What's new

-Tibia 8.60 Sinteria RPG OT

Status
Not open for further replies.

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Sinteria RPG OT

No serwer zapowiada si? fajnie tylko pisze ?e 20 sierpnia start a tu lipa nawet acc makera nie ma :S
 

Grochu1992

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Sinteria RPG OT

hmm jak bys troche poczytal to bys wiedzial ze start zostal przesuniety -.-

ps. czy za questy bedzie sie dostawac expa? czy zrobicie npc do polowan?
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

IP Zew. jeszcze nie wiem czekam na odpowiedzie? dostawcy internetu.

Tak mo?liwe, ?e ju? w poniedzia?ek wykupi? serwer dedykowany to wtorek powinien wystartowa?, je?eli nic nie stanie na przeszkodzie!

B?d? NPC z zadaniami, za kt?re dostaniemy np. EXP/ITEM.
Trzeba b?dzie co? np. przenie??,znale?? i dostarczy? komu?,zabi? co?, przej?? gdzie? etc, ale to p??niej.


#EDIT
Stronga g??wna acc makera:
accmaker.pngp

Library:
libraryr.png


Co mo?na jeszcze doda? do tego acc maker?!
Library tu b?dzie ca?a biblioteka serwera.
 
Last edited:

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Sinteria RPG OT

NPC z zadaniami sa bardzo ciekawym rozwiazaniem :d urozmaicaja expienie , pomagaja w zwiedzaniu mapy :p Widzialem takie cos na Valturii i na prawde jest to dobry pomysl :D
 
Joined
Dec 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Acc w porzadku ;) A co do questow to dobry pomysl. Mozna byloby jeszcze utrudnic niektore questy, zrobic jakies zagadkowe - tak, aby na pytania npc trzeba bylo poszukac odpowiedni/pog??wkowa? ;p
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Bez sensu z tymi questami na myslenie ... raz ktos wymysli i bedzie caly server wiedzial . Jak dla mnie powinny byc questy typu "Task" jak na rl tibi :) , mozna ladnie na tym kase zarobic i wbic lvl'a . Jak ktos niewie coto task , zapraszam na google.pl :).
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Aha i co do accmakera Niema co dodawac jest Git :) .
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

Ok, super.
Raczej b?dzie kilka quest?w zagadkowych - kto b?dzie chcia? to zrobi, kto nie ... to nie ; D
 
Joined
Dec 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Bez sensu z tymi questami na myslenie ... raz ktos wymysli i bedzie caly server wiedzial .

Nie chodzilo mi o wylacznie quest skladajacy sie z myslenia ;p Zagadka itp moze byc czescia jakiegos dluzszego/trudniejszego questu.
 

BlackHaunter

New User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Tym co nie maj? poj?cia jaki jest ten serw, gor?co polecam. Warto spr?bowa? a sami si? przekonacie, ?e jest lepszy od rl Tibii. Cya in game.
 

roginski1

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

Oo jakies nicki kojarz?ce sie z wczesniejszych sinteri zaje*** w tibie nie gram ale jak uslysze o sinteri to az mnie ciagnie :D mam nadzieje ze troche wiary bedzie gralo to jak zwykle glowna atrakcja gry sieczki :D
Sms shop to jedynie eq najlepiej moim zdaniem bylo by zrobic fsy bsy c sety cos w tym stylu tylko bez jakichs zadkich ekwipunkow git by bylo jakby poi byl itp demon hunter quest skoro jest real addon system. Oczywiscie dodanie nowych spawnow jakies miasta nowe nie zaszkodza a z tym pacc to mysle cos takiego jak VIP na Punisher ots jak na realu jedynie daje dostep do miast i respow gdzie mozna lvl szybko wciapac tylko zeby nie bylo jakichs skurwial..ych (sory za wyrazenie) blessed profesji co knight walil 1000+ w innego najta na 150 lvlu ... ahh.. spieszcie sie bo nie wytrimie :D pzdr wiara cya in new sinteria ;D oby ots dlugo wytrzymal :)
 

Damieno

User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Sinteria RPG OT

Mam pytanie czy w sms shopie b?dzie sprzedawany tylko pacc czy b?dzie mo?na kupi? addon items i r??nie inne rzeczy ?? je?li tak to server du?o straci bo po co wykonywa? np Inqu jak mo?na wys?a? sms i mie? to na low lv
 

roginski1

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

SLUCHAM KOLES Z CZYM TY WYJEZDZASZ ??!!
zbieranie itemow do addonu badz robienie questow to czysta przyjemnosc a nie wyslac esa i sie cieszyc ze mama ci konto doladowala i kozaczyc ahhh..
mam nadzieje ze takie cos nie zaistnieje na tym dobrze sie zapowiadanym otsie
Peace -->
 

Damieno

User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Sinteria RPG OT

a czy ja napisa?em ?e mi si? to podoba w?a?nie ?e nie nie chce ?adnych addon items ani item?w w sms shopie tylko pacc chce si? potrudzi? aby zebra? sobie dobre eq aby p??niej mie? satysfakcje z tego ?e sam to zdoby?em
 

Niedziu94

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Sinteria RPG OT

@roginski1 ... co ty wymyslasz , itemy w Sms shopie , VIP accont -.- naprawde ludzie czego wy jeszcze niewymyslicie. Nie niebedzie addon itemsow w sms shopie , bedzie obowiazywac tylko Premium Account . Radze poczytac co bylo pisane wczesniej zanim sie zada jakies bezsensowne pytanie .
---->>> Ovner
- jesli potrzebujesz mappera zglaszam sie do pracy :) gdy bedziesz zainteresowany wysle ci moje dotychczasowe prace ;) badz jak chcesz cala mape ktora robilem przez ostatnie kilka tygodni ;) ;) Niechce wynagrodzen za robienie Mapki (jak by co) ;P

Zycze , by Sinteria Ruszyla !! !!
Chyba juz nikt niemoze sie doczekac ! ;D .
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

W sms shopie b?dzie na sto procent:
Premium Account
Change Name

Mo?liwe,?e dodam tylko i wy??cznie jakie? dekoracje do domku...
Addon item?w nie dodam, ani ?adnych innych item?w = D nie ma mowy.
hhehe


#Niedziu94 poka? mi swoje prace ; ).

... POTRZEBUJ? GRAFIKA ...
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Sinteria RPG OT

No i tak powinno byc a nie kurwa jakies ,, super mega wypasione axe 100 ataku " w sms shopie :d Jak nie bedzie takich rzeczy to z pewnoscia zawitam :)
 

Ovner

Senior User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
528
Reaction score
54
Age
31
Odp: Sinteria RPG OT

Ok po wi?kszych przemy?leniach z Always'em chyba b?dzie jednak STA?Y EXP.

Jaki to ma by? ten exp?

1) x5
2) x4
3) x3
?
G?osowa?, ka?dy g?os czyli numerek pogrubcie czyli np.

G?osuj? na2!
 
Joined
Jun 6, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: Sinteria RPG OT

ja na 3) x3 tak jak by?o na Sinteri Undeads i zostan przy exp stages takim jak jest nie zmieniaj nic
 
Status
Not open for further replies.
Top