What's new

Za co lubisz szko??:D

Status
Not open for further replies.

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za kumpli,za lekcje historii i wosu,za wf,za odpa?y,za nasz? chor? dyrektork?,za kumpli. To na tyle. ;d
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Za co lubisz szko??:D

Gdyby nie niekt?rzy nauczyciele to chyba za wszystko bym lubi? :D
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja ? Ja ,?e s? koledzy kt?rych na podw?rku nie spotkam bo mieszkam daleko i za wf/trunieje bez tego bym tam nie chodzi :) No chyba ,?e z kuratorem
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Za co lubisz szko??:D

Lubi? szko?y si? nie da... Strata czasu na przedmiotach kt?re nie przydadz? mi si? w moim przysz?ym zawodzie. Matematyka wed?ug mnie powinna by? w zakresie liczenia na bie??co mp. w sklepie. Polski do tego momentu a? naucz? si? m?wi?, pisa? i czyta?. Reszta przedmiot?w jest najmniej mi potrzebna o_O. Szko?a powinna by? dobrowolna chcesz to si? uczysz nie chcesz to nie.
Nie lubi? szko?y za to, ?e jest, za to, ?e s? wkurwiaj?cy nauczyciele, za to, ?e musz? gni? po 7h i ze wszystkich lekcji zazwyczaj wynosz? co? z fizyki :), za to, ?e w tym czasie m?g? bym ju? robi? o wiele bardziej po?yteczne rzeczy.
Lubie koleg?w ze szko?y, mo?na pogada? o tibii, i nieraz s? jaja na lekcjach.
Plix plax nie przypominaj mi o szkole o_O.
Pozdrawiam Bolmex



Wszyscy m?wi?, ?e im si? niekt?re przedmioty nie przydadz?, ale popatrz gdyby nie by?o biologii, fizyki, chemii nie mia?by? teraz tych wszystkich wspania?ych rzeczy ;) ka?dy przedmiot jest wa?ny, czy potrzebny, a w wieku (przypuszczam, ?e tyle masz) 13 lat nie wybierzesz kim b?dziesz w przysz?o?ci.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Za co lubisz szko??:D

Wszyscy m?wi?, ?e im si? niekt?re przedmioty nie przydadz?, ale popatrz gdyby nie by?o biologii, fizyki, chemii nie mia?by? teraz tych wszystkich wspania?ych rzeczy ;) ka?dy przedmiot jest wa?ny, czy potrzebny, a w wieku (przypuszczam, ?e tyle masz) 13 lat nie wybierzesz kim b?dziesz w przysz?o?ci.
Taa, gdyby nie by?o biologi, to nie by?oby tej suki od biologi ^.-
@ Topic
Za co? Za to, ?e chocia? mog? z kumplami pogada? w szkole jak i poza ni?, nie siedz? na kompie, jest wf i mo?na pogra? i pogada? na polskim i innych przedmiotach :d A i na dodatek, ?e nie siedz? na tnecie i nie ma takiego Mafioza - frajera ^.-
 

Destron

User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
22
Reaction score
7
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?e lubi? za to, ?e cz?sto jest zwa?a, mam fajnych kumpli i s? fajne dziwczyny, wi?cej zalet nie ma.
 

Legilimens

Advanced User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
194
Reaction score
5
Odp: Za co lubisz szko??:D

za to, ?e mozna czegos sie tam nauczyc i za to, ?e stara sie przygotowa? do przyszlosci...
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za to, ?e przychodzi tam mn?stwo os?b w moim lub troch? starszym wieku i zawsze jest co robi?. Zawsze jest z czego si? ?mia?. Mo?na podokucza? nauczycielom. Jest sporo fajnych dupeczek i mo?na po patrze? i uderza? : ].

Pozdrawiam.
 

SerekMonti

Active User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
116
Reaction score
7
Odp: Za co lubisz szko??:D

stara si? przygotowac do przyszlosci

Nad bym si? zastanowi?. W jakiej jeste? klasie i ile lat? Ja w?a?nie jestem w 1 LO i ludzie kt?rzy tam chodz? s? zupe?nie inny. Nie jest to zbyt dobre LO pr?g punktowy to 125pkt, co? ko?o tego no i moim zdaniem LO czy jakie? inne technikum to ci? przygotuje do przysz?o?ci. By?em w gimnazjum i por?wnuj?c tak sobie teraz, to stwierdzi?em, i? gim to jeden wielki shit. Totalni g?wniarze i dzieciaki, kt?re nie wiedz? czego chc? od ?ycia. Podbija do Ciebie taki jeden z tekstem: "za kim jeste?" no to co robisz? po lekcjach dajesz mu wpi...ol, no bo co innego.. W LO jest zupe?nie inaczej...

lubie szkole bo mam zar?bistaego nauczyciela od wfu

Ja te? ;d;d

za to, ze odchodza tam niezle jajca. )

Czasami s? xp

Np u nas, rok szkolny si? zacz??:

Pani od j?zyka hiszpa?skiego dyktuje nam s??wka. Wszyscy pisz?, nagle jeden ucze? z tekstem: " o w dupe ile tego jest"
Na to nauczycielka, z czego si? tak ?miejecie? My?licie, ?e ja nie znam taki s??w jak: " ku..a" "spier...aj" "cw..l" "h.." ?!?!

Ca?a klasa w brecht ;d;d

Na historii, np. kole? co? m?wi, a tutaj ja wyskakuj? z tekstem "?u?, Riplej!" albo s? u nas w klasie takie dwie dziewczyny, zazwyczaj si? sp??niaj? na histori?, to my bierzemy ich plecaki i do ?mietnika, a potem taka zwa?a jest, ?e ohoho. ;d
Na religii to lubi? bab? wkurza?. Jest cisza na lekcji mi si? nudzi to zaczynam w ?awk? puka?, tak powoli, powoli, ona wydziera g?b? z tekstem "Przesta?!". Mija 5 min., a ja znowu zaczynam i tak w k??ko i tak to si? u nas na lekcjach kr?ci. I za to lubi? chodzi? do szko?y.

To masz ch?opie tw?rczy dzie? w szkole xdd
 

HRD

User
Joined
Sep 19, 2010
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Za co lubisz szko??:D

za to ze si? non stop w szkole ?mieje , jajca s? ... xD kur de jak zwykle kartk?wki i testy si? zaczynaj? ... A wy za co j? lubicie ? ; /
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Za co lubisz szko??:D

Nad bym si? zastanowi?. W jakiej jeste? klasie i ile lat? Ja w?a?nie jestem w 1 LO i ludzie kt?rzy tam chodz? s? zupe?nie inny. Nie jest to zbyt dobre LO pr?g punktowy to 125pkt, co? ko?o tego no i moim zdaniem LO czy jakie? inne technikum to ci? przygotuje do przysz?o?ci. By?em w gimnazjum i por?wnuj?c tak sobie teraz, to stwierdzi?em, i? gim to jeden wielki shit. Totalni g?wniarze i dzieciaki, kt?re nie wiedz? czego chc? od ?ycia. Podbija do Ciebie taki jeden z tekstem: "za kim jeste?" no to co robisz? po lekcjach dajesz mu wpi...ol, no bo co innego.. W LO jest zupe?nie inaczej...

Tak! W gimnazjum wi?kszo?? to rozwydrzone leniwe dzieci kt?rzy chc? udowodni? jacy s? super pal?c, pij?c, czasami ?paj?c i co najwa?niejsze przeklinaj?c, ale co si? dziwi?, trafi? do technikum lub liceum albo co gorsza do zawod?wki to si? naucz?. Sam kiedy? taki by?em ale w ko?cu trafi?em do technikum i dowiedzia?em si? jak trzeba harowa? ?eby si? utrzyma?, poczynaj?c od dnia 9 godzin w szkole po zarywanie nocek na nauk?, no i jeszcze praktyki.


Wracaj?c do tematu ja lubi? swoj? szko??, przez to jacy ludzie tam chodz?, mo?na normalnie pogada?, czasami pokr?ci? jak?? beczk?. Ale niestety technikum jest tylko 4 letnie w moim przypadku i ju? za 2 lata tak naprawd? zacznie si? ostra har?wa, czyli praca dom rodzina. Masakra
Dlatego szko?a jest najlepsza. Naprawd? doce?cie to!
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Za co lubisz szko??:D

dowiedzia?em si? jak trzeba harowa? ?eby si? utrzyma?, poczynaj?c od dnia 9 godzin w szkole po zarywanie nocek na nauk?, no i jeszcze praktyki.
To mia?e? loozy w szkole ;) Ja w gimnazjum mam o 8-10 lekcji, gdzie wchodz? tam treningi, na nauk? praktycznie czasu nie mam, a do tego dochodz? mecze co tydzie?, wi?c nie wiem co jest gorsze ;)
@ Topic
Za to, ?e mo?na pogada? z kumplami na lekcjach, jest si? z czego ?mia? i s? fajni nauczyciele. Chodzi tam ona <3
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja swoja szko?? lubi? za to, ?e mog? si? w niej uczy? tego co lubi? robi?, czyli pisa? strony www.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szczerze m?wi?c to nie wiem czy mo?na lub? szko?? . No mo?e i w jaki? sprawach si? da . W moim przypadku to jest tak , ?e lubi? j? tylko i wy??cznie za " zabicie nudy " . Bo my?l? , ?e to ci?g?e siedzenie w domu doprowadzi?o by mnie do sza?u . No oczywi?cie r?wnie? za to , ?e mozna si? spotka? ze znajomymi , powydurnia? .

Co do zmian w szkole to chyba mniej ale to naprawd? mniej nauki brak zada? domowych . O sprawdzianach chyba nie musz? wspomnie? - ale wiem , ?e to jest nie realne .

Z kumplami to si? gada o wszystkim , co tylko najdzie na j?zyk :)
 

Born Art

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
87
Reaction score
13
Odp: Za co lubisz szko??:D

ja jej nie lubie i tyle ;ppp tzn. bez niej by mi sie nudzi?o ale jej nie lubie bo noo yyy eee heh bo jest za ma?o WFu, i jak by by?a zawsze na 9:30 alby wy?ej to by by?o fajne bo mi sie nie chce wstawa? o 6 :( i na 8 ;pp poprostu ja nie lubie i tyle ;pp
 
Joined
Aug 26, 2010
Messages
24
Reaction score
3
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja lubie szko?e za wakacje xDD A tak szczerze za W-F , i Basen :D
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za to ze marnuje godziny na nauce i bede w przyszlosci mial miliony <loL>
 
Joined
Aug 10, 2009
Messages
49
Reaction score
4
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za to ?e dzi?ki temu, przejebane dzieci siedz? w szkole zamiast jeba? si? o pierwszy i drugi k?t.
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
Odp: Za co lubisz szko??:D

ja lubie za to ze jak jade do niej to moge sie ze znajomymi sie najebac i tylko za ja lubie ;d

Notka moderatorska:
Prosi?abym o warto?ciowe wypowiedzi w tym temacie. Takie posty jak wy?ej, b?d? nagradzane ostrze?eniem
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top