What's new

Wierzycie w 2012 ?

Wierzycie w 2012 ?

  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 0 0.0%
  • Nie ! ;d

    Votes: 0 0.0%
  • Tak ! ;p

    Votes: 46 20.3%
  • Nie ! ;d

    Votes: 181 79.7%

  • Total voters
    227
Status
Not open for further replies.

Sueroski

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
261
Reaction score
13
Odp: Wierzycie w 2012 ?

-Dzie? dobry, weso?y kostek. Wierzycie w 2012?
-NIEEEEEEE
No bez przesady... kalendarz maj?w ko?czy si? w 2012, ale przecie? gdzie? musia? si? sko?czy?. I tak chwa?a, ?e zrobili kalendarz na tyle lat po wymarciu ich cywilizacji. Nie m?g? si? ten kalendarz ci?gn?? w niesko?czono??.
Co do Mr. Nostradamus'a to po pierwsze z tego co patrz? nigdzie on nie pisze o 2012 tylko og?lnie o ko?cu ?wiata. A po drugie - ja mam wierzy? w halucynacje go?cia, kt?ry ?y? kilka tysi?cy lat temu i nawet za dobrze pisa? pewnie nie umia?? niee

Ewentualne mo?liwo?ci ko?ca ?wiata:
- wojna (amerykanie atakuj? kogo popadnie, poczekajmy a? zaczn? atom?wek u?ywa?)
- zatrucie przez rz?d (oni tak walcz? o rozpowszechnianie GMO, walenie chemii w powerze w postaci Chemtrails, ?e mo?e im si? uda nas zabi?)
 

ziemba193

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
34
Reaction score
6
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Ja wierz?, ?e Lord Archimonde zejdzie na ziemi? i jego p?on?cy legion demon?w. B?dzie chcie? zniszczy? drzewo ?ycia, a potem wszystkich.
 

Paweris

User
Joined
May 3, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Katolickie brednie? w biblii nigdzie nie ma mowy o ko?cu ?wiata w 2012. Katolicy wierz? w to, ?e nikt nie zna dnia i godziny, kiedy B?g wezwie ich do siebie.
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: Wierzycie w 2012 ?

@up A wed?ug Ciebie kto? zna dat? zag?ady? Za przeproszeniem chuja mog? wiedzie? o tym kiedy to nast?pi i czy w og?le to si? stanie. Wszystko opiera si? na du?ym prawdopodobie?stwie, ale nie ma pewno?ci. Na razie pewny jest Apophis, ?e w nas uderzy, ale to i tak zniszczy on niewielk? cz??? powierzchni, wi?c tego zag?ad? nazwa? nie mo?na.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Prawda jest taka, ?e nawet B?g nie wie kiedy b?dzie koniec ?wiata, tak pisa?o w Biblii. Nie, zdecydowanie nie wierze w koniec ?wiata w roku 2012. My?le i? to tylko zb?dna rozg?o?nia, czepianie si? o byle pierd??ke, zwi?zan? z kalendarzem Maj?w.

Zrobi?o si? o Tym g?o?no, powsta?o kilka film?w, kt?re przedstawiaj? ow? "tragedie", lecz nawet to mnie nie przek?oni?o i? to si? wydarzy.
Jedyn? kl?sk?, ko?cem "?wiata", mo?e by? upokorzenie Polski na scenie ?wiata - poprzez Euro 2012.
Pozdrawiam!
 

Shadok

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
381
Reaction score
65
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Koniec ?wiata w roku 2012 czy powr?t do przesz?o?ci, jaka ju? kiedy? mia?a miejsce na Ziemi?

Ju? wiele s?yszeli?my na temat roku 2012 i maj?cego nadej?? kataklizmu. Niestety teraz w filmie wyra?nie s?yszymy, ?e to nast?pi na 100%!!! Czy zdajemy sobie spraw?, ?e kto? taki co wypowiada takiego typu s?owa w razie nie spe?nienia si? wizji, b?dzie pot?piony przez ca?? ludzko??? Zapewne nie pu?ci? nikt s??w na wiatr, a swoje pod?o?e wizji opisuje w poni?szym filmie. (Cykliczne epoki lodowcowe itd.)
Na filmie tez m?wi? ze wszystkie dane z komputer?w zostan? zniszczone zostan? jedynie ksi??ki. Prze?yje kilka set os?b! Wszystko wr?ci do epoki kamienia!



Po?wie?cie te 10 minut na ogl?dniecie filmiku.


PRAWDA CZY FA?SZ?

WYPOWIADAJCIE SIE!
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Fa?sz, STANOWCZO NIE!
Koniec ?wiata mia? ju? nast?pi? wiele razy (m.in. w 1997r.).
A jak to ju? "powiedzia?" Jezus czy B?g koniec ?wiata b?dzie, gdy osi?gnie on sw?j cel i wszyscy ludzie na Ziemi bd w niego wierzy? a to si? jeszcze nie sta?o i raczej nigdy nie stanie. ;/
 

lolo194

Active User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
110
Reaction score
1
Odp: Wierzycie w 2012 ?

2010 r. — tymczasowy koniec ?wiata. Sko?czy si? ropa i ?wiat pogr??y si? w wojnie o zasoby. Ziemia odwr?ci si? od S?o?ca — "gdzie by?o gor?co, tam b?dzie l?d, wi?kszo?? zwierz?t wyginie".

BY? WYCIEK I KILKA SET TYSI?CY L. WYLEWA SI? DO MORZA, WI?C TO MO?E BY? PRAWDAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAA
 

adi1729

New User
Joined
May 7, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Ludzie s?uchacie g?upstw jak ja bum wiedzia? ?e w 2012 roku ma by? koniec ?wiata to bym nie powiedzia? nikomu bo byniee ka?dy sie ba?:curse:
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie wierz? w koniec ?wiata w 2012 roku to jest tylko wymys? jakiego? proelo cz?owieka, w kt?re zaanga?owa?y si? media i teraz dostarczaj? takie zb?dne oraz mylne informacje. W 2012 roku b?dziecie ?y? i nawet nie b?dzie pami?ta?, ?e owa przepowiednia istnia?a. To s? tylko jakie? durne przepowiednie, kt?re wymy?laj? naukowcy.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Dlaczego ma by? koniec ?wiata akurat w roku 2012? Wierzycie w te pierdolenie o Majach? xD

Ludzie, czy wy na prawd? wierzycie w to, ?e ma nast?pi? koniec ?wiata tylko dlatego, ?e jakim? tubylcom sko?czy si? kalendarz? :)
Jeste?cie co najmniej ?a?o?ni.
Poza tym nie wszyscy pos?uguj? si? kalendarzem gregoria?skim, np. muzu?manie. Co z nimi? Jaka b?dzie data ich ko?ca ?wiata? =)

21 XII 2012
Magia liczb? Chyba magia g?upoty matematycznych zjeb?w...

Tak, ju?. Od razu zmieni? si? bieguny ziemi, muzu?manie zalej? europejskie kraje, a kataklizmy zabij? 3/4 ludno?ci.

Teoretycznie, kieruj?c si? czyst? logik? jest, to mo?liwe. No ale zmiana biegun?w, to zjawisko zachodz?ce przed d?ugi okres czasu, a nie kilka lat...
Ju? nie wspomn? o ekspansji Arab?w, przecie? jest to widoczne od lat, to dlaczego akurat 2012?
Kataklizmy? Tak si? sk?ada, ?e ostatnio na Ziemii jest ich bardzo ma?o. W staro?ytno?ci aktywno?? wulkan?w by?a du?o wi?ksza, a na dodatek nie mogli si? chroni? np. przed powodziami.

Ja osobi?cie nie wierz? w koniec ?wiata w roku 2012. Wg. mnie ca?kowity koniec ?wiata, czyli wyniszczenie naszego gatunku nast?pi nie wcze?niej jak za kilkaset lat, chocia? jestem cz?owiekiem wierz?cym i wierz?, ?e "armageddon" mo?e by? w ka?dej chwili.

Domniemane ko?ce ?wiata:
100 r.
999 r.
1000 r.
1500 r.
1517 r.
1999 r.
2000 r.

Tylko tyle pami?tam, no ale popatrzcie. W ka?dym z tych lat m?wiono o praktycznie niemo?liwych wydarzeniach, wi?c nie rozumiem po co wszyscy si? tak boj?.
B?g b?dzie chcia? rozwali? ?wiata, to po prostu to zrobi xD
 

Ayreon

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie wierze, ale chcialbym zeby sie to sprawdzilo. :evil:
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie mo?na wierzy? w 2010, mo?na wierzy? w Boga.
Zapewne chodzi ci o my?lenie, i? 2010 jest dat? ko?ca ?wiata.

Niewiem, czy to prawda, i? 2010 to koniec swiata.
Tego sie nie da wiedzie?. Koniec Swiata kiedys bedzie, a czy to bedzie 2010, to niewiadomo.

Powiniene? zalozyc ankiete 'Czy my?lisz, ze kalendarz maj?w mowi prawd? o koncu swiata?'
Bo tylko na to mo?na sensownie odpowiedzie?.
 

sqlitestudio

Active User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
65
Reaction score
3
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Moim zdaniem Nie b?dzie 2012 ko?ca ?wiata, kto? bajk? pu?ci? i rozesz?a si? plotka po ca?ym ?wiecie...

Jak by mia? by? koniec ?wiata 2012 jak to mia?o by wygl?da? ?
nie wiem za bardzo bo z k?t mam wiedzie? ? ale jak pytasz to odpowiem szczerze ...

By?o bo tak ;

rok 2012
Cieplutko, wszyscy k?pi? si? na pla?ach i morzach, matki s?dz? kwiatki dzieci przegl?daj? dzia?y na tnet, nagl? s?o?ce zasz?o i na ?wiecie zapanowa?a ciemna strefa, ka?dy kolo domu patrzy si? w niebo, po 2 godzinach zaczyna si? co? dzia? z nieba spadaj? kamienie na ludzkie domy i na wszystkich ludzi, ka?dy zaczyna ucieka? z piskiem Ratunku! lecz nikt nie mo?e pom?c nikomu bo ka?dy ratuje swoje dzieci i siebie samego. Drogi zaczynaj? p?ka? a z nich wulkan po chwili wylewa? si? na autostrad?, wsz?dzie wszystko p?onie nie ma drogi ucieczki ka?dy zostaje spalony w gor?cej Lawie, na ?wiecie pozosta? jeden cz?owiek zwa? si? Konrad a nick na portalach mia? " sqlitestudio. " Od niego zale?a?o dalsze istnienie ?wiata. 2012 Rok. !
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Wierzycie w 2012 ?

@up

W ?rodku zimy ludzie by si? k?pali w morzu? U Nas to na pewno :)

@topic

Hmm... Szczerze m?wi?c, nie wierz? w koniec ?wiata, nawet w tak nag?o?niony jak ten w 2012. Ile mia?o by? ko?c?w ?wiata? M?wi?c szczerze sama s?ysza?am o 10, mi?dzy innymi w roku 2000, 2002, r?wnie? wtedy, gdy wybrano polaka na papie?a etc. Ludzie chc? nag?o?ni? pewne sprawy i sprawi?, by inni si? nad tym g?owili, a? do dnia, w kt?rym takowy Koniec ?wiata nadejdzie - na pewno nie za czasu Naszego ?ycia.

To, ?e majom ko?czy si? kalendarz niewiele znaczy, sko?czy si? i co z tego? Dlatego ma si? sko?czy? ?wiat? W?tpi?... Jak kiedy? gdzie? wyczyta?am "Sko?czy si? kalendarz maj?w, zacznie si? czerwc?w" i tyle w tej sprawie.

Jak mia?oby to wygl?da??

Jak dla mnie ciekawe by by?o ogromne tsunami, kt?re by zala?o wszystko co jest mo?liwe. Samo tsunami z czasem zbieraj?c po drodze piasek, b?oto etc zrobi?o by si? bagnem, kt?re by wszystko mia?d?y?o i niszczy?o.

Jednak nadal trzymam si? wersji takiej, ?e 21 grudnia 2012 roku b?d? tutaj pisa? posta na temat tego, ?e nic si? nie wydarzy?o :).
 

patolsinio

Banned
Joined
Jul 1, 2008
Messages
166
Reaction score
11
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Kazy Tu Wypisuje wlasne sugestie ja podam link do str gdzie jest all opisane o 2012.
Sam Nie wierzylem w koniec swiata.
Ale teraz sam nie wiem xD?
Trzeba czekac, hujowo bedzie jak np.tego dnia co ma byc koniec swiata bd burza ostra i bedzie padac.
All sie osraja.... a to bedzie burza jak wszystkie inne xD..
Ale wtedy moze Rl-tibijczyki zalapia sie na free itemsy ;D
Pozdrawiam Misax :)
 

YeTi_2

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Tak... mam wierzy? w wymys? jaki? "dzikus?w". Nie da si? przewidzie? przysz?o?ci. R?wnie dobrze "koniec ?wiata" mo?e nadej?? jutro i nikt na to nie mo?e by? przygotowany.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Ja jako? nie bardzo w to wierz?, bo dlaczego niby w 2012. Zamiast wymy?la? bajeczki ludzie mogliby przejrze? na oczy i zobaczy? co oni robi? dla planety i zamiast zrzuca? win? na si?y wy?sze wzi?? dup? w troki i ogarn?? to co si? zrobi?o.
 

Lukiss12

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
200
Reaction score
2
Odp: Wierzycie w 2012 ?

Nie wierze... rownie dobrze gatunek ludzki a nawet cala ziemia moze zostac zniszczona w ulamek sekundy... Wszechswiat jest wielki i rasa ludzki czyli my malo o nim wiemy... daleko od nas moze byc cos o czym nie mamy pojecia a moze dostac i zniszczyc nas super szybka predkoscia ktora nawet sie filozofa nie snilo.....a moja sugestia jest ze jezeli bedzie koniec to nasi wnuczkowie nie dozyja... pewnie ocieplenie i zaleje lub zaczna tworzyc sie burze na sloncu elektrycznosc wysiadzie i zacznie byc coraz zimnej i zamrosimy sie na kosc :) tyle ode mnie :D za bledy sorki :D
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Wierzycie w 2012 ?

21.12.2012 - ile? ta data nasuwa teorii zag?ady! Zderzenia, katastrofy i wiele innych! Jednak dlaczego akurat ta data? Dlaczego nie 30 grudnia? Dlaczego nie 21 marca? I dlaczego do cholery nie 3012? Odpowiedzi zwi?zane z t? dat? znajdziecie w TYM temacie mojego autorstwa.
Zapraszam do komentowania.

Z mojego tematu, jak i z wielu innych ?r?de? informacji wynika, ?e w 2012 NIC SI? NIE STANIE!

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top