What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Witam w temacie na temat :
Spike Sword'a!!

Jest to najlepszy temat na Tibia.net.pl po?wi?cony tej owej rzeczy....
Temat jest jedn? wielk? dyskusj? w kt?rej rozmawiamy na temat owego RAR'a. Wymieniamy mi?dzy sob? nasze my?li - ?miejemy si? i smucimy, k??cimy i zgadzamy, spamujemy itp...
ALE!!! =) Pr?bujemy rozwi?za? zagadke Spike Sword'a! Mo?e nie istnieje? A mo?e tak... A nawet je?li too??? A mo?e jest z czym? zwi?zany...


/\ No w?a?nie :/ Nikt nie potrafi potwierdzi? ?adnej z wymienionych UP rzeczy... Po to w?a?nie dyskusja! Wiele os?b si? w niej wypowiada wi?c napewno mamy wi?ksze szane na rozwi?zanie tej legendarnej zagadki z Spike Sword'em ni? inne tematy.....

Jeszcze jedno!!!
?eby zach?ci? was do wypowiadania si?
Obiecuj?, ?e ...
Ka?de posty postaram si? nagrodzi? REPUTEM!
O ile co? wnios? do tematu oczywi?cie xD​

Tak wi?c =) Zapraszam do dyskusji!!!
Pozdrawiam - Areal.
 
Last edited:

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Pwned...

Nie rozumiesz, ?e twoje tematy s? g?upie, dlatego zamykane ?

?eby nie offtopowa?:

Jak puk?adasz te s?ynne cia?a w katakumbach(o ile si? nie myl?) na grobach , to podobno dostaniesz key :D wszyscy pisz? ?e to bzdura , a nikt nie sprawdzi?.
 

Caros

User
Joined
May 21, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Znalaz?em r?wnie? szczeg?? w jednej z tych ksi??ek, ?e ucze? Minotaura maga posiada co? co mo?e otworzy? przej?cie do Mintwallin.

Pomyli?o Ci si? chyba? ;P

Mintwalin - znajduje si? na Main'ie

Chodzi?o Ci o przej?cie do Mino Mag'a?

<><>

- Znalaz?em na ca?ym rookgardzie 4 ksi?zki.

Hmm... Masz PACC czy FACC?

Z tego co si? domy?lam CipSoft, zrobi? by jakiego? Boss'owego potwora na wyspie dla posiadaczy Premium Account, aby zwi?kszy? kupno Premium.
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

<Do Sh@ker'a>
Moje tematy nieby?y g?upie, jednak?e by?y zamykane z powodu, ?e niepasowa?y do dzia?u. Jak zobaczy?em, ?e niby historyjka o Ghoulu niezosta?a zamkni?ta troche si? oburzy?em z powodu, ?e to niejest mit ani legenda.

Ale wzio?em na jego przyk?adzie ten temat i te? mam nadzieje, ?e niezostanie on zamkni?ty.

<Co do cia?>
Nies?dze, ?eby ten niby mit z cia?ami by? prawdziwy ale jest ta ma?a mo?liwo??, ?e jednak istnieje.
Z ch?cia bym sprawdzi?, ale trzeba te dedy potarga? za waspy a nooby po drodze mi je potargaj? w inn? strone.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
<Do Carosa>
Sry, ?le napisa?em. Chodzi mi oto, ?e minotaur mage i tajemniczy korytarz prowadz?cy do TP jest zwi?zany z Mintwallin


I powracam do tematu.
Te? tak s?dze, ?e CipSoft nic warto?ciowego by dla Free Account by niezrobi?... A jak ju? nawet mia? da? mo?lio?? wykonania tego questa na facc'u to da? jaki? szczeg?? ?e pacc musi uczestniczy? w tym quescie.

Pozdrawiam!
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Z ch?cia bym sprawdzi?, ale trzeba te dedy potarga? za waspy a nooby po drodze mi je potargaj? w inn? strone.
ya sure. _/

Kolejny idiotyczny temat, ale z twojej strony to ju? normalka.
Co do tego niby mitu, moim zdaniem te ca?e 'tajemnice' s? zrobione dla picu ?eby Ci idioci rookstayerzy pocili si? nad znalezieniem spajk suorda tudzie? innych rar?w. Kthxbb ;C
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

A ja czyta?em gdzie? na necie. To by?o chyba Update 8.0-8.1 ?e Hyacinth(ten od fluid?w na rooku) boi si? szczur?w.A jak si? wchodzi na Trolle tam jest szczur.Jeden,jedyny niepasuj?cy do wszystkiego szczurek. Mi si? zdaj? ?e on mo?e zabi? mino maga,ale szczur niepozwala mu i?? ^^ Inaczej tego nie umia?em wydedukowa?.Dok?adnie to ?e on moze tylko da? klucz do MinoMaga!!
 

Sasanix

User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

po raz 50 chyba widze taki temat Spamerzy :)

@Topic Tak naprawde to tylko legenda nie ma czegos takiego jak spike sword na rooku jak mi dacie screnna albo na trade to wam dam GM na moim OTS :p
 

Electromix

Active User
Joined
Jan 14, 2009
Messages
62
Reaction score
3
Age
30
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

My?le ?e to dow?d ale w?tpi?:confused:

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=IGDb1HpN7oA&feature=related My?le ?e to dow?d ale w?tpi?:confused:
 

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up

Omg... stary fake ;d
zreszt? jak by? ogl?da? do ko?ca zobaczy?by? ?e autor filmiku przyznaje ?e to ?ciema.
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Z reszt? wida? na tym filmiku ?e zamiast m?wi say to m?wi: mowi, wi?c ots i nie ma nawet co gada?, z tym spike-swordem to nieprawda i dajcie sobie spok?j, ale jak ju? to dlaczego main nie mo?e by? powi?zany z tym questem? przecie? jaki? tam kole? co mia? niby tego spike sworda m?wi? o trzech punktach... Chyba tak.. albo mi sie pomiesza?o co? :p.
 

Miya

Active User
Joined
Jan 29, 2009
Messages
64
Reaction score
7
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

questa na facc'u to da? jaki? szczeg?? ?e pacc musi uczestniczy? w tym quescie.

I w tym cytacie widzimy pochodzenie wszystkich mit?w.
S? stworzone po to, by g?upi ludzie my?leli ?e da si? je rozwi?za?, a ?E MO?E PACCA TRZEBA to kupi? sobie i rozwi??e..
A $$$$ dla Cipsoftu leci..
 

Grzybulino

User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
44
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Posiadam rookslayera na rooku i od pocz?tku gry nim interesuje si? spike swordem
Po pierwsze pisze si? "rookstayera", a po drugie zak?adasz jakie? g?pie tematy, kt?re nikogo nie interesuj?.
 

Sasanix

User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

My?le ?e to dow?d ale w?tpi?:confused:
Edit: My?le ?e to dow?d ale w?tpi?:confused:

to jest OTS bo sa bledy np.pisze zamiast Spike Sword SPikeSword
osobiscie w to nie wierze!
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja wierz? ?e istnieje spike sword na rooku, jednak tak?e istnieje key na rooku. Ten klucz otwiera drzwi do minotaura maga. Tylko mo?na otworzy? drzwi do mino maga specjalnym kluczem(tego klucza nie umie?cili na tibia.pl).
Na rookgardzie zdoby?em golden key. M?wi? od razu ?e nie od GM i ?e nie na ots. Key ten mo?na zdoby? zbieraj?c kilka potrzebnych rzeczy. Kwiatek przy waspach, cia?o waspa, cia?o szczura, cia?o orca, cia?o trolla, cia?o minotaura, cia?o szkieleta i czaszk?. Wtedy k?adziemy wszystko w kolejno?ci od prawej strony. Pierw idzie Troll, nast?pnie rat, wasp, kwiatek(na kwiatek czaszka), szkielet, orc, minotaur. Teraz idziemy do minotaura maga. Powinna pojawi? si? dodatkowa skrzynka przy Carlin Sword. Bierzemy z niej klucz i b?dziemy mie? Golden Key. Golden Keyem mo?emy otworzy? przej?cie do minotaura maga. Obok niego powinna tak?e by? skrzynka, je?li uda ci si? dobiec do tej skrzynki obok niego dostaniesz Spike Sword. Du?o graczy robi?o filmiki i oszukiwali. Ja jednak nie oszukuj? was i chc?, aby nie tylko u mnie by? golden key i spike sword. :) :) :) :)
 
Last edited:

Mathew

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
44
Reaction score
1
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up Daj nam screeny :) z skrzynkami i spike swordem to ci uwierzymy bez sensu temat -.-..
 

polaklbn

New User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

A powiem wam, ?e nigdy nie testowa?em tego.
Ale ja tak?e wierz? ?e spike swordzik da si? zdoby?.
Tylko musi to by? jaki? cholernie trudny quest...
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Oktobrasor To kolejna bajeczka dla dzieci??^^ przecie? pr?dzej ded sie roz?o?y ni? go tam donios?. Moim zdaniem narazie jestem?my w punkcie zera.Rozwa?cie to co ja napisa?em na 1 stronie.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Pewnego razu na Rookgaard, by?a ma?a dziewczyna. Nikt nie wiedzia? sk?d si? ona wychodzi?a z za?o?enia i jaki jej cele by?y. Pierwsza rzecz kt?r? zobaczy?a, by? wielki Cipfried. Chocia? Cipfried by? mi?y, ona w?cieka? si? na niego i podrapa? jego twarz tak bardzo jak tylko mog?a, a? pi?ciu "wie?niak?w" przyby?o pomoc Cipfried`owi. Szybko leczy? swe w?asne rany, Cipfried nazwa? ta dziewczyna "Kylindra Ennorath". Kylindra, b?d?cy ma?? dziewczyna bardzo chcia?a nauczy? si? sztuk walki. wko?cu znalaz?a ma?y ?uk z kt?rego strzela?a do ma?ych kreatur,ale przewa?nie strzela?a z gwo?dzi i jej miecza. Im d?u?ej pozostawa?a na Rookgaard, tym gwa?towniej stawa?a si? agresywna a? kt?rego? dnia, rozpoczyna?a atakowa? ludzi chocia? sama mieszka?a w tym miasteczku. Kr?l tibianus rozz?o?ci? si? s?ysz?c ?e ta ma?a dziewczyna przynosi strach do miasteczka w kt?rym panowa? pok?j, wys?a? wnet 5 swoich poddanych na RookGaard aby wywie?li j? z miasteczka. Od tamtego czasu nikt
z tamtych ludzi ju? o niej nie s?ysza?. Kto? powiedzia? ?e Kylindra wyp?yn??a z rookgaard do carlin. inni m?wi? ?e si? utopi?a. Jeszcze inni m?wi? ?e kylindra co? sobie zrobi?a(<--nie wiem czy to dobrze przet?umaczy?em). Cokolwiek si? z ni? sta?o po roku mieszkania w przera?eniu,(tu te? nie wiem czy dobrze przet?umaczy?em-->)zaczeli szuka? kylindry w najdalszych miejscach w kt?rych mogliby si? znajdowa? na wyspie ?ywi a nawet w?r?d ork?w.
wszyscy my?leli ?e miasto by?o bezpieczne, ale byli w b??dzie.
Jak wiemy do rookgaard`u przyby?y Minotaury przez drugi portal.
Zaczeli najmowa? miejscowe orki znali(minotaury)/znaj?cych(orki) 5 trik?w(?)
z ogniem i energi?. Ale na Kylindre, najmniej oddzia?ywa?y te dziwne patrz?ce krowy na dw?ch nogach. (<--te? nie wiem czy dobrze :p). Z jej ?ukiem, mieczem i zatrutymi strza?ami, odepchn??a linie wojska minos?w i postawiona oko w oko z boj?cym si? minotaurem magiem. Kylindra wiedzia?a, ?e nie wytrzyma te? d?ugo przeciwko minotaurowi magowi kt?ry pobieg? do portalu. Jednak?e, wcze?niej mog?a wskoczy? do niestabilnego portalu, i najprawdopodobniej jej pewna ?mier?, zobaczy?a jaskrawe ?wiat?o.
Minotaur mag przesta? biec za ma?o Kylindra i po?o?y? kres, zamykaj?? drzwi jego czarn? magi?. Kylindra, by?a tak z?a ?e wypu?ci? kilka strza? w kierunku ?wiat?a(chyba znajdowa?a si? za drzwiami ko?o portalu) . Jednak?e, strza?y spad?y w odleg?o?ci 2 st?p od niej, jak by uderza?y co? poza ziemi?.
Wtedy z?apa?a sw?j miecz i pobieg?a do ?wiat?a, kt?re nie wydawa?o si? zbli?a? z jakimkolwiek krokiem. Bieg?a ca?ymi godzinami, mo?e nawet kilka dni. Gdy w ko?cu run??a na ziemi?, wyczerpany z pr?bowania atakowania to kt?rego nie mog?a zobaczy?, krzykn??a na to. "DLA JAKIEGO RODZAJU DEMON?W PRACUJESZ?" krzykn??a, na zewn?trz dostaj?c odpowied?.
Po tym jak zemdla?a z wyczerpania i p?aczu, jaskrawe ?wiat?o przygas?o i ze ?wiat?a osoba, nie cz?owiek ani kobieta sz?a/szed?/sz?o w kierunku niej.
Osoba popatrzy?a na ni?, wzi?? jej miecz i powiedzia?a: "dziewczynko. Mo?esz biec tak szybko jako najszybszy ko? w kr?lestwie, by? tak silnym jak demony, ale nie masz pokory rozumie? co dzieje si? wok?? ciebie. Tw?j miecz, op?ywa krwi? ludzi, kobiet, dzieci, troll?w, ork?w i wieloma innymi istotami ?ywymi, kt?rych ?ycia wzi??e? bezprzedmiotowo,powinien pozosta? na wyspie ?eby przypomnie? ka?demu, ?e ?le zrobi?a?. Tw?j miecz b?dzie znany jako Miecz Furii i b?dzie pomi?dzy p?on?cymi kamieniami, i tylko mo?e by? dotkni?ty przez skromnych. ". Pocz?wszy od tego dnia, jej miecz mo?na zobaczy? wiele razy na kamieniu, na ?rodku ognia i b?dzie tam tak d?ugo dop?ki nie pojawi si? skromny by posi??? miecz, kt?ry by? wi?cej pob?ogos?awiony ni? przekl?ty. "
Oto ksi??ka kt?ra jest w AB od update'u bodaj?e 8.4 ;) T?umaczenie nie moje znalaz?em gdzie? na necie. Ale to chyba wyja?nia, ?e spike sword nie ma ?adnego zwi?zku z mino magiem.
 

kevin15

User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Wy o spike swordzie a ja wam powiem ?e s?ysza?em co? takiego:
Jak masz pacc i odpowiedni klucz mo?esz otworzy? drzwi do mino maga kiedy go juz zabijesz idziesz dalej tam jest gdzie? skrzynka po jej otwarciu dostajesz scale armor!!
nie wiem czy to prawda nie testowa?em poniewa? nie mam pacca ani na mainie ani na roku:p
ale cipsoft raczej by nie robi? tych pomieszcze? dla ozdoby wiec prubujcie dalej :D

Niestiety nie potrawfie pisaci poprafnie po polskiemu:D
 

Arhanik

New User
Joined
Feb 10, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ale co z blind orcem ..... Niezauwa?yli?cie ?e jest ?lepy ?? a co go mog?o o?lepi? .... Mo?e Mino Mag?? Mo?e on ma klucz?


P.S niegram na rl , sry za ortografie i all :p
 
Top