What's new

Tibia 3D

Status
Not open for further replies.

Fikusek

Banned
Joined
May 17, 2010
Messages
248
Reaction score
9
Odp: Tibia 3D

Moim zdaniem gdyby powsta?a tibia 3D wi?kszo?? graczy by odesz?a co wi?ze se z tym ze cipsoft straci? by kupe forsy na tym wi?c s? w?tpliwe szanse ze b?dzie tibia w 3D to moje zdanie inni mog? mie? inne ale na 99 % bylo by tak jak powiedzialem ;P
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D niepowstanie, ten temat by? ju? rozruszany tyle razy ?e hej...
Dlaczego?
A to dlatego ?e Tibia 3D to ju? nie tibia. A jak si? Tibia 2D znudzi?a to kup sobie okulary takie do kina 3D. ;P

Pozdro!
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia 3D

Tysi?ce temat?w, wszyscy maj? takie same zdanie. Oczywi?cie mo?na spekulowa?, ale po co? Ka?dy wie, ?e Tibia 3D nie powstanie w najbli?szym czasie (10-20 lat).
 

Mateusz56

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

Oczywiscie ze nie wtedy to by byla zwykla gra a tak to sie wyroznia grafika 2D
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia 3D

Oczywiscie ze nie wtedy to by byla zwykla gra a tak to sie wyroznia grafika 2D
Dok?adnie. G??wny autem tibii jest jej unikalno?? - jest jedyn? profesjonalnie tworzon? gr? na rynku z grafik? 2D. Je?li chcieliby si? przerzuci? na 3D i wybi? z t?umu, musieliby zrobi? co? naprawd? dobrego.
 

xDziadeKx

New User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

Ja my?l?, ?e Tibia w 3D zepsu?aby klimat ca?kowicie, ale znaj?c CipSoft, tak si? stanie. Powodem mojego stwierdzenia s? nowe, zb?dne, psuj?ce gr? update'y.
 

Sir Menos

User
Joined
Oct 15, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

Ja nie mam nic przeciwko Tibi 3D :) jak by wysz?a na pewno bym zagra?. Wyobra?cie sobie jak bijecie draga w 3D. Ciekawie by by?o :)
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia 3D

Ja nie mam nic przeciwko Tibi 3D :) jak by wysz?a na pewno bym zagra?. Wyobra?cie sobie jak bijecie draga w 3D. Ciekawie by by?o :)
Ale to by by?o posuni?cie bezsensu. To tak jakby wyrzuci? wszystko co do tej pory zrobili i zacz?? od nowa.
BTW: chcesz bi? dragony? skocz na M2 lub H5.
 

tibiaelf2010

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

je?li tibia bedzie 3D moim zdaniem starci urok duzo gier jest 3d jak sie nie podoba to idzice tibia ma bcy taak jaka jest ;)
 
Joined
Aug 30, 2010
Messages
15
Reaction score
13
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D dla mnie to by?by shit na k??kach...
Straci?aby klimat, ona jest taka jaka jest...
Gdyby stworzono now? gr?, na bazie mapy Tibijskiej, a star? zostawili, m?glbym si? nawet pokusi? zagra?, byle by?oby to al'a WOW,a nie Metin ;<
 

Jonnie

New User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Nie wyobra?am sobie Tibi3D? Jakby to wygl?da?o? Drzewa rosn?ce na chodniku? Drzewa wyrastaj?ce z dom?w? W og?le pomys? bez sensu. Teraz dziennie ?rednio w Tibie gra 30 tysi?cy graczy? Ile by by?o po dodaniu wersji 3D? Nie wiem? 5 tysi?cy? 10 tysi?cy?
 

mojojojo

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D oznaczalaby to samo co koniec tibi, tibia w 3D nie moglaby nosic miana tibi jaka znamy.
Pozdro :D
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Tibia 3D

Powiem kr?tko i zwi??le;D Jakby powsta?a tibia 3D bym nie mia? zamiaru gra? ju? na rl itd... Gra?bym tylko na otsach rpg 7.6 Je?li tak by si? sta?o to bym wola? pogra? ju? sobie w gry typu metin2...
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Tibia 3D

powiem tak kilka stron wcze?niej s?dzi?em ?e nie b?dzie tibi 3D

ale teraz cipsoft zrobi? spieprzy? gr? te dziwne spelle kt?re maj? wej?? mounty i te przysz?e upy b?dzie coraz gorzej tibia straci?a sw?j klimat ju? dawno t?skni? za tibi? 7.6 ;((
 

Marceleq

New User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

je?li kto? t?skni za star? tibi? to zapraszam na (nie moj,ja tylko gracz) palera net.
4x exp,full rl map,rook + wszystko za dawnych czas?w
klient u nich na stronie do pobrania
zachecam :)
palera.net
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Tibia 3D

A wed?ug mnie mo?e i by to wprowadzili, ale tego nie wprowadz?, gdy? zaj??oby to du?o wr?cz bardzo du?o czasu. Zmiana .PIC, .DAT jeszcze w takiej ilosci. Wiecie ile by to zaj??o? Tibia i tak zosta?a zniszczona przez Cool-down i bardziej ju? chyba nie mo?e by? zniszczona.
A poza tym Tibia 3D to nie Tibia, tylko Tibia 3D, czyli nie ta sama gra.
 

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Tibia 3D

Niee, Tibia 3D to nie jest ju? Tibia. 3D zniszczy ju? zupe?nie Tibi?.
Nie m?wi?c ju? o klimacie...
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Tibia 3D

W?tpi? ?eby Cipsoft zrobi? tibie 3D , poniewa? oni dobrze wiedz? ?e 50% graczy kt?rzy teraz graj? , po prostu by odeszli. A co do klimatu tibi to ju? go zepsuli. Gdyby zrobili jak by?o kiedy? ze uh zabera? 100 many itp. TO zn?w by gra?o po 50k graczy. No ale c?? ;/
 

Elitarny

Active User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
58
Reaction score
15
Odp: Tibia 3D

nie bedzie tibi 3D... odeszloby 70%+ ludzi i poszli by gra? w jakie? inne gry 2D
taka tibia by zepsu?a ca?y klimat tej gry a juz tak malo go zostalo :(
 

Asaix

Advanced User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
151
Reaction score
9
Odp: Tibia 3D

Tibia ma sw?j klimat ,tym klimatem jest klasyczna grafika 2D.

Tak lecz nied?ugo, z 50tys graczy zrobi si? 5tys graczy online. Wiecie dlaczego? 2d klimat wychodzi z mody, robi si? obciachowy? Nie ?mieli si? kiedy? z was w szkole w pracy, ?e gracie w t? gr??

Nie wyobra?am sobie tibii w 3D i chyba wielu z was tak?e.

Ja wyobra?am sobie to, a nawet jestem pewien, ?e za jaki? czas, b?d? musieli czy chc? czy nie chc? wprowadzi? 3d. Tak jak pisa?em 2d to obciach. A za 10-15 lat z tym post?pem technologicznym...

Cipsoft my?li tylko o forsie i wie co si? z tym wi??e.

Dlatego b?d? musieli to zrobi?.
Brak kasy? Nie dla Cipsoftu.

W?tpi? ?eby Cipsoft zrobi? tibie 3D , poniewa? oni dobrze wiedz? ?e 50% graczy kt?rzy teraz graj? , po prostu by odeszli.

50% bz odesz?o z samej ciekawo?ci, lecz drugi 50% by przysz?o, reklama kolejne 100%, i dawni gracze co chcieli by zagra? lub po prostu oczekiwali na 3D - 423% :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top