What's new

Tibia.net.pl - temat rzeka!

Status
Not open for further replies.

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Cz?ekokszta?tny ?aboludzie ze zjebanym avatarem i piczkowatym nickiem, nikt nie chce z Tob? dyskutowa? jak z tymi babciami w warszawie.
Dlatego powiadam Ci wypierdalaj! Wypierdalaj z tego forum jak nie umiesz dyskutowa?, bo inaczej ze?le m?j poga?ski b?g kriszna na Ciebie bocianoluda kt?ry Cie wpierdoli.
I jak zwykle, powiem co? nawet nieprzeklinaj?c i normalnie pisz?c, a ludzie i tak wszeszcz? 'fanatyk' i 'wypierdalaj'. Pokazujecie swoj brak kultury

Czy umiecie nie przeklina?, wyzywa? i m?wi? normalnie>?
 
Last edited:

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Pierwszy raz ?a?uj? ?e nie chcia?am tu moda...

Je?li wybitnych polskich tw?rc?w (wsp??czesnych oraz tych z wiek?w ubieg?ych) nazywasz marnymi, tylko dlatego, ?e w swych dzie?ach potrafi? u?y? przekle?stw... to ci gratuluje. W fraszkach Kochanowskiego znajdziesz wulgaryzmy, w tekstach S?owackiego tak?e.

Poza tym, jak ?miesz wypowiada? si? o poziomie danej ksi??ki, skoro po dzie? dzisiejszy nie skala?e? swych r?k ich dotykiem? Jak ?miesz wypowiada? si? na temat, o kt?rym zielonego poj?cia nie masz? I ostatecznie - jak ?miesz nazywa? jednego z najwybitniejszych tw?rc?w polskiego fantasy marnym autorem, tylko dlatego, ?e w jego ksi??kach zd??aj? si? przekle?stwa? Nale?? one w taki sam spos?b do naszego j?zyka, jak ka?de inne s?owa.

Aha. NIE u?ywa?am tu ?adnego przekle?stwa. JESZCZE.
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Poniewa? wcze?niej nikt nie zwr?ci? na to uwagi pozwol? sobie powt?rzy?:

Do not feed troll, people.

dont-feed-troll.jpg

Kolorowi, posprz?tajcie, prosz?.
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Dobra urwijmy ten w?tek. Jemu si? upierdoli?o, ?e ?yje gdzie? w staro?ytnych czasach i ludzie prze?laduj? go tu za wiar?.
Niech po prostu kto? da mu w ko?cu tego perma bo zwyk?y ban tu nie pomo?e.
Ten cz?owiek wszczyna k??tni? gdzie tylko si? pojawi. Nie potrafi przyj?? do wiadomo?ci, ?e 20 innych os?b ma od niego odmienne pogl?dy. Cokolwiek by?my tu nie napisali on i tak uzna to za obraz? jego uczu?, namawianie do z?ego czy jakie? prze?ladowanie.

Dlatego taka pro?ba do wszystkich, omijajcie posty tego kretyna szerokim ?ukiem.

Obra?asz i moj? wiar? i mnie.

Dok?adnie, to jest jedyny cel moich wypowiedzi.

A i tak na koniec, skoro taki kulturalny jeste? to powiniene? wiedzie?, ?e cytuj?c czyje? s?owa nale?y zachowa? ca?a form? zdania a nie tylko wybrane przez siebie urywki.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Witajcie,
w zwi?zku z licznymi skargami, wnioskami, problemami, uwagami, historiami, przypadkami, za?aleniami oraz dramatami poszczeg?lnych u?ytkownik?w, administracja Tibia.net.pl zdecydowa?a si? udost?pni? Wam jeden, zbiorczy temat, w kt?rym ka?dy mo?e powiedzie? co mu nie podoba si? na forum og?lnie i w sposobie jego funkcjonowania. W?a?nie w tym temacie mo?ecie spr?bowa? zmieni? oblicze forum!

Witajcie.

Uszanujcie wol? ?p. Uncrossa i wykorzystujcie ten temat do tego po co zosta? stworzony.

Wi?c za zaczn?. Nie podoba mi si? bierno?? (czy mo?e strach) ze strony kadrowicz?w i niereagowanie na tego typu naruszenia regulaminu.

Pozdrawiam, ?.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Drexav said:
Wi?c za zaczn?. Nie podoba mi si? bierno?? (czy mo?e strach) ze strony kadrowicz?w i niereagowanie na tego typu naruszenia regulaminu.
Mnie r?wnie?. Czy tylko takie osoby typu Uncross, Norbert, Miki, etc. by?y w stanie reagowa? na nagminne wkurwianie innych banem delikwenta? Boicie si?, ?e kolega, kt?rego zbanowali?cie b?dzie wam zasypywa? skrzynk? pocztow? spamem w stylu "to nie by?o fair!!!11"? Boicie si? straci? rang? za niesprawiedliw? kar?? Boicie si?, ?e w przypadku reakcji na ?amanie regulaminu dostaniecie wrzut? od ludzi, kt?rym weso?? dyskusj? przerwali?cie? Chyba lepiej zrobi? COKOLWIEK ni? nie robi? nic, po co? te funkcje pe?nicie.

@down
W takim wypadku administracja powinna zrobi? porz?dek z leniami. ;]
 
Last edited:

frezz

Advanced User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
171
Reaction score
21
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Mnie r?wnie?. Czy tylko takie osoby typu Uncross, Norbert, Miki, etc. by?y w stanie reagowa? na nagminne wkurwianie innych banem delikwenta? Boicie si?, ?e kolega, kt?rego zbanowali?cie b?dzie wam zasypywa? skrzynk? pocztow? spamem w stylu "to nie by?o fair!!!11"? Boicie si? straci? rang? za niesprawiedliw? kar?? Boicie si?, ?e w przypadku reakcji na ?amanie regulaminu dostaniecie wrzut? od ludzi, kt?rym weso?? dyskusj? przerwali?cie? Chyba lepiej zrobi? COKOLWIEK ni? nie robi? nic, po co? te funkcje pe?nicie.
Albo reszta mia?a to w dupie po prostu.
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Temat przypomina troch? "hydrepark". Jak dla mnie wi?kszo?? post?w to
this_is_spam

frezz ciekawa sygnaturka :]


#Topic
Wed?ug mnie wszystkie bany kt?rych powod?w nie ma w regulaminie powinny by? automatycznie usuwane, poniewa? od tego jest regulamin aby go przestrzega? a nie widzimisi? administrator?w.
 

Export

User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
15
Reaction score
2
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Przykro Mi, ?e musz? napisa? a? tu.. Jak widz?, na forum mamy 5 administrator?w, chocia?.. ok. 5. Czy Wy zagl?dacie czasem do dzia?u z odwo?aniami? Mam w?tpliwo?ci, na jak?kolwiek odpowied? czekam ju? drugi dzie?. Tak wygl?da temat, nie ma co ukrywa?:

import1.png


Odwo?a?em si? na drugim koncie, na pierwszym jak wida? nie mog?em. 19 odwiedzin i 0 odpowiedzi? Nie macie nic do powiedzenia, czy nie wiecie jak si? wyt?umaczy? z tego bana. Mam szcz??cie, ?e zrobi?em zdj?cie powodu bana bo znaj?c tneta po chwili si? on zmienia. Jaki? czas temu dosta?em bana za "Nagminne pajacowanie", nie ukrywam, zdarzy si? napisa? g?upiego posta, ale ?adnych k??tni, etc nie wszczynam, od tego bana si? nie odwo?ywa?em bo dosta?em s?usznie, ale dziwi mnie to, ?e na drugi dzie? pow?d si? zmieni? na "Przekroczenie ilo?ci ostrze?e?~" Teraz po rozmowie na shoutboxie dosta?em kolejnego bana, za, nie wiem, nie przeczytanie regulaminu? Tak to zrozumia?em, admin pr?buje mi wm?wi? nieprzeczytanie regulaminu? Nie wiem z jakiej racji za pisanie na sb, a co najlepsze o tym, o czym pisali wszyscy tylko Ja dosta?em bana.

Kolejny screen, tak wygl?da temat z moim odwo?aniem. Tam nie doczeka?em si? odpowiedzi wi?c mo?e tutaj kto? powie, czy mo?e ?le si? odwo?a?em? Gdzie zrobi?em b??d?

import2b.png


Nie chodzi tu o to, ?e zosta?em zbanowany, ale o fakt, ?e administracja ma wyjebane, czy kto? si? odwo?uje, czy te? nie. Moim zdaniem ka?dy u?ytkownik ma takie same prawa i powinni?cie wszystkich traktowa? tak samo, czy mo?e macie inne zasady? Kole? pisze g?upie posty, odwo?anie mamy w dupie?
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Od odwo?a? s? globalni moderatorzy. Co do braku odpowiedzi, nie pomy?la?e?, ?e nie tylko Ty piszesz w tym dziale, oraz ?e jeden dzie? na odwo?anie to troch?... ma?o?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Bo powinni managerzy od odwo?a? by?, o! Zlikwidowali moj? pro rang? to i syf jest, proste.

@Magic
Kiedy ja z Ogniakiem managerowali?my w technicznym odwo?ania by?y za?atwiane w ci?gu jednego dnia, nawet mniej. :s

@down
No nie powiem, ale kiedy Ewande mia? ogarnia? odwo?ania to ludzie po kilka dni czekali. xd
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

No i nie ka?dy mod siedzi 24/7 poczekaj par? dni, a nie siejesz panik? :<
Jednak polecam przeczyta? regulamin.

@beoska, przypisz wszystko sobie.
Ewande te? ogarnia? szybko.
@again beoska
Ja czeka?em 1,5h ;x

wole poczeka? i odsiedzie? te par? dni

I masz vip'a :))
Vip nie powinien dostawac warn?w.
 
Last edited:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Odwo?aniami zajmuje si? Magic. To, ?e nie odpowiedzia? przez 2 dni, oznacza, ?e po prostu ma nat?ok spraw. Ludzie z kadry, to nie zaprogramowane roboty, kt?re siedz? 24/7 na kompie. To s? normalni ludzi, kt?rzy maj? swoje ?ycie. Dlatego te?, nale?y cierpliwie czeka?.

Pozdrawiam.
 

Export

User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
15
Reaction score
2
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

W takim razie, globalnych moderator?w jest 4. W jaki spos?b rozpatrujecie odwo?ania, od najstarszych, czy od najnowszych?

Co do braku odpowiedzi, nie pomy?la?e?, ?e nie tylko Ty piszesz w tym dziale, oraz ?e jeden dzie? na odwo?anie to troch?... ma?o?
Pomy?la?em o tym, ale dzi? mija ju? 2 dzie?. Odpowiedzi na pytania do firm hostingowych dostaje si? w ci?gu 24 - 48 godzin, gdzie pisze du?o wi?ksza ilo?? os?b.

@Marcin
Jednak polecam przeczyta? regulamin.
...

I masz vip'a )
Vip nie powinien dostawac warn?w.
Prosz?, zastan?w si? nad tym co wystukujesz na klawiaturze.

Ludzie z kadry, to nie zaprogramowane roboty, kt?re siedz? 24/7 na kompie. To s? normalni ludzi, kt?rzy maj? swoje ?ycie.
Jestem ciekaw, dlaczego na tak du?ym forum jest tylko jedna osoba od odwo?a??

Sami najpierw piszecie, ?e w chuj ludzi si? odwo?uje, a na to miejsce dajecie tylko jedn? osob?.

@Down
(mowa o to aby cofn?? ostrze?enie, ewentualnie bana - wole poczeka? i odsiedzie? te par? dni).
Nie chodzi o tego bana, a o jego pow?d, osoba kt?ra banuje powinna poda? sensowny pow?d, a je?li znam regulamin?
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

No i nie ka?dy mod siedzi 24/7 poczekaj par? dni, a nie siejesz panik? :<
Jednak polecam przeczyta? regulamin.
@beoska, przypisz wszystko sobie.
Ewande te? ogarnia? szybko.
On siej? panik?, pewien jeste? tego co piszesz? Bo mi si? zdaje, ?e nie do ko?ca ; s Ma?o mnie interesuje, czy moderatorzy si? obijaj? bo ja akurat od niczego, prawie niczego nigdy nie b?d? si? odwo?ywa? bo zazwyczaj twierdz?, ?e nie ma sensu walczy? o co? na necie tym bardziej na forum o tibii (mowa o to aby cofn?? ostrze?enie, ewentualnie bana - wole poczeka? i odsiedzie? te par? dni). Je?li jednak kt?ry? u?ytkownik czuje si? niedoceniony czy tam olewany to wypada?oby wyt?umaczy? mu jasno, czemu jest tak, a nie inaczej. Nie jestem w te sprawy zaanga?owany bo jak wspomina?em nie moderuj?, ale zdawa? mi si? mo?e, ?e dw?ch mod?w (bo chyba tyle ich jest) to za ma?o bo zdaje mi si?, ?e odwo?a? jest ca?e mn?stwo, nikt jednak nie musi si? ze mn? zgadza?, to tylko moje zdanie.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Kontynuuj?c ca?? spraw? chcia?bym poruszy? bardzo wa?ny temat dotycz?cy szerz?cej si? korupcji na tym forum. Nasz kochany administrator Ognisty, t?umaczy si? bajeczk? ale my dobrze wiemy kto przela? kas? na konto. Tak wi?c chc? rozpocz?? to co zako?czy?e? w temacie kt?ry temu s?u?y, dlatego tej sprawy nie zako?cz?. Je?li i to zamkniesz poka?esz swoj? niemoc i brak argument?w kt?ry ju? wype?za ze wszystkich stron, a? w ko?cu przyznasz nam racj?, a Jogi spocznie na ?mietniku gdzie ka?dy b?dzie m?g? z niego si? po?mia? jakim to on by? wielkim hackerem.

No wi?c tak, jak wszyscy wiedz? sprawa by?a bardzo ?adnie wyja?niona, ale po wcale nie usprawiedliwionych argumentach Ognistego, wypada?oby jeszcze co? dorzuci?. Ka?dy z was wie, ?e ot tak nikt nie trafia na pozycj? technicznego ale za przelew bankowy to ju? ca?kiem inna sytuacja, od razu zyskuje szacunek ale oczywi?cie za hajs bo inaczej tutaj tego zrobi? nie mo?na.

Teraz wspomn? o naborach moderatorskich. By?y one przykrywk?, czym? co mia?o s?u?y? przyj?ciem ?wie?ej krwi do kadry, kogo? kogo jeszcze w niej nie by?o, a przede wszystkim tych kt?rzy nic nie wiedz? o tych sprawach i nie mog? rozwik?a? bunt?w. Czemu tak s?dz?? Nie dlatego, ?e ja si? nie dosta?em ale wielu innych, bardzo dobrze zorganizowanych u?ytkownik?w nie dosta?o tej szansy.

Mam nadziej?, ?e w ko?cu przem?wi? kt?remu? z admin?w do rozs?dku. Dosy? manipulacji lud?mi, pierdolcie ten kolor sta?cie w ko?cu w swoim imieniu i jak wspomnia?em walczcie o swoje zamiast ulega? pokusie rangi, w?a?ciwie to kolorku bo nie mo?na nazwa? tego jak?kolwiek pozycj? skoro nie mo?ecie decydowa? sami o tym co zrobicie.

Kontynuujcie k??ko wsp?lnej adoracji bo dobrze wiecie, ?e jeste?cie na straconej pozycji, a walka toczy si? o jeden g?upi kolorek. Mo?e Jogi88, ty by?by? o tyle m?dry i przyzna? si? do czego? co zrobi?e? zamiast siedzie? cicho i nami?tnie li??c jaja administracji daj?c kas? za kolorek? Ahahah, fail.
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jaki znowu brak argument?w? Wszystko opisa?em w dobrze znanym Ci temacie, a je?li nie pasuje Ci to co si? dzieje- id? na inne forum.

Jogi nie da? nam ?adnych pieni?dzy, zosta? Technikiem, poniewa? zna si? na sprawach technicznych i jest pomocny na forum. Na prawd? nie wiem co sobie wkr?ci?e? do swojej pustej g?owy, ale prosz? Ci?- sko?cz pierdoli? je?li sprawa Ci? nie dotyczy i nie wiesz o tym nic.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

@Szara Eminencja
Tak, kasa kas?, ale do kolorku trafiaj? kumple kogo? kto jest ju? w kadrze...
Nie ma tak naprawd? ?adnego obiektywizmu, kt?ry jest na tym forum bardzo potrzebny. Mo?ecie mnie krytykowac "ty chuja wiesz" "nigdy nie by?e? w kadrze" "zazdro?cisz?", ale mimo wszystko ja mam oczy i widz? poczynania kadry. Siedz? cicho, bo i tak nic sam nie zmienie...

@down.

Postaw si? tez w jego sytuacji... Dlaczego on ma nadstawiac dupe i obrywac za wszystko... Sam na Adminie jest bardzo kr?tko, wi?c po co ma si? nadstawiac skoro inni maj? wyjebane?
Sk?adnia chujowa, ale rozumiecie :D

Cz?owieku... prawda jest taka, ?e my mo?emy sobie pogadac...
Oni maj? prawa i w ka?dej chwili mog? zbanowac kogo? kto wysy?a hack-linki, a ty raczej jako u?ytkownik go nie zbanujesz. Je?li trzymaj? sztam?, albo to s? kumple z podw?rka, to przecie? go nie zbanuj?.

Mam to za przeproszeniem w nosie, wa?ne, ?e ja nic nie straci?em, a jak s? jelenie co pobieraj? hacki, c??...
Life is brutal.
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Jezu, jaki znowu brak argument?w? Wszystko opisa?em w dobrze znanym Ci temacie, a je?li nie pasuje Ci to co si? dzieje- id? na inne forum.
Taki brak argument?w, ?e jedyne co przedstawi?e? to swoje tezy. Jeste? zak?amany i wbrew sobie po prostu ok?amujesz nas wszystkich. Dobrze wiem jak by?o, co sta?o si? aby Jogi wr?ci? na swoj? pozycj?, a ty dalej przy swoim. My?lisz, ?e to co? zmieni? Wi?kszo?? ju? ma ci? za dupka, oszusta i g??ba co oczywi?cie nie jest obraz?, a przypuszczeniem w jakim ?wietle widz? ci? u?ytkownicy.

A w?a?nie, ten podpis pod nickiem to twoje motto? Sko?cz z magi?, zacznij my?le? racjonalnie.

Tak, kasa kas?, ale do kolorku trafiaj? kumple kogo? kto jest ju? w kadrze...
Nie ma tak naprawd? ?adnego obiektywizmu, kt?ry jest na tym forum bardzo potrzebny. Mo?ecie mnie krytykowac "ty chuja wiesz" "nigdy nie by?e? w kadrze" "zazdro?cisz?", ale mimo wszystko ja mam oczy i widz? poczynania kadry. Siedz? cicho, bo i tak nic sam nie zmienie...
Prawie ka?dy my?li jak ty i dlatego nic z tego nigdy nie wyniknie dop?ki nie z??czymy si?. Wypada?oby na prawd? w ko?cu zako?czy? ten cyrk.

#edit
W sumie Ognisty, jeste? ich marionetk? bo oni siedz? cicho na dupie i pozostawiaj? spraw? w twoich r?kach. No wielka szkoda, ale przypomnijmy sobie o diamonciku, on tylko bierze kas? z reklam, poza tym nic nie robi. Nie b?d? pod ich wp?ywem, sko?cz z k?amstwem skoro wi?kszo?? wie jak jest i jak by?o.

Jogi nie da? nam ?adnych pieni?dzy, zosta? Technikiem, poniewa? zna si? na sprawach technicznych i jest pomocny na forum. Na prawd? nie wiem co sobie wkr?ci?e? do swojej pustej g?owy, ale prosz? Ci?- sko?cz pierdoli? je?li sprawa Ci? nie dotyczy i nie wiesz o tym nic.
To mo?e przeanalizuj raz jeszcze wszystkie dowody, pierdolnij si? w ?eb i pomy?l kto sobie co? wymy?la, ten filmik i foty m?wi? same za siebie. Ty jednak trzymasz stron? oszusta, ja tego nie rozumiem. On wbi?by ci n?? w plecy gdyby tylko m?g? dla tej rangi, ty nadstawiasz za niego dup?. Dobrego ma kumpla ale mnie ju? by sumienie ze?ar?o.
 
Last edited:

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Prawie ka?dy my?li jak ty i dlatego nic z tego nigdy nie wyniknie dop?ki nie z??czymy si?. Wypada?oby na prawd? w ko?cu zako?czy? ten cyrk.
Po z??czeniu si? b?dzie to samo. TNET podnosi si? ze wszystkiego, po fuzjach, b??dnych decyzjach, nawet teraz wstaje po tym, jak ca?a ogarni?ta kadra posz?a na OT (krzywo, bo krzywo ale wstaje). To, ?e kilku-kilkunastu user?w strzeli focha i p?jdzie szuka? szcz??cie gdzie indziej nic nie zmieni. Zosta?a przedstawiona teza wed?ug kt?rej Jogi to haker. Administracja przedstawi?a swoj? antytez?. Obie strony wymieni?y si? argumentami i ?adna nie przekona?a drugiej do swoich racji. W tym momencie dyskusja si? urywa lub trwa dalej i wtedy obrywa jedna ze stron. W tym przypadku oberw? ci, kt?rzy naje?d?aj? na Jogiego i chyba nie musz? t?umaczy? dlaczego. Powt?rz? raz jeszcze - nie wiem czy te oskar?enia w stron? Jogiego s? prawdziwe i mam to gdzie?, poniewa? nic nie ?ci?ga?em z forum, ale spamem nic nie zwojujecie. Dzi?kuj? dobranoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top