What's new

Hanzo - Galeria

Status
Not open for further replies.

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Prosz? o konstruktywn? krytyk?.



DRAGON!!

89 frames




Pozdrawiam, Hanzo/Nixodin
Zastrzegam sobie prawo do moich grafik. Nie edytowa? i nie rozpowszechnia?.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Hanzo - Galeria

Wi?c, prace s? po prostu ?wietne, nie b?d? ocenia? Ci? jak pocz?tkuj?cego, bo jestem pewien na 100% ?e nim nie jeste? :) No wi?c zacznijmy od but?w, c?? m?wi?, cieniowanie idealne, kolory ?wietnie dobrane, s? mi?e dla oka. Szczerze powiem, ?e ta para nale?y do moich faworyt?w w dziedzinie pixelart?w, tak?e 10/10 bez zawy?ania lub zach?cania. Je?li chodzi o potwora, no c??, jest strasznie chudy, wi?c wydaje mi si?, ?e albo powiniene? go bardziej umi??ni?, albo zni?y?, aby nie by? a? tak wysoki na tych nogach. Ale kolory jak zwykle idealne wybra?e?, spokojnie dam 8/10.


Oczywi?cie to tylko moja opinia, Ty decydujesz o wygl?dzie swoich pixelart?w. Mam nadziej?, ?e ten potw?r nie b?dzie Twoim jedynym - w ko?cu kto? je zacz?? robi? =D
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Od?wie?am. Doda?em spodnie i m?ot.
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Hanzo - Galeria

Grafiki podobaj? mi si?. Umiesz bardzo ?adnie cieniowa? przedmioty co jest du?ym plusem. Lineart te? dobrze si? prezentuje. Og?lnie najbardziej podobaj? mi si? te buty oraz m?ot. Creatura wygl?da do?? chudo, a i jego nogi wydaj? mi si? ?le wykonane. By? mo?e tak mia?o by?, ale dla mnie lepiej wygl?da?by ten potowrek grubszy i z lepiej zrobionymi nogami.
 

Achaye

Active User
Joined
Jul 19, 2012
Messages
84
Reaction score
1
Odp: Hanzo - Galeria

Bardzo interesuj?cy pixelart ;) Licz? na wi?cej, mo?e co? animowanego ? (jak rainbow shield) Na przyk?ad Rainbow Armor :) Jaka? zbroja, tyle, ?e podobna do Rainbowki ;)
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Hanzo - Galeria

Podoba mi sie ten potwor :) to taki zombie-cyklop xD
ogolnie 10/10 za lineart i cieniowanie
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Doda?em he?m (remake warrior helmetu). P??niej co? jeszcze dodam (Zabuza Sword ;P)
 
Last edited:

Przemek1215

Advanced User
Joined
Jan 22, 2009
Messages
224
Reaction score
8
Odp: Hanzo - Galeria

Bardzo fajnie ci, to wychodzi. Mo?e dla treningu zrobisz dla mnie co? z Fairy Taila ?
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Ma?y refresh
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Hanzo - Galeria

Ja teraz zastanawiam si? kim jeste?, bo jestem pewny, ?e jeste? s?ynnym pixelartyst? pod podmienionym nickiem. 1000% na to, ?e nie jeste? pocz?tkuj?cy, tak jak napisa?e?. To jest zwyczajnie niemo?liwe, no chyba, ?e pracowa?e? dla innej gry w kt?rej wykonywa?e? przedmioty itd. Ale co? nie mog? uwierzy? w to, ?e zaczynasz. Ka?dy pixelartysta, kt?rego szkoli?em nigdy nie robi? przedmiot?w na tak wysokim poziomie, ale rozumiem, ?e to tajemnica :p Itemy prezentuj? oczywi?cie wysoki poziom.
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

@up
Haha! Ciesz? si?, ?e oceniasz mnie na "tak wysoki poziom". Du?o jeszcze przede mn? nauki. Uwierz mi jestem pocz?tkuj?cy w pixel arcie.

@top
Zrobi?em fire sworda. ?rednio mi si? uda?. B?d? musia? p??niej jeszcze z ogniem po?wiczy? :S
Komentowa? plx :p, a mo?e jakie? rady?

Ostatnio mam ma?o czasu, ale p??niej postaram si? wrzuci? jakie? konkrety....
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Hanzo - Galeria

@Hanzo

Prace pocz?tkuj?cych wygl?daj? tak:
Sword #1
Sword #2
Katana
Wooden Sword
Sword #3
Broken Sword

Twoje s? na wysokim poziomie, wi?c musia?e? mie? styczno?? z pixelami.

Prace bardzo mi si? podobaj?, w szczeg?lno?ci buty, spodnie oraz miecz zabuzy. Dobry lineart, ?wietnie wycieniowane. Gut majonez.

#Sandstormowski

Nie obra? si?, ?e u?y?em akurat twoich prac = p
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Hanzo - Galeria

@UP

Nie szkodzi jestem pocz?tkuj?cy i dobrze mi z tym:D

Co do prac te? mi si? wydaj?,?e nie s? pocz?tkuj?ce
Podobaj? mi si?.
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Od?wie?am. Zrobi?em Veget? z Cell Sagi i smocz? kul? :p. Na Paotm te? wys?a?em jak?? zbroj? :hah:
Komentowa?.
@edit
Vegeta na podstawie tego obrazka (ale zrobi?em bez ssj)

@down
No tak, zbroja wysz?a mi na nim p?asko ;S
 
Last edited:

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Hanzo - Galeria

W ko?cu co?, co mog? oceni? na oko kogo?, co zajmuje si? tym na co dzie?. M?wi? oczywi?cie o outficie:

Zaczn? od tego, ?e outfit je?li chodzi o wysoko?? jest za du?y, przez co mniej izometryczny. Od twarzy do st?p przekracza on norm? 3 pixeli, nie wspominaj?c o w?osach, wi?c proponuj? skr?ci? mu nogi, poniewa? s? zdecydowanie za d?ugie jak na izometryczny outfit. Zbroja jest za bardzo le??ca, nie wiem, czy wiesz o czym m?wi?, Powinna by? bardziej wypuk?a. W tym outficie lewa noga jest tak wielka jak zbroja, nie wspominaj?c o tym, ?e prawa noga powinna by? zawsze wi?ksza od lewej, aby to wygl?da?o realistycznie. Osobi?cie nie lubi? but?w zrobionych tak, ?e im ni?ej tym mniej pixeli, to powinien by? kwadrat z usuni?tymi pixelami na rogach. Je?li chodzi o cieniowanie to raczej si? nie przyczepi? do niczego. Podobaj? mi si? w?osy. Wola?bym ujrze? jaki? outift ?redniowieczny, rpg, bo na anime si? nie znam i kompletnie mi nie wychodz?.
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Doda?em he?m i top?r. Mo?e to nie jest co? mega, ale zawsze cusik :p. Komentujcie.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Hanzo - Galeria

Top?r mi si? w og?le nie podoba, ma?o s? uwidocznione szczeg??y, trudno si? po?apa? o co w nim chodzi, z czego jest wykonany. Natomiast he?m mega, ale jestem za usuni?ciem rog?w, nie w ka?dym he?mie wygl?daj? dobrze.

Nadal chc? zobaczy? outfit RPG w Twoim wykonaniu :D
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

@up
Co? tam p??niej zrobi?.

@top
Wykona?em pancerz ze smoka. Koment plx... Jakie? sugestie, rady?
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Hanzo - Galeria

Zbroja jest na prawd? ?wietna, kolory dobrane idealnie. Znasz si? na cieniowaniu - ja?niejsza strona u Ciebie ma inny kolor ni? ciemniejsza(nie chodzi mi tu o odcienie). Na przyk?ad w tej zbroi po lewej stronie zastosowa?e? ?ywy, jasny zielony, natomiast po prawej ciemny, wyblak?y. Oznacza to, ?e wiesz co to znaczy cieniowanie. Jedyne do czego si? mog? doczepi? to dolna cz???, ta ciemna. Zbroja powinna by? bardziej zaokr?glona na dole po stronie lewej, a nie i?? drastycznie w g?r? im bardziej w lewo. Licz? na wi?cej prac ;)
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Hanzo - Galeria

Dodany outfit i sztylet. Mam zamiar p??niej przyokazji poprawi? Veget?, bo jest przy du?y, a kszta?t jego w?os?w s?aby. Oczekuj? komentarzy. Mo?e chce kto? podsun?? pomys?a na itema?

@edit
Poprawka outfitu:

Zmiana pozycji sztyletu

@down
Dzi?ki , uzna?em , ?e to "z?ote" na g?owie psuje efekt i poprawi?em szat? z lewej.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top