What's new

Harmonia - TNET Friends

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Banshee done, jeden z cleaner?w mnie wkurwia? od d?u?szego czasu, wi?c postanowi?em zatrzyma? team (~20 os?b), trapowa?em ich ko?o 2h z 3 kolesiami xD (musia?em afkowa?)

Ja oczywi?cie robi?em misje ze smakiem i tym druidem kt?ry nas sioha? : )

45169418.png


p??niej kupi?em itemy warte 25k za 20k i mia?em profit o 5k wi?kszy.

Teraz update eq, strasznie fajnie si? tam expi?o, same manki spadaj? - m lvl idzie w g?r?, 0 waste jedynie royale i na h mam ~5k, loot?em tam jeszcze necro roda i 4 wandy od 13 xd

49078179.png


teraz zastanawiam si? czy kupi? softy, mam 23cc xDD

#Down

76 dist z pall armem, wiem pora?ka, ale na facc skillam :)
W og?le zastanawia?em si? czy expi? do 80 potem skilla? na trainerach, ale ci??ko tak xd
 
Last edited:

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Harmonia - TNET Friends

no prosz? Emek jak rz?dzi :)

jakie ty masz teraz skile ?:confused:
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Pacc si? ko?czy, postanowi?em zrobi? sobie drutka.. aktualnie 18 lvl, ale co tam, gra si? fajnie, a to najwa?niejsze. Mam zamiar przewastowa? na niego 50k na expie, nast?pnie sko?czy si? pacc, a ja wezm? si? za skillowanie palka ;OO porobi? par? lootbag?w na ofie i mo?e next pacc, nie najwa?niejszy jest lvl, a zabawa dlatego te? 1 hara mie? nie b?d?, aczkolwiek my?l?, ?e te 2 mi starcz? :)

56416471.png


To by?o co? z stylu chwalisz si? botem to padaj szmato ;D

Dlaczego zrobi?em tak, ?e bi?y go tylko 4 gobliny? Bij? one ze small stonk?w lepiej ni? z ?apy (z ?apy hity zerowe), podlurowa?em 3 gobliny by sobie "lata?y" i bi?y go only z kamieni.

Btw. bi? on tego goblina kt?ry sobie lata? xD
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Harmonia - TNET Friends

No to lecisz z tym druidem, zawsze by?em ZA je?li chodzi o postacie magiczne, tym bardziej druid, sam go mam :D Ale nie wastuj 50k, nie op?aca si? ;D Wbij spokojnie na rotach lub na tombie ten 35 lvl i wtedy dragi :) Wtedy na faccu b?dziesz m?g? powastowa? na dlair, chyba, ?e chcesz gra? tylko palkiem na facc, wi?c nie ma co :p Zamiast ofa, mo?esz spr?bowa? na mount sternum .. ca?y tomb + dragi, ja swoim palkiem zbieram tam aktualnie na pacca, mam juz 180k :D Wydaje mi si?, ?e tak kasa szybko leci, chocia? nie wiem jak jest na ofie .. No co do skilli, Emek .. wybacz, ale ZJEBA?E? ! :D Jak mo?na expi? z takimi skilami ? oO :D Skiluj szybko do 80 ! Pozdrawiam, no i zapraszam w ko?cu do mnie ? ;d
 

Silikon

Advanced User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
161
Reaction score
5
Odp: Harmonia - TNET Friends

@up

Na of jest zajebi?cie :] w dzien ustukam tam nawet do 100k w loocie (93p)

@topic

Gz. Emek o by? wbi? 100 lvl :D
No i wbi? tego 80 skila

Pozdrawiam Silikon /

Ps. zapraszam do mnie xD
Ps2. 200 post tego tematu nale?y do mnie ;>
 
Last edited:

Ero1994

User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Harmonia - TNET Friends

Super foty
?adnie wam idzie
Powodzenia w dalszej grze

Pozdrawiam
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Fotek z drutka nie robi?, wi?c teraz zwolni? tempo ;O

12877539.png


Teraz b?d? trzaska? m raty, zabi?em 63 z 200 ;x (pacc mam jeszcze =d)
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Harmonia - TNET Friends

Niestety p?ki co jedynie w nazwie.. postanowi?em nie dodawa? fotek, na pocz?tu by?o powiedziane - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Od pewnego czasu prawie wszystkim z pocz?tkowego teamu odechcia?o si? gra?, a temat sta? si? tematem prywatnym, nie zamierzam reaktywowa? nowego teamu (ze starego chyba ju? nic nie wyjdzie), nie jestem na nikogo z?y, ani nic w tym rodzaju, po prostu nie b?d? si? wyg?upia? i dodawa? fotek. Temat prezentowa? doskona?y poziom do strony ~10, na tym nale?a?o zako?czy?, ale lepiej p??no ni? wcale ^^.

Bye.
 
Top