What's new

Amnestia

Status
Not open for further replies.

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Wnosz? pro?b? do najwy?szych w?adz forum o amnesti? dla ka?dego usera zarejestrowanego przed 2010 rokiem.
Pozdrawiam, Archimonde; moderator roku 2010 i jeszcze tam jakie? dwa tytu?y mia?em z czego jeden mi ukradziono ://
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Amnestia

zg?aszam sprzeciw - toksyczny user





// chocia? i tak na ten moment to jeden user to przodu to podbicie aktywno?ci o kilka procent xD
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Amnestia

nie wiem na chuj cie to, ale jestem za xd
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Amnestia

Bo chc? swoje stare konto, na kt?rym zrobi?em wiele dobrego i troszk?-troszk? z?ego dla forum.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Amnestia

J0FblSw.png

szykuj sie na bana
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Amnestia

W sumie to te? ch?tnie odzyska?bym stare konto, za.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Amnestia

Nie wiem co za r??nica jakie konto u?ywasz, ale chuj, jestem za.
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Amnestia

Hm no jestem za ;)
28k0md.jpg

OMG, szykuj sie na bana ;o
----ZAL---- xD
@Down A Ty kurwa kim? widze ladnie zryty leb masz.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Amnestia

Deejays, a kim Ty w og?le kurwa jeste??

;_;
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Amnestia

jestem przeciw ^^ perm ban to perm ban, bez powodu nikt go nie dosta?, a wy?udzanie unbana to gimbusiarstwo aka uchylanie si? od odpowiedzialno?ci. Skoro kto? mia?by dosta? unbana to czemu nie mia?bym dosta? 1000 reput?w np. za to ?e nie mam bana? Tak id?c logik? autora tematu.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Amnestia

R?wnie? uwa?am to za idiotyczny pomys?, a to, ?e by?e? modem roku 2010 nie przemawia na twoj? korzy?? i og?lnie kto? powinien zamkn?? ten temat bo nie ma sensu podwa?a? regulaminu, ban to ban przez przypadek go nie dosta?e?.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Amnestia

jestem przeciw ^^ perm ban to perm ban, bez powodu nikt go nie dosta?, a wy?udzanie unbana to gimbusiarstwo aka uchylanie si? od odpowiedzialno?ci. Skoro kto? mia?by dosta? unbana to czemu nie mia?bym dosta? 1000 reput?w np. za to ?e nie mam bana? Tak id?c logik? autora tematu.
Co Ty pierdolisz, sam wy?ebra?e? unbana przecie?.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Amnestia

jestem przeciw ^^ perm ban to perm ban, bez powodu nikt go nie dosta?, a wy?udzanie unbana to gimbusiarstwo aka uchylanie si? od odpowiedzialno?ci. Skoro kto? mia?by dosta? unbana to czemu nie mia?bym dosta? 1000 reput?w np. za to ?e nie mam bana? Tak id?c logik? autora tematu.

Jak to jest, ?e osoba, kt?ra powinna mie? tu bana w dodatku, kt?ra ma moderatora ma najwi?cej do powiedzenia?
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Amnestia

@Grindelwald, narazie to Ty masz najwiecej do powiedzenia, masz posty, masz rep to wypierdalaj.
Gantee biberku idz poplacz na gg ;D Simons ots, 0graczy na 0 zawsze 0 ;D dbko zneta, wiec nie odzywaj sie o skryptach jak sam gowno umiesz.
@Top, zmieniam zdanie, zglaszam sprzeciw i popieram Arkama. Jak macie plakac o stare konta to idzcie do mamy. omg ze wy pamietacie loginy/passy. zryte banie ;d
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Amnestia

Jaki? ?wie?ak nie b?dzie mi m?wi? co mam robi?.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Amnestia

Zazdro, bo ja dosta?em unbana :v
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Amnestia

@michukng
szerloku rozgryz?e? mnie :/\

temat dalej aktualny
 
Joined
Apr 14, 2012
Messages
45
Reaction score
8
Odp: Amnestia

Pierdolicie bez sensu, jak dla mnie nie ma potrzeby usuwa? starych kont, a poza tym to mam to w dupie ;d . Wszystko opiera si? na oczywistych znajomo?ciach, inni maj?cy bana otrzymali unbana i dostali jeszcze odpowiedni? rang? a konta drugich nadal s? z kresk? w nicku i takie jest meritum.

Jak dla mnie oczywi?cie jest to nie dorzeczne bo cz??? starej kadry, m?wimy oczywi?cie o starych czasach zrobi?o o 70% wi?cej od obecnej kadry. Teraz siedzicie sobie na pi?knym czystym forum z gotowymi dzia?ami, natomiast kiedy? by?o trzeba rozkminia? nad dzia?ami, nad nowymi pomys?ami lub innymi rzeczami... Teraz jeden z drugim wymy?li sobie zabaw? ze spritami lub innym g?wnem i jest zadowolony.

Osobi?cie wdr??enie propozycji mam w dupie jak pisa?em powy?ej ale jak zwykle jestem za g?osem ludu.

Regards,
Ancient Mariner.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Amnestia

Pierdolicie bez sensu, jak dla mnie nie ma potrzeby usuwa? starych kont, a poza tym to mam to w dupie ;d . Wszystko opiera si? na oczywistych znajomo?ciach, inni maj?cy bana otrzymali unbana i dostali jeszcze odpowiedni? rang? a konta drugich nadal s? z kresk? w nicku i takie jest meritum.

Jak dla mnie oczywi?cie jest to nie dorzeczne bo cz??? starej kadry, m?wimy oczywi?cie o starych czasach zrobi?o o 70% wi?cej od obecnej kadry. Teraz siedzicie sobie na pi?knym czystym forum z gotowymi dzia?ami, natomiast kiedy? by?o trzeba rozkminia? nad dzia?ami, nad nowymi pomys?ami lub innymi rzeczami... Teraz jeden z drugim wymy?li sobie zabaw? ze spritami lub innym g?wnem i jest zadowolony.

Osobi?cie wdr??enie propozycji mam w dupie jak pisa?em powy?ej ale jak zwykle jestem za g?osem ludu.

Regards,
Ancient Mariner.

Powiedzia? ten co wie ca?e nic... zacznijmy od r??nic pomi?dzy przyczynami ban?w, co innego jak kto? go dosta? za pierdo?e a co innego jak kto? go dosta? za kasowanie dzia??w lub przekierowywanie user?w na w?asne forum o tibii. +Nic wiesz co dzia?o si? z dzia?ami od tamtych czas?w a tym bardziej o tym co kto obecnie robi.
 
Status
Not open for further replies.
Top