powinna robi??
@Dede94
No i ja temu nie zaprzeczam. Nie zosta?em poszkodowany nawet w najmniejszym stopniu, nie wyzywa?em te? Yoshiiego za to co zrobi?. Po prostu niejaki Oscar De Silver zacz?? ca?? gildi? obra?a?, wyzywaj?c nas od noob?w, kiedy pewnie nigdy nie gada? z nikim z niej pr?cz lidera (przynajmniej mam takie wra?enie).
smieciu yoshiego znam od urodzenia wiec zamknij dupsko
 

Quinlan

New User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

smieciu yoshiego znam od urodzenia wiec zamknij dupsko

W takim razie to chyba nie wymaga komentarza, ?e kompletnie nie orientujesz si? w sytuacji i do obiektywizmu Ci daleko. Ja w owej gildii by?em i obserwowa?em ca?e zaj?cie jako osoba trzecia. Poza tym widz?, ?e nie potrafisz prawid?owo skleci? zdania i kiedy brakuje Ci najzwyczajniej argument?w rzucasz wyzwiskami na prawo i lewo. Ma?o mnie interesuje czy znasz go od przedszkola czy od kilku minut, radzi?bym jednak nie wyzywa? ludzi z gildii, kiedy nie dor?wnujesz ?adnemu z nich do pi?t. Reszt? uwag mo?esz zachowa? dla siebie, chyba, ?e chcesz jeszcze bardziej si? o?mieszy? przed lud?mi, kt?rzy to czytaj?.
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

kozaczkow jak cb nie brakuje jestes nikim myslisz ze jak napiszesz posta z ? ? to jestes fajny? ^^ Buahhah zalosne ;]
 

gizmo1231

New User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

jak czytam twoje posty to mi sie ?miac chce:] skoro pisze ? i ? to jest fajny...hah:p ja bym na twoim miejscu skonczyl, bo robisz z siebie niezlego idiote.
 

Dede94

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Potwierdzam to co powiedzieli koledzy. Oscar De Silver jeste? ?a?osny i zastan?w si? czy tw?j kolega jest wart robienia z siebie totalnego idioty na forum publicznym...

A i mam jeszcze co? do dodania. Denerwuj? mnie ludzie kt?rzy nie maja w og?le poj?cia i pierwszyraz s?ysza o tej sprawie i zabieraj? tu jakikolwiek g?os i wyzywaj? nie wiadomo kogo...

wszystkim gratuluje harow tez chcialbym pograc ale nie dam rady ;( a ty sam smak naprawde hamsko sie zachowales.
"har?w"??? Char?w si? pisze bo to jest od Character(s)
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Prosz? o zamkni?cie tematu...
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Sam Smak Harmonia Rlz !!!

Nie potrzebuje reputacji w grze czy na forum... i z ?aski swej, nie m?w do mnie "smaku" ...
 
Top