What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

Zumix123

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja tam niewierze w zdobycie spike sworda na roku... ale jesli cos mozna jeszcze zdobyc to sadze ze tylko wskaz?wki czy jakis przedmiot od npc takich jak: Blind orc, cipfried, seymour i ten dziad na gorze obok miasta zapomnialem nicka :p Xd
 
D

DrakoOsek

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Roy1222
Wg mnie to:
Nigdy nie by?o i nie b?dzie Spike Sword'a na Rooku. To tylko taki haczyk od Cipek i tyle ;]

Czy ty jeste? ?lepy? Przecie? le?y on na wyspece, kt?ra jest cz??ci? rooka o_O?
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja pierdole, po co w ko?o Macieju porusza? ten sam temat?! Questu na SS nigdy nie by?o, I NIE B?DZIE. Zgadnijcie czemu? Poniewa? Cipy zach?caj? do wychodzenia na MAIN, a robienie TEGO questu przyci?ga?o by setki/tysi?ce os?b na rook -.^
Tyle ode mnie.
@autor
Przesta? zak?ada? takie bezsensowne tematy.
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Czy ty jeste? ?lepy? Przecie? le?y on na wyspece, kt?ra jest cz??ci? rooka o_O?
Chyba nie zrozumia?e? o co mu chodzi.
Chodzi?o mu o to,?e nikt go nie ma a nie,?e nigdzie go nie widziano.
Ogarnij si? plax.
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja pierdole, po co w ko?o Macieju porusza? ten sam temat?! Questu na SS nigdy nie by?o, I NIE B?DZIE. Zgadnijcie czemu? Poniewa? Cipy zach?caj? do wychodzenia na MAIN, a robienie TEGO questu przyci?ga?o by setki/tysi?ce os?b na rook -.^
Tyle ode mnie.
@autor
Przesta? zak?ada? takie bezsensowne tematy.



Vasudanin - dlaczego m?wisz po 1, ?e tego questu nigdy nieby?o?
Te? jeste? takim [...], ?e kolega w szkole Ci powiedzia?, ?e go niema i wie?ysz?
Czy sam se wymy?li?e? lub przypuszczasz, ?e go niema - i odrazu o tym m?wisz? - pomy?l zanim co? napiszesz...

Masz jaki? dow?d na to, ?e go niema? Zapewne nie - wi?c dlaczego si? na NAS wy?ywasz? Dzia? Mity & Legendy od tego jest - od rozwi?zywania r??nych zagadek itp... Czy ten Spike Sword jest na rooku do zdobycia, czy te? nie - to niema znaczenia.. Ten dzia? od tego jest i pojawi? si? jeszcze tysi?ce tego typu temat?w jak np. ten co teraz czytamy...

Jak dlamnie - jaka? zagadka jest na temat SpikeSworda - a je?eli nieda si? go zrobi? teraz, to kiedy? [za pare updat?w si? da]...
Ps : Jakby CipSoft chcia?, ?eby jak najmniej os?b zostawa?o na rooku - to by niezrobi?o Pacc Area na rooku.... I zapewne wyroczenie od mniejszego lvl'a da?o :)


Pozdrawiam!!!
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ps : Jakby CipSoft chcia?, ?eby jak najmniej os?b zostawa?o na rooku - to by niezrobi?o Pacc Area na rooku.... I zapewne wyroczenie od mniejszego lvl'a da?o :)
Pozdrawiam!!!
Tak, od razu by go usuneli? Rook musi by? (wg. Cip?w) do 8 lvl, poniewa? ucz? si? tam gracze, kt?rzy na mainie nie dali by jeszcze rady (PK, silniejsze moby), no i "utrzymuje" klimat.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

PS. To prawda ?e jeden/a mia? Spike sword i blue robe na rookardzie Poniewa? mia? koleg? GM i go teleportowa? na maina (do carlin ! xD) i a Spike sword tam komu? da? (mi xD) lecz Spike sword i Blue robe zosta?y odebrane ;o , a Gm pewnie ukarany :- O
Brawo. Nast?pnym razem, jak b?dziesz chcia? si? o czym? wypowiada?, to upewnij si?, ?e Twoje informacje s? prawdziwe. To ju? chyba z 10 wersja tego "przeniesienia" na main, oczywi?cie, za ka?dym razem jest inna.

Ah, i jedna.
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Spike Sword Quest napewno istnieje , jest w formie zagadki jak Bazyliszek czy te? Hala straconych kluczy.Nie gracze nie rozwi?zali tego , gdzie si? upieracie ?e nie ma takiego questa.Jest napewno , samo tp w pokoju maga prowadzi do ?wi?tyni , nie jest zepsuty.Nie powiem kto mi to powiedzia?.A wi?koszo?? co pokazuj? ss to jedynie na pokaz , co oka?e si? ?e to fake.
Pozdrawiam,
Arts
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

PS. To prawda ?e jeden/a mia? Spike sword i blue robe na rookardzie Poniewa? mia? koleg? GM i go teleportowa? na maina (do carlin ! xD) i a Spike sword tam komu? da? (mi xD) lecz Spike sword i Blue robe zosta?y odebrane ;o , a Gm pewnie ukarany :- O

Ja s?ysza?em, ?e kole? mia? DH oraz MPA..xD wi?c tak jak pani Slythia zanim napiszesz co? sprawd? czy jest to prawd?.

A co do Spike sword'a to jest on nie do zdobycia, jest on tam tylko po to by wszyscy zastanawiali si? jak dotrze? do niego, i znajdowali coraz to nowe miejsca...

Pozdrawiam,
DRE
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja s?ysza?em, ?e kole? mia? DH oraz MPA..xD wi?c tak jak pani Slythia zanim napiszesz co? sprawd? czy jest to prawd?.
Lecz po cz??ci jest to prawd? ;]. Na rooku przez jaki? czas by?o blue robe, spike sword oraz par? innych przedmiot?w, kt?re nigdy nie powinny si? tam znale??. Lecz spos?b, w jaki tam si? pojawi?y, jest lekko odmienny od tego, kt?ry devos tutaj przedstawi?.
 

anda111

New User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up
Te screenny pochodzi?y zapewne z OTS! Nikt nie udowodni cczy z ots czy z RL!
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up
Te screenny pochodzi?y zapewne z OTS! Nikt nie udowodni cczy z ots czy z RL!
Nie. Te screeny pochodzi?y z rl tibii. Je?li nie wierzysz to popytaj si? rookstayer?w z Harmonii, a nawet Master Slayera. Albo te? uwierz mi na s?owo ;].

Dowody by?y wystarczaj?ce, by wszyscy, co chcieli, uwierzyli.
 

shrune

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

To w koncu kto jest najblizej rozwiazania tej zagadki -.^? :confused::confused::confused:
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak DRE m?wi? nie ma doj?cia inaczej ka?dy odrazu by zgarn?? Rookgaard.
Wi?c nie ma rozwi?zania.
Closed topic plz.
Pozdrawiam,
Arts
 
Last edited:

shrune

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Czemu Close?! To ciekawy temat. Duzo osob go odwiedzilo i o wiele wiecej probuje dociec Co tak naprawde kryja drzwi przy Minotaur Magu i jak dostac sie do Sword of Fury!
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Jak DRE m?wi? nie ma doj?cia inaczej ka?dy odrazu by zgarn?? Rookgaard.
Wi?c nie ma rozwi?zania.
Closed topic plz.
Pozdrawiam,
Arts



Nom, i po co maj? zamyka? ten temat? -.-
Je?eli ka?dy temat typu :
- ten, itp maj? zamyka? to niech mo?e usun? dzia? Mity & Legendy? Przecie? on w?a?nie od tego jest, od rozwi?zywania tego typu zagadek.....

Pozatym z k?d wiesz, ?e Spike Sworda niemia?? Masz jakie? dowod'y kt?re w 100% wskazuj? na to, ?e go niema? Mo?esz nam je pokaza?? Mo?esz nam to udowodni?? Nie.... Wi?c prosze - nieodzywaj.... Masz na to jaki? dow?d - napisz, wypowiedz si?, jednak?e je?eli niemasz i masz na dodatek krytykowa? to si? nieodzywaj.....
Moim zdaniem Spike Sword na rook'u jest - jakbym w to niewierzy?, to bym tego tematu przecie? nieza?o?y? ^^

Zapraszam do wypowiadania si?!
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Quest na Sword of Fury wyra?nie napisane ?e mo?e tylko pokorny , skromny wzi??.A tak w og?le quest jest nie zdobycia i chyba zdebugowany.
Prosz? o zamkni?cie tematu , gdy? b?d? kolejne tematy na ten sam temat.I tylko spam si? niepotrzebnie si? zrobi.
Pozdrawiam,
Arts
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Quest na Sword of Fury wyra?nie napisane ?e mo?e tylko pokorny , skromny wzi??.A tak w og?le quest jest nie zdobycia i chyba zdebugowany.
Prosz? o zamkni?cie tematu , gdy? b?d? kolejne tematy na ten sam temat.I tylko spam si? niepotrzebnie si? zrobi.
Pozdrawiam,
Arts


?al, tak jak m?wi?em kierujesz si? niedowodami, lecz swoimi wymys?ami.
Pozatym ciekawi mnie jak? ocen? masz z j.polskiego... Jak ty s??w nierozumisz.... Forum - jest przeznaczone do rozm?w ... Twoim zdaniem do tego, ?eby wszystko zamyka?.. Najlepiej si? niech nikt nieodzywa co nie? najlepiej b?dzie........ Pozatym zrozum sens *.Mity & Legendy.* umiesz czyta?? Jak nie to okulary se kup... 8-latek zrozumie, ?e jest on od rozwi?zywania mit?w itp.. Ty tego nierozumisz... Niewiem jakimi wymys?ami si? kierujesz, m?wi?c w wi?kszo??i temat?w, ?e si? spam zrobi i ?eby zamkn?? temat.... Niewiem czy my?lisz, ?e ci dadz? za to admina itp....


Pozatym CipSoft jak m?wi?em w wielu, wielu innych tematach, nic nierobi dla wygl?du... Nierobi bezpotrzebnie wysepki na kt?rej umieszcza itemki itp.. Tak tylko na ot'sach robi?... CipSoft tworzy Fabu?? do przodu tzn : - projektuje co? w jednym updacie, co w nast?pnych wykorzysta.... SpikeSword'a, ksi??ek itp na g?wno by nierobili, po co? Woleli by update projektowa?.. Jednak?e to zrobili, napisali ksi??ki, zaprojektowali wysp?, NPC od fluid?w jak napiszemu mu *magic* to odpowie nam, ?e wyczuwa z?o jakie? w podziemiach... NA CHOLERE BY TEGO NIEROBILI? NA G?WNO BY CZAS PO?WI?CALI BY TO ROBI?? ZASTAN?W SI?........
Jak dlamnie rookgaard, jak i inne wyspy RL'Tibi kryj? wiele zagadek, wiele quest?w kt?re s? do odkrycia.... Kt?re czekaj? na ch?tn?ch osob?, kt?ra poszpera i je odkryje........
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Areal
Taki mocny jeste? (mam 4 , chocia? to liceum :) )
@topic.
Tak prawda jest wiele quest?w nie rozwi?zanych ale np z Mino Magiem to ju? podpucha jest.
A co do innych hmm nie wiem czy zastanawia? si? mam.A wiesz , tak powiem po za temat co np. z czym by?o kiedy? POI zwi?zane , albo sekret Bazyliszka , obrony Kazo ??
Pozdrawiam,
Arts
@edit.
Troch? nie wyra?na pisownia , sorka :)
 
Last edited:

Zumix123

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

hmm to co napisze pewnie niema zadnego znaczenia jednak autor tematu powiedzial by pisac wszystkie szczeg??y a wiec...

nie wiem sk?d tibian earth bierze mapy lecz jest na nich cos dziwnego
1. Co to jest to co zaznaczy?em na czerwono?
2. Na -5 jest mino mag a na -6 taki tunel zaznaczy?em jego pocz?tek i koniec niebieskimi ku?kami ; >

 
Top