- Dołączył
- Czerwiec 8, 2008
- Posty
- 102
- Liczba reakcji
- 0
Odp: Dragon Ball Fantastic Nast?pca Victory
Nie chodzi mi oto ze Black sie nie nadaje na profe ale jak zaczniesz ladowac tych prof to balans bedzie zjebany, chuj z tego ze beda fajne systemy, questy i inne pierdoly jak balans bedzie slaby i bedzie sie slabo gralo.
A hejtuje bo mam co XD
Nie chodzi mi oto ze Black sie nie nadaje na profe ale jak zaczniesz ladowac tych prof to balans bedzie zjebany, chuj z tego ze beda fajne systemy, questy i inne pierdoly jak balans bedzie slaby i bedzie sie slabo gralo.
A hejtuje bo mam co XD
Jest szansa ?eby?my dodali Whisa,Zeno,a co do odpowiedzi KadeZa informujemy ?e serwer ma by? przestronny a nie tylko jedne i te same spelle,pozdrawiamy Team Fantastic
