What's new

Wierzysz w Boga?

Wierzysz w Boga?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 153 63.0%
  • Nie

    Votes: 90 37.0%

  • Total voters
    243
Status
Not open for further replies.

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

Jestem po oborach przewr?ci?em si? na minut?, czu?em wielk? ulg?. Prosi?em niech na moje komentarze udzielaj? si? dojrzali ludzie a nie jakie? mato?y. Najlepiej nie odpowiada? na m?j komentarz ;).
Dojrza?y to ty nie jeste? umys?owo, fanatyku. xdxdxd
dojrzali ludzie
Dojrzali ludzie, czyli kto? Takie same ?ajzy fanatyczne, jak ty?
1281558156_by_Nololob_500.jpg

przewr?ci?em si? na minut?
Ja te?, tyle ?e z krzes?a ze ?miechu.
Najlepiej nie odpowiada? na m?j komentarz
gtfo~4.jpg

Notka moderatorska:
Jeszcze jeden taki post, a uwierz mi, ?e sprawdz? wszystkie strony tego tematu i b?d? wpierdala? ma?owarto?ciowe lub post nie na temat, a my?l?, ?e ty b?dziesz mie? szcz??cie i wy?apiesz 10 punkt?w w sumie - to samo tyczy si? reszty - pozdrawiam Archimonde.

@Archimonde
Jeszcze jedna taka g?upia notka i sprawi?, ?e wylecisz po raz kolejny. : ]
Notka moderatorska:
W tej notce stwierdzi?em fakt, kt?ry jest prawdziwy, ale skoro mianowa?e? moje zdanie mianem "g?upie" co obra?a mnie w ka?dym wypadku to ?ap 5 punkt?w na pocz?tek. Strza?a!
 
Last edited by a moderator:

Maziu

Active User
Joined
Apr 21, 2010
Messages
52
Reaction score
3
Odp: Wierzysz w Boga?

Dziecko drogie, ile to mo?esz mie? lat ? 10-18 nie roz?mieszaj mnie.
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

"Zosta?o naukowo potwierdzone, tak wi?c ?miem twierdzi?, ?e ta teoria jest ca?kiem prawdziwa." - podaj te dowody naukowe, bo ?miem twierdzi?, ?e bredzisz i nawet ?adnego nie znajdziesz, ?adnego mi nie podasz.
 

warchol103

User
Joined
May 13, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

B?g istnieje bo jak sie do niego modle to czuje ze on istnieje bozia nas kocha a wy kiedys po 60 porzalujecie i bedziesie sie hodzili spowiadac
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

B?g istnieje bo jak sie do niego modle to czuje ze on istnieje bozia nas kocha a wy kiedys po 60 porzalujecie i bedziesie sie hodzili spowiadac

Znajd? mi w Biblii, i? trzeba si? spowiada? i w szczeg?lno?ci, ?e przed ksi?dzem. No znajd?.
Wed?ug Biblii kap?anami s? wszyscy chrze?cijanie. I spowiadanie si? kap?anom jest dowolne, nie przymusowe. Jak chcesz mog? Ci zarzuci? cytatami.
 

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Wierzysz w Boga?

warchol103 said:
wy kiedys po 60 porzalujecie i bedziesie sie hodzili spowiadac
A Ty kiedy? po 60... tfu, po podstaw?wce... po?a?ujesz, ?e nie widzia?e? na oczy s?ownika ortograficznego. :(

Maziu said:
takie dziecko w tamtych czasach ja to widzia?o i jak by?o doros?e powiedzia?o to swojemu synowi itd. i tak powsta?a biblia.
Tak powstaj? plotki, a nie ?wi?te ksi?gi. Przekaz z ust do ust zawsze ssa?.

Nie mam nic przeciwko, je?li kto? jest osob? wierz?c?. Problem zaczyna si?, gdy kto? usi?uje mi wm?wi? swoje racje - drodzy katolicy (katole?): mniej cud?w, wi?cej argument?w. Wierzcie sobie w co chcecie, ale nie straszcie porz?dnych obywateli p?j?ciem do piek?a : (
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

Biblia nie powsta?a za pomoc? opowiastek s?ownych. Sk?d to kurwa kto? wytrzasn?? ; D?
Dow?d na istnienie Boga? Obecnie istniej? dwie teori?, kt?re t?umacz? jak powsta? ?wiat. Zainteresowani wiedz?, i? nie ma takiej opcji, by teoria ewolucji by?a prawdziwa (jest multum sprzeczno?ci, wyj?tk?w, zak?ama?, brak dowod?w) - tote? jak na t? chwil? B?g istnie? musi. Bo nie ma innej teorii co do powstania ?wiata (pr?cz ewolucjonizmu) jak kreacjonizm.
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Wierzysz w Boga?

Hmm? To mo?e przesta?cie si? k??ci? i odpowiedzcie na to co jest w pytaniu. Nie nie wierze bo moim zdaniem nie ma nic po ?mierci. Poprostu nie wierze w te bzdury. Wierze w ?ycie poza ziemskie bo ksoror my jeste?my to dalczego tam gdzie? nie mia?o by by? to samo ;d
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Wierzysz w Boga?

Obecnie istniej? dwie teori?, kt?re t?umacz? jak powsta? ?wiat.
Wyt?umacz? Ci pewne rzeczy, kolego.
Ucz?c si?, dajesz sobie wi?kszy zakres mo?liwo?ci.
Darwin pisz?c swoj? prac? otworzy? ludzko?ci drzwi do nowego korytarza, a w nim pe?no pokoi.

Mo?e kiedy? tak b?dzie, ?e pewna osoba r?wnie? otworzy drzwi, tylko ?e inne.
W ten spos?b mo?e zosta? obalona obecna 'najbardziej prawdopodobna' pro teoria.
 

Fajlet

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
76
Reaction score
7
Odp: Wierzysz w Boga?

Bo nie ma innej teorii co do powstania ?wiata (pr?cz ewolucjonizmu) jak kreacjonizm.

Ewolucja nie t?umaczy nam w jaki spos?b ?wiat powsta? m?j drogi. :) Dla tego te? Ko?ci?? jej nie neguje (a przynajmniej nie twierdzi, ?e to stek bzdur).
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

Ewolucja nie t?umaczy nam w jaki spos?b ?wiat powsta? m?j drogi. :) Dla tego te? Ko?ci?? jej nie neguje (a przynajmniej nie twierdzi, ?e to stek bzdur).

Jak nie? G?upi?? Poczytaj o teorii ewolucji, o abiogenezie, o zupie martwej materii, kt?ra za pomoc? pioruna przeistoczy?a si? w organizm ?ywy (ja nie ?artuj?, tak w?a?nie wed?ug ewolucji powsta?o ?ycie).
Ponadto ko?ci?? nie ma nic wsp?lnego z Bibli?. W Biblii jasno pisze, i? B?g po ka?dym dniu uwa?a? to czego dokona? za co? dobrego. Skoro B?g si? nigdy nie myli, to jak m?g? przerabia? co? co by?o dobre? To g?upie. Je?eli chcesz wi?cej dowod?w na to, i? ewolucji nie da si? pogodzi? z Bibli?, to ogl?dnij: .


Mo?e kiedy? tak b?dzie, ?e pewna osoba r?wnie? otworzy drzwi, tylko ?e inne.
W ten spos?b mo?e zosta? obalona obecna 'najbardziej prawdopodobna' pro teoria.

Dok?adnie. Lecz zwa? na to, ?e na razie takiej nie ma. Co na obecn? chwil? ka?? wierzy? w Boga. No, chyba, ?e kto? wierzy w to, i? powsta? z zupy aminokwas?w.

Co do prawdopodobno?ci powstania aminokwas?w:
zamknij oczy i uderz w klawiatur? sto razy. W losowe miejsca, bez oszukiwania. Potem otw?rz oczy i zobacz, czy powsta?o sensowne zdanie, z interpunkcj?, zachowan? ortografi?, sk?adni?. Je?eli nie powsta?o, powt?rz do?wiadczenie ponownie, i ponownie. A? wyjdzie Ci sensowne zdanie. Masz na to tysi?ce (to prawdopodobniejsze, ni? miliony i jest udowodnione, i? dinozaury nie ?y? miliony lat temu, a ok. 16 tys. lat temu) lat.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Wierzysz w Boga?

Wierz? w Boga, jestem katolikiem i stale przyst?puj? do sakrament?w ?wi?tych, takich jak spowied?, czy komunia.
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Wierzysz w Boga?

Nie, bo mi si? nie chce :p
I do tego uwa?am ?e to jest "chore" i "idiotyczne".
Takie s? moje pogl?dy.
 

Fajlet

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
76
Reaction score
7
Odp: Wierzysz w Boga?

Jak nie? G?upi?? Poczytaj o teorii ewolucji, o abiogenezie, o zupie martwej materii, kt?ra za pomoc? pioruna przeistoczy?a si? w organizm ?ywy (ja nie ?artuj?, tak w?a?nie wed?ug ewolucji powsta?o ?ycie).

No ale popatrz. Ewolucja bardziej m?wi nam jak ?wiat si? zmienia?. Nie wyja?nia, jak on POWSTA?. Co? musia?o by? na pocz?tku, co zosta?o popchni?te. Tego czego? ewolucj? nie mo?emy wyja?ni?.

Ponadto ko?ci?? nie ma nic wsp?lnego z Bibli?. W Biblii jasno pisze, i? B?g po ka?dym dniu uwa?a? to czego dokona? za co? dobrego.
Pisa?em ju? tutaj. Biblie trzeba odpowiednio interpretowa?. Notabene s? przecie? dwa opisy stworzenia ?wiata (jedne obok drugiego, nie spos?b przeoczy?).
 

MoherWar

User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

No ale popatrz. Ewolucja bardziej m?wi nam jak ?wiat si? zmienia?. Nie wyja?nia, jak on POWSTA?. Co? musia?o by? na pocz?tku, co zosta?o popchni?te. Tego czego? ewolucj? nie mo?emy wyja?ni?.

Napisa?em ju? co? w poprzednim po?cie. Poza tym nie b?d? wyja?nia? Ci, jak wielk? g?upot? w?a?nie napisa?e?, gdy? by wyja?ni? Ci podstawowych rzeczy, trzeba mie? cierpliwo?? kamienia polodowcowego. A pr?b? wbicia Ci czego? do g?owy, musia?bym por?wna? do pr?by w?o?enia kaktusa do odbytu je?ozwierza.

Pisa?em ju? tutaj. Biblie trzeba odpowiednio interpretowa?. Notabene s? przecie? dwa opisy stworzenia ?wiata (jedne obok drugiego, nie spos?b przeoczy?).

Nie, Bibli? trzeba interpretowa? w prost. No, chyba, ?e uwa?asz Boga za ignoranta, kt?ry spisa? swoje s?owa w ten spos?b, by mo?na by?o je zinterpretowa? na milion sposob?w, przez co maleje praktycznie do zera szansa, i? kto? odszyfruje je dobrze i trafi do nieba.
Istniej? dwa i przy drugim - jakby? czyta? Bibli?, to by? wiedzia? - istnieje wst?p: "Drugi opis stworzenia cz?owieka" - co oznacza ni mniej, ni wi?cej, i? cz?owiekowi, kt?ry pisa? ten fragment Biblii stworzenie cz?owieka objawi?o mu si? dwa razy, b?d? objawi?o mu si? w ten spos?b, i? nie by? pewien co do stu procentowej s?uszno?ci pierwszej teorii stworzenia, tote? dopisa? drug?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wierzysz w Boga?

Koniec, zjazd, zamykam - nauczycie si? wyra?a? swoje w?asne zdanie po ludzku oraz akceptowa? innych stanowisko w danej sprawie to otworz? temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top