What's new

Hobbit

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

o nie widzia?em :d mam co robi? dzi?ki xd
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

Memento tez w porzadku, filmy finchera tez calkiem, calkiem. Polecam sie na przyszlosc
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

Krymina?, Thriller mi nie podchodz? ale na st?wk? sprawdz? se bo nie mam ju? co ogl?da? ; )
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

Mo?emy nie schodzi? z drogi Hobbita? :p do innych film?w za???cie inny temat xd Hobbit jest o wiele ciekawszy od innych film?w.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Hobbit

Hobbit jest o wiele ciekawszy od innych film?w.
Miej szacunek dla czyjej? opinii.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Hobbit

Ty nie szanujesz naszej opinii, my nie szanujemy Twojej. Moim zdaniem hobbit to g?wno i dota i tak lepsza.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Hobbit

Hobbit sam w sobie jest bardzo fajny, ale ten podzia? na cz??ci straszny.
3 cz??? od razu zaczyna si? akcj?, co nie jest fajne :/
Najlepszym rozwi?zaniem by?o by obejrzenie wszystkich cz??ci na raz, bo taki podzia? jak ju? pisa?em jest straszny.

Moim zdaniem, jestem fanem Lotr i Hobbita, film si? podoba?, tak?e polecam i??, ale przedtem obejrze? poprzednie cz??ci w domu :)

Pozdrawiam!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Hobbit

Ale tu niektorzy peirdola, troche na temat a troche nie na temat XD

Ja powiem tak. Bylem na maratonie hobbita tydzien przed premiera 3 czesci(puszczali wszystkie 3, jak by sie ktos zastanawial...). Jednym sie podobalo, inni ostro krytykuja bo sa "wielkimi znawcami" swiata srodziemia i wiele rzeczy im sie nie podoba i moglo byc lepiej... Mi sie podobalo. Te filmy na prawde sa zrobione zajebiscie i nikt nie ma prawa powiedziec, ze sa to kompletne gnioty.
Moze im sie cos nie podobac i nie pasowac, ok, kazdy moze miec swoja opinie. Ale to nie umniejsza temu, ze sa to filmy wykonane w sposob na prawde genialny i maja swoje na prawde mocne strony.
Nawet jesli oceniajac takiego hobbita w skali 1-10 chcesz obnizyc ocene bo ci sie cos nie podoba, to za to co jest zrobione dobrze, nie masz prawa obnizac oceny np do 1 czy 2 punktow. Bo to jest po prostu nie fair. To tak jak bys ocenial to, ze samochod chujowo wyglada, mimo, ze to on zajebiscie pojechal w wyscigu i zajal wysokie miejsce...

A tak ogolnie co do samego hobbita, ostatniej czesci...
Mi sie podobalo, pod wzgledami tymi, ktore po prostu sa dobre i nikt tego nie ma prawa podwazac, ale tez pod kazda inna rzecza ktora mozna oceniac. Nie ide do kina ogladac hobbita po to, zeby sie czepiac szczegolow i sobie psuc seans, z powodu takiego, ze jakas pierdola jest zrobiona inaczej niz ja bym to zrobil/wymyslil...
Moze mi ktos powie, ze mam niskie wymagnia wzgledem kina. W sumie, faktycznie, troche prawdy w tym moze i jest. Ale, czy to takie zle? Ide i czerpie z filmu tyle przyjemnosci ile sie da, zamiast sie zajmowac pierdolami. Jak dla mnie to jest najlepsze podejscie i tyle.
Bitwe Pieciu Armii obejze jeszcze na pewno przynajmniej raz, zeby wylapac wiecej fajnych rzeczy ktore tam sa i sobie przypomniec co nieco, kiedy juz pozapominam.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

Jedyna rzecz, co do ktorej sie zgodze: kazdy moze miec swoja opinie, ale jesli cos jest dobre, to nie mozna nazywac tego gniotem tylko przez to, ze nie przypadlo mu to do gustu. Reszta twojej wypowiedzi jest mocno subiektywna, momentami nawet naiwna
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Hobbit

A kurde mam ochot? Hobbita obejrze?, warto?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Hobbit

Jedyna rzecz, co do ktorej sie zgodze: kazdy moze miec swoja opinie, ale jesli cos jest dobre, to nie mozna nazywac tego gniotem tylko przez to, ze nie przypadlo mu to do gustu. Reszta twojej wypowiedzi jest mocno subiektywna, momentami nawet naiwna

Subiektywna?
A jaka ma byc?
Mam tu dawac swoja opinie na temat tego filmu + kina, skoro juz o tym piszemy w tym temacie, czy obiektywnie opisywac co jest ok moim zdaniem a co nie?
Taka jest moja opinia na temat filmu, kina i tego jak ludzie ogolnie wszystko oceniaja.
Opinia z natury MUSI BYC SUBIEKTYWNA.
Co do naiwnosci, chyba masz racje, jestem naiwny w kazdym wzgledzie i zawsze. Co zrobic? xD
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

Ja osobi?cie nie lubi? wi?kszo??i film?w kt?re powstaj?, Hobbita i LOTR mog? ogl?da? wiele razy w ci?gu roku, nawet 10x to samo i dalej mi si? b?dzie podoba?, z innymi filmami tak nie mam bo w ka?dym dzieje si? to samo, wojny, milosc, laski i inne pierdo?y, nie spotka?em si? jeszcze z filmem podobnym do tych LOTR i Hobbit, po prostu wszyscy robi? to samo, a Hobbit niby mia? by? pokazany w jednej cz??ci ale powsta?y trzy z czego si? ciesz? :)
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

z innymi filmami tak nie mam bo w ka?dym dzieje si? to samo, wojny, milosc, laski i inne pierdo?y
zdaje ci si?. jest mn?stwo dobrych film?w, zale?y od gustu ;D . ci przypad? hobbit komu innemu wojny, milosc, laski i inne pierdo?y xd
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Hobbit

@up2
O w sumie tak mi sie przypomniala jedna rzecz o ktorej ostatnio sobie myslalem, odnosnie tego, ze sa 3 czesci zamiast 1 lub 2.
Nie moge powiedziec, zeby w hobbicie brakowalo akcji i byla nuda, ale obejzalem sobie tez ostatnio kolejny raz cala trylogie LOTR i stwierdzam, ze jednak w hobbicie dzieje sie troche mniej.
Ogladajac lotr tak sobie myslalem, ze duzo bardziej sie cala historia posuwa do przodu. W hobbicie, przez te wszystkie 3 czesci, jest tego jakos mniej.
No ale czemu tu sie w sumie dziwic, wystarczy porownac ksiazki na ktorych podstawie sa te filmy :p
Jak bym mial pod tym wzgledem wybierac czy lotr czy hobbit to wybral bym lotr. Ale hobbit i tak jest super :)
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

Ja Kocham LOTR, ale najbardziej to pierwsz? cz???, wg mnie tam si? dzieje wi?cej ni? w reszcie xd, Hobbit to ostatnia cz??? im wysz?a najlepiej :)
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

Subiektywna?
A jaka ma byc?
Mam tu dawac swoja opinie na temat tego filmu + kina, skoro juz o tym piszemy w tym temacie, czy obiektywnie opisywac co jest ok moim zdaniem a co nie?
Taka jest moja opinia na temat filmu, kina i tego jak ludzie ogolnie wszystko oceniaja.
Opinia z natury MUSI BYC SUBIEKTYWNA.
Co do naiwnosci, chyba masz racje, jestem naiwny w kazdym wzgledzie i zawsze. Co zrobic? xD

Celowo nie napisalam opinia a wypowiedz. Dopatrywanie sie bledow, nawet tych najmniejszych, jest kluczowe, zeby okreslic czy dana produkcja jest dobra albo chujowa. To czy komus sie podoba czy nie jest odrebna kwestia i tutaj nie ma sie co przegadywac, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania, podobno.
 

Migroo25

New User
Joined
Jan 13, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Hobbit

Og?lnie film warto obejrze?, mimo odst?pstw od pierwowzoru.
 
Top