What's new

Training monki na rl

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Training monki na rl

Jest to g?upi pomys? . Jak inni pisali rl zamienia si? w ots . Przez te tm rl tibia robi si? za banalna ... To jest moje zdanie .:) Mozecie sie zgadza? i nie .:)
Ka?da aktualizacja Tibii idzie na korzy?? gracza.Jest taka zasada "chcesz gra? to graj, a jak nie chcesz, to nie graj".To nie s? zwyk?e trainery - one s? wykorzystane w fabule pobocznej NPCa.
 

fluffy900

User
Joined
Apr 6, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Ej to teraz bend? palladyni i knighci rzadzili :p troche kicha

Knighci powinni mie? sw?j moment bo jak narazie s? najbardziej ci?ni?ci na pvp.

Wg mnie pomys? jest dobra alternatyw? dla ludzi kt?rzy potrzebuj? wbi? wi?ksze skile a wszystkie miejsca s? pozajmowane. Ma tam si? pewno?? ?e pierwszy lepszy noobek nei wejdzie (czytajcie dzieci co trzeba zrobi? by mie? dost?p do trainer?w a potem p?aczcie). Mi tam si? pomys? podoba :)
 

Isobar

User
Joined
Mar 23, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Ej a to jest RL? :D Bo dawno nie gra?em ;/ a og?lnie Train Monki na RL to nie najgorszy pomys? ;)PoZdRaWiAm


Co? ty...
Trainy na RL to ?enada na maxa... ;/
Botery si? ciesz? uczciwi gracze P?acz? ;/..
 

zashy1

User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Ten pac liczony na godziny mi sie podoba pod warunkiem ze np 90 dni pac kosztowal 90 zl bynajmniej kiedys :D
tzw 90 dni x 24 godziny
 

Xeron01

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
126
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

@UP : Kazdy by tak chcia? pacc prawie by wog?le nie mija? , nie chce Ci si? gra? wylogowujesz si? i PACC nie mija ;)
@ A co do training monkow : nie sa one takie z?e , musisz wykonac qesta aby sie tam dosta? oraz shielding nie ro?nie wi?c i tak polowa graczy skiluje jak kiedy? na "slimach" powiedzmy ze jest to jakies urozmaicenie gry.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Training monki na rl

Wed?ug mnie nie jest to jaki? ewenement, "Target Dummy" dost?pne s? tylko dla PACC, ?eby mie? do nich dost?p trzeba zrobi? SOLO quest kt?ry zrobimy od minimum 200+ lvla. Na Target Dummy nie ro?nie nam shielding wi?c jakich? zastraszaj?cych korzy?ci nie ma.

Regards,
Persona Grata.
 

Inkognito

User
Joined
May 28, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

Taa jeszcze tego brakowa?o .. Training monki na rl, to koniec tibii.. Mo?e dodadz? jeszcze nieko?cz?ce si? runy, poty i amunicje ??
 

Veni Vida Vici

Active User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
139
Reaction score
5
Age
31
Odp: Training monki na rl

cipsoft szuka nowych sposob?w ?eby przyci?gn?? graczy a sk?d je bierze ? z ots?w :D ale wydaje mi si? g?upot? dawania treiner?w na rl ;[
 

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: Training monki na rl

Kto by pomy?la? w 2007 roku (Wersja 8.00 (26 czerwca 2007r.)), ?e co? takiego stanie si? z Tibia..

Aktualnie gram magiem i martwi mnie ta sytuacja..
Nie zdziwi?bym si? gdyby na wakacjach by? kolejny update z miejscami gdzie szybciej ro?nie mana <lol2>

Dlaczego Cipsoft to robi?
Odpowied? prosta: Aby wi?cej os?b kupowa?a pacc'a.
 
Last edited:

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Odp: Training monki na rl

Tera to ek i rp b?dzie na topie a profesje magiczne p?jd? w d??...
 

MacGyver

Advanced User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
189
Reaction score
10
Odp: Training monki na rl

Witam, moim skromnym zdaniem to jest tak:
Jak CipSoft doda? traning monki, to ka?dy my?li ze to juz OTs.
Pomy?lcie co by?o by gdyby Otsy(powt?rzenie) nigdy ale to nigdy nie ujrza?y ?wiat?a dziennego?
Wtedy ?adne z was nie por?wnywa?o by Rl-Tibi do Prywatnych serwer?w i w tym przypadku trening monki by?y by dla was w tym tak?e mnie rzecz? fajna.
ONI NIE BIOR? PRZYK?ADU Z OTS TYLKO WAM TAK TO SI? ZDAJE.
Pzdr MacGyver
 

3niu

Active User
Joined
May 14, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Training monki na rl

Nied?ugo zrobi? sms shop (rotfl).
Z ka?dym update'em odchodzi wielu graczy, tak b?dzie dop?ki "Cipy" si? nie ogarn?.
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Training monki na rl

T monki na rl? Chyba ich pogie?o hahaha. To jest lekcewa?enie innych profesji...
 

adif1

Active User
Joined
Oct 22, 2008
Messages
89
Reaction score
5
Odp: Training monki na rl

Dajcie spokoj niemacie 50lvl i caly czas zal to jest ots zal lekcewazenie druida sorca
zrobcie sami lepiej i zobaczycie czy to tak latwo jest
 

xataren

New User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

Ots z rl tibii -.-
Do czego to dosz?o ;//
 

Donhades

New User
Joined
Mar 13, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

WOW O kurcze tylko PLX niemow ze to tylko dla pacc bo sie mozna zdenerwowac :/
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Training monki na rl

to dobry pomys? zbalansujo? sie profesje knight i palladin
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Training monki na rl

OMG ogarnijcie si?!

Trainery s? ju? od dawna na realu, ju? je wprowadzili w kt?rym? update, niestety nie pami?tam w kt?rym.

Cipsoft wie co robi, trainery dosz?y w kt?rym? updacie razem z rodami i wandami na sorca i druta, je?li chodzi o trainery, to trzeba spe?niac wymagania leelowe, miec pacc i kase, a znaj?c was, to nigdy tego na oczy nie zobaczycie, wi?c nie ?alcie si?, moim zdaniem temat do zamkni?cia, trainery ju? dodali, a wy nawet o tym nie wiecie, widzicie?
Zmienio?o to co?? Nic! Nawet nie wiedzieli?cie o tym nooby ;<.
 

Silux Defender

New User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

Ja wam powiem tak
Co oni kur... zrobili dla facc? nic dla facc?w nie robi? a mo?e niekt?rzy graja sobie nie po to by osi?ga? 400 lvle tylko dla rozrywki... a oni tego nie uwzgl?dniaja... nie podoba mi si? to cho? sam mia?em pacc pare razy ale gdy znowu jestem na facc to mnie wkur... ze 100 sorcem nie ma gdzie expic na facc
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Training monki na rl

Kolejny zbuntowany gracz ;<.

Co zrobili dla FACC? Du?o i nie b?d? wymienia?, lecz wiecej dla PACC, to oczywiste, to bardzo dobry spos?b na zarobek, chyba ka?dy to wie.
Musz? jako? zarabiac, wi?c ulepszaj? coraz bardziej opcje dost?pne dla graczy z kontem premium, aby zach?cic graczy do kupna, oczywiste, nie?
Dlatego uwa?am, ?e trainery to bardzo dobre rozwoi?zanie, a pan up niech si? tak nie spina i jak chce wi?cej to niech sobie kupi premium, pro gracz wersji demo.
 
Status
Not open for further replies.
Top