What's new

Tibia 3D

Status
Not open for further replies.

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Tibia 3D

Ja zostaje dalej przy swojej teori ?e TIBIa 2d musi zosta? i Cpsoft napewno jej nie zmieni, ale mogli by sie zaj?? ak jakby drug?prdukcj? czli ibi? 3d. Mam na my?li die gry, kto by chcia? gra? dalej 2d to by gra?, a kogo by ci?gne?o do 3d to gra?by na 3d. Oczywi?ciecip musia?by po?wi?ci? sporo czasu i si? napracowa? ?eby by?y 2 gry.
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Tibia 3D

hmm jak by powsta?a Tibia 3D to by?by kolejny mmo 3d wy m?wicie o klimacie?? phii gdzie ten klimat :) tibia straci?a sw?j urok dla mnie w tibi 8.0 najlepszy klimat tibia mia?a przed 7.6 wtedy to mo?na by?o m?wi? o emocjach gdy si? napotka?o potwora mocnego :) nie by?o tak du?ego podzia?u pacc/facc nie by?o hotkey gdzie u?ywa?o si? sd/uh f1/f2

kolejna sprawa by?cie m?wili ?e gra by wygl?da?a jak metin chyba si? zapominacie kto robi tibie a kto Metina

Poka?cie mi Niemieckie gry MMORPG kt?re wygl?daj? jak metin :) ??
 
Last edited:

Sherlock

User
Joined
Mar 11, 2011
Messages
33
Reaction score
5
Odp: Tibia 3D

Po?owa tibijczyk?w wchodz?c do gry, a raczej przed wej?ciem do gry musia?aby za?y? tabletk? bo nie wiadomo jakby zareagowali. Ja szczerze gdybym zobaczy? rotworma napierdalaj?cego i d?wi?k kt?ry wydawa?by jego otw?r, albo jama? Nie wiem jak to nazwa? to chyba bym do bunkru spierdala? czym pr?dzej.
 

belox

Active User
Joined
Feb 21, 2011
Messages
141
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

Fajnie nawet by bylo bo szukam takiej gry a tibia 3d by byla zajebista ale tez ta 2d jest zajebista bo nie mozna np pushowac w grze 3d czy mozna ??? xD

Pierdolicie, ?e 3D zepsuje ca?y klimat, a co temat z update to widz? krety?skie p?acze "buu psuj? klimat! To ju? nie to samo co kiedy?! buu"...Ta, Tibia 3D nie b?dzie mie? tego klimatu co 2D, ale 2D ju? dawno jest bez klimatu wi?c to bez r??nicy. S?dz?, ?e mog? zrobi? 3D, ale na zasadzie, ?e 2D zostanie, a 3D to b?dzie jakby osobny "?wiat". Tak to widz?.


CALA PRAWDA !!!! a dlaczego w chuj ludzi gra w gre WOW ???
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D ? Nieeeee ju? teraz czyta?em o tibia Flash zobaczcie sobie
http://tibia.net.pl/kosz/443177-tibia-flash-juz-wkrotce.html
Ten Flash mi si? nie podoba a jak by by?a tibia 3d to bym pewnie nie gra? a jeszcze mam s?abego neta to nawet bym nie wbi? na Tibie ...
TIBIA UMIERA :(( Kiedy? to by?y czasy jak si? popierdala?o ;pp

@down
jak wejdzie Flash to zobaczymy jak to b?dzie
 
Last edited:

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Odp: Tibia 3D

#sasanek
Flash klient to chyba najlepsze posuni?cie CipSoftu od tibii 8.1..
Flash - Wi?cej wyci?gnie fps, nie zabiera tyle pami?ci w kompie, nie zamula a co najwa?niejsze nie jest a? tak ci??kie jak 2D.
A po 2, tamten Client to tylko przyk?adowa szata graficzna. Tutaj masz jak to wygl?da:
flashclient_small.gif


#Topic
Tibia 3D nigdy nie wejdzie, to by by?o najgorsze co mo?e by?. Co? w stylu Metin/WoW to jest pora?ka.
 
Last edited:

Isabell

User
Joined
Jul 17, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

@2 up
Zgadzam sie w 100 % ze tibia umiera juz umarla xD od tibi 8.4 moim zdaniem zaliczyla deda xD
Ale uwazam tez ze taka tibia 3D hmmm wiele osob by mogla zaciekawic starych graczy ktorzy poprostu byli by ciekawi co nowego jest.
A tak naprzyklad ja gralem tylko na ots(od pewnego czasu ale przestalem) i jak widze cos nowego w tibi to troszke jest to ciekawe i pociaga. I chce to sprawdzic ale zawsze wbije na takiego OTS tam obczajke zrobie z teamem i wracamy do 8.54/8.6 na ots rl map zeby sie pobic.
Zobaczcie jak duzo osob gra na ots. Cipsoft moglby cos pomyslec nad dodaniem servera np. z tibia 7.6 albo 7.4 . Grafiki moglyby byc nowe ale bez hotkeyow bez nowych itemow dodajacych skille i tam by bylo zajebiscie heh moje marzenie na dzien dzisiejszy aby cipsoft wprowadzil wlasnie taki oldschoolowy sever
 

Devia

User
Joined
Feb 28, 2011
Messages
34
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

Witam wszystkich uzytkownikow TN.Mam takie pytanie.Troche glupie^^
Jak myslicie czy powstanie wkrotce tibia 3D??:p
Prosze wyjasnic sowja odpowiedz a kazdego posta reput+Podziekowanie;d
Nie my?lcie tyle wszyscy znawcy pracujecie w Cipsofcie ? Then nie wypowiadajcie si? je?eli nie macie zielonego poj?cia to s? wasze przypuszczenie by?o ju? pe?no temat?w o Tibii 3D i zawsze znajdzie si? kolejny u?ytkownik kt?ry pyta si? dzieci neo kt?re pisz? g?upoty.
 

SoWeCan

User
Joined
Mar 24, 2011
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Wydaje mi sie ze Nie bedzie Tibi 3D a Przynajmniej wdl mnie nie Powinno byc Jest 2D i to Wyroznia ja od innych Gier Jak ktos Chce pograc w Gry 3D to jest wiele innych popularnych rozwiazan.
 

Pamono

User
Joined
Dec 18, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Zgodze sie z Devil Faith kto chce m?g?by zosta? przy 2d a kto nie to niech gra w 3d. Ale z dniem obecnym komu zawadza 2d ma wiele innych gier. Sam osobi?cie wole 2d.
 

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: Tibia 3D

Cs 1D mo??e zr?bcie? -.-
Jest cs 2d ;d

Maj? zrobi? gre 3d fiction fighters jako? tak.
Takimi kuleczkami trzeba sie rusza? :D

Gdyby tibie w 3d zrobili to 50% by odesz?o i przyby?a by horda nowych 11 latk?w
 

AdixXx Tibian

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D hmm... raczej nigdy du?o graczy tera?niejszych zrezygnowa?o by z gry. Tibia urodzi?a si? 2D i zginie 2D ale mo?e kiedy? zrobi? 3D ale nie do ko?ca chodzi mi o to ?e jak kto? gra? w GTA Chinatown Wars to tam jest taka grafika 3D ale tylko od g?ry i to by by?o ciekawe.
 

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: Tibia 3D

Osobi?cie zrezygnowa?bym w og?le z gry.
Tibia 3D to nie to samo. Co by by?o zamiast bota?
- Speedhack?
- Mo?e AIM na SD?!

Phi... Oby czasy Tibi 3D nigdy nie nasta?y.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Tibia 3D

Tibia 3d hmm... Moim zdaniem s?aby pomys? przynajmniej dla cipsoftu, mieli by wielk? strat? w graczach i zarobkach. Wi?cej os?b by posz?o na ots 2d ni? rl tibie 3d.
 

Bruso

User
Joined
Oct 16, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Tibia 3D

Faktycznie g?upie pytanie. ^^
Nie, nie b?dzie Tibii 3D. Dlaczego? Tak? akcj? CipSoft zepsu?by ca?? atmosfer? Tibii i oni dobrze o tym wiedz?. Poza tym odesz?oby wielu graczy. Tibia wyr??nia si? w?a?nie fajn? grafik? 2D i tak musi zosta?.
Podsumowuj?c - nie b?dzie Tibii 3D. Jak kto? chce sobie w takie co? zagra? to wypierdala? na Metina xd


Dokladnie zesz?a by ca?kiem na psy! dzieci z metina zaczeli by gra? i gra poprostu by si? zjeba** :D
 

jumuler

New User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
9
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

i tak nie bedzie tibi 3d bo mapa na rl jest za du?a, no nie?
 

lisek93

New User
Joined
Apr 15, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

najlepsza by?a tibia 7.6 ,mia?em 14 druida i my?la?em ?e wymiatam :)
 

Kordikk

Active User
Joined
Mar 27, 2009
Messages
60
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Jakby byla 3D nie zarabiali by juz hajsu.A przeciez o to im chodzi;d
 
Status
Not open for further replies.
Top