What's new

Spike sword na rookardzie

Status
Not open for further replies.

michal607

New User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Wiecie co?Chyba jest mo?liwe mie? spike sword na rookardzie. Pewnego dnia gdy expilem jaki? typ chodzi? i pisa? ze sprzeda spike sword. Ja sie spyta?em za ile i sk?d go ma. A on odpowiedzia?:
15:31 Dampoe [6]: I got from gm
15:31 Morecal [7]: -.-
15:31 Dampoe [6]: my friend is gm
15:31 Dampoe [6]: sst
Wed?ug mnie to jest informacja kt?ra na 100% m?wi nam ?e na rooku jest qest na tego itemka
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Spike sword na rookardzie

Zaczn? od tego ?e to nie ten dzia?.Masz jaki? dow?d ??? Scren ??? Pozatym jak mo?na s?dzi? na podstawie ?e go?? pisze "sell spike sword",?e on go ma??Raczej w?tpie -.^

@down

Brak screena,brak potrzeby zak?adania tematu...

Pozdrawiam,
Xinx
 
Last edited:

michal607

New User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Uwa?am tak poniewa? pokaza? mi spike sworda na trade.
Nie wiem czemu ale nie zrobi?em screena. Bardzo za?uje bo to by?by jaki? nowy dow?d...
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Spike sword na rookardzie

Nie wierze Ci to pierwszy fakt a drugi to taki co za idiota chcia?by sprzeda? najwi?kszy rar na rooku jaki tylko mo?e by?? Przecie? nawet 50 cc bym za niego nie chcia? bo na co mi kasa na rooku? Cenniejsze s? ?adkie itemy kt?rych praktycznie nie ma na rooku. Ja widz?c co? takiego od razu waln?? bym screena.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Spike sword na rookardzie

Tak... 6 lvl zabi? Mino Maga ?ycz? powodzenia (chyba ?e sta? ca?? noc i koledzy mu bp heal potionek co chwila rzucali [pozatym sk?d wzi?? Golden Key {dobry klucz}). Jak dot?d tylko Potty on Harmonia posiada? Spike Sword od GM po czym mu go odebrano(jego kole?anka zota?a przeniesiona na chwil? na Mainland kupi?a B Robe i Spike Sword [Ten da?a Potiemu]). Spike Sword jest do zdobycia nikt tego jeszcze nie dokona? ale sam GM (to GM, CM czy kto :p) Nighmare (dobry nick ? :p) m?wi? ?e jeste?my blisko rozwi?zania questu. Moje zdanie jest takie ?eby wszyscy (aktualni rooksteyerzy [u?ytkownicy forum]) zrobili rookstayer?w na jednym serwie i wszyscy razem nad tym pomy?leli a mo?e si? uda. A nie jeden na Antice drugi na Candii trzeci na Dolerze gdy? tak do niczego nie dojdziemy a razem mo?e by si? uda?o. Sam proponowa?bym serwer Dolera (pvp-enfo [i tak na Rookgaardzie nie ma znaczenia :p) gdy?:
1. Jest ma?o kolejek.
2. Ma?o kto ma rooksteyera tam.
3. Serwer cz?sto jest prawierze pusty.
@ Down
Mi te? ciebie ?al ja tobie napisz? ?e dosta?em MLS od GM i co powiesz ?e go mam i b?dziesz mi bezgranicznie wierzy? ? Z?ap go jeszcze raz i zr?b SS <Screen Shot> a potem pisz te tematy. A i nie pisz? si? chociarz tylko chocia? ;].

@ 3 Down
M?wi si? ?e on go ma poniewa? na ka?de pytanie zwi?zane z rarkami odpowiada secret. W jednym wywiadzie dla jakiego? Supported Funsitu powiedzia? ?e nie posiada on ?adnych rarek na rook.
 
Last edited:

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Spike sword na rookardzie

@up
zal mi cie chlopcze nie umiesz czytac to sie nie odzywaj... -.-

15:31 Dampoe [6]: I got from gm
15:31 Morecal [7]: -.-
15:31 Dampoe [6]: my friend is gm
15:31 Dampoe [6]: sst

tu pisze ze dostal Spike Sword od Gm'a -.- a nie zrobil Quest...
Pierw czytaj a potem pisz , chociarz tu pisze po angielsku ale to nie trudno zroumiec

Po polsku

15:31 Dampoe [6]: I got from gm-Dostalem od Gm'a
15:31 Morecal [7]: -.-
15:31 Dampoe [6]: my friend is gm-Moj kolega jest Gm'em
15:31 Dampoe [6]: sst-(tu chyba o ScreenShoota chodzilo , bo sst nie wiem co znaczy
Mozliwe ze dostal tego sworda od Gm'a ale jak sie CipSoft dowie od ktorego Gm'a to nie bedzie milo i sword zostanie odebrany....

@edit
Name: Morecal
Sex: male
Profession: Sorcerer
Level: 8
World: Saphira
Residence: Kazordoon
Last login: Dec 27 2008, 19:21:44 CET
Account Status: Free Account
Name: Dampoe
Sex: male
Profession: None
Level: 7
World: Saphira
Residence: Rookgaard
Last login: Dec 27 2008, 13:58:56 CET
Account Status: Free Account

Taki sam swiat [Saphira]

@edit2 , down
chodzilo mi oto zeby pokazac ze sa na tym samym swiecie i maja takie lvl tylko ze wbili 1lvl+ ;D



Pzdr.
Kozaq
 
Last edited:

kubi1768

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

@up
O co chodzi z cytatami (po edicie) ?

ja si? moge przy??czy? do szukania spike'a na dolerce :cool:
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Spike sword na rookardzie

Sword Of Fury najprawdopodobniej jest na rooku ale tylko na tej wysepce a jak znika to jest na zsypie kamieni na pacc
a na rooku gosc niemial SoF tylko Spike Sworda poniewaz mial on kolezanke Tutora ktora GM zabral na maina aby bronila porzadku czy cos. Nastepnie Zakosila ona spike sworda z maina i "poleciala" na rooka oddac go koledze. Sprawa zakonczyla sie tak ze zabrali spike sworda a Tutora zbanowali. Mowia takze ze SoF ma Surnise ale ja w to nie wierze.

@topic

Klamiesz Mistrzu!!
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Spike sword na rookardzie

Kolejny bezsensowny temat, w kt?rym rozpoczn? si? nic nie wnosz?ce deliberacje na temat SOFa. Tematy o Spike Swordzie na Rooku mo?na znale?? w niezliczonej ilo?ci w podforum "Rookgaard", tote? nie rozumiem zak?adania kolejnego i to w z?ym dziale.

@Micha?
Nie b?d? prosz? taki naiwny. Ka?dy mo?e napisa?, ?e ma jaki? ultra rzadki item, a ty mu za ka?dym razem uwierzysz? Brak SSa skre?la tak? sytuacj? na pocz?tku, a i to mo?e by? zgrabnie zmontowanym zdj?ciem typu fake.

@Drakonne
A i nie pisz? si? chociarz tylko chocia? ;].

Powiedzia? co wiedzia?.
3. Serwer cz?sto jest prawierze pusty.

Najpierw sam nad ortografi? popracuj, a potem innych poprawiaj.
 
Joined
Dec 28, 2008
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

muwie tera ja mozna go zdobyc z questa 1. trzeba stanac w ruzne miejsca puzniej poukladac dedy w jednym miejscu czopki nie wiedza w kturym ale ja wiem puzniej dostajesz z tych dedow golden keya otwiera przejscie do mino maga zabijasz go i na gorze tp jest do skrzyni i masz spike sworda a tak wogule jak wejdziesz juz w te miejsca to spike sword znika z malej wysepki :cool:
 

ComingSoonZban

New User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

Powiem ci, ?e jeste? w b??dzie... ?adnych cia? nie trzeba... Ale punkty to racja (s? 4).
 

AdixXx Tibian

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Spike sword na rookardzie

Wiem ?e jest taki item ale tylko na wystawie na kamieniach a questu ju? niema bo te drzwi zosta?y zamkni?te magi? a klucz jak si? nie myle zosta? zniszczony lub s?urzy do niczego

Edit:
muwie tera ja mozna go zdobyc z questa 1. trzeba stanac w ruzne miejsca puzniej poukladac dedy w jednym miejscu czopki nie wiedza w kturym ale ja wiem puzniej dostajesz z tych dedow golden keya otwiera przejscie do mino maga zabijasz go i na gorze tp jest do skrzyni i masz spike sworda a tak wogule jak wejdziesz juz w te miejsca to spike sword znika z malej wysepki :cool:

Jak Kto? chce zobaczy? jak sie robi quest jest na to wilmik jakich nie ma?o

LINK:

Ale i tak wiadomo ?e wszystko ?ciema i bajki disneya
 
Last edited:
Joined
Dec 28, 2008
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

adix po pierwsze golden key istnieje i istnieje nadal ten quest i golden keyem sie otwiera drzwi do mino maga i na gorze jest tp do skrzyni z spike swordem!!! i jeszcze Coming mam racje calkowita bo znam ise dobrze o tibii :mad:
 

ComingSoonZban

New User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

Fajnie, a ja mam spike sworda... i masz wa?a.. wiem jak przej?? questa... i tym bardziej masz wa?a xD
Golden quest istnieje, otwiera klucz do minomaga, ale za tp wcale nie ma skrzyni ;D
 
Joined
Dec 28, 2008
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

adix ten filmik pokazuja tak jak muwilem najpierw wstajemy w ruzne miejsce puznije spike sword znika ukladamy dedy roznedostajemy golden keya i idziemy do mino maga otwieramy i do tp na gurze i mamy spike sworda ze skrzyni ale mi sie wydaje ze treoche zle to opisalem xD tez chcialem umiescic link yotube qusta xD:cool:;)

Edit: coming ty se zobacz ten filmik adixa!! b omowie o golden keyu nie o quescie golden quest tylko o spike sword quest wiec nie mam wa?a bo mo ty go masz powodzenia;)

Edit: coming ty se zobacz ten filmik adixa!! b omowie o golden keyu nie o quescie golden quest tylko o spike sword quest wiec nie mam wa?a bo mo ty go masz powodzenia;)
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Spike sword na rookardzie

Idzie 3 lvl na rooku i pisze "Sell spike sword 2000cc msg me!!!
omg!?e takie nooby ch?dz? po ?wiecie to masakra -.-
 

Mr BAD

User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Oj kolego kto? Ci? wkr?ci?. Je?eli kole? by go posiada? to na pewno by nie chcia? go sprzeda?. A ju? w to, ?e dosta? go od GMa totalnie nie wierze. GM nigdy nie rozdaje item?w na rl tibii... mo?e na ots ;) A jakby dosta? to na pewno by si? tym nie chwali?. Temat nie ma sensu... No screen=no topic...
 

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Odp: Spike sword na rookardzie

Jakby dosta? od gm'a to by siedzia? cicho albo wkr?ca? ze questa zrobi?.
Sof ma Rookguardian'deabove ( nie wiem jak to si? pisze ;d ) wiem bo wielokrotnie go pokazywa?, przesta? to robi? gdy noobki mu go zasypa?y ;/
Ale to jak wszyscy wiemy otrzyma? od gma za 100lvl na rookgardzie? Podobnie jak Sunrise, kt?ry jednak nigdy go nie pokaza?, Rookguardian na pewno ju? rozwi?za? t? zagadk?.. du?o czasu sp?dzi? na rooku, pewnie zna wszystkie pixele.. w ko?cu taki lvl wbi? to nie lada wyzwanie i czas z nim zwi?zany.
 

Sysek

Active User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Spike sword na rookardzie

@up Sunrise nie ma spike sworda lecz d??y? wiele razy do tego by go zdoby? ..

@topic nie mo?liwe na pewno nie -.-
 
Status
Not open for further replies.
Top