What's new

Training monki na rl

Status
Not open for further replies.

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Training monki na rl

Osobiscie ten pomys? wg mnie jest tragiczny. :/ Tibia rl coraz bardziej idzie w stron? OTS'?w. Stockowanie potion?w,trainery. Jak tak dalej p?jdzie to jeszcze fast attack zrobi?.Mam nadzieje ?e to jest ostatnia aktualizacja id?ca w stron? Open Tibia Server?w.:/
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

tak, nie ma to jak kiedy? gdy postawi?o si? monki i si? bi?o, brakuje im pewnie pomys??w i stosuj? takie marne, powinna wr?ci? dawna Tibia!
 
F

Fighting

Guest
Odp: Training monki na rl

tak, nie ma to jak kiedy? gdy postawi?o si? monki i si? bi?o, brakuje im pewnie pomys??w i stosuj? takie marne, powinna wr?ci? dawna Tibia!
Biedactwo, wytrzyj sobie ?ezki.
Je?eli chcecie dawn? tibi? to sobie pograjcie na OTS, powiem wi?cej macie wi?ksze pole manewru, zr?bcie sobie sami ots taki jaki widzicie w tej swojej bujnej wyobra?ni. Czy chcemy czy nie Tibia idzie w kt?r?? stron?, my nie mamy wp?ywu, w kt?r?. Co do trainer?w, moim zdaniem brakuje jeszcze kupy i policjanta.:>
 

veldar

New User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

Zgodze si? z kolegami, magowie i druidzi za du?o sobie pozwalaj?, ubijaj? slimy
i og?lnie przeszkadzaj? w skilowaniu dla knighta i pala, gdy oni sobie spokojnie stoja kolo depo i se rzucaj? czary i im sie mlv wbija. Wed?ug mnie to nie fair.
Magowie maj? zbyt dobrze w tibii, chocia? to pomo?e zbalansowac profesje.
Bardzo si? ciesz? z tego pomys?u, ba jestem bardzo szcz??liwy mog?c co? takiego si? dowiedzie?. Wy magowie i druidzi p?aczcie bo dobrze wam tak nooby. Ja bym wprowadzil to na facc ale i tak jestem bardzo uradowany i ciesz? si?, ?e ta tibia wko?cu jest taka jak powinna by?, czyli podobna do ots-a. Mam nadziej?, ?e pieni?dze b?d? si? zmienia? na platynki i cc. Nie mog? si? tego doczeka?. Pozdro dla knight?w i pall?w:)
 

SnoV

User
Joined
Feb 13, 2011
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

@2x up
Z tym, ?e wiele os?b chce gra? na starej mapie RLa, ze spawnami, skryptami itp. a takiej nikt nie posiada pr?cz CipSoftu. I gra na OTSie to nie to samo co gra na RLu :)

@topic
CipSoft nie ma ju? pomys??w na update, wi?c z ka?dym upem pogarsza gr?. Nic na to nie poradzisz ;/
 
Last edited:

Edi Czarek

User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

90% rzeczy w Tibii kt?re s? godne uwagi s? tylko dla players with premium account.
next..
- Po pierwsze czym oni chc? zach?ci? nowych graczy do grania w Tibie? Skoro wszystkie warte uwagi eventy b?d? dla "premium account players"?
- Po drugie, PRIMO.. Nie chce spotka? si? z czym? takim ?e b?d? mia? racje i w kolejnych updatea'ch b?dzie pomys? na "5 days premium for the new accounts" i ca?e "premium players hunt stages" b?dzie zaj?te przez coraz bardziej rosn?c? liczb? os?b kt?re b?d? zak?ada? konta tylko dla tych kilku dni PACC..
- Po trzecie primo, ULTIMO.. Tibia zchodzi na psy.. Kiedy mieli?my do czynienia z czym? takim ?e podczas bicia si? z kimkolwiek, mo?na by?o wchodzi? do depo, temple, domku? LAME! Zbroje od levela, bronie od levela? LAME! za nie d?ugo zrobi? expy od levela o_O (bo?e daj mi si?? aby to przetrwa?) ;d. Dalej..
- Wszystkie poty ju? mo?na grupowa? co dla mnie jest kompletn? katastrof?, czemu to ma s?u?y?? Totalnie bez przekazu..
Wszystko co napisa?em po wy?ej to moje w?asne zdanie, nikt nie musi si? z nim zgadza?, nikogo do tego nie zmuszam, nie musicie mi dawa? reput?w, wiem ?e nie pomog?em, wiem ?e wed?ug was to pewnie stek bzdur i pozdrawiam :)
~Czaru??
 
Last edited:

Ciemna

Active User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

ale w sumie z jednej strony to jest dobre :p

dla wiekszosci nie dostepne :p proste :p
 

refugian

New User
Joined
May 1, 2011
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Trainingi s? przydatne, i dobrze ze cipsoft je wprowadzi?, wreszcie mozna wbic spokojnie 100skilla pallkiem b?d? knightem :)
 

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Training monki na rl

Posluchajcie kiepy i inni ludzie, Tibia to gra kt?rej utrzymanie wynosi 0 euro czy co oni tam maj?. Wliczcie sobie koszty jakie Cipsoft musi zap?aci? za utrzymanie tibi, chociazby strony, reklamuj? te? fansites za kt?r? p?ac? itp. R?wnie dobrze kto? mo?e zrobi? jak?? inn? gr? i co bez strony bez sms shopu trzyman? na kompie stu letnim i co? fajna b?dzi? ? bo my?l? ?e nie. Dlatego powsta? taki cud jak pacc, kt?ry i tak g?wno daje prawie.
B?d?c faccem na rl a pacem na otsie to w chuj r??nica, chocia?by balans nie potrafisz pozna? jaki jest balans postaci na ots a jaki na rl'u wi?c?
A wi?c co daje pacc :
Wi?cej lokacji
Training dummy
Pare czar?w i koniec to sa + pacca wed?ug mnie.

A co daje Facc
4 miasta
Du?o czar?w
trenowa? mo?na na monku kumpla a na training dummy nie leci shielding a na monku mo?na sobie 2/3 raty albo jakies scierwa inne znale?? i jazda na skill'a.
no i ludzie, Chwilowo na faccu jest wi?cej ludzi ni? na paccu.

A wiecie dlaczego jest pacc? <pisze to dla kiepow nie rozumiej?cych poco> Poto aby cipsoft m?g? dobrze funkcjonowa? i aby na serverze nie bylo lagow tak jak na 99% otsach.
Pacc to tak jakby datek na rozbudowe server'a kt?ry daje nam pare mo?liwo?ci wi?cej a wy p?aczecie ?e training dummy nie macie. Kupuj?c pacca pomogliby?cie sobi? i cipsoftowi.
A training dummy jest dost?pny po wykonaniu questa. to by by?o na tyle

Regards
Chomikowy
 
Last edited:

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: Training monki na rl

?alowy pomys?, czemu? Bo pall i knight na 100lvl+ postawi? bota albo zostawi? na afk i skille knighta 110+... Oni my?l?, ?e tym zach?c? ludzi do gry w?a?nie niech nie robi? takich update, Trainery na RL, najlepsza tibia by?a 7.6-7.9 a teraz shit CipSoft niech si? troch? zastanowi co robi bo jak by nie by?o takich update to by 2x wi?cej ludzi gra?o. A pomy?lcie co b?dzie w nowym cliencie Flash? Te? pewnie jakich shit.
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Training monki na rl

@Chomikowy

Dla mnie Pacc daje jeszcze

max 100 lvl w 2 miechy. (gdzie na faccu trwa to p?? roku)
o 300% szybszy exp
gra sprawia wtedy wi?cej frajdy
zawsze znajdziesz wolnego respa

@Topic

Quest jest bardzo d?ugi z tego co wiem ma 13 misji. Na minimalnym 75 lvl chyba trudno go wykona? z uwagi na to jakie potwory wyst?puj? po drodze.

Teraz jeszcze jest jedno u?atwienie, s? nim spellwandy. Dzi?ki tym r??d?kom za 300 gp przyzywamy madsheepy, kt?re trenuj? nam shielding
 

maly2172

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Traning Monki? Hmm powinni zrobi? tak ?e si? p?aci np.1cc 10min traningu bo tak to s? bota wstawisz kt?ry ko?o tego lata i bije to du?o skilla b?dzie.
Niech zbuduj? nast?pne miasto!!! Ja w 2dni zrobi?em jedno miasto a oni wgl wiem ?e troche wysz?em za temat ale Chcia?em co? doda? ;P
 

LaVejt

Advanced User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
362
Reaction score
7
Odp: Training monki na rl

jak juz maja byc to powinni zrobic platne (drogie) i dzinne czyli 1cc od godziny tak by moglo byc ale wtedy loow by milei kiszke ;/
 

patrick451

User
Joined
Jan 12, 2011
Messages
28
Reaction score
2
Odp: Training monki na rl

Chocia? nie przeczyta?em wszystkich post?w, te? chce si? wypowiedzie? a wi?c.
One wal? podobno z magii to shielding nie b?dzie r?s?, ale zauwa?cie ?e na screenie jest battle wi?c my?l? ?e mo?liwe jest przywo?anie jakiego? summona, ale tu te? si? pojawia kolejny haczyk skoro dajmy przywo?asz dwa raty kt?re b?d? cie atakowa? Traning Monk je szybko zabije, a przecie? nie pozwolisz aby bi?y ci? dwa monki, jedyne rozwi?zanie to Ghoule, co mo?e by? nawet zyskowne dla profesji magicznych bo nie problem jest zrobi? 30 Sorca i przywo?a? Monka, ale ju? jak masz wbi? 100+ to b?dzie problem a okazja do zarobienia si? dla sork?w i dla druid?w znajdzie... Cipsoft to wszystko dok?adnie zaplanowa?, wbicie 100lvla FACC zajmie ci sporo czasu ale na PACCU juz mniej, co sk?ania do zakupienia PACCA. Teraz si? wypowiem co do tych kt?rzy m?wi? ?e zakupienia PACCU to ?adnen problem, ale jest to wielki problem dla tych kt?rzy maj? np. 15 lat jak ja, wiesz nie p?jde i nie zarobie, a od rodzic?w jednak nie dostane 30 z?. chyba ?e si? nie ma ?adnych innych zainteresowa?, takich jak sport itp, dajmy 90 z?. na treningi w klube na miesi?c + jakie? ubrania to p?jdzie 150 z?. i buty jakie? to kolejne 200+ a jeszcze b?dziesz chcia? co? dla siebie... Sorki ?e wypowiadam si? nie na temat. =X
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Training monki na rl

jak juz maja byc to powinni zrobic platne (drogie) i dzinne czyli 1cc od godziny tak by moglo byc ale wtedy loow by milei kiszke ;/

Pzdr jak te trainy by?y dodane ju? chyba z rok temu :confused:
 

kazin213

User
Joined
Jun 27, 2011
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Training monki na rl

By si? przyda?o takie trening mongi na rl bardzo by u?atwi?o gr? i ceny har?w by spad?y o po?ow?. s? plusy i minusy tego ;d
 

Kevin Ek

Active User
Joined
Jan 26, 2011
Messages
54
Reaction score
2
Age
29
Odp: Training monki na rl

To jest bez sensu. Kiedys zeby wyskilowac knigtha lub palladina trzeba bylo sie niezle nameczyc. Teraz Cipsoft postanowil wporwadzic train monki. Moim zdaniem to nie za bardzo udany pomysl. A celem tego posuniecia bylo zwiekszenie ilosci kupowanych kont premium.
 

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Training monki na rl

Training Monki to totalny fail, kolejny dow?d na to, i? Global zmienia si? w OT, szkoda gada?.
 

bartek9182

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Training monki na rl

CipSoft nie ma poj?cia jaki b??d pope?ni?. Praktycznie rl. staj? si? coraz bardziej przybli?ana do ots'a. Koniec ?wiata b?dzie jak na rooku dodadz? knight armor i jakie? lepsze bronie... Masakra...
 
Status
Not open for further replies.
Top