What's new

Tibia 3D

Status
Not open for further replies.

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Tibia 3D

Moim zdaniem tibia 3d raczej nie powstanie ale na bazie tibi cipsoft mo?e zrobi? podobn? gr? 3d
 

iseczek

New User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Ja nawet slyszlaem ze tibia 3d juz jest ;p

popatrz sobie tu ;p


niby sa jakies zdjecia z tibia "3d"
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Tibia 3D

Wed?ug mnie tibia POWINNA by? w "pseudo" 3D. Obecnie s? to rysunki w paicie przesuwaj?ce si? w lewo/prawo.

Tak wed?ug mnie powinna wygl?da? tibia
 

Sharpie

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
37
Reaction score
7
Odp: Tibia 3D

Co do tego filmiku, kt?ry okaza? nam Aragonrnkk mog? stwierdzi?, ?e pomys? jest bardzo dobry. My?l?, ?e przeobra?enie Tibii z 2d do ca?kowitej wersji 3d, by?oby czym? strasznym, zmala?aby ilo?? graczy, musieliby na nowo tworzy? wszystkie potwory, musieli by po prostu stworzy? now? gr?, tylko, ?e nazwy by by?y te same. Moim zdaniem Tibia jest dobra teraz, taka jaka jest i chyba nie nale?y jej zmienia?, ale takie urozmaicenie jakie pokaza? filmiki z Tibi? "pseudo" 3d jest na prawd? fajne.
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Tibia 3D

Tak jak powiedzial 'Sharpie', musieliby raczej na nowo tworzyc wszystkie potwory, grafiki..
A ja jestem na nie. W systemie 3D nadszedl by koniec 'pushowania', blokowania ludzi... Po prostu jakos sobie tego nie wyobrazam ;x
 

shadow21

Advanced User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
182
Reaction score
4
Odp: Tibia 3D

Co Prawda By?y o Tym Plotki,Nawet Powstawa?y Image oraz Video Pod Tre?ci? Tibia 3D.
Ale Tibia,Jest i B?dzie 2D
Gracz? Ciesz? si? Tak? Grafik?,Bo ona Bardzo Wci?ga Do Gry i Dodaje Uroku Tibi.
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Tibia 3D

Mym zdaniem tibia 3D to b?dzie z?y pomys? , po?owa tibijczyk?w przestanie gra? nie b?dzie mo?na bra? np : 8 demon?w na klat? bo od ty?u jak b?dziesz bi? zepsuje to klimat i jak odejdzie po?owa tibijczyk?w cipsoft zbankrutuje . Ale to moje zdanie .
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Tibia 3D

Raczej nigdy do tego nie dojdzie, poza tym tibia jest dobra taka jaka jest teraz, nie jaka by?a, tylko jaka si? staje ^^.
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: Tibia 3D

A ja my?le tak Cipsoft NIGDY nie przerobi tibi na 3D chyba ?e internet ka?dy bedzie mia? po 100 gb i dysk 100 terabajt?w, Pomy?lcie ile taka tibia mog?aby zajmowac kazda teksturka kazda kratka, w metinie nie ma takich urozmaicen a wazy 1gb? :D
 

Pisior666

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Tibia w 3D by?a by straszna zepsu?o by to du?o element?w gry takich jak np pvp wielu graczy gra w tibie bo w niej w?a?nie jest najciekawsze pvp ... Tibia zawsze by?a 2D Cipsoft straci?by wielu graczy to raczej by im si? nieop?aca?o najpierw musieliby zebra? pieni?dze na to aby ka?dy element tibi przerobi? na 3D musieliby sprzedawa? plyty w sklepach a to jest w?a?nie ta gra kt?ra ka?demu dzia?a ta prostota czyni t? gr? tak przyjemn? i wci?gaj?c? s?dz? ?e to jest niemo?liwe ?eby takowa tibia powsta?a
 

Piotrek155

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Wiedz tak ja uwazam ze nie bendzie tibi 3d. Jedynie co Zrobia z tibia to znow po prawia wode monstery Qufing'i itp. Mysle ze Moga sie tylko zrobic to ze bendziemy mogli obracaz postacia do okolo moze i to bendzie troche 3d ale nie bardzo jednak nigdy nie zobaczymy nieba ! xD
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Tibia 3D

Tibi 3D nigdy nie b?dzie poniewa? musia? bym mie? szybszy internet i wielkie lagi by by?y dla 10000 graczy albo wi?cej
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Tibia 3D

@up
Co ty cz?owieku wygadujesz ? A metin2 ? Co kogo? obchodzi Tw?j internet . Zrobi? tak jak b?d? chcieli , a ty zapewne nie mo?esz si? w to wtr?cac .

@Topic
Co do tematu ... My?l? , ?e takiej Tibi nie b?dzie . Bo gdyby takie co? mia?o powsta? to od razu grafika by?aby inna . Takie jest moje zdanie . A po drugie CipSoft nie zrobi tego , bo dobrze wie , ?e u?ytkownicy graj? w Tibie g??wnie ze wzgl?du na grafik? oraz klimat RPG. Podsumuwuj?c : Mam nadziej? oraz jestem pewny , ?e Tibi 3D nie b?dzie !
 

Milutki Zlomiarz

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
65
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Nie b?dzie poniewa? co z ich grafikami, nowymi miejscami? Tyle si? trudz? i co...?
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Tibia 3D

Nawet nie ma o czym dyskutowa?, dwie zupe?nie inne gry, mo?e i cipsoft stworzy gr? 3d, ale nie przerobi tibii. Zreszt? jest wiele lepszych gier 3d, a 2d to jest to to trzyma wielu graczy.
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Tibia 3D

Boli ci? co?, czego jak podejrzewam nie masz...
Pomy?l CIPSOFT, zrobi? tibi? w 2D, poniewa? wtedy nie by?o takiej technologi, ale szczeg?lnie dlatego, ?eby by?a jedyna w swoim rodzaju. By? mo?e zrobi? gr? w 3D, ale na pewno nie b?dzie to tibia.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia 3D

Tibia w 3D nie powstanie, chyba ?e Cip'om ju? kompletnie szajba odwali :) gdyby tibia by przesz?a w 3D to by jeszcze wi?cej os?b by odesz?o, do tego mn?stwo technik by posz?o w zapomnienie, trapowanie by przesta?o by? trapowaniem, magic walle sta?y by si? bezu?yteczne, a granie palem ogranicza?oby si? do spierdalania przed siebie jak najdalej. To dzi?ki tym 'pikselkom' du?o ludzi wci?? gra :)

Poza tym gdyby tibi? przenie?? do 3D to by zajmowa?a cholernie du?o, i by wymaga?a potwora a nie kompa ;) wyobra?cie sobie ca?? map? Tibii w 3D i w dobrej grafice ;) za du?e wymagania by by?y ;)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Tibia 3D

Po pierwsze gdyby Tibia sta?a si? gr? 3D uwierzcie mi, ?e wa?y?aby wi?cej od WOW'a. Po drugie prawdopodobnie gdyby wreszcie urozmaicili t? gr? pod wzgl?dem RPG i by pokierowali si? troch? na podstawie WOW'a to by wyprzedzi?a wszystkie mmo w rankingach po miesi?cu jak nawet nie mniej, lecz nigdy to si? nie stanie, bo CipSoft nie ma takich ludzi by to wszystko zrobili oraz w?tpi? by chcieli ryzykowa? du?e pieni?dze na przerobienie gry, bo przecie? trzeba zatrudni? pracownik?w, nowe serwery i jeszcze p?aci? pracownikom co miesi?c olbrzymie kwoty, bo to nie jest praca za 3tysi.
 

delaney

User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D jest mo?liwa , natomiast zepsuje to klimat gry kt?ra od zawsze by?a w s?abej grafice ta grafika zrzesza?a ludzi.Nie b?dzie najgorsze to i? b?dzie tibia 3D kt?ra za ile? lat przez Cipsoft zostanie uznana i wejdzie ale zepsuje ona ca?? posta? gry.
 
Status
Not open for further replies.
Top