What's new

PHP [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Status
Not open for further replies.

volkan69

New User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Moja biedna glowa, jak wypelniam dane i wpisuje numer z SMS'a to pokazuje sie ze nieprawidlowo przepisany kod z obrazka a ja go nigdzie nie widze :E
 

Stellmach

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
125
Reaction score
9
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Sms Shop dzia?a w 100% Thx Za Upa ;]
 

Pawlacz741

Advanced User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
392
Reaction score
5
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

A ta kasa z sms gdzie idzie??
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

@Up:
Do ciebie na konto bankowe.
@topic:
Mam pytania:
1. Jak zrobic 2 rodzaje sms?w, zeby na pacc byl inny i na itemy inny???
2. Czy tu trzeba cos zmieniac:
Code:
$config['dotpay'][0]['code'] = "DEB3"; # identyfikator uslug SMS
$config['dotpay'][0]['type'] = "sms";   # typ konta: C1 - 8 znakowy kod bezobslugowy, sms - dla sprawdzania SMSow
???
 

Sossar

Active User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
69
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Mam pytanie gdzie znajd? ten plik buy points?
 

drakos

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
187
Reaction score
9
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witam mam pytanie jak do?adowa? sobie punkty bez wys?ania sms . BO musz? sprawdzi? czy wszystkie itemki dzia?aj?

Prosz? o pomoc
 

Morak

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witam mam pytanie jak do?adowa? sobie punkty bez wys?ania sms . BO musz? sprawdzi? czy wszystkie itemki dzia?aj?

Prosz? o pomoc

Na stronie Dotpay po zalogowaniu masz funkcj? "Test". Po klikni?ciu tego podaje ci testowy kod.
 

Rivera1992

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Prosze O Pomoc Zrobi?em Sms Shop dzia?a wszytko ludzie wysy?aja sms przychodza im kody ale jak wpisuja na stronie to pisze: Wystapily bledy:
* Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu.

Prosze o pomoc dziekuje Jak cos to gygy 10751396
 
Last edited:

Roki Alth

Advanced User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
257
Reaction score
10
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Skrypt spoko, ale niestety nie mam mo?liwo?ci wytestowa?, gdy? mam dopiero 12 lat ;// Mo?e jak na moim ots b?dzie wi?cej os?b gra? to poprosze ojca o konto w banku :p
 

Dumbodras

User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Mi nie dzia?a ci?gle pisz? ?e kod jest nie prawid?owy.
I tak?e bym prosi? o skrypt na 2 sms za 3.66 i 7.32
Prosz? o pomoc tutaj albo na moje gg 153565
Cz?sto jest na niewidocznym
 

Kryss013

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
65
Reaction score
10
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Ale extra ?e w ko?cu to tutaj umieszczono! :) Wszystko dzia?a i jest gitezik... Oczywi?cie po?ow? skryptu zedytowa?em (xD) tak, aby mi pasowa?o ;p
 

Dumbodras

User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witam.
U?ywam sms shop by gesior dla tfs 0.3 alpha
Wszystko dobrze idzie, ale gdy patrze na chara to niema tych item?w a na transakcje pisze mi ?e nie zrealizowano.
Podejrzewam ?e trzeba zmieni? temple tych item?w gdzie maj? si? pojawia?. Wi?c prosz? o pomoc gdzie mog? zmieni? po?o?enie wysy?ania item?w do depo albo o rozwi?zanie mojego problemu .
 
Last edited:

kurur

New User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witaj Je?eli jeste? jednym z tych,
ktorzy chc? zrobi? wspania?y ots 7.6 xml, ale ich jedynym problemem jest to i? nie maj? accmakera to tu go znajdziesz: mozna kupic accmakery
za male pieniadze! o to funkcie accmakera:
1 News System w panelu admina daje mo?liwo?? szybkiego dodawania oraz edytowania news?w bez grzebania w jakich kolwiek plikach ACC.

2. System Recovery-key, dla ka?demu kontowi jest przypisywany oddzielny klucz dzi?ki kt?remu mo?na p??niej odzyska? konto.

3. Interaktywne menu logowania, po zalogowaniu si? tabelka z logowaniem znika a na jej miejsce pojawia si? panel u?ytkownika.

4. Funkcja wyszukiwania postaci oraz szczeg??owe statystyki wszystkich graczy.

5. Automatyczne pobieranie nazw, wielko?ci oraz w?a?cicieli wszystkich domk?w na serwerze. Dane s? aktualizowane automatycznie.

6. System Gildii wy?wietlaj?cy nale??cych do wy?wietlanej gildii graczy, oraz za pomoc? kolor?w okre?la ich status na serwerze.

7. Mo?liwo?? dowolnego ustawienia Acc czy ma by? system Rook czy Main.

8. Bardzo popularne i wygodne okno sklepu wbudowane po prawej stronie, zapewnie szybko?? i wygod? kupna przedmiot?w lub PACC.

9. Profesjonalny Namelock System. Administrator w swoim panelu w odpowiedniej zak?adce wpisuje nick gracza, i tym samym daje pozwolenie na zmian? nicku. Gracz sam w swoim panelu mo?e teraz zmieni? nick.

10. W pe?ni dzia?aj?ce skrypty na PACC za SMS. Je?eli sam nie potrafisz doda? nowych opcji do sklepu, pomog? Ci. Jest mo?liwo?? dodawania do sklepu Item?w

11. Wszystkie opcje edytujesz w 1 pliku co jest niezwykle proste, a dodatkowo wszystkie opcje s? przezemnie szczeg??owo wyja?nione.

12. Do ka?dego Acc dodaj? program oraz poradnik dzi?ki kt?remu zaistnieje on w sieci.
KrakowskiOTS 7.6 ju? wkrotce
 

maluch95

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Mam Pytania daje na mojej stronie shop offer i wyskakuje mi to

Fatal error: Call to a member function fetch() on a non-object in C:\xampp\htdocs\shopsystem.php on line 59
 

Ziomq777

Active User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
66
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

A ja mam pytanie jak ustawi? shop offer ??? czyli co i ile punkt?w kosi
 

artas99

Active User
Joined
Aug 27, 2008
Messages
94
Reaction score
34
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

czy kto? mo?e wko?cu poda? jak ustawi? te shopsystem.php??!!
 

IceSkull OT

Active User
Joined
Mar 19, 2009
Messages
63
Reaction score
1
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Witam, pr?buje od 2 dni zainstalowa? tego acc makera i nic zainstalowa?em go jak wporadniku http://tibia.net.pl/poradniki-opentibia/6610-instrukcja-obslugi-tfs-i-acc-makera-do-niego.html , ale kiedy odpalam server te? nic. Nikt na niego nie mo?e wej?? ani ja w konsoli ?adnych debug?w nie ma u?ywam silnika armonia, ale to wko?cu te? theforgotten server. W przez localhost niemoge wej??, bo ju? oczywi?cie zaznaczy?em opcje w confingu "installer" na "yes" z "no".
Co jest grane?:confused:

Jestem wstanie wys?a? SMS do kosztu 5z? za pomoc ;)
gygy 2230148
 
Last edited:

Jagger

New User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

@wszyscy ktorym pisze, ze zly kod
Co do typu uslugi w dotpay:
To musi byc ta usluga i IP przypisane do uslugi musi byc takie jak IP servera gdzie jest strona inaczej bedzie pisalo, ze kod zly.

A co zrobi? jak mam zmienne IP?
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Mam pytanie. Wszystko ustawione wedlug poradnika a wywala mi ze kod nieprawidlowy. Utrudnia mi to prace ale rowniez gracza ktorzy musza mi podawac kody zebym mogl im dodac punkty. Za pomoc reput!
 

Gesior.pl

Ten G?sior
Joined
Apr 23, 2008
Messages
88
Reaction score
19
Odp: [Gesior Acc]SMS za RL kas? w Dotpay.

Wielu uzytkownikow zapewne uzywa do hostowania RPS z oferty ovh.pl
Wszyscy macie problem z kodami, bo wasz RPS jest widziany z neta pod innym IP niz dostaliscie w e-mail, wiec dotpay stwierdza, ze ip nie jest takie jak podane i dlatego zly kod.
Ja to naprawic?
Zaloguj sie na linux przez Putty lub inny program na uzytkownika ktory moze tworzyc pliki w katalogu /var/www (np. roota :p) i wpisz:
wget && mv your_ip_is.cgi /var/www/ip.htm
Potem wystarczy otworzyc strone swojego ots w przegladarce www i dopisac po ukosniku 'ip.htm', w moim wypadku i juz widzicie IP jakie nalezy wpisac w konfig na stronie dotpay.pl (jak narazie widzialem to na RPS zaczyna sie od 94.x.x.x)
 
Status
Not open for further replies.
Top