What's new

~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Witam!
W tym temacie b?d? codziennie (mam nadziej?) dostarcza? wam porcj? ss'?w.
Moim celem nie jest lvl, lecz dobra zabawa :D
Ma?a porcyjka ss'k?w:
Eq:
84812319.png

17lvl:
16lvlmaly.png

18lvl:
17lvlmaly.png

19lvl:
19lvlmaly.png

20lvl:
20lvlmaly.png

Ms'ik ;*
msrlz.png


@
Chcecie wi?cej?
Plax help: http://tibia.net.pl/pomoc-z-tibia/236893-jak-dojsc-do-7.html#post982025
Tarantulas Cave, nie wiem gdzie jest :(, a google mnie tak pogryz?o, ?e mam zastrzyki na w?cieklizn? ;/
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Bia?ymi plamkami masz zaznaczone miejsca tak +/-.

tiquandamap.png


No c??, pocz?tek ca?kiem przyzwoity. Nie pozosta?o nic innego jak ?yczy? czego? wi?cej ni? wyciskania ostatnich pikseli w drodze do setki. Czerp przyjemno?? z tego co robisz ;)
 

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

?adnie lecisz, na ile dni masz pacca?
ile grasz t? postaci?? czy znalaz?by si? jaki? p secik na pocz?tek? pokaza?by? magic level? kt?ry level masz w tym momencie? Gz hunter'a <Pieczarko>
Kup sobie jakie? legsy np ''zaon,blue legs'' widz? ?e nast?pny addon to Citizen?
czy te itemy na sell ''addonowe''? ile masz h/expa na larvach?
Ile posiadasz hajsu?:D,masz zamiar gra? do 100?
?ycz? 50+ i jak najwi?cej item?w.
Pozdrawiam,
Paralyzen
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Na razie nie ma co komentowa?, suche advance, ale mam nadzieje, ?e nied?ugo wrzucisz jakie? fotki z jaki? hunt?w/quest?w. Oby? szybko nie straci? weny do gry i ?eby temat nie upad?. Bocisz, czy grasz manualnie? Kiedy koniec konta premium i czy masz zamiar kupi? jeszcze raz? Jak tam tw?j poziom magiczny? Na koniec chcia?bym ci ?yczy? jak najwi?kszego lvl oraz 100 mlvl.
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

?adnie lecisz, na ile dni masz pacca?
ile grasz t? postaci?? czy znalaz?by si? jaki? p secik na pocz?tek? pokaza?by? magic level? kt?ry level masz w tym momencie? Gz hunter'a <Pieczarko>
Kup sobie jakie? legsy np ''zaon,blue legs'' widz? ?e nast?pny addon to Citizen?
czy te itemy na sell ''addonowe''? ile masz h/expa na larvach?
Ile posiadasz hajsu?,masz zamiar gra? do 100?
?ycz? 50+ i jak najwi?cej item?w.
Pozdrawiam,
Paralyzen
Mam 29 dni pacc'a
Nie wiem ile gram, na 16 lvl kupi?em pacc'a.
P secik mo?e by si? znalaz?, spytam kuzyna (Facc).
Mlvl mam 12, prawie 13 (pewnie zaraz 13 xD), jak na razie nie skiluje mlvl, bo nie ma fajnych* runek (zrobi?em 2 bp lmm), teraz lec? na tarantule z exori flama, mlvlik wpadnie ^^
Mam 20 lvl w tym momencie, zdj?tka dodaj? na bie??co, dzi? nie chce mi si? ju? expi? chcia?o mi si? o 15, ale jak wiadomo by? update.
Leg?w jak na razie nie planuje, bohy kupi?em, ale na 25 za?o?? :p
Citizen jutro musi by? ju? full <marzenia>
Na larvach (mia?em) na premce 18k exp/h bez premki ok 10k.
Mam jeszcze jako? 30cc.
Gram dla zabawy, lecz moim minimalmnym celem jest bi? w ci?gu pacc'a 40 lvl, a najlepiej 50 xD
Dzi?ki.
Na razie nie ma co komentowa?, suche advance, ale mam nadzieje, ?e nied?ugo wrzucisz jakie? fotki z jaki? hunt?w/quest?w. Oby? szybko nie straci? weny do gry i ?eby temat nie upad?. Bocisz, czy grasz manualnie? Kiedy koniec konta premium i czy masz zamiar kupi? jeszcze raz? Jak tam tw?j poziom magiczny? Na koniec chcia?bym ci ?yczy? jak najwi?kszego lvl oraz 100 mlvl.
Nie boce, mia?em gra? na refugi, ale dosta?em bana na 20 lvl (od 1 lvl bot ;S) i powiedzia?em sobie: "Nie qrw@, tak by? nie b?dzie, gram r?cznie i to na pvp!" Chcesz ss'ki z quest?w? Jutro desert xD Pacc'a mam zamiar kupi? jeszcze raz, je?eli gra mnie wci?gnie.
Dzi?ki.
@down
Siemka!

Oooo widze ze Eternia. Serdecznie zapraszam do gry na Eterni. Sam obecnie gram mam 44 lvl druida, oraz duzo innych harow do pk itp. Gram na eterni z rok ale z przerwami itp.

Teraz zainwestowalem w kase i mam sporo gp. Sam zamierzam kupic pacca z znajomymi i pograc sobie 4fun, jakies wspolne hunty, TO JEST TO.


Tobie zycze powodzenia, i dobrego wykorzystania pacca!

ps. Ile chodzi nose ring na eterni? Bo mam i chce sprzedac? z 70k max? bo nikt niewie.
A pacc za gp czy za PLN, ile chodzi pacc za gp na eterni bo chetnie bym kupil za gp, taniej mi wyjdzie.


@@EDIT
Cytat:
gram r?cznie i to na pvp!
Odrazu cie uczylam, jezeli niegrales na eterni. TEN SWIAT TO JEDNO WIELKIE PK. Co chwila wojny, obcograjowcy bija polakow, jak i polacy inne nacje. Naprawde ded tam od pk to chleb powszedni. Niema tam litosci, jest bardzo ciezko sie wyexpic na podstawowych expowiskach poniewaz pk zdaza sie bardzo czesto. WIEC APELUJE UWAZAJ NA SIEBIE [kupc najlepiej time ringa, na wyzszym lvl pare m wali to czasami ratuje zycie]

Moge sprzedac troche letherow do citneza bo mam z 200+.

POWODZENIA!
Heh wiem co? o pk na tym ?wiecie, co wychodzi?em na swamp trolle czy na AC zawsze znajdywa? si? jaki? pker, kt?ry pr?bowa? mnie zabi?. Raz by? to 37 palek, a 2 raz 22 palek obydw?m wylogowa?em si? na stakach xD
My?la?em o za?o?eniu gildii na 2 pacc'u tak 50 lvl, wypady na pk, jakie? ma?e wary.
Co do leather?w tylko chicken feathery i honey combsy potrzebuje.
Gra?em na eterni kiedy?, jak zaczyna?em dorwa?em aukcj? na allegro (bodaj?e da?em za niego 4 z?) 27 sorc, nick jego, to uwaga Kazsha, nigdy nie brakowa?o pker?w, kt?rzy polowali na moje eq ^^ Posta? i inne postaci na tym koncie sprzeda?em za sms 10,98 innemu u?ytkownikowi forum :p
 
Last edited:

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Siemka!

Oooo widze ze Eternia. Serdecznie zapraszam do gry na Eterni. Sam obecnie gram mam 44 lvl druida, oraz duzo innych harow do pk itp. Gram na eterni z rok ale z przerwami itp.

Teraz zainwestowalem w kase i mam sporo gp. Sam zamierzam kupic pacca z znajomymi i pograc sobie 4fun, jakies wspolne hunty, TO JEST TO.


Tobie zycze powodzenia, i dobrego wykorzystania pacca!

ps. Ile chodzi nose ring na eterni? Bo mam i chce sprzedac? z 70k max? bo nikt niewie.
A pacc za gp czy za PLN, ile chodzi pacc za gp na eterni bo chetnie bym kupil za gp, taniej mi wyjdzie.


@@EDIT
gram r?cznie i to na pvp!

Odrazu cie uczylam, jezeli niegrales na eterni. TEN SWIAT TO JEDNO WIELKIE PK. Co chwila wojny, obcograjowcy bija polakow, jak i polacy inne nacje. Naprawde ded tam od pk to chleb powszedni. Niema tam litosci, jest bardzo ciezko sie wyexpic na podstawowych expowiskach poniewaz pk zdaza sie bardzo czesto. WIEC APELUJE UWAZAJ NA SIEBIE [kupc najlepiej time ringa, na wyzszym lvl pare m wali to czasami ratuje zycie]

Moge sprzedac troche letherow do citneza bo mam z 200+.

POWODZENIA!
 
Last edited:

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Wreszcie wykona?em Explorer Society Quest, by? on dla mnie bardzo m?cz?cy (nienawidz? quest?w). Quest wykona?em, poniewa? zainteresowa?o mnie expowisko 20 sorca, kt?re ogl?da?em na tibicast. By?a to wyspa mistrock, exp mam tam na 1 poziomie ok. 25k/h z minimalnym waste.
21lvl:
21lvlmaly.png

15 mlvl (wiem, ?e ma?y):
15mlvlmaly.png

Na tej wyspie mam zamiar wbi? dzi? jeszcze 1/2 lvl.
Je?eli znacie lepsze expowiska, prosz? o wymienienie ich tutaj :) (oczywi?cie post musi dowi?zywa? do zdj??, aby?cie nie otrzymali warna)
Czy je?eli wykona?em pierwsz? misje Explorer Society Quest, to udost?pni?o mi to jakie? expowisko na yalahar?
@Down
Dzi?ki Przemek, jeste? niezawodny ;D
@edit
22lvl: p??no, bo wcze?niej nie mia?em weny! :p
22lvlmaly.png
 
Last edited:

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Czy je?eli wykona?em pierwsz? misje Explorer Society Quest, to udost?pni?o mi to jakie? expowisko na yalahar?
Prosisz o pomoc, nie ma sprawy. Po wykonaniu misji z society, dostajesz dost?p jedynie do Yalahar oraz 2 standardowych bram (jedna po?udniowy-zach?d (elfy/mino/dragi i inny crap) oraz druga p??nocno-wschodnia (necro/magiciany/kulty/hellspawny etc)). Do reszty potrzebujesz wykonywa? poszczeg?lne misje service of yalahari czy co? w ten dese?. Imho powiniene? expi? na cemetery (prawy cmentarzyk- mumie, krypty, ghoule i jeden DS) lub na tombach w ank- ghoule, mumie i inny crap.

Powoli, bo powoli ale lecisz w g?r?. Wi?cej screen?w men ;d
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

23lvl:
23lvlmaly.png

Podexpie mo?e na tasku croco, zobaczymy :p
 

Wapne

New User
Joined
Jul 1, 2010
Messages
9
Reaction score
3
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Noo ?adna posta?. Lecisz z lvl bardzo szybko. Wbijaj jak najwi?kszy lvl. ?ycz? Ci dobrej zabawy. Postaraj si? o troch? lepsze itemki. Jak nie masz funduszy to wybierz si? do ab gdzie? tak ok. 3-4 w nocy i r?b do rana loot bagi. Nazbierasz na boku ?adn? sumk? i przy okazji b?dziesz mia? lepszy ekwipunek. Pozdrawiam i zapraszam do Bruce Team - Theme - Guardia
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Porcja ss'k?w:
Pierwsza gleba na 2 sd ;/
firstded.png

Mlvl :p
18lvlmaly.png

Pierwszy croco w moim ?yciu i mi?a niespodzianka ;D
crocobootsymale.png

Lvl
24male.png

@edit
Kolejna porcja:
mix1b.png
 
Last edited:

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Nowa porcyjka:
Lvl & Mlvl:
mix2.png

Domek:
domeq.png


btw.
Zapraszam na eternie!
@edit
By?bym zapomnia?.... full citizen ;D:
citizen.png
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

?adna posta? i ?adnie 'levelujesz'.
Gratulacje awans?w, no i addon?w, sk?d w domku ten ?uk i naginata?
Czekam na wi?cej fotek i awans?w, a mo?a zobaczymy co? z pk... ;>?

Powodzenia!
 

Mari Anauh

User
Joined
Apr 12, 2010
Messages
11
Reaction score
4
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Haha Kasza, jak? kanciape sobie kupi?e? xD
Widzia?em, ?e kilka dni temu jebn?? Cie pker. To nobchar agenta ode mnie ze starej gildii. Ci?nij dalej i nie daj si? arabom! Garbate wielb??dy... ;-D
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Nowa porcyja:
mix3x.png

Dzi? kupi?em 73 manasy za 35 gps/e od jakiego? gracza wyszed?em troch? na '+' ;)
Czekam na komenty, serdecznie zapraszam do grania.
Ju? nied?ugo (mam nadziej?) zdj?tka z pk ;D.
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Next ss:
mix4.png

Zapraszam do gry :D
Ps.
Nie mam za bardzo weny do gry w tibi?, ale 1 lvl dziennie to minimum :p
Kupi?em klasyka na odreagowanie od tibii ^.-
postal2.png
 
Last edited:
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

?adnie Ci idzie to wbijanie lvl'a ;D
Ile masz expa/h tam na tombie i jaka to jest tomba ?
Jeszcze 4 lvle i na ancienty ;D
Teraz mo?esz i?? na Earth Elementale tam te? jest ?adny exp na Edron ;P poradzi? by? sobie na tym lvlu ;P




Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

@Syloxar Knight
Na 33lvl dam rade xD? Na 33 lec? na pierwszego draga t? postaci? :p
O Earth Elementalach my?la?em, bo cz?sto widzia?em na cascie to expowisko :p (mam du?o kasy na waste to mog? i?? :p)
Na tombie mam exp 28-33k/h (z prem), jaki to tomb? To zale?y zmieniam miejsc?wki ze wzgl?du na liczne pk.
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

Tak jak ju? wspomina?em ?adnie "levelujesz".
Ju? nied?ugo (mam nadziej?) zdj?tka z pk ;D.
To rozumiem, dobij 28 do gran vis luxa + summon i jazda :D.

Screeny ?adne, lecz dr?czy mnie jedno pytanie, czy nie jest ci nudno samemu grac?

Czekam na dalsz? porcj? zdj?c, szczeg?lnie z pk, bo mi?o si? ogl?da.

#edit.
Srry nie ogarne?em drugiej strony, widze, ?e masz ju? 28+,a wi?c mo?e jakei? pk?
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ~{Eternia *Magma Coconut* History!}~

@LuriseQ
Nie gram sam tzn kuzyn gra, ale na facc'u :p
Mi?o by?oby gdyby kto? jeszce zagra? na eterni.
Co do pk planujemy zrobi? co? w ty tygodniu, ale nie wiem czy wyjdzie.
 
Last edited:
Top