What's new

Bellona Power.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Mistrzowie:D
zgVsrEd.png



363 Master Sorcerer
NkPqY8y.png


326 Master Sorcerer
mizKT0T.png

otVAf0v.png


3x 243 Elder Druid
Ye1XArF.png

 

wyspa120

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Bellona Power.

No ?adnie ciekawe czy s? tam boty. bo teraz Antica w remoncie i ci??ko si? logowa? :)

---------- Tre?? dodana o 17:22 ----------

No ?adnie ciekawe czy s? tam boty. bo teraz Antica w remoncie i ci??ko si? logowa? :)
 

damianna

Active User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
102
Reaction score
4
Odp: Bellona Power.

?adne Screeny ;D ,Oby Tak Dalej :D B?de zagl?da? napewno do tematu :D
Mam pytanie ;x Czy motywujesz si? do gry (expienia) czy tak poprostu chce Ci si? ? Bo gdy ja zaczynam expi? , expi? 5-10 min wydaje mi si? ,?e ju? d?ugo expie i tak ma?o lvl'a wbi?em i przestaje ;D A w lolu np gram rundki po 40 min i wydaje sie ,?e s? kr?tkie ;V
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

No ?adnie ciekawe czy s? tam boty. bo teraz Antica w remoncie i ci??ko si? logowa? :)


S?, s? :D. Ale tutaj ci??ko jest kogo? zabi? bo zaraz Ci przyleci 300 :D


?adne Screeny ;D ,Oby Tak Dalej :D B?de zagl?da? napewno do tematu :D
Mam pytanie ;x Czy motywujesz si? do gry (expienia) czy tak poprostu chce Ci si? ? Bo gdy ja zaczynam expi? , expi? 5-10 min wydaje mi si? ,?e ju? d?ugo expie i tak ma?o lvl'a wbi?em i przestaje ;D A w lolu np gram rundki po 40 min i wydaje sie ,?e s? kr?tkie ;V
Dzi?ki :). Szczerze? Dzisiaj mieli?my i?? na asury, oczywi?cie ja swoim ekiem, my?la?em ?e padne tam takim 134 ekiem, ale ?e fajnie sz?o to i si? przyjemnie expi?o, zdarzy?o si? ?e dwa razy mia?em tak? sytuacj? ?e my?la?em "oho b?dzie zgon", ale przesz?o bokiem :D. Teraz najlepiej w team hunt si? expi, solo to jedynie mas?wke:D. Bo w lolu masz akcje i wgl super si? gra, nie ma co por?wnywa? lola do tibii bo wiadomo ?e lol lepszy :D. Cho? dla tibi po?wi?cam wi?cej czasu xd
 

achmeda

Advanced User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
223
Reaction score
2
Odp: Bellona Power.

Nie?le wam idzie, ja gram na Antice ale zaczynam dopiero gre magiem ;)
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Bellona Power.

S?, s? :D. Ale tutaj ci??ko jest kogo? zabi? bo zaraz Ci przyleci 300 :D
Kiedy? zab?ysn??em pomys?em na global chacie : zrobi? posta? pod pvp, ew. zgada? si? z gildi?, postawi? z 3-4 boty i czeka? a? kto? si? odpali, przybiegasz z ekip? lub sam <je?li masz odpowiedni level itd.> i zarabiasz podw?jnie xD <o ile trafisz na noobka bez bless?w>

Sam tak mia?em przygody z jednym 130 druidem co to mnie nie umia? posk?ada?, maj?c 90lvl sorca ubija?em ka?dego napotkanego bota, a? w ko?cu trafi?em na tego druida co to stawia? sobie bota, chyba ca?? noc za mn? biega?<ja full zestaw time ring?w,przedmiot?w na speeda i bp m walli>, ostatecznie ubi?em bota 2 razy a sam ca?? noc ucieka?em przed nim po ca?ej mapie<pr?buj?c ubija? mu tego bota w niesko?czono?? :S , potem si? nieco oszcz?dza?em bo rs xD> to si? nazywa zastrzyk adrenaliny i zabawa w jednym <33.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

No to niezle :D. U mnie na Bellona si? ko?czy tak ?e jak odpal? skulla charem to zaraz leci po mnie banda arab?w i innych wyrzutk?w. Tak?e musz? zrobi? pkera na innym koncie xdd

i4btAee.png


Musia?em zabi? z ponad 17 ?eby to g?wno zlooci? :D
DUGyhU6.png


Aczek za jakiego? bossa?
ZItnJMN.png


Dobite po drodze :D
zPH7xpp.png
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

KlgZ1Ps.png


pDCTsd8.png


kYXF6Wr.png


QbZpl74.png


Wydawa? si? trudny quest a tak na powa?nie jest easy :D


tP2ENyt.png
 

CundeK

Advanced User
Joined
Nov 5, 2011
Messages
198
Reaction score
4
Odp: Bellona Power.

Asimov, za?atwiaj mi pacca, i wje?dzam tam na otro jak kiedy? na shadow z Tob? :D
Tak ogolnie to gg, nice screeny i powodzonka dalej. Moze cos wymienie i zaczne gra? z Tob? :D
W ostatnim ss przeczytalem "Champion of Brazol" <3 xDD
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

Asimov, za?atwiaj mi pacca, i wje?dzam tam na otro jak kiedy? na shadow z Tob? :D
Tak ogolnie to gg, nice screeny i powodzonka dalej. Moze cos wymienie i zaczne gra? z Tob? :D
W ostatnim ss przeczytalem "Champion of Brazol" <3 xDD

Mi samemu si? dzisiaj ko?czy xd od 2 tyg stoi bo szczerze nie ma sensu gra? na rl, chuj z tego ?e mam ekip? jak nie ma z kim expi? :D. Ale pogra?oby si? :DD
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Bellona Power.

Asimov, za?atwiaj mi pacca, i wje?dzam tam na otro jak kiedy? na shadow z Tob? :D
Tak ogolnie to gg, nice screeny i powodzonka dalej. Moze cos wymienie i zaczne gra? z Tob? :D
W ostatnim ss przeczytalem "Champion of Brazol" <3 xDD

Pacc kosztuje 40 pln na miesi?c to po chuj on ma Ci go za?atwia? tak btw.

Asimov zajebi?cie ?e aktywnie uczestniczysz w wojnie, m?j Knightcik aktualnie ko?czy wbija? 50 poziom na fenrock i puszczam go gdzie? dalej, do miesi?ca czasu mam nadzieje ?e wleci 150 a mo?e i 200 jak si? staminy nie b?dzie oszcz?dza?o + dzi? ko?czy si? exp week 2x. Nie ko?cz gry z powodu ?e nie masz z kim expi? sd i jazda na poi dl-e. Licze ?e spotkamy si? po tej samej stronie gdy b?dzie wojna :) Pjona !
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

Hehe mi?o ?e te? tu grasz, ja mam zamiar sprzeda? konto bo jako? brak ochoty na gr? :/. Za du?o tutaj brudas?w gra, jeszcze sporo Polak?w dosz?o do tych zjeb?w, sam bym poszed? ale nie widzi mi si? ?ebym zdradzi? swoich xd. Ty lepiej na bana uwa?aj, u nas leader w?a?nie dosta? deleted, bo chyba na tym x2 mlvl wbija? a przy nim kilka char?w potuj?cych xd
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bellona Power.

Cze??!
Pykam sobie na Bellonie, chcesz pogra? napisz a "kopsn?" co? na start.

tnp1.png

tnp2.png

tnp3.png
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

Po d?u?szej przerwie wr?ci?em na chwil? do gry :)

WIjNIxh.png


syKvO3T.png


MMG383i.png
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Bellona Power.

Sk?d ja Ci ed wezm? :D. Tu trzeba aktywnych do orania :p

Przeciwna gildia wyjebana z serwera tak?e mo?na na lajcie pogra? :D



Jakie? zabawy

qcLmKZd.png


Zabite bossy za 70 pkt w taskach, demodras wyj?tkowo kurde twardy.

HL88KTk.png


No i kilka bot?w do ujebania na pizde :D

PEMRzyM.png


IJdhlvT.png
 
Top