What's new

Historia z OTSa

DareDevil

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Ten filmik jest ca?kowicie zrobiony przeze mnie i przez mojego brata.
Zrobili?my go, poniewa? chcia?em jako? zako?czy? moj? przygod? z Tibi?.
Doda?em go 5 dni temu a umieszczam tutaj dzisiaj poniewa? rozmy?la?em jeszcze czy warto sko?czy? z Tibi? czy nie ale wybra?em - koniec z Tibi?...
B?d? odwiedza? od czasu do czasu to forum.
Teraz daj? link do filmu.



Nie komentujcie w tym temacie a je?eli bardzo chcecie skomentowa? - skomentujcie na youtube

Pozdrawiam
Adrian - DareDevil

PS. nie wyrzucajcie mnie z tego forum, aczkolwiek wr?c?! Mo?e w wakacje... no nie wiem. Zobaczymy :)

PS2. nie pytajcie si? co to za muza bo sam nie wiem xD znalaz?em j? w necie:cool:

PS3. i nie pytajcie te? czemu odchodz? bo i tak nie podam prawdziwej przyczyny...

Bez Tibii da si? ?y? :)
23149.png
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Dobrze, ze sko?czy?e? z tym syfem, bo psycha Ci siada. Obejrza?em ca?e 9 min i mam do??. M?zg mi si? zlansowa?.
Good luck (in RL life) & Never back (to Tibia).
Witam w ?wiecie niegraj?cych. Tu te? da si? jako? ?y?. Ale co to za ?ycie? <rotfl>
 

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
?a?osna podr?bka historii o Eo. To by?o okropne...
Bardzo to klimatycznie brzmi: "Siema", prawda?
To by?o tak beznadziejne ?e ledwo obejrza?em ca?o??, ty we? si? w gar?? i b?d? bardziej pomys?owy, a nie zdzieraj ?ywcem pomys?y od innych.
 

Matare

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
47
Reaction score
0
?wietny filmik

?wietny filmik

Bardzo mi si? podoba ten filmik, szkoda ?e ko?czysz gra? w tibi?. :(
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
?a?osna podr?bka historii o Eo. To by?o okropne...
Bardzo to klimatycznie brzmi: "Siema", prawda?
To by?o tak beznadziejne ?e ledwo obejrza?em ca?o??, ty we? si? w gar?? i b?d? bardziej pomys?owy, a nie zdzieraj ?ywcem pomys?y od innych.

Masz racje zapewne jest to przerubka Eo bo to wida? ale nie musisz odrazu krytykowa? jak co? do niego masz to zr?b leprzy filmik 9 minutowy.

@Topic
Fajna historia :p a na ko?cu mai?em glebe w wszyscy przy tym grobie a tam Johnny se ?azi hehehehhe :p. Ogu?em filmik super pozdro dla Black Knighta, Red Demo i jego starego :p.
 

Mayuri

New User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
5
Reaction score
0
sam bardzo lubie otsy i naprwade filmik pelen podziwu
 

Kie?bik

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
12
Reaction score
0
zalll.... ale filmik xD mi by sie nie chcialo robic takiego gowna :p ale chociaz aktorzy pamietali kwestie -.^
 

Loko

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Eee tam Kie?bik nie masz racji, filmik nawet spoko i gor?co pozdrawiam ludzi, kt?rym chce sie robi? takie rzeczy i bawi? tibi? :)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Witam. Fajny filmik, ale dobrze, ?e sko?czy?e? z TIBI?, bo to syf jest i wogule. Ja tak samo sko?czy?em z ni? i nie gram ju? 2 miesi?ce. :)
 

SabakuNoGaara

New User
Joined
May 1, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Mi sie bardzo podobal ;D daje 9/10 bo bylopare blendowale nic nieszkodzi, film jest great :D zrub jeszcze takiego jednego a masz reputka ;p
 
M

MatriX

Guest
Nawet spoko filmik tylko ?e dziwne tam nikogo nie by?o tylko aktorzy troch? dziwnie a tak to film megasuperfajny:cool:
 

Henio444

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
112
Reaction score
2
Ja nie mog?!Nie do??,?e podr?bka wspania?ego filmu "For Revenge" to jeszcze usuwasz negatywne komentarze na Youtube,kt?re m?wi? prawd?!Ocena:0/10
 
Top