What's new

Jaka profesja?

Status
Not open for further replies.

Michaelino

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
134
Reaction score
5
Witajcie, z racji ?e teraz by?y ?wi?ta, sylwester, nowy rok za?o?y?em konto na Tibii bo bym si? nudzi? niemi?osiernie.
Nabi?em przez par? dni 25 lvl Knightem na Harmonii (non-pvp), lecz jak ju? wspomnia?em wolny czas to i staminy mi zabrak?o niestety...
Dzisiaj o 13:00 za?o?y?em nowego chara, ale teraz nasuwa mi si? na my?l pytanie, jak? profesj? wybrac?
Na tym knight'cie mam 100 Honeycomb?w i oko?o 18k kasy, wi?c chyba zbytnich problem?w z pieni?dzmi nie mam i nie b?d? mia?...
Od razu m?wi?, ?e niestety skillowanie nie jest dla mnie bo jest baardzo nudne i chyba pozostaje mi tylko albo Druid albo Sorcerer.
I tutaj jest powa?ny problem jak? profesj? grac lepiej na NON-PVP.
Prosz? was o pomoc w wybraniu profesji gdy? jestem pocz?tkuj?cym graczem i nie znam si? zbytnio na Tibii.(gra?em jeszcze za czas?w murzyn?w w Tibie i do mnie teraz powr?ci?em)
Warto dodac, i? nie szykuj? si? na kupienie pacc'a.
Ewentualnie prosz? mnie u?wiadomic w kilku rzeczach.
Pozdrawiam i ?ycz? Szcz??liwego Nowego Roku 2011!!!
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Jaka profesja?

Gra na faccu, to jak granie w wersj? demo. Nie ma wi?kszego sensu. Lepiej tra? sw?j czas na co? innego zw?aszcza je?li chcesz gra? msem/druidem.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Jaka profesja?

Gra na faccu, to jak granie w wersj? demo. Nie ma wi?kszego sensu. Lepiej tra? sw?j czas na co? innego zw?aszcza je?li chcesz gra? msem/druidem.
Popieram. Mo?esz wbi? ten 60 poziom, ale i tak kupi? PACC b?dziesz musia?, aby dalej gra?.

Rycerza we? - najlepiej Ci si? b?dzie gra?o bez PACC'a. Mag i Druid to bezsens na FACC'u.
 

Darkqq

Advanced User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
234
Reaction score
17
Odp: Jaka profesja?

Jak nie chce ci si? skilowa? to postaw posta? (knighta, paladyna) na bocie, ?eby trenowa?. S? poradniki i gotowe skrypty. Nie musisz nic p?aci? bo TibiaAuto do tego wystarczy. Jak b?dziesz mia? skile 75 bo wystarczy ci do 60-70lvl'a a przy expienieniu GP tracisz tylko na poty i czasem runki.

Jak wybierasz pomi?dzy druidem a sorkiem to tak:
Na faccu - sorcerer a to dlatego, bo masz mocniejsze czary i mo?esz robi? SD, kt?re bardzo schodz?, UH?w teraz nikt nie kupuje, wi?c druidem na faccu nic nie zdzia?asz.

Na paccu - obie profesje s? dobre, cho? te? bym stawia? na sorka, ze wzgl?du na mocniejsze obra?enia i mo?liwo?? robienia SD. Sork posiada praktyczniejsze czary - (np. exevo vis hur).

Z tym, ?e sorkiem, druidem bez GP nie da si? gra?.
 

Michaelino

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
134
Reaction score
5
Odp: Jaka profesja?

Dzi?kuje za porady... Lecz jak zawsze gra?em sorkiem i kiedy? to lubi?em, jako? mnie to kr?ci?o ale jak zacz??em grac Knightem i teraz zrobi?em sorca to dla mnie gra na Sorcererze straci?a jakikolwiek sens lub zabaw? z tego. Wyb?r ostateczny to pozostawienie Knighta...
Jeszcze raz dzi?kuje za u?wiadomienie.
 
Status
Not open for further replies.
Top