What's new

[1-100 EK] By Zafahix

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
BMega Knight Project :D
divisorb.png

EQ:
eq1w.png

divisorb.png

Cel:
eq2d.png

divisorb.png

Current Stats:
Level: 100
Magic Level: 6
Account Balance: 0k
divisorb.png

Goal Stats:
Level: 100
Magic Level: 7
Account Balance: 1000k

divisorb.png

rl1.png

rl2.png

rl3.png

 

seda

Active User
Joined
Jul 27, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Projekt zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje ze bedziesz go dluugo kontnuowal, a ja z pewnoscia tutaj zajrze ;] GL
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Jesli zdjecie z 41 poziomu jest mniej wiecej aktualne to troche bez sensu ten watek.
Zanim wbijesz wystarczajace poziomy zeby znow nas poczestowac taka porcja screenow minie duzo czasu i kazdy o tym temacie zapomni. Chyba, ze zaczniesz wrzucac kazdy awans. Ale i tak bedzie trzeba troche czekac.
Na poczatek mogles wrzucic np z 5 screenow od 9 do 25. Napisac tylko, ze juz masz ponad 40 i tyle.
Potem co 2 czy co 3 dni dorzucac screena czy 2. Wtedy na bierzaco by sie cos dzialo w temacie. Ty bys wbijal 60, a screeny wrzucal z 45. Potem bys mial 80 a wrzical 70. Potem 90 a wrzucal 85 i dalej 100 i wrzucal prawie 100.
Temat by byl ciekawy, rozwijany, ciagle uaktualniany. A tak, zanim wyexpisz minie tydzien albo kilka. A my musimy czekac az to zrobisz, zeby w 10 sekund zobaczyc nastepne 3 fotki. Poza tym w ten sposob bedzie 10 screenow w temacie, co w sumie mozna by zrobic odrazu w temacie jak juz skonczysz. Do tego dopisac np daty i pytac co kto o tym projekcie sadzi...
No ale, kazdy robi jak chce.
Powodzenia w prowadzeniu postaci i tematu.

@edit
UP@@@@@@ Zrobi jak uwa?a za s?uszne.

I prawidlowo, kazdy niech robi co chce. A potem zobaczy co osiagnie. Ja tylko mowie jakie sa czyste fakty zycia forumowego, bo wiekszosc ludzi ktorzy przegladaja ten dzial chca zobaczyc odrazu cos nowego, albo ida do innego tematu. Tu sie pojawi jedna fotka na dlugi czas to malo kto zapamieta zeby zagladac do tematu.
 
Last edited:

KkuszczykK

Active User
Joined
Mar 28, 2011
Messages
86
Reaction score
0
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

UP@@@@@@ Zrobi jak uwa?a za s?uszne.
Ja zapamietam :p
Szacun go?ciu te? u?ywam b bota gram na refugi mam 40 mc zapraszam na odwiedzenie mojej guild na refugi wpisz Sir kuszczyk w wyszukiwarce graczy wez guild i zobacz;P Bierz przyklad z cieniasa kuszczyka nooba :p
 
Last edited:

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

B?d? wrzuca? screeny z ka?dego awansu je?eli tylko przy nim b?d? :p (Niestety funkcja w BBocie, kt?ra mia?a niby robi? za mnie screeny nie dzia?a :( dlatego tylko 3 takie og?lne by?y :p) Dzisiaj tylko 6h bot mi chodzi? poniewa? gdy brakuje miejsca w bp to si? wy??cza :/
33985203.png

Staminy brak?o wi?c w mi?dzyczasie b?d? boci? Rookstayera :)
rook.png

rook2.png

rook3.png
 

seda

Active User
Joined
Jul 27, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

No to nienajlepszy ten bot. Ja osobi?cie preferuje Bota tibia auto. Ale to ty grasz. Powodzenia !
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Dobrze mi si? nim boci i ma np. funkcj? otwierania drzwi za pomoc? klucza, a TA takiego czego? nie posiada.
rookf.png

rook2.png
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

rook3.png

Jeszcze tylko Studded Legs brakuje :D
rook4.png

rook5j.png
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

R?wnie dobrze m?g?by? nazwa? temat:

"Jak botuj? do 100 lvla"
Nie popieram u?ywania bot?w, ale to Twoja sprawa jak grasz. Mo?esz sobie boci?, jednak za Chiny nie mog? zrozumie? jaki jest sens wklejania zdj??, kt?re zrobi?e?, je?li akurat by?e? przy komputerze. Grasz cho? troch? r?cznie? Robisz jakie? questy? Cokolwiek? Jak nie z?apiesz wcze?niej bana i wbijesz ten 100 level to co? Koniec "projektu", a posta? pojawi si? na allegro? Wed?ug mnie ten temat nie ma najmniejszego sensu.


Pozdrawiam.
 
Last edited:

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Tak, gram czasami r?cznie, wykonuj? questy. Po wbiciu 100lvl na main i 50 na rook usuwam bota i kupuj? Pacc :) Od czasu zakupu premium b?d? gra? r?cznie.
92571721.png

Dzisiaj troch? skillowa?em :p
91797639.png

14196428.png
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Hmm, to chyba jestem Ci winny przynajmniej cz??ciowe przeprosiny. Po prostu wg mnie screeny z awans?w nabitych przez bota s? takie bez wyrazu, normalnie ludzie chwal? si? tym co sami osi?gneli ci??k? prac?, a nie bot zrobi? za nich.

Jak usuniesz bota i kupisz PACC, to my?l?, ?e b?d? tu ch?tnie zagl?da?. W takim razie powodzenia we wbijaniu tego levela i oby Ci si? gra nie znudzi?a, a posta? nie zosta?a zbanowana =)

I doskilluj, bo albo mi si? wydaje, albo masz skille 60/52 na 43 levelu :p
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Nom, skille mam kiepskie :p Ale mo?e jeszcze dzisiaj znajd? jakiego? Slime to doskilluje przynajmniej do 70/70
roook1.png

rook2.png

rook3.png
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Najgorsze w grze zostanie pominiete z pomoca bota a potem tylko zabawa... Ta gra w ogole jest do dupy, bo trzeba grac rok zeby sie moc pobawic tydzien... W takim wypadku bot jest najlepszym wyjsciem, bo on robi brudna robote, a tobie pozostaje zabawa z gry. A gra jest po to, zeby sie bawic a nie expic przez 3 miesiace caly czas wykonujac w tym questy co zajmie jakies moze 5 godzin lacznie(przez te 3 miesiace)...
Co do skillowania to nie oplaca sie na bota. Jesli i tak bocisz na slabych miejscowkach to skille sa bez roznicy, bo jak bedziesz miec za duze, to i tak nie wyrobia sie respic potworki. Mozesz wtedy pojsc na inny resp, ale jest jeszcze jedno ale.
Zanim ty przykladowo wyskillujesz te 70/70 to ja z tego 40 ppoziomu wyexpie na 50 ze skillami 64/62. Wiec musisz pomyslec cos sie bardziej oplaca, bo dla bota nie ma znaczenia czy bije po 100 czy po 115. Tak oczywiscie potem troche przyspieszysz z expem i ja bede miec 60 i 68/65 a ty 55 i 72/72 Ale potem znow roznica skilla bedzie mala i w zaden sposob mnie nie dogonisz.
To taki przyklad, ktory potwierdza czesciowo moja teorie, ze na bota nie warto skillowac. Poza tym jeszcze patrze ze screena... 10 godzin na skill... W tym czasie wbijesz od 150k do 250k expa... Wiec kolejnych kilka poziomow. Tak jak mowilem, nie oplaca sie skillowac dla bocenia.
Dopiero jak wbijesz ten 100, to zanim kupisz pacc poskilluj. Potem jak zaczniesz grac to bedzie mialo to znaczenie. A przy expieniu tylko spowolni wbijanie setki.
Rookstayera bocisz, bo nie masz staminy i w sumie to utrzymuje temat, bo jak widac, zanim by sie pojawily screeny z maina to by troche potrwalo...(29.01 - 3 screeny, 02.02 - 2 screeny...) Ale to nie na temat, wiec tu popieral bym moja teorie, ze lepiej najpierw wbic z 60 a potem zrobic temat wrzucajac screeny od 1 powoli. No ale nikt nikogo do niczego nie zmusza, a nic juz i tak tu nie zmienisz, wiec nie ma sensu dalej poruszac tego tematu.
Btw. Mozesz zmienic exp na facc tomb albo DC. Tam bedziesz miec i po 30k exp/h. Przy takich wlasnie skillach. Do tego z facc tomba duzo lepsza kasa.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Ja pierdole. Teraz wbicie 100 lvl to nie jest co? pro elo wyjebistego (+ bocisz czyli chujnia z g?ry). Bez pacca teraz gra nie ma sensu, ka?dy exp zaj?ty.

P.S. Popro? moda ?eby zmieni? nazw? theardu na "Jak wyboci?em 100lvl bez pacca".
Jo?
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Niestety pad?em przez awari? pr?du ale szybko odrobi?em straty + nowe EQ :)
rl1g.png

rl2.png
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Dobrze, na tym tombie sobie zarobisz duzo kasy. Akurat tak idzie, ze ogladam sobie 2 projekty podobne. Twoj i jeden z forum red bota. Tam tez knight z podobnym poziomem tu bocil. Chociaz juz przerwal chyba, a przynajmniej wrzucanie screenow.
Tam jest dobrze od 30 poziomu z dobrym eq/skillami. Na 40+ mogl bys juz w sumie isc na cos innego. Np DC. Bo podobno tam dobre miejsce do bocenia, chociaz nie wiem bo nie bylem tam w sumie jeszcze...
No ale zawsze mozesz jeszcze troche pocisnac tutaj.
A jaki masz w ogole dalszy plan? Bo ja widze pare mozliwosci.
Niedlugo isc na guardy albo na dc, lub jeszcze chwile posiedziec tutaj dluzej. A potem of. W miedzy czasie moze jeszcze ef. No i moze jeszcze zamiennie na of to vdl albo naginata quest :p Ale to wszystko dopiero za kilkadziesiat poziomow, blizej setki, zeby bylo oplacalne.
W kazdym razie mogl bys powiedziec, co planujesz.
 

Selenaa

Active User
Joined
Mar 7, 2011
Messages
77
Reaction score
6
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Na dc -2 ciezko tam jest z dobrym eq i 74 skila i tak ciezko na 65+ lvl ja bym proponowal teraz ef dobra i szybka kasa a pozniej hmm Of a przy tez sie zwraca w kasie okolo 100 na dlv to jest moja propozycja. ;] szybko sie wyexpisz w taki sposob.
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Do 50 b?d? expi? na DC-1 i Facc Tomb -2,3. Do 60-70 to Facc Tomb-1, DC-2. P??niej Orc Fotress bo pono? 70k/h+ :p
77088548.png

30882726.png
 

Grzonas2

Banned
Joined
Dec 29, 2011
Messages
45
Reaction score
10
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

@UP
Kas? tak? sam? wyci?gam na AT, na orkach :eek:
@topic
Daj troche skrypt?w, za jaki? du?y zbi?r dla knighta moge ci nawet zap?aci? :p
?adnie botujesz, oby tak dalej!
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: [1-100 EK] By Zafahix

Jak b?d? mia? chwilk? czasu to Ci pode?l? najnowsze, kt?rych u?ywam :p

Teraz zacz??em expi? w DC i okolicach :)
48339323.png

45049092.png
 
Top