What's new

-Tibia 8.60 Sinteria RPG OT

Status
Not open for further replies.

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Ja uwazam ze , niepowinno byc takiego czegos na trainach ze trzeba wpisywac kod ... to jest bezsensu i odstrasza graczy :) A co do upgradowania items , wolal bym nie bo to juz bedzie lekka przesada , zaduzo bajerow lecz reszta Ok :)
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Aaa... kiedy server bedzie online ? badz co jest jeszcze dozrobienia oprocz tego ze niemasz neta. Bo to juz chyba niema naco czekac :) Mam nadzieje ze wogule bedzie start :)
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

Do poprawy zosta?y tylko 2-3 skrypty i update mapy i to wszystko i ots wystartuje.
Oczywi?cie jeszcze to poni?ej \/
1) Zostanie prawdopodobnie dodany (gemy, ktore sie dropi z nowych, specjalnie przystosowanych potworkow, ale to bedzie raczej po 1. wielkim update)
2) B?dzie dodane prawdopodobnie to i to.
3) Addon Bonus hm.. nie wiem, ale to dobry pomysl, bo jest RL addon system i trzeba sie natrudzic by zdobyc jakis addon. Tak trzeba miec "ZALOZONY" np. hunter outf + addony wtedy da +3 disty, zmieni sie to juz nie bedzie +3dist.
DO reszty nie wiem...

Kilka ss z acc makera-
Zawartosc sms shopu
shopu.png

Localhost:
localhost.jpg


Co do przelewu:
Chcesz wiedziec czemu PACC nie bedzie tylko za sms? Przeczytaj do konca!
Pacc przelewem oplaca sie dla obu stron, DLA WAS jak i dla mnie.
Poprzez zakup pacc przelewem zaoszcz?dzisz wi?cej pieni?dzy (niz jakbys mial kupic poprzez sms).
Czyli mniej placisz, wiecej dostajesz dni premium account.
Cale pieniadze beda przeznaczane na serwer dedykowany, aby byl mocniejszy, silniejszy, bezpieczniejszy oraz stabilniejszy i na dluugi okres!
Przelew 10z? = 400pkt na Twoim ko?cie!
Wyslanie sms za 3,66z? = 100pkt; 10,98z? = 300pkt; przelew 10z? = 400pkt
Zyskujesz 100pkt gratis!

Edora:
edora.png

Vorash:
vorashm.png

Rook:
rook.png

Minimap:
minimapa.png
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

No no , praca Wre ! Mysle ze juz niedlugo bedzie wszystko gotowe i bedziemy sie mogli cieszyc gra na Sinteri ! Male Pytanko. Jaki bedzie exp wkoncu ;>?
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Aha i jeszcze jedno , jak ktos gral kiedys na Abydosie to wie ze byly "Big Cyclops" czy tutaj tez one beda wystepowac kolo Poh?? Milo by bylo xD.
 

Grochu1992

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Sinteria RPG OT

hmm a opcja przelewu bedzie tylko 10zl? czy np 5zl za 200pktow i 2.5zl za 100 pktow?
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Sinteria RPG OT

zjebany exp stage ots upadnie wiec wole nie grac
na rl grajcie a nie tu!!
 

Doctor Who

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
221
Reaction score
7
Odp: Sinteria RPG OT

Dymek?? ;d (Broken here), daj zna? gdy wystartujesz. Powodzenia w projekcie zapowiada si? ciekawie.
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Sinteria RPG OT

Sinteria to by? m?j jeden z 1 serwer?w pami?tam jak sta?em godzinami w magic shopie i pr?bowa?em na potach wbi? 15 mlv knightem xDD pamietam ?e minusem by?o to ?e ka?dy mia? po 10 bp cc i itemk?w xD wiem ?e by?o co? z kopiowaniem fajnie si? gra?o mo?e wbije :)
 
Joined
Dec 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

zjebany exp stage ots upadnie wiec wole nie grac
na rl grajcie a nie tu!!
To won na ten swoj rl, a nie wyzalasz sie tutaj.


@Top

Server zapowiada sie super, zachecajcie znajomych, naprawde warto bedzie zagrac ;)
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

#Jeszcze sie nie zastanowilem czy bedzie staly exp 3-5 x czy zostanie ten stage exp lub sie go jeszcze zmniejszy.
Czekam na konkretne uwagi dot. tego "rejta"

?wietny pomysl, big cyce zostana dodane, ale troszke pozniej.

Nie, nie dymek ; )
Bimberos, Rasins Ninja, Nashein etc ; d

Mysle, ze bedzie 5z? = 200pkt, 10z? = 400pkt i to na przelew bedzie chyba koniec ; d

#EDIT

A i powiedzcie mi czy chcecie te ADDON BONUSY czy nie.
 
Last edited:

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

W sumie to bezsensu z tymi dodadkami do addonow , zostal bym przy zwyklych RL addonach ktore niedaja zadnych bonusow. :) :) A kiedy start ??? Mysle ze niema naco czekac ! XD
 

syseq

New User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Ja aktualnie mysle nad gr? Fight For Glory serdecznie zapraszam na strone szukam teraz 2 grafikow 2 skrypterow i ewentualnie jak ju? zakonczymy robote nad gra 3 skrypter?w :p:p.
 

syseq

New User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

i zapomnialem doda? to b?dzie jakos w czerwcu 2011 :p
 
Joined
Dec 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Ja aktualnie mysle nad gr? Fight For Glory serdecznie zapraszam na strone szukam teraz 2 grafikow 2 skrypterow i ewentualnie jak ju? zakonczymy robote nad gra 3 skrypter?w :p:p.

Chyba ci sie tematy pomylily ;>

@top

Rowniez uwazam, ze bez sensu te dodatki do addonow ;/ A co do expa to proponuje staly wlasnie w granicach 3-5. Wypowiadajcie sie, proponujcie ;p
 

Damieno

User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Sinteria RPG OT

a mo?e ovner by? zrobi? sond? na forum servera albo na forum tibia.net.pl jaki exp ma by? 3-5x ??
 
Last edited:

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Sinteria RPG OT

Nie dodawaj addon bonusow :d Bo to psuje gre... A taka juz sprawa kosmetyczna jak wygladaja wary gdy wszyscy leca w jednym outficie ktory dodaje HP? :| Mysle ze nie trzeba odpowiadac na to pytanie...
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Wszyscy czekamy na start serva . Jestem za stalym expem. 3-5x :)
 

roginski1

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

wtf wkoncu haha :D czekalem ale bedzie git trzeba wolne wziasc na otwarcie otsa proponuje zmiane mapy dobry pomysl nowe miasta z nowymi expami swietny idea bo po czasie ta mapa bedzie monotonna troche sie ja przekatowalo !! ahh spieszcie sie po nie wytrzymam haha :D
Deamon gotow grac lub Parcival ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top