What's new

Jak zosta? moderatorem?

Status
Not open for further replies.

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Jak zosta? moderatorem?

zasadniczo staram si? o do??czenie do kadry, aczkolwiek wiem ?e to b?dzie bardzo trudne, i s? dla mnie marne szanse, poniewa? przeczyta?em od kogo? ?e je?eli chcesz do??czy? do kadry musisz zna? dobrze Ortografi?, ja nie b?d? oszukiwa? tutaj i napisz? prawd?, ?e nie znam do ko?ca ortografii.

Poradnik jest zdecydowanie dobrze napisany, my?l? ?e teraz wielu u?ytkownik?w zastanowi si? nad sob? i zapytaj? sami siebie " Czy chc? mianowany do kadry? " .
100/100 Poradnik :) fajny, ?adnie napisany, kreatyny i itp itd etc ;P : ) Pozdrawiam.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Jak zosta? moderatorem?

zasadniczo staram si? o do??czenie do kadry, aczkolwiek wiem ?e to b?dzie bardzo trudne, i s? dla mnie marne szanse, poniewa? przeczyta?em od kogo? ?e je?eli chcesz do??czy? do kadry musisz zna? dobrze Ortografi?, ja nie b?d? oszukiwa? tutaj i napisz? prawd?, ?e nie znam do ko?ca ortografii.
Poradnik jest zdecydowanie dobrze napisany, my?l? ?e teraz wielu u?ytkownik?w zastanowi si? nad sob? i zapytaj? sami siebie " Czy chc? mianowany do kadry? " .
100/100 Poradnik :) fajny, ?adnie napisany, kreatyny i itp itd etc ;P : ) Pozdrawiam.
Trzeba znac ortografie zeby cie przyjeli? Ja tam nie wiem czy zna, ale wydaje mi sie, ze raczej kiepsko u mnie, a juz pisali do mnie kilka razy czy chce sie gdzies dostac, bo wiekszosc stwierdzila, ze sie nadaje, zeby mi dac szanse... Wystarczy sie zachowywac troche, na czyms sie lekko znac, zeby miec swoj dzial i tyle. O supporta nie trudno, potem wystarczy troche raportowac i zajmowac sie roznymi duperelami i droga do moda prosta... Zadnych specjalnych rzeczy nie trzeba, naprawde.
Szczegolnie ostatnio, kiedy nabory staly sie modne i co chwile sa... Chociaz teraz moze ich juz nie byc, bo w sumie jest duzo ludzi i cos tam sie dzieje jako tako...
A co do moda, to mozna jak by ich wszystkich podzielic na 2 grupy, ci ktorzy sie dostali zeby robic wszystko co trzeba i ci ktorzy sie dostali z latwoscia i w sumie tylko sa zeby byc... Zeby dalej awansowac to juz bardziej pomieszana sprawa i calkowita glupota na tym forum moim zdaniem... Nic sie tu kupy nie trzyma. Wlasciwie to nie wiesz, czy za miesiac sie cos nie stanie i nie bedzie nowej administracji...

@top
Poradnik jak poradnik, choc troche na inny temat niz wszystkie inne poradniki :O. Poradnik poradnikowi poradnikiem, ale poradnik poradnikowi nie rowny.
Tez sie zdziwilem pierwszy raz jak dawno juz widzialem ten temat, ze jest taki "normalny" i jest autorstwa takiej osoby.
Czy ja sie tu juz nie wypowiadalem? Wydaje mi sie, ze tak... Ale dziwne, bo chyba nie.
 

Grzonas24

Active User
Joined
Dec 30, 2011
Messages
60
Reaction score
8
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Fajny poradnik, to dzieki niemu zostane jutro modem.
 

Grzonas2

Banned
Joined
Dec 29, 2011
Messages
45
Reaction score
10
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Fajny poradnik, to dzieki niemu zostane jutro modem.
NIE MA ?ADNYCH B??D?W, WSZYSTKO JEST PI?KNIE!
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Witam wzystkich
Heh.
Naco poradnik ?
Ka?dy wie ?e si? nie liczy jakie? tam ortografia i tak dalej ...
Liczy si? umiej?tno?? post?powania w trudnych sprawach ;-]

zasadniczo staram si? o do??czenie do kadry, aczkolwiek wiem ?e to b?dzie bardzo trudne, i s? dla mnie marne szanse, poniewa? przeczyta?em od kogo? ?e je?eli chcesz do??czy? do kadry musisz zna? dobrze Ortografi?, ja nie b?d? oszukiwa? tutaj i napisz? prawd?, ?e nie znam do ko?ca ortografii.

Poradnik jest zdecydowanie dobrze napisany, my?l? ?e teraz wielu u?ytkownik?w zastanowi si? nad sob? i zapytaj? sami siebie " Czy chc? mianowany do kadry? " .
100/100 Poradnik fajny, ?adnie napisany, kreatyny i itp itd etc ;P : ) Pozdrawiam.
Heh , czasami spamujesz ale jak sie bardziej postarasz to masz szanse ;]
Ogranicz spamowanie - posty nic nie zmieniaja jedynie napisik pod nickiem x P​
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Witam wzystkich
Heh.
Naco poradnik ?
Ka?dy wie ?e si? nie liczy jakie? tam ortografia i tak dalej ...
Liczy si? umiej?tno?? post?powania w trudnych sprawach ;-]
Nie tylko, ale generalnie to tak. Tyle, ze trzeba tez cos robic, udzielac sie i pracowac, bo inaczej nawet jesli juz cie przyjma to cie wywala za nic nie robienie...
Heh , czasami spamujesz ale jak sie bardziej postarasz to masz szanse ;]
Ogranicz spamowanie - posty nic nie zmieniaja jedynie napisik pod nickiem x P
Trzeba pisac posty i byc aktywnym na forum, bo kto chce na moda kogos kto napisal 30 postow przez rok i w dodatku malo co robi? Raczej taka osoba ma mniejsze szanse. I dodatkowo jak ma taki kandydat malo postow to ciezko jest go poznac po tych postach, i stwierdzic, jak sie zachowuje w roznych sytuacjach. Dlatego moze sie nie dostac na moda.
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Napisa? monkey1233
Heh , czasami spamujesz ale jak sie bardziej postarasz to masz szanse ;]
Ogranicz spamowanie - posty nic nie zmieniaja jedynie napisik pod nickiem x P
Trzeba pisac posty i byc aktywnym na forum, bo kto chce na moda kogos kto napisal 30 postow przez rok i w dodatku malo co robi? Raczej taka osoba ma mniejsze szanse. I dodatkowo jak ma taki kandydat malo postow to ciezko jest go poznac po tych postach, i stwierdzic, jak sie zachowuje w roznych sytuacjach. Dlatego moze sie nie dostac na moda.
Ale r?wnie? niepotrzebnie spamowa?
Ale si? w 87% z tob? zgadzam.
 

diegos

Banned
Joined
Dec 5, 2010
Messages
195
Reaction score
7
Age
33
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik jest potrzebny jak ka?dy do tego celu, lecz i tak tutaj wszystkie niema. Moim zdaniem to co tuta jest napisane to ka?dy wiedzia? , wi?c tylko straci?e? sw?j czas/
 

MizuNoKimi

User
Joined
Jan 11, 2012
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Kto? kto napisa? ten poradnik i ma bana to nie?le...
ale rozwali?e? mnie jednym :
"Support" (synonimy: murzyn, asfalt oraz pieszczotliwe czarnuch)
Jest to ranga opieraj?ca si? g??wnie na pomocy moderatorom,

oczywi?cie bo Murzyn jest niewolnikiem gma ? -.-" Nie?le to sobie wymy?li?e?
poza tym ten niby "Murzynek" robi na tym forum wi?cej ni? ten Adminek kt?ry wys?uguje si? innymi. A jak mu co? nie pasuje to bany za free daje...


Tutaj kliknij [Ni?ej] ...........................................​
 

Night Sky

Banned
Joined
Feb 13, 2012
Messages
49
Reaction score
8
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Kto? kto napisa? ten poradnik i ma bana to nie?le...

Czy zbanowanie wp?ywa na poziom wiedzy jak? posiad?em? Rangi s? przechodnie.. Teraz mam konto z 10 postami i to wp?yn??o na moja wiedz? o pracy w kadrze? Ale skoro tak bardzo chcesz to wstawi? dla Ciebie specjalne screeny.

sy2jo4.jpg

5xlf07.jpg


Do wszystkich hejter?w, nie chwal? si? tylko po prostu pokazuj? mu jakie mia?em rangi..
 
Status
Not open for further replies.
Top