What's new

Secura No-lifes

Paro

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
26
Reaction score
3
Odp: Secura No-lifes

# Nitro Vee

Na allegro zam?wi?em 5 cc z czego mia?em 'du?e zyski' tzn. z Eq poniewa? uda?o mi si? kilku ludzi wkr?ci? ;o i z tego tez byla kaska.

Pu?niej zda?a?o mi si? trapn?? ludzi/znale?? afker?w.

Moj kolega ktory gra ze mn? te? robi? loot bagi itp. i z tego te? kasa.

# Gudio... i reszta.

Nie pisa? mi tutaj ?e nie op?aca si? czy co?... Wole ju? softy ni? te moje eq bo eq dla palla i tak du?o nie daje... bo i tak ucieka. Wi?c moja sprawa czy kupuje itemy dobre czy s?abe!


PS - Aola Kupie jutro... dozbieram bo i tak nie expie z softami bez aola :p
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Secura No-lifes

@Paro
Ja robi? podobnie do ciebie na moich postaciach nie kupuje s?abych rzeczy tzn. kupuj? odrazu lepsze rzeczy np zamiast na 19lvlu kupi? noble arma to wole odrazu b robe na 20lvl bo i tak b?de je nosi? bardzo d?ugo wko?cu sorcerc :D

@topic
Kiedy nast?pne zdj?tka?? Cisnij tak dalej a nied?ugo nieb?dziesz marnowa? kase na eq tylko na runki to lvl podskoczy ale do jakiego to ju? tylko ty wiesz :p
 
N

Napster

Guest
Odp: Secura No-lifes

@Paro
Ja robi? podobnie do ciebie na moich postaciach nie kupuje s?abych rzeczy tzn. kupuj? odrazu lepsze rzeczy np zamiast na 19lvlu kupi? noble arma to wole odrazu b robe na 20lvl bo i tak b?de je nosi? bardzo d?ugo wko?cu sorcerc :D

@topic
Kiedy nast?pne zdj?tka?? Cisnij tak dalej a nied?ugo nieb?dziesz marnowa? kase na eq tylko na runki to lvl podskoczy ale do jakiego to ju? tylko ty wiesz :p

Co mu po runach? Pr?dzej potiony i amunicja, wko?cu to palek.

Co Wy si? czepiacie tych soft?w. Z softami b?dzie mu si? szybciej expi?o. Wi?kszo?? z Was nie mia?a soft?w, wi?c nie wie jak si? expi :p.

Btw. nie masz pacca?

Pozdrawiam,
Napster.
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Secura No-lifes

@up
Czemu nie dodajesz zdj?? do najlepsi z najlepszych??

@topic
No widz? ?e masz najwi?kszy lvl z Secury na tym forum :D A mo?esz ujawni? eq na screenie ?? Ile jeszcze dni pacca? Koszystaj z pacca do p?ki go jeszcze masz :D Potem to ma?o expo bez pacc :D Graj tylko na securze :D
 

Paro

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
26
Reaction score
3
Odp: Secura No-lifes

Co Wy si? czepiacie tych soft?w. Z softami b?dzie mu si? szybciej expi?o. Wi?kszo?? z Was nie mia?a soft?w, wi?c nie wie jak si? expi :p.

Btw. nie masz pacca?


Pacc'a jak mi kolega za?atwi to kupie nied?ugo tzn. jutro dam kase.

Co Do soft?w... to juz ich nie posiadam poniewa? nie mia?em na spear/potion itp.

Dlatego postanowi?em je sprzedac :p znalaz?em kupca na 33 cc z czego 2 cc zysku^^ I kupi?em se Inne EQ czyli. Mam teraz Crown helmet Paladin armor knight legs medusa shield Bohy i Aola Mam 27 cc w banku ; ) A to zostawiam bo zrobie kilka Addon?w na paccu i wteedy napewno sie kasa do czego? przyda :).

Pozdrawiam
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Secura No-lifes

A co z tamtym eq co mia?e?? Mia?e? dh , b legi , demonke .... gdzie to wszystko ?? Sprzeda?e? ?eby kupi? sofy i teraz sprzeda?e? soft?? Kiedy nast?pne sski? :p
Widz? ,?e teraz b?dziesz sam mia? temat bo gudio te? chyba nie gra ;/ szkoda

Nie gram. //Gudio

@down
No to super wi?cej fotek :p Jaki on ma lvl?

@2down
Ja nie spamuje ! Ja tylko pisz? i pr?buje pom?c a wy si? do mnie czepiacie.

@Mad Jack
Ej ty przecie? robi?e? world trada na unitere w tamtym temacie przynajmniej tak napisa?e?.
 
Last edited:

Paro

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
26
Reaction score
3
Odp: Secura No-lifes

Nie b?d? tego tematu prowadzi? sam m?j kolega Vakalas tzn Czempion17 bendzie tez wstawiac tutuaj swoje fotki ^^
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Secura No-lifes

Nitro Vee said:
@down
No to super wi?cej fotek :p Jaki on ma lvl?

36 Jesli dobrze pamietam. Nitro, staraj sie tak nie spamowac, na kazdej stronie jest conajmniej jeden twoj komntarz.

#top
Gz, paro. Wstawiaj wiecej fotek.

Nitro Vee said:
Ja nie spamuje ! Ja tylko pisz? i pr?buje pom?c a wy si? do mnie czepiacie./quote]

A ja jestem swieta krowa!! Jezeli pisanie za kazdym nowym zdjeciem: "Gratuluje, oby tak dalej, dawaj wiecej sskow, kup lepsze eq." Nie jest spamowaniem to ja nie wiem. ?wiat stan?? na g?owie? Dobre to z?e, a z?e to dobre?!
 
Last edited:

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Secura No-lifes

Ten temat chyba zaczyna upada?... Moi ulubie?cy (Przemek i Gudio) przestali gra? ;( Chocia? Przemek sprzeda? chara spoko go?ciowi, wi?c tamten go chyba nie zwali... Gudio wr?? do gry (je?eli oczywi?cie masz czas)
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
Odp: Secura No-lifes

@Paro
No ?adnie , softy , sprzeda? : / Ale gratulacj?.

@up
No wreszcie jaki? h-lvl do nas ; )

@topic

Woo ja jak na razie , ma?y retired bo buda ban 03 , czyli jutro wieczorem , mo?e 04 si? zaloguj? , i po skilluje troch? ; )

Gratulacj? , dla wszystkich!

@down

; ) to dobrze , ?e si? czujesz jak ?redni : d
 
Last edited:

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Secura No-lifes

#up
Je?li chcesz, ja i m?j kolega do??czymy ; ). msg w grze.

Wracam do gry ; ). New eq zakupione, jutro rano zaczynam expi? z Royal Cradasem.

#down
Dzi?ki ; ). I gratuluj? 200 posta ! xd
 
Last edited:

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Secura No-lifes

No nareszcie Czempion... Ju? my?la?em ?e nie wr?cisz do gry;D Nie poddawaj si? graj dalej!

PS. 200 post ;D
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
Odp: Secura No-lifes

No no , Czemp do gry wraca nick ten sam Vakalas? A mi dzi? o 15-16 Banek mija i odrazu skillowa?, id? wbije troch? skilla pogadam z Royalem po?mieje si? z niego tak ,jak zawsze xD


@down

Online jeste??
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Secura No-lifes

Bleah ;d Kole?, kt?remu sprzeda?em posta? przyszed? do mnie z mamusi? i zaczo? p?aka?, ?ebym mu pieni??ki zwr?ci? za posta?. Stwierdzi?em, ?e moge to uczyni?, ale oddam mu tylko 100z? ( z 145 za kt?re sprzeda?em posta? ). Tak te? si? sta?o, posta? zosta?a zwr?cona ze wszystkimi itemami, a do przodu jestem 45z? :D

Tutaj, aby si? rozgra?...

1st Dragon Lord



Mo?e jeszcze wbije 100lvl na faccu =]


#edit

More noobs plx xD?


 
Last edited:

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Secura No-lifes

Jest! Przemo ciesz? si? ?e wr?ci?e?... Gratuluje 1st Dragon Lorda solo ;) Wbijaj ten 100 lvl na faccu... Pozdro
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Secura No-lifes

Takie 'O'






I tyle zosta?o z naszego hardcore style ;x

 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Secura No-lifes

Ciesz? si?, ?e wr?ci?e? Przemek :) Chyba jeszcze nie robi?e? Deep Fibuly? ;> I daj fotke ze stanem postaci :p

Tak btw. masz 45 z? "za nic", dorzu? drugie tyle i kupuj PACC!

 

kondziu93

User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Secura No-lifes

@up

Przez tibie.com b?dzie troszk? taniej ale za to troszk? d?u?ej si? czeka wi?c chyba ju? lepiej dzisiaj zam?wi? przez tibie.com i ci by doszed? za kilka dni ;]
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Secura No-lifes

#Deme~
Ja b?d? gra? tylko od czw. do soboty / niedzieli, wi?c kupno pacca si? nie op?aca :( P?? by przepad?o, a tego bym nie chcia?. No chyba, ?e w gre wchodzi bocenie na ???wiach itp ;) B?d? musia? si? zastanowi?, bo to nie g?upi pomys? :)

Btw. Deep Fibula nie wype?ni?em... kupie z 150shp i zrobie solo xD

#edit

52lvl



Stan postaci z dnia dzisiejszego :)


 
Last edited:

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Secura No-lifes

widze ze nikt nie byl zainteresowany twoja postacia a szkoda bo postac warta jest troche...

no ale dobrze ze wrociles....

moglbys zrobic juz skile 80 :p
 
Top