What's new

-Tibia 8.54 [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Status
Not open for further replies.

Isabell

User
Joined
Jul 17, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

moim zdaniem GOD/nauczyciel nie powinien miec niewiadomo jakiej mocy chodzi mi o PVP np. czemu za zaklecia niewybaczalne jest wiezienie wkoncu w ostatniej czesi HP duzo osob ich uzywalo Harry tez. Powinno byc cos takiego ze po uzyciu zaklecia niewybaczalnego moglyby byc jakies zwoje ktore tak jakby elminuja w normal tibi PK, a w naszym HP by nas gdzies teleportowalo do hmmm bazy gildi czy jak to tam checie wymyslec chodzi mi o to zeby nie bylo odraz uwiezienia a wogole jak smierciozerca rzuci taki czar to aurorzy musza go jakos schwytac i by byl jakis czar ktory by zostal rzucopny przez aurora i wtedy smiercio musi w 10 s (taki przyklad tylko) wpisac jakies slowo ale losowe zawsze zeby nie bylo ze ktos ma takie samo juz na hotkeyu. A wlasnie czy beda hotki mam nadzieje ze nie bo wtedy by liczyla sie tez pewna umiejetnosc pvp wiecie o co mi chodzi ze nowy gracz nie wpisze tak szybko jakies Sectusempra jak doswiadczony gracz. Jak ma dzialac imperio i crucia ?? :> ciekawi mnie to bardzo. Mam nadzieje ze pomyslicie tez o czyms takim jak Pojedynki wtedy nie mozna uzywac czarow nie wybaczalnych i jest sedzia wiec to dla was do uzgodnienia jeszcze jakby to mialo wygladac.

P.S
Sorki ze taki bajzel w tym co napisalem ... ale nie chce mi sie tego porzadkowac
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

@Up: Dziwne zeby pojedynkow nie bylo, beda nawet turnieje gdzie bedzie wybeirany mistrz pojedynkow. Hotkeye zostana, czemu? U nas bedzie okolo 150 czarow, wiec i tak wszystko sprowadza sie do szybkiego myslenia i reagowania a hotkeye nie beda az tak pomocne. I jeszcze raz pisze, czarow uczyc bedzie cie sie ze scroli, i czary nie sa od lvla! Znaczy ze niezaleznie od poziomu mozesz nauczyc sie czaru (tylko niektore do uzycia wymagaja duzego mlvl np. Avada Kedavra) Crimson juz pisal o tym ze najpierw musza cie aurorzy zlapac zebys mogl trafic do wiezienia, zreszta nie tak latwo bedzie nauczenie sie zaklec niewybaczalnych. Imperio dziala tylko na potworach, dziala tak jak convice runa na rl tyle ze na prawie wszystkich potworach.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

A czy b?d? jakie? nagrody za to ?e jest si? Mistrzem Pojedynk?w?
I czy b?dzie np. system reputacji?
Forum ju? jest ale co? ma?o ludzi si? udziela :p

 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

System reputacji, co przez to rozumiesz?

Nagrody b?d? za wszystko, nic dla picu :p


, dzia?a ju? w pe?ni, rejestrujcie si? i piszcie :)

Dla zach?ty dam tre?? pierwszego newsa:

Forum wystartowa?o, pozosta?y drobne poprawki i nied?ugo wprowadzimy layout (jego cz??? pokaza? Vergil w temacie z zapowiedzi?)

Mi?o mi powita? wszystkich u?ytkownik?w, kt?rzy b?d? pisa?, udziela? si?. Gwarantuje, b?dzie warto. Na forum znajdziecie codziennie nowo?ci, materia?y, ankiety. B?dziecie mieli okazje pom?c nam w podejmowaniu ci??kich decyzji. W ko?cu serwer jest tworzony, dla Was. Chcemy zna? Wasze opinie i pomys?y. Dzi?ki temu Magic b?dzie jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem, w kt?rym sp?dzicie mi?e chwile.

Pozdrawiam, Crimson008
 
Last edited:

noname3214

User
Joined
May 17, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

A Wiadomo Wgl Kiedy Przewidywany Start?
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Tego nie jestem w stanie obieca?. Jedyny termin kt?ry uznaje to: "When it's done". B?dziecie na bie??co informowani o post?pach (od tego m. in. nasze forum jest). My te? mamy ?ycie prywatne ;]

Edit: Ju? nied?ugo nowe materia?y


~~200 post~~
 

maxxenq

User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
39
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

ja ju? napisa?em na forum m?j pomys? napiszcie co wy na to
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Pomys? by? ju? i komentowany i rozpatrzony, jak wida? szybko, zach?cam do brania udzia?u w ?yciu forum. Nim wi?cej u?ytkownik?w b?dzie, tym wi?cej b?dzie si? na forum dzia?o.
 

becon

New User
Joined
Jun 8, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Jak ots wyjdzie wam tak jak filmik to z ch?ci? zagram, sam jestem fanem Harrego i wiem ?e to b?dzie najlepszy ots od tych typu wodbo, naruto itp.

?ycz? wam powodzenia i wytrwa?o?ci w dalszych pracach ;)
 

Gibeczek

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

mnie ciekawi jak b?dzie si? gra?o w takim hogwartcie :>
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

W pe?ni RPG, ?ywi nauczyciele b?d? prowadzili lekcje. Do tego dojdzie mn?stwo konkurs?w i event?w. Nie spos?b si? nudzi? : D
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Do wszystkich powyzszy link kieruje was do naszej konkurencji, nie do naszego tematu rekrutacyjnego.
Chcialbym dodac tez ze puszkujemy skrypterow, pixel artystow i programiste!
Podania mozecie skladac na pw.
Zapraszam was tez na nasze forum www.magicots.xaa.pl/forum ! ! !
 
Last edited:

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

@Black97

Niesamowicie finezyjne, po takim zagraniu wiele os?b do Ciebie wpadnie, post zg?oszony
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Wydaj? mi si?, ?e nikt o tym nie pisa?. Czy b?dzie client spolszczony? No bo je?li do mnie jaki? Brazylijczyk napisz? czy po?ycz? mu moj? miot?? na jeden mecz Quidditcha to raczej sko?czy si? to b?jk?. A je?li nie to czy do npc chocia? by si? pisa?o witaj, misja itp.? No bo troch? by to by?o lipnie skoro nauczyciele to b?d? gracze, kt?rzy pisz? po polsku, a do takiego na przyk?ad Hagrida podejd? i pisze hi itd.
 
Last edited:

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Server bedzie po angielsku.
Zapraszam wszystkich na nasze forum
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

@imczarny

Nauczyciele maj? obowi?zek poprowadzi? lekcje po angielsku, je?li b?dzie na niej kto? z poza Polski
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Z Angielskim nie mam problem?w wi?c mi b?dzie ?atwo.
Zapraszam wszystkich na forum ! Bardzo mi?a atmosfera
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Bardzo mi si? podoba ten pomys? :) Harry'ego czyta?em ju? wiele razy od 9 roku ?ycia a mam hohoh :p Mam taki pomys? aby?cie nie robili ca?ego Hogwartu na raz ;/ Tylko w Eventach np.: dodawali jakie? lochy itp itd Czego? czego w ksi??ce nie opisano(bo tam prawie nie ma nic o lochach).?eby by?y czasami najazdy np.: typu Troll w Hogwarcie i trzeba waln?? np jakim? zakl?ciem(kt?re dzia?a na niego) by go obezw?adni? i wtedy ca?a ekipa go bije i bije gdy o?yje znowu nic na niego nie dzia?a tylko jak si? rzuci to zakl?cie(chyba rozumiecie bo pisze jak debil xD).Og?lnie to chcia?bym ?eby nie wysz?o tak jak z Grim Ots ale tu przynajmniej wiem ?e Crimsson si? wszystkim zaopiekuje ;)
Pozdrawiam!
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Dzi?ki za mi?e s?owa, na raz zrobimy tyle Hogwartu ile b?dzie si? da?o, ale z kolejnymi update b?dziemy mocno wzbogaca? to miejsce. W ko?cu wyjdzie nam tak jak w ksi??ce, pe?en sekret?w przej?? itp.
 

Bezzye

User
Joined
Jun 8, 2010
Messages
25
Reaction score
7
Odp: [W?asny klient] Magic: In Noctem - Harry Potter online!

Kurde Kurde.
jestem wielkim fanem Harrego Pottera i na pewno zagram na tym ots.
No nie wiem co napisa?, a? s??w brakuje ;d

?ycz? powodzenia w dalszych rob?tkach.
 
Status
Not open for further replies.
Top