What's new

-Łatwy jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Status
Not open for further replies.

Kotlinos

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
129
Reaction score
12
Witam. Ka?dy robi to na swoj? odpowiedzialno??

1. Generujemy kod za pomoc? strony

- wpisujemy w pole tekst w jaki? napis

- po wpisaniu naciskamy translate i wychodz? jakie? znaczki

te znaczki to nasz zakodowany opis Smile

2. do wygenerowanego kodu b?dzie nam potrzeba jeszcze jedna rzecz a minowicie :
Code:
 gg:/set_status?description=
ca?o?? powinna wygl?da? tak :
gg:/set_status?description=%6A%65%73%74%65%6D%20%67%65%6A%65%6D%20%69%20%73%69%65%20%75%6B%72%79%77%61%6D
to przyk?ad zamiast tych znaczk?w mo?esz wygenerowa? inne

4. tak? wiadomo?? wysy?amy znajomemu Smile najlepiej nic mu nie m?wi? co to jest tylko powiedzie? ?eby zobaczy? Smile na pocz?tku na pewno si? nie zorientuje a nawet w og?le . gdy kliknie w link powinni?my otrzymac taki efekt:


f5ec7143ba8c0788.jpg



to s? tylko niemi?e przyk?ady
mi?ej zabawy.

Dzia?a tylko na nowym GG!


Poradnik nie m?j : ]
autor:mate0radom z Dw.

Pozdrawiam
 

ostromecki

Active User
Joined
Feb 23, 2010
Messages
75
Reaction score
7
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Kole?, jeste? supporterem a napisa?e? to jakimi? hieroglifami kt?re trudno odczyta?, popraw ?eby da?o si? to przeczyta? po polsku...Poradnik 3/5 - Dlaczego? Bo nie wiedzia?em ?e si? tak da. :)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Poradnik do dupy, wszystko pisane na odwal, bez sensu, zero estetyki...
Nie zadba?e? o odpowiedni? czcionk? i odst?py, beznadzieje, zreszta ju? dawno wiedzia?em, ?e si? tak da.

0/10.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Poradnik ma?o przydatny i napisany bez uszanowania jakichkolwiek zasad ortografii czy gramatyki. Nie wiem, kt?ry moderator zaakceptowa? ten poradnik, ale chyba powinien przeczyta? go jeszcze raz.

Je?li co? zosta?o napisane przez support'era to nie oznacza od razu, ?e musi to by? dobre. Tutaj to si? ewidentnie sprawdza...
 
Last edited:

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Poradnik nie m?j : ]

Ja pierdole, typie, rozjeba?e? konstrukcje. Powiedz po chuja wstawiasz nie sw?j poradnik. Nast?pny plagiat w twoim wykonaniu, jeszcze 1 a wylecisz z banem za przekroczenie limitu ostrze?e?.



Brak jakiejkolwiek estetyki, masa b??d?w ortograficznych i interpunkcyjnych. Totalna ?enada.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

No fajna rzecz nie powiem potem si? pobawi?.

Nie wiem dlaczego pierwsza osoba napisa?a w miare pozytywny komentarz druga z?y i wszyscy jak te barany za nim aby nie by? innym

7/10
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Jako? mi nie dzia?a wklejam gg:/set_status?description= i kod i tylko gg:/set_status?description= < to jest na niebiesko jako link a reszta nie ;/ o co chodzi ?
 

iphone733

User
Joined
May 4, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

@UP jak nawet nie umiesz dobrze skopiowa? i pomy?le? to lepiej si? za to nie bierz.
@Top dobry motyw dzi?ki :p
 

ciechan

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Super ! :D
?atwo si? znajomi nabieraj? robisz sobie takie cos:
Mowisz zobacz na ten film koles klika, mowi nie uruchamia si?, a ja mowie a bo juz skasowali :D kumpel 10 dni mia? opis
"wale konia" i sie nie kapn?? xD
 

Huffy

User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
32
Reaction score
2
Age
29
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

Nie?le, poradnik te? dobry. :)
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: jak zmienic opis gg u znajomego : ]

@Meksykan,
Jako? mi nie dzia?a wklejam gg:/set_status?description= i kod i tylko gg:/set_status?description= < to jest na niebiesko jako link a reszta nie ;/ o co chodzi ?
Najpewniej mia?e? spacj? mi?dzy "gg:/set_status?description=", a reszt? opisu. Nie rozumiem pierwszych post?w. Co z zwi?zku z tym, ?e wy to ju? widzieli?cie? Skoro o tym wiedzia?e?, to na chuj wchodzisz do tematu skoro nazwa m?wi sama za siebie?

Poradnik zapisany rzeczywi?cie nie estetycznie, lecz mimo wszystko da si? ogarn?? temat. Warto czasem podenerwowa? znajomych, jednak?e z dniem dzisiejszym metoda ta jest zbyt rozpowszechniona.
 
Status
Not open for further replies.
Top