What's new

Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Status
Not open for further replies.

mateusz852

New User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Witam wszystkich

chcia?bym si? dowiedzie? jak najszybciej mo?na wyj?? z Rookgardu:p

-Na czym expi?
-Jak inwestowa?

Licz? na du?o odpowiedzi...:hah:

Pozdrawiam

.::mateusz852::.;)
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

1. wyexp na ratach 3 level
2. idz na trole do 4-5 (zbieraj ca?y loot-potem posprzedajesz w sklepie)
3. na 5-6 obkup si? na maxa w poty i id? na p??nocny zach?d rooka na poison spidery... tam ?a? ?a? ?a?. jak ci si? sko?cz? poty to id? do sklepu i za loota obkup si? znowu... i tak do 8 levela... jak nie ma ludu na expowiskach to i w 1.5h wyjdziesz
mam nadziej? ?e pomog?em
pozdrawiam
ja
 
Joined
Oct 15, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

1.Robi? 3 pierwsze questy.
2.Do 3 lvl bije na ratach.
3.Kupuje mace(30-40 gp)
4.Expie na Bugach do 8 lvl.
______________________

W 2 godzinki spokojnie przejdzesz na maina :)
 

Tiket

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
85
Reaction score
1
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja to zawsze siedze na rooku z 8 godzin xD . Bije 3 lvl na ratach , w przerwach s?pie :) od 3 do 5 na trolach , te? s?pie :) No i p??niej na orcach . Wiem , ?e z?a taktyka ale jako? do tego si? przyzwyczai?em :/
 

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja na ratach do 3 a potem kilka pot?w i bot na wilkach :p (na wilkach jak jest pusto to p?? godziny i level , na pocz?tku trudno troche bo cie bij? ale przy 5/6 z g?rki ju?)
 

Shito

Advanced User
Joined
Mar 25, 2010
Messages
158
Reaction score
13
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja Id? na raty wbijam 3 lvl w tym czasie zbieram kase i loot. Kupuj? sobie mace.Id? na Questy. Potem id? na Trolle/spidery/bugi/wolfy Expie sobie. Wbijam 8 lvl wychodz? z rooka. Zajmuje mi to ma?o czasu.
 

Nightek

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
3
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

A ja to robi? inaczej:

Ide na owce pozbiera? meat a potem sprzedaje i robie to tak aby mi wystarczy?o na Carlin Sword'a i Leather Seta i Wooden Shield a potem tylko w??czam Cave Bota na Ratach i 8 lvl w 2h ;)
 

ArdzEj

User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Age
28
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

1-3 raty 4 nabij po drodze 4-5 trole od 5-6 bugi 6-8 orki i wlaf?a
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Na tutorial island zbieram kase na mace z 50gp wtedy szybciej kupie.
Id? po doublet, kupuj? leather legi, nast?pnie udaje si? po chain armor, legion helmet, backpack, po drodz? jaka? tarcze zdob?de czasem mi kto? da, id?c po chain armor bior? z dead?w troli 1 par? leather boots?w. Mam ju? m-w 3.5lvl
Id? na posion spidery/spider drog? doln? tam gdzie s? snaki i wolfy, podrodz? wbije z 4.5 i zostaje tam do 8lvl, polecam wziasc z 5meatow
 

EvilMaster

User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

1. Zbieram cia?a rat?w i sprzedaje, ?eby kupi? mace i chain armor ;]
2. expie na ratach do 3lvl ;d
3. Na bugach do 6lvl ;]
4. 6-8 na szkeletach ^^ :D:D:D
 

Candi

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
21
Reaction score
1
Age
34
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

My?l?, ?e najlepsz? technik? jest jak w/w zbieranie na pocz?tku cia? rat?w i mi?sa z owiec, kr?lik?w czy jeleni, gdy uzbierasz 50~ gp spokojnie obkupisz si? w do?? dobre eq, ja zazwyczaj bi?am 2 lvl na ratach i od razu lecia?am na wolfy/snake, na te gdzie schodz?c z mostu na drug? wysp? kierujesz si? na po?udnie, znajdziesz tam jedn? wie?? z trollami gdzie zdob?dziesz brakuj?ce cz??ci do eq, dalej lecisz na zach?d i wybijasz sporo snak?w i wolf?w, dalej schodzisz do podziemi na spidery i poison spidery. Przy nie zaj?tych respach mo?na wyj?? w godzin? do p??tora, nie trac?c czasu na questy. Zaznaczam jednak, ?e jest to opcja gdzie nie chcemy za wiele kasy wynie?? z rookgardu a tylko szybko z niego wyj?? ;).
pozdrawiam
 
Last edited:

Rygielek

Active User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
91
Reaction score
2
Age
32
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

ja ci powiem tak , ja do 8 na ratach wbijam , ide postawi? bota , ide na dw?r i przychodz? za 2-3 h i 8 lvl ;p
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Mi tam sporo czasu nie zajmuj?.A wi?c m?j plan jest taki :

  • Raty od 1 do 5 lvl.
  • Spidery, Trolle od 5 do 6-8 lvl, czasami bugi.

W zale?no?ci jeszcze jakie eq posiadasz przy sobie.
 

Blessed Killer

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
163
Reaction score
19
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja robie o tak i polecam ten sposob :
Expisz do 3 lv na Ratach zbierasz kase i sery (nie zjadasz ich! bardziej opyla sie sprzedac)
Kupujesz mace, i jak starczy kasy kilof.
Lecisz na spidery dobijasz 6 lv, potem idziesz kilofem (musisz kupic jak nie kupisz z maca) robisz Chain armor quest, i na wolfy/poison spidery zajmie ci to okolo 3h :)
 

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

hmm moj:
na tym landzie 1 zbieramy meat chowamy po krzakach a pozneij pod siebie tak z 200gp :D
let set i sabre do 4 lv na ratach i bot an snake bot do skilenia killer cave bot slime wpt waypoinion wszystko all:D
 
Last edited by a moderator:
Joined
Nov 24, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Hmm Moim Zdanie Pr?dko Nabijesz 4lvl na ratach a p??niej to z g?rki masz kas? kupuje leather boots, leather helmet, leather armor, wooden shield, carlin sworda lub mace i tak idziesz na bugi i po 17min juz masz 6lvl p??niej mo?esz i?? na Wolfy ale radze zosta? na bugach do 8lvl'a :)
 

Rys000

User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja jak mam wyjsc z rooka, mam zrobione wpt, zak?adam eq i puszczam elfa na noc - na rano jestem na mainie w temple ;D
 

sqlitestudio

Active User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Hmm Pierwszy raz gram w Gr? tibia.

na real. rookgaard, by? dla mnie dziwny troch? lecz 8 level wbi?em w nieca?e 24 minut.
Powiem jak szybko mo?na tak wbi? level.. ;<

Idziemy na roty( Myszy ), wbijamy 4 lv max... zbieraj?c ci?gle food i gp, idziemy do Npc ( sprzedawca broni ), kupujemy tam bron jak?? przyzwoit?. idziemy do g?ry do Npc z ( arrmor ), kupujemy tam tak?e przyzwoite rzeczy, licz?c si? z ka?dym gp wydanym. Je?eli ubrali?my si? w zestaw EQ, idziemy na Potworki zwane ( troll ) zbieramy tam loot, tak gdzie? ca?y bp najlepiej [ wszystkiego ]- ( co da si? sprzeda? ) szybko idziemy sprzeda? i kupujemy max eq.
idziemy na ORC-[ ? ] i wbijamy 8 lv na luzie :) i bardzo szybko,
24 minut za nami mamy 8 lv. Prosz? t? technologi? przetestowa? :p
 

Ziomalek13

User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Idziesz od 1-3 na raty zbierasz na mace. P??niej od 3-5 na snake a od 5-8 to na poison spiderach lub trolach.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja robi? tak. W ostatnim zadaniu w tutorialu zbieram ze 100 meat?w i ham?w, sprzedaj? u tego Carlosa, kupuj? mace/katan?, plate shielda, leather seta. Wbijam 4lvl na szczurach pod sklepem All Dee, id? na trolle, zbieram shitu z nich, sprzedaj?, kupuj? poty i id? z nimi do poison cave. Czyszcz? ca?e poison cave na zmian? z snake'ami na bagnach. Wyjdziesz w 1h : ).
 
Status
Not open for further replies.
Top