What's new

Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Status
Not open for further replies.

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Kupujesz bron [mace,hatchet, carlin sword ] dobijasz oczywiscie na ratach 3lvl potem bugi do 8lvl a jak ci sie nie chce to orki i minotaury
 

Visa Versa

New User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Witam gor?co wszystkich .
Jestem nowa, nie wiem jak gra?, chcocia? mam ju? konto i jestem w rookgaardzie, ale kompletnie nie wiem co dalej.
Chodzi ko?o mnie Santiago, a ja nie wiem co robi?.
By?abym wdzi?czna, gdyby kto? mi pom?g?.
A je?eli nie jest na to miejsce tutaj, to prosz? bardzo o wskaz?wki.
 

mateuszm12311

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Od razu po treningu ide na trolle zbierac eq i potem bot na bugach do 8 lvl :) xd
 

umik

User
Joined
Jan 1, 2011
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Poty po co wam te poty ?

samouczek - 2,5lvl
raty - 3lvl
Bugi spidery poison spidery wolfy snake - 3-8

Nie kupuj nic na rooku samo sie wyloci bo na maina kase stracisz :)
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Wszyscy spamuj? to ja te? ; D


JAk szybko wyj???

Samouczek - tylko dla lvl , je?li masz eq to idziesz na raty do 3
po samouczku raty do 3
potem je?li masz pacc to idziesz na teren pacc i bijesz spidery [ normalne je?li nie masz potek ] , poison spidery [ je?li masz potki ] , a je?li jeste? facc to wolfy b?d? bugi

i tak w 1-2h wyjdziesz na looza lootaj?c 500-800 gp

Pozdrawiam - Nivek
 

Venom2010

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Jak przedm?wca, polecam Ci wbi? 3lvl na ratach uzbiera? jakie? 80gp kupi? za to life fluidy i bez item?w(mo?esz wzi?? te z trolli) na katana rooma masz katane Yeah lecisz na sheepy zbierasz kolejne 80gp i lecisz po cooperke ale musisz uwa?a? na Niedzwiadki. Masz katane i Coperke i idziesz zdoby? teraz chain armor, najlepiej znajdz kogo?, a bardzo cz?sto ludzie tam chodz? dla Funa, zrobisz questa i masz pe?no mo?liwo?ci. Polecam Ci i?c na 5lvl na Skeletony i tam siedzie? ci?gle(albo i?? na 6 na Spermana po studed legsy i wr?ci? :p) tam za min. Mace du?o zarobisz. Idzisz do Destiny i bierzesz Axe (najlepiej) masz 800gp ju? kupujesz za 400 gp life fluidy i mi?so (nie pami?tam co ma knight u siebie do bicia) wbijasz 9 i expisz tam dop?ki Ci? nie "wywal?" powiniene? uzbiera? 400gp i wychodzisz na main z 800- nawet 900gp idziesz do Carlin (n-pvp) Thais (pvp) i skillujesz w Carlin na tych bugach i td... w kana?ach a w Thais na wilkach do skilli 25-30 potem trolle a i wcze?niej warto zrobi? questa jak jeste? w Thais na Scale Armor czy co? takiego, nie pami?tam :p Wbijamy na trollach skille 40 i na minosy ale wcze?niej kupujemy Plate Seta dwarfen shielda. Tam wbijamy skille 45 i lecimy na Ghule pod Thais i tam siedzimy (dobrze kupi? k seta) do skilli 50. Dalej nie wiem co wam powiedzie? do by?o g?ownie do Thais w Carlin skillujesz Bugi a? zobaczysz, ?e baardzo wolno ci idzie skillowanie( ci?g?e lurowanie) idziesz na Gobliny na Roty skillujesz tam ile chcesz tzn. jak masz du?o kasy na skillach 55 idziesz na slima ale musisz mie? minimum c seta :> Ja tak w ci?gu hmm zaokr?gl? 10 dni wbi?em skille 75 tzn. do 50 skilla potem na Monku u kolegi :p
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Ja po prostu przechodz? tutorial (2,5lvl + 20GP) i stawiam TA na Raty [Al Dee] (8lvl + 1500GP).
Zostaje mi kasy na EQ (main).
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

To ja ci polecam tak:

1. Na tutorial landzie, jak zbieram meaty zbieram do 20gp, a 10 zostawiam dla siebie (meat?w).
2. Ide po doublet.
3. Expie do 3,5 na ratach, ale ide jak najdalej
4. Wracam z rat?w i mam 4
5. Ide na trolle do 5
6. Potem na Wolfy do 7
7. Ide na trolle do 8

Zbierasz z potwor?w loot i kupujesz... Armora, Tarcze ITD.
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

  • Przechodzisz tutorial na ko?cu tutoriala jest NPC kt?ry kupuje mi?so zbierasz tyle ?eby? mia? 50gp
  • idziesz kupi? naprzyk?ad sabre,leather armor,leather helmet,leather legi, i jakiegos shielda.
  • idziesz na raty/bugi do 5 lvla
  • od 5 lvla idziesz na wolfy north-east jak wyczy?cisz idziesz w d?l po drodze jest pare wolf?w/bug?w itp potem wracasz zpowrotem i tak ca?y czas
Druga opcja jak chcesz szybk zdooby? eq to po przejsciu tutoriala idziesz na minotaury szybko podnosisz co si? da i padasz ja tak cz?sto robie.
 
Last edited:

Pamono

User
Joined
Dec 18, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Szybkie wyj??ie z Rookgaardu

Na pocz?tku wykonujesz tego questa



Po wykonaniu questa expimy do 3 na ratach zbieraj?c kase i sery (sery op?aca si? sprzedawa?). Gdy uzbieramy 15 gp kupujemy wooden shield, a przy uzbieranych 20gp axe, warto jest te? zainwestowa? leather legi (pod ?adnym wzgl?dem nie kupuj leather boots i leather helmet). Na 3 mo?na dupczy? pojedyncze trolle (wtedy fajnie by by?o dropn?? leather boots i helmet. Na trollach mo?emy expi? do 8 a na 4 mo?na ju? pojedyncze orki. Acha jak by kto? uzbiera? 85 gp warto zainwestowa? w hatchet kt?ry mo?na kupi? u blind orca. Aby zakupi? hatchet nale?y przeprowadzic taki dialog Charach>goshak>hakhak>mok albo (ju? dobrze nie pami?tam charach>goshak hakhak>mok.
 
Status
Not open for further replies.
Top