What's new

FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

Status
Not open for further replies.

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

Jestem przeciwko ACTA oraz SOPA. Ale nie popieram te? piractwa. Kto? wydaje miliony na programist?w, grafik?w, level designer?w i innych, aby zrobi? w miar? dobr? gr? i wiadomo, ?e w zamiarze ma na tym te? sporo zarobi?. Kto? kto "wydaje" gr? jest us?ugodawc?, a za takie us?ugi si? p?aci. Piractwo to kradzie? i to nie powinno obchodzi? np. EA Games, ?e Polaczk?w nie sta? na ich gry. Nie sta? was to nie kupujcie i nie kradnijcie. Jak was nie sta? na Porshe, to chyba nie idziecie do salonu i go nie kradniecie? To chyba logiczne.

Aczkolwiek jestem przeciwko cenzurze i monitoringowi. Pod pretekstem walki z piractwem b?d? mieli wszystkie nasze informacje, kt?re b?d? mogli wykorzysta? przeciwko nam.

Z piractwem trzeba walczy?, ale w inny spos?b. ;)

@down
Nie jestem hipokryt?, a piractwo to kradzie?. Nikt nie jest ?wi?ty. To ty oszukujesz samego siebie m?wi?c, ?e piractwo to nie kradzie?. Ja przynajmniej jestem tego ?wiadom. :p
 
Last edited:

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

Jestem przeciwko ACTA oraz SOPA. Ale nie popieram te? piractwa. Kto? wydaje miliony na programist?w, grafik?w, level designer?w i innych, aby zrobi? w miar? dobr? gr? i wiadomo, ?e w zamiarze ma na tym te? sporo zarobi?. Kto? kto "wydaje" gr? jest us?ugodawc?, a za takie us?ugi si? p?aci. Piractwo to kradzie? i to nie powinno obchodzi? np. EA Games, ?e Polaczk?w nie sta? na ich gry. Nie sta? was to nie kupujcie i nie kradnijcie. Jak was nie sta? na Porshe, to chyba nie idziecie do salonu i go nie kradniecie? To chyba logiczne.

Aczkolwiek jestem przeciwko cenzurze i monitoringowi. Pod pretekstem walki z piractwem b?d? mieli wszystkie nasze informacje, kt?re b?d? mogli wykorzysta? przeciwko nam.

Z piractwem trzeba walczy?, ale w inny spos?b. ;)
Poka? mi sw?j dysk twardy i wszystkie p?yty. Nie wierze, ?e wszystko masz zakupione, wi?c czemu jeste? hipokryt? i walczysz przeciwko samemu sobie?
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

Jestem przeciwko ACTA oraz SOPA. Ale nie popieram te? piractwa. Kto? wydaje miliony na programist?w, grafik?w, level designer?w i innych, aby zrobi? w miar? dobr? gr? i wiadomo, ?e w zamiarze ma na tym te? sporo zarobi?. Kto? kto "wydaje" gr? jest us?ugodawc?, a za takie us?ugi si? p?aci. Piractwo to kradzie? i to nie powinno obchodzi? np. EA Games, ?e Polaczk?w nie sta? na ich gry. Nie sta? was to nie kupujcie i nie kradnijcie. Jak was nie sta? na Porshe, to chyba nie idziecie do salonu i go nie kradniecie? To chyba logiczne.

Aczkolwiek jestem przeciwko cenzurze i monitoringowi. Pod pretekstem walki z piractwem b?d? mieli wszystkie nasze informacje, kt?re b?d? mogli wykorzysta? przeciwko nam.

Z piractwem trzeba walczy?, ale w inny spos?b. ;)

Pierdolenie o szopenie.
?ci?gn? sobie pirata, bo nie mam zamiaru wyda? 100z? na jak?? gr? i nawet gdyby sko?czy?a si? era pirat?w, to nie kupi?bym nigdy gry, co za tym idzie - nie zmieni to zarobku developer?w.
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

Fala trwa... Fileserve upad?o i ju? nie znajdziemy link?w na forach warezowych z tego serwisu, stali si? poprostu nie wyp?acalni nie informuj?c przy tym u?ytkownik?w tego serwisu.

Zamkni?cie megaupload i megavideo ju? si? odbi?o wielkim echem w internecie, zaszkodzili nie tylko piratom bo przecie? ludzie wrzucali tak?e legalne pliki.
 

Sondernon

User
Joined
Dec 16, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

My?l?, ?e wybuchnie I Wojna w internecie mi?dzy ACTA, a u?ytkownikami internetu :S
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: FBI zamkn??o megaupload/megavideo!

My?l?, ?e wybuchnie I Wojna w internecie mi?dzy ACTA, a u?ytkownikami internetu :S

Wojna rozpoczela sie w piatek wieczorem. Wtedy pierwszy raz o ile sie nie myle prestala dzialac strona sejmu.
A oficjalna rewolucja zaczela sie w nocy z soboty na niedziele. Wtedy wszystkie konta anonymous wszedzie zaczely pisac o polsce pierwszy raz.
Od tamtego czasu do teraz, z jedna przerwa, z niedzieli na poniedzialek(przed spotkaniem tusk-bon), wojna trwa. Przeciez co chwile ktoras strona jest nie dostepna lub hackowana.



@off
Jakas szkola w polsce, 25 maja 2032 roku. Lekcja historii. Dzieci zapiszcie sobie temat lekcji. Pierwsza wojna internetowa. Punkt pierwszy, dnia 16 stycznia grupa anonymous zaatakowala rzadowe strony w stanach w ramach protestu przeciwko sopa. Punkt drugi, 20 stycznie pierwszy raz zostala zaatakowana polska strona rzadu. Polscy uczestnicy ruchu anonymous zaczeli swoje ataki ktore trwaly do.. Bla bla bla xd
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top