What's new

Spike sword na rookardzie

Status
Not open for further replies.

Amigos

New User
Joined
May 29, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Cz?owieku ty myslisz ze ja interesuje sie takimi rzeczami na rooku? Wogole sie nigdy nie interesowa?em takimi itemami jakie s? na rooku. Poprostu z nud?w czyta?em sobie tematy i akurat czyta?em o spike sword. To znalaz?em jaki? ss z kolesiem co ma spike sworda to da?em do tego tematu. Ogarnij troche.
 
Joined
Jan 30, 2009
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

Moim zdaniem, jak wi?kszo?ci, kolejny temat stworzony w celu niezidentyfikowanym.
Je?li si? nie myl?, tylko kilku osobom uda?o si? go zdoby?, w przesz?o?ci, mo?liwe i? jest jaki? spos?b na zdobycie "S?ord of F?ry", ale jak narazie to jest jedna wielka zagadka.
Pozdro.
<B??dy w cudzys?owie zosta?y pope?nione ?wiadomie i z pe?n? premedytacj?, wiecie taki Polisz-Inglisz. :s.>
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Spike sword na rookardzie

OMG !
Ludzie we? ci? si? OGARNIJCIE !
Gdyby Spike Sword zosta? zdobyty www.tibia.com/www.tibia.pl/ by o tym na pewno pierwsze wiedzia?y a wi?c niewidzie powod?w tworzenia nowych Temat?w SpikeSword -.-`
Ka?dy film co widzieli?cie to na pewno jakie? FAKE ludzi kt?rzy robi? je dla ?atwowiernych idiot?w -.-`

POZDRO SKRYPTER :curse::curse::curse:
 

Yakaboo

New User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

We?cie sko?czcie z tym Spike Swordem :down::down:
Ci?gle tylko o nim :curse::curse::curse:
By?cie lepiej nowe, lepsze tematy pisali :mad::mad::mad:
 

Tekila

New User
Joined
Jun 30, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Mi raczej si? wydaje ,?e spike sword by? na rooku.poniewa? ogl?da?em filmik na i widzia?em jak kole? zrobi? qesta na spike sworda.:curse::curse:
 

ADI_ADI

Active User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
120
Reaction score
15
Age
29
Odp: Spike sword na rookardzie

Ja wiem kilka jesczze rzeczy:

1.Wiem (z jakiego? tematu TNET] ?e niby kiedy? jaki? ziomek znalaz? co? takiego jak "enchated rose"i t? r??? niby rozwali? lub usun?? to ?cian? przy ghoulu.

2.Z tymi filmikami z youtube mi si? zyga? chce wiec nie piszcie "o a ja mam spike sworda i nie pokarze zrobi?em questa " albo "jest quest bo jest filmik na internecie "

3.Wiem ?e po znikni?ciu SOFA z wyspy zmywa go fala na stref? pacc w jakie? ska?y czy co? takiego pod ziemie.[pacca nie mia?em wiec nie wiem]

4.Teleport gdzie jest minomag nie powinien mie? zwi?zku z Sofem poniewa? on zosta? tam uwieziony bo zepsu? si? teleport i nie wr?ci?.Czasami wypuszcza swojego ucznia

5.Dedy monster?w s? {specjalne} ja wiem tylko gdzie jest wilk.Czy one komu potrzebne to nie wiem.
s? lekkie wiec si? r??ni? wag?.

6.No i te 15 etap?w co pisa?em wcze?niej :

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.Znikniecie Spikesworda
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
 
Last edited:

Dudiur

User
Joined
May 6, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Na moje to tego questa nikt nie zrobi? i nie zrobi ;P
W og?le nie wiadomo czy ten quest istnieje...
I to tyle :]

Pozdr.:up:
 

elana

User
Joined
Mar 5, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Spike sword na rookardzie

Quest na spike sworda nie istnieje , jedyny grasz ktory go ma to sunrise zostal on nagrodzony jako 1 ktory wbil 100 poziom na rooku i wiecej nikt nie dostanie chyba ze ktos wbije 200 ;d (tak mi sie wydaje) a spike sword na wyspie jest tylko dla klimatu rooka i po to zeby sie nooby pyta?y "ej ty ziomus , pomoszesz mi sropic kuest na spiken sworda !!!?? lub "Widzialem na youtube jak mozna miec spike sworda , o 20 moge ci pomuc o srobic tego questa i bedziesz najbogatszy ale najpierw mi daj 100gp na eq "

Wszystkie bledy pope?ni?em swiadomo :>
 

RRaafikk

User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
40
Reaction score
7
Age
33
Odp: Spike sword na rookardzie

Quest mo?e jest ale nie do przej?cia ! :D To jest moje zdanie i tak b?d? zawsze uwa?a?
Pozdrawiam:
RRaafikk:up:
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Spike sword na rookardzie

Spike sword to tylko legenda i na zawsze ni? pozostanie. Nie da si? go zdoby? w ?aden spos?b. Nie ma ?adnego questa ani niczego podobnego. Ka?dy filmik, kt?ry m?wi o znalezieniu spike sworda to fake.
 

MasterMagii

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

Jest ju? tyle temat?w zwi?zanych ze Spike Swordem...Czy musicie zak?ada? kolejne?
A co do tematu to na 99.9% Spike'a nie mo?na zdoby? na rooku,a by? mo?e b?dzie on dost?pny oko?o wersji 12.55 :)
Prosz? o zamkni?cie tematu...
 

przemo098

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Spike sword na rookardzie

Jest pe?no temat?w o spike sword wiele teorii np shedow'a. Jednak czy ten go?ciu pokaza? ci go na trade ? No chyba nie. Ale dla odwa?nych ?wiat nale?y pr?buj a mo?e ci si? uda :)
 
Status
Not open for further replies.
Top