What's new

-Średni Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

orves

User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

A przy ka?dej wyp?acie pieni?dzy trzeba si? bawi? w te drukowanie i wysy?anie umowy ?:/
Matka ledwo si? zgodzi?a na te konto bo niby oszu?ci itd. a teraz nam?wi? j? na podpis umowy b?dzie naprawd? ci??ko....
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

A przy ka?dej wyp?acie pieni?dzy trzeba si? bawi? w te drukowanie i wysy?anie umowy ?:/
Matka ledwo si? zgodzi?a na te konto bo niby oszu?ci itd. a teraz nam?wi? j? na podpis umowy b?dzie naprawd? ci??ko....

Nom co ka?dy miesi?c... znam to podej?cie rodzic?w do spraw 'm?odych' ... ?e te? s? tacy zacofani :> Nam?w j? na jeden podpis a p??niej jak zobaczy, ?e na serio dosta?e? kase to Ci uwierzy i nie b?dzie problem?w.

@tunczyk00753
nie ma sprawy ;)
 

kubsle101

User
Joined
May 16, 2008
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Wiem, ?e pewnie si? powtarzam, ale jak jest z legalno?ci?? Jako osoba fizyczna (brak firmy) oraz jako firma? Czy w kt?rej? sytuacji (os. fizyczna/firma) dotpay odprowadza za mnie podatek? Oraz ile tego podatku jeszcze b?d? musia? odprowadzi??
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Jako osobie fizycznej dotpay odpowadza sam podatek, jest to wyra?nie napisane w poradniku.. 19% od sumy kt?ra widnieje w zak?adce "wyp?ata". A co do firmy to nie wiem ale pewnie jest tak samo.
 

ludwik

Active User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

siemka mam pytanie ;/ chce zalozyc konto na dotpay na matke a ona nie ma konta w banku tylko ja mam ;/ to robi jakis problem ?>? Zakladam konto na matke z moim numerem konta, pare osob mowilo czytalem ze to neiu robi roznicy ale jakos nie wieze ;/ odp plx

@down

a pisze cos o tym w regulaminie ;/ kurde czytalem i mowili mi ze to bez roznicy ;/
 
Last edited:

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Niestety stanowi to problem, w?a?ciciel konta na dotpay musi posiada? konto w banku, nie mog? si? ro?ni? w przeciwnym wypadku albo Twoje konto zostanie zbanowane albo poprostu nie wyp?ac? Ci pieni?dzy;
 

KuszaKK

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Wszystko spoko, ale jak z tym podatkiem? on zostaje automatycznie pobrany z dotpay-a czy samemu trzeba go zap?aci??
 

Gm Manio

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Witam mam pytanie, zrobilem wczoraj usluge za 3.66 zl i dziala normalnie, a dzis dorobilem 2 za 6.10 i za 10.98 i jeszcze nie jest aktywne, czego to wina? Pozdrawiam
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Czy jeden z tych dw?ch dokument?w, kt?re trzeba podpisa? przy ch?ci wyp?aty to mo?e umowa o dzie?o?
 

Filu

User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Mam Pytanie, je?li zrobie ju? ten ca?y dotpay i kto? wy?le mi sms-a za 10.98, to ile ja zarobie na "czysto". Tak jak pisze na tej stronie 3,69 z? (*)?
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

@Filu
jeszcze na koniec miesiaca jak wydrukujesz sobie papierek to zabieraja ci chyba 20% ( nie jestem pewnien)


@Xayan
tak to jest umowa o dzielo


@GM MAnio
A masz wlaczona stronke?


@Kuszakk
Jezeli kozystasz z SMS to automatycznie ( na szczescie ) jezeli wybierasz przelew to podatek sam musisz odprowadzic... Wiecej % zarobisz na przelew ale musisz sie babrac z podatkiem ;/ Ale i tak wiekosc graczy wysyla sms bo nie maja jak zrobic przelewu.....
 

bosik123

New User
Joined
Feb 12, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Ludzie co do tego je?eli nie jeste?cie pe?noletni i zak?adacie konto na MAME b?d? TATE, a numer konta bankowego dajecie sw?j to pieni??ki wam przyjd? poniewa? podczas rejestracji swojego konta bankowego podawali?cie dane opiekun?w/a.
To na tyle a co do poradnika GIT MAJONES
 

Van Magic

User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
20
Reaction score
4
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Ludzie co do tego je?eli nie jeste?cie pe?noletni i zak?adacie konto na MAME b?d? TATE, a numer konta bankowego dajecie sw?j to pieni??ki wam przyjd? poniewa? podczas rejestracji swojego konta bankowego podawali?cie dane opiekun?w/a.
To na tyle a co do poradnika GIT MAJONES

Regulamin dotpaya jasno m?wi, ?e nr konta bankowego podawany przy wyp?acie pieni?dzy musi by? taki sam jak przy rejestracji, wszystkie dane musz? si? zgadza?.... Wi?c r?bcie na w?asne ryzyko ale jak wam zablokuj? wyp?ate to b?dzie zonk heh...
 

adam1993

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
70
Reaction score
3
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Mam pytanie ... bo chcia?em zarejestrowa? si? na Dotpay.pl i dosta?em e mail ?e wyst?pi? b??d podczas rejestracji. Po kilki dniach znowu pr?bowa?em zarejestrowa? si? lecz tym razem nie dosta?em ?adnego maila a czekam ju? ze 2 tygodnie .. Co robi? ?
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

@adam1993 - Upewnij, ?e robisz wszystko zgodnie z regulaminem, je?li jeste? pewny, ?e tak to najlepiej napisz maila do wsparcia, ?e masz problemy z zarejestrowaniem si?. Powinni bardzo szybko odpisa?.
 

Geragonixus

Active User
Joined
Jul 17, 2010
Messages
123
Reaction score
1
:(

:(

Hmm ten temat potrzebny dla wielu ale ja mam pytanie czy to bezpieczne dawac tak jakies konto bankowe dla jakiej? gry ka?dy mo?e sobie pobra? kase :( nie fajne
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: :(

Odp: :(

Hmm ten temat potrzebny dla wielu ale ja mam pytanie czy to bezpieczne dawac tak jakies konto bankowe dla jakiej? gry ka?dy mo?e sobie pobra? kase :( nie fajne

Yyy nie wiesz o czym piszesz. Czy np. podaj?c mi Tw?j nr konta bankowego b?d? m?g? wybra? jakiekolwiek pieni?dze? Nie, jest to bzdura...
 

rumiq

User
Joined
Sep 5, 2008
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Witam wszystko zrobi?em zgodnie z poradnikiem kiedy wpisuje do ACC by Gesior Kod i nick postaci no i wybieram odpowiednia us?ug? to dostaj? taki komunikat... "Wystapily bledy: * Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu." Pomocy!
 

Mervix

Active User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
95
Reaction score
9
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Mam pytanie ten podatek 19% to oni sami zabieraj? i op?acaj? czy to trzeba samemu op?acic ?
I jak to by si? zap?aci?o to nic wiecej nie trzeba op?acac zadnych podatk?w tak ?
Odpowie kto? wkoncu ?
 
Last edited:

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Dotpay.pl - Poradnik krok po kroku dla zielonych

Witam wszystko zrobi?em zgodnie z poradnikiem kiedy wpisuje do ACC by Gesior Kod i nick postaci no i wybieram odpowiednia us?ug? to dostaj? taki komunikat... "Wystapily bledy: * Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu." Pomocy!


Tym co nie dzia?a niech wpisz? tak? sam? nazwe us?ugi jak i identyfikator us?ugi konfiguruj?c smsy na dotpay.pl


Mam pytanie ten podatek 19% to oni sami zabieraj? i op?acaj? czy to trzeba samemu op?acic ?
I jak to by si? zap?aci?o to nic wiecej nie trzeba op?acac zadnych podatk?w tak ?
Odpowie kto? wkoncu ?

Tak, sami sobie odprowadz? podatek za zarobione pieni?dze przez us?ug? sms o nic innego nie musisz si? martwi?, do Ciebie nale?y wys?anie rachunku i 2 kopie umowy na ich adres.
 
Last edited:
Top