What's new

PHP [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Status
Not open for further replies.

grzesiu20

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
71
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Batonek napisz do mnie na gg : 2754443 wiem jak ci pomoc
 

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

I u mnie pisze ?e kod nie prawid?owy :( Dlaczego?
 
Last edited:

grzesiu20

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
71
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

OMG napisz mi ktos jak skonfigurowac te kody .... bo jak wpisuje w rubryke to wyskakuje ze nie prawidlowy ;/ omg... mam aktywne konto i all dziala dostaje kod jak wysle sms ocb? napiszcie ktos ;/
 

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

U mnie tak samo.... Konto aktywne, za smsa kasa wp?ywa ale kod nie dzia?a, dlaczego?

#edit
Aha i jeszcze jedno, jak kupuje itema to ci?gle pisze:
Code:
Not realized yet.
Jak to naprawi??
 
Last edited:

grzesiu20

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
71
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

ja moze bede mial skrypy :p przerabia mi go wlasnie koles :) jak cos to co pisle go ;d odezwij sie na gg batonek ;p
 

Batonek

Senior User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
605
Reaction score
25
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

... Wybra?em z?? opcj? SMSa wi?c sie nie dziwi? czemu nie dzia?a?o. Teraz mam inny problem bo pisze ?e konto sms jest nieaktywne i nie wiem dlaczego, poda?em moje ip (85.193.253.76) oraz adres strony na kt?rej b?dzie us?uga (h.ttp://85.193.253.76/index.php?subtopic=buypoints), pr?bowa?em r?wnie? stron? g?own? (h.ttp://85.193.253.76/) lecz nie chodzi :( Jak testowa?em i podali mi kod, wpisa?em go i dosta?em 10 punkt?w do konta, lecz jak kto? wy?l? SMSa nie dostanie kodu :(
Jak to naprawi??
P.S Konto dotpay mam op?acone i aktywne.
Z g?ry dzi?ki i pozdro

#edit
Grzeniu mi powiedzia? ?e trzeba czeka? do 48 godzin na aktywacj? us?ugi, to prawda?
 
Last edited:

grzesiu20

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
71
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

mi nie dziala ;( batonek wbij na gg ja ci pomoge w jednym tu mi w zamian w drugim ;d czekam na ciebie ;]
ok ja juz sobie poradzilem :) jezeli moge komus pomoc sluze pomoca ;D
//Na drugi raz u?yj edit a nie posty dublujesz....
#edit
ok sory szefie ;p zadko korzystam z forum a tym bardziej logowania sie na nim czytania regulaminu a nie wspomne o pisaniu postow d;
//Nie no spoks ale nikogo to nie obchodzi czy ty czytasz regulamin czy nie.... :/ Mi?o by by?o gdyby? korzyta? z tej funkcji :) BTW nie jestem szefem... :/
 
Last edited by a moderator:

grzesiu20

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
71
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Batonek mam do Ciebie wazne informacje ja powiedzialem ze trzeba czekac od 5 minut do 48 godzin :p i to prawda ;) ale napisz do mnie i cos ci powiem :) z pewnoscia ci sie przyda ;d
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
236
Age
32
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

$config['dotpay'][0]['addpoints'] = 100; # ile premium punktow daje dany sms

Znaczy si? co mam tu wpisa?? To znaczy ?e wysy?aj?c sms'a za 3,66z? dostaje 100 dni pacca? No raczej nie. Zatem jak ustawi? ?eby mie? dajmy na to 30 dni pacca za 10,98z?? I np. druga opcja 3,66z? za tydzie?? :rolleyes:
 
I

Ivellios

Guest
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Chodzi tutaj o to, ?e za wybran? kas? dostajesz okre?lon? ilo?? punkt?w tak jak w przyk?adzie :) Chodzi tutaj tylko i wy??cznie o Gesior shop ssytem do Gesior Account maker :) Te punkty za smsy sa fikcyjne a Ty sam ustalasz za ile pkt ma by? pacc na 30 dni :p
 

Gesior.pl

Ten G?sior
Joined
Apr 23, 2008
Messages
88
Reaction score
19
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

@wszyscy ktorym pisze, ze zly kod
Co do typu uslugi w dotpay:
Wybrano us?ug?:: DEB3 -- Punkty premium 3
Typ us?ugi: Kod generowany i dopisywany do listy kodow. Sprawdzanie kodow w Dotpay
Warto?? 1 kodu:: 3 PLN
To musi byc ta usluga i IP przypisane do uslugi musi byc takie jak IP servera gdzie jest strona inaczej bedzie pisalo, ze kod zly.
 

jakosss

User
Joined
Sep 14, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

wszystko dobrze dziala, ale jak biore shop offer to wyskakuje

Fatal error: Call to a member function fetch() on a non-object in C:\xampp\htdocs\shopsystem.php on line 56

co mam zrobic? pomocy ...
 

Gesior.pl

Ten G?sior
Joined
Apr 23, 2008
Messages
88
Reaction score
19
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

wszystko dobrze dziala, ale jak biore shop offer to wyskakuje



co mam zrobic? pomocy ...

Nie masz struptury bazy danych sklepu?

Tu masz sklep i instalacje. Jak masz sklep to mozesz uzywac skryptu na sms.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

wszystko dobrze dziala, ale jak biore shop offer to wyskakuje

Fatal error: Call to a member function fetch() on a non-object in C:\xampp\htdocs\shopsystem.php on line 56

co mam zrobic? pomocy ...

Gesior ju? umie?ci? link do tego skryptu, ale ja umieszcz? link do skryptu, kt?ry jest na naszym forum ;)
http://tibia.net.pl/poradniki-opentibia/15216-8-x-gesior-shop-system-konfiguracja.html
Napisa? go Ivelios i jest on w j. polskim, w razie jakby? nie m?g? zrozumie? tego podanego przez gesiora :D

Mi wszystko dzia?a poprawnie :D Oczywi?cie ulepszam ten skrypt (aktualnie zmieniam wygl?d tak, aby pasowa? do acc makera)
 

Gesior.pl

Ten G?sior
Joined
Apr 23, 2008
Messages
88
Reaction score
19
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Niedlugo postne wersje ktora dziala z dotpay.pl i pozwala na:
[to juz jest w tej wersji]
- otrzymywanie SMS za XX zl [tutuj dotpay, polscy operatorzy i koffany urzad skarbowy pobieraja tyle kasy, ze z np. 3.66 dla ciebie zostaje 1.15zl, ale gracze lubia sms, a nie przelew wysylac] - mozna dodac pare roznych kodow w dotpay i w konfigu skryptu i wszystkie dzialaja na tej samej stronie
[NOWE]
- otrzymywanie przelewow i wplat z kart kredytowych (takze z zagranicy! np. z anglii) [tutaj dotpay pobiera TYLKO 3.9%, a przelewy dochodza duzo szybciej z bankow, a z kart kredytowych to w 5 sekund :) ] - mozna dodac pare roznych kodow w dotpay i w konfigu skryptu, lista linkow do przelewow generuje sie na stronie i kody z przelewow sprawdza/wymienia sie na punkty na tej samej stronie co z SMS
Oczywiscie podstawowa zaleta jest to, ze TY nie robisz nic, a kasa plynie na konto. Co do SMS to trzeba miec 18 lat/konto na dotpay ma miec osoba ktora ma 18lat, a do przelewow mozna miec konto 'junior' i kase wysylac na nie i tak :p
Skrypt aktualnie testuje na swojej stronie:
 
Last edited:

Umazaki

New User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

yooo czy ma ktos moze kase do tibi cc sms-em na swiecie Unitera jak ktos ma pisac na gg 12637283
 

Umazaki

New User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

ma ktos kase do tibi smsem jak cos pisac na gg 12637283 kupie!!!!!
 

juwala

User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
23
Reaction score
2
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witam.

Jako, ?e to m?j pierwszy post na tym forum pragn? serdecznie wszystkich przywita? :)

U?ywam skryptu na PACC za sms autorstwa Gesiora. Uzupe?ni?em wszystko w buypoints.php wed?ug zalece? autora:
$config['dotpay'][0]['id'] = 24598; # numer ID zarejestrowanego klienta
$config['dotpay'][0]['code'] = "ZJV0"; # identyfikator uslug SMS
$config['dotpay'][0]['type'] = "sms"; # typ konta: C1 - 8 znakowy kod bezobslugowy, sms - dla sprawdzania SMSow
$config['dotpay'][0]['addpoints'] = 100; # ile premium punktow daje dany sms
$config['dotpay'][0]['sms_number'] = 76068; # numer na jaki nalezy wyslac kod
$config['dotpay'][0]['sms_text'] = "AP.ZJV0"; # tresc jaka ma byc w SMSie
$config['dotpay'][0]['sms_cost'] = "6 zl + vat"; # cena za wyslanie sms
Wykupi?em odpowiedni? us?ug? w Dotpay.pl, a mianowicie Kod generowany i dopisywany do listy kod?w. Sprawdzanie kod?w w Dotpay. Przy kupowaniu us?ugi poda?em adres IP serwera, na kt?rym dzia?a OTS i strona do niego. Po wys?aniu Sms-a i odebraniu zwrotnego dosta?em kod. Jednak po wpisaniu go na stronie wybija mi, ?e wpisano z?y kod lub wybrano z?? opcj? sms. Czy macie jaki? pomys? jak to naprawi? ? Post?powa?em przy ka?dym kroku wed?ug zalece? autora, ale to nie usuwa b??du. Z g?ry dzi?kuje za zainteresowanie.
 
Last edited:

adek23

Active User
Joined
Sep 26, 2008
Messages
111
Reaction score
3
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Znalaz?em buga, a mianowicie kiedy kupujesz buty w sms shopie, a na sobie niemasz ?adnych to dostajesz zakupione buty, ale wyskakuje error, ?e nie dodano. Wtedy re-logujesz i zn?w dostajesz i tak, a? ci sie znudzi.
 

JerryCM

User
Joined
Jun 18, 2008
Messages
19
Reaction score
6
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

no w sumie jak sie tak na to patrze to nie ejst wcale trudne xd ale ogolnie skrpyt fajny widzialem podobny na innej stronie
 
Status
Not open for further replies.
Top