What's new

Dragon Ball Super

Akirosar

User
Joined
Aug 20, 2013
Messages
21
Reaction score
1
Toei Animation poinformowa?o, ?e ju? w lipcu bie??cego roku na antenie Fuji TV wystartuje nowa seria z uniwersum Smoczych Kul pod nazw? Dragon Ball Super ( Doragon Bōru Chō (Sūpā)).

Na temat fabu?y na razie nie zdradzono wiele informacji - wiadomo tylko tyle, ?e akcja nowej serii ma si? dzia? po pokonaniu Majin Buu. Odcinki Dragon Ball Super emitowane b?d? co niedziela o godzinie 9.00 w Fuji TV zast?puj?c tym samym seri? Dragon Ball Kai.





 

bestie

New User
Joined
Oct 15, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

ogl?da?am 3 odcinki ;) bardzo fajne - jak zawsze
 

ssmok

New User
Joined
Jan 13, 2017
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Kurcz?, omin??o mnie co? :/ Dzi? nadrobi? :D
 

cichaGosia152

New User
Joined
Jan 24, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Ko?cem marca zostanie wyemitowany ostatni odcinek Dragon Ball Super. Niestety. Na pocieszenie dodam, ?e w grudniu b?dzie film kinowy
 

Wikismieszek371

New User
Joined
Jan 25, 2018
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

No nie, na prawd? chc? zako?czy? ten sezon zaraz po turnieju? Wiadomo co? czy bedzie kolejny sezon?
 

adariusz231

New User
Joined
May 23, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Kin?wka jest og?oszona na koniec roku? Dobrze pami?tam? Mam nadziej?, ?e w przysz?ym roku og?osz? kolejny sezon. Zobaczymy jak kin?wka si? sko?czy. Bo mo?e b?dzie w niej zapowied? kolejnego sezonu
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Dragon Ball Super

Kin?wka jest og?oszona na koniec roku? Dobrze pami?tam? Mam nadziej?, ?e w przysz?ym roku og?osz? kolejny sezon. Zobaczymy jak kin?wka si? sko?czy. Bo mo?e b?dzie w niej zapowied? kolejnego sezonu

z tego co czytalem to po nowej kinowce ktora jest oparta o tematyke Saiyan i Freezera dojdzie nowy saiyan przeciwnik + po tym zakladam ze na wioseny sezon wyjdzie kolejna czesc superki :p
 

spioszkaa985

Banned
Joined
Jul 19, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Oby tak by?o, ?e ju? praktycznie pocz?tkiem nowego roku wypuszcz? now? seri? :) Aktualnie widzia?am, ?e jest wypuszczany co? promuj?cego czyli Dragon Ball Heroes
 

ivoon03

New User
Joined
Oct 19, 2018
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Widzieli?cie trailer nowej kin?wki?
 

malpka01

New User
Joined
Oct 19, 2018
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Te? ju? widzia?am i czekam niecierpliwie na premier?
 

derstly001

New User
Joined
Feb 12, 2019
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball Super

Ja czekam a? wyjdzie na Blu-ray. Jako? nie mog? ogl?da? z angielskim dubbingiem
 
Top