What's new

Jakiej muzyki słuchacie?

Drifcik

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Rock,Heavy metal, Metal itp og?lnie wszystko zwiazane z mocnym bassem
oraz niektore wolniejsze piosenki
Ulubione zespoly:
SOAD,Bullet for my valentine,Nickelback,Eminem,Papa Roach,Breaking Benjamin,POD,Fort Minor,Metallica,Static X,Aerosmith,Bez Cenzury i wiele wiele innych
 
Last edited by a moderator:

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Wszystkich odmian rocka [najbardziej rock z lat 1965 - 1980, 1987 - 2000 (grunge i Guns 'n' Roses), a z dzisiejszych to tylko zespo?y Kasabian i Foo Fighters] i bluesa. Oczywi?cie s?ucham te? du?o D?emu, Martyny Jakubowicz. Wpad?y mi w ucho tylko 2 kawa?ki techno - DJ Immortal - We? pigu?k? i Sonic Division - Hare Krishna. Ulubione zespo?y - Led Zeppelin, Kasabian, Nirvana, The Beatles, Pearl Jam, Cream, Eric Clapton solo, Lynyrd Skynyrd, Breakout, Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors, The Ramones, Pink Floyd, Aerosmith, Canned Heat, Ten Years After, Count Five, Bob Marley, AC/DC. To tak najbardziej, ale jeszcze wieeeeele innych...
 

barteq7261

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Hip-Hop czasami Rap i techno ale nie rozumie jak Rocka MOzna sluchac Nie Nawidze Rocka ale sie nie pogniewajcie Na mnie ;]
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Hip-Hop czasami Rap i techno ale nie rozumie jak Rocka MOzna sluchac Nie Nawidze Rocka ale sie nie pogniewajcie Na mnie ;]

A ja nie rozumiem co ty takiego widzisz w Hip Hopie... Co, imponuje ci, ?e w tek?cie piosenki jest wi?cej przekle?stw, ni? normalnych s??w? Czy podnieca ci? opowie??, jakie to ci??kie jest ?ycie na getcie... dla mnie to jest ?a?osne. Ale nie pogniewajcie si? na mnie ;]

P.S. "Rozumiem" a nie "Rozumie".

@FRAGLES
Stary hip hop mia? flow i bardziej chodzi?o o przekaz ni? o barw? g?osu. Ludzie kt?rzy ?piewaj? o tym, ?e jest ?le zazwyczaj maj? racj?. Spora cz??? hiphopowc?w pochodzi z biednych rodzin. To nie ich wina, ?e urodzili si? w takim miejscu a nie gdzie indziej, nie ich wina, ?e rodzice nie s? kasia?ci, nie ich wina, ?e rodzina si? rozpad?a, nie ich wina, ?e s? spychani na margines spo?ecze?stwa. Osobi?cie szanuj? wi?kszo?? raper?w, bo robi? to czego wi?kszo?? nie lubi. M?wi? prawd?. Nie zmy?laj?, nie tuszuj? fakt?w, a teksty s? ?yciowe. Siedz?c w domu przed komputerem nie b?dziesz mia? okazji pozna? ?ycia i dosta? od niego ostro po dupie. A zrookowanie chara w tibii nie por?wnasz do ?mierci kumpla, kt?ry skoczy? z okna, bo mia? do?? tego syfu.
Mo?e gdy obejrzysz wiadomo?ci to dojdzie do Ciebie, ?e ?ycie nie dla ka?dego jest r??owe.
Pisz?c ten tekst nie mia?em na my?li hiphopolowc?w.
?yknij dropsa 25 Lipca na Sunrise festiwal & Pozdro dla ?pun?w z dyskotek.

@ALEQ
S?uchaj, osobi?cie nie mam nic do starego Hip Hopu. Zaj?yj na m?j kana? na Youtube i zobacz, ?e mam w ulubionych kilka kawa?k?w Grandmaster Flasha. A co do twojej opini^^ ok, ale je?li wszyscy b?d? tylko o tym z?ym ?yciu ?piewa?, nie robi?c nic, by je zmieni? (bo tak naprawd? - ci raperzy wzbogacaj? si? SAMI opowiadaj?c o biedzie kogo? innego. O utraconym fragmencie swojego ?ycia, nie robi?c nic, by to ?ycie nie by?o takie ci??kie dla innych, takich jak oni). A nie s?dz?, ?e po wzbogaceniu si?, osi?gni?ciu s?awy, kiedykolwiek zagl?daj? tam sk?d pochodz?. Ich ?ycie jest po cz??ci ich win?, gdy? zamiast co? z nim zrobi?, potrafi? jedynie topi? smutki w alkoholu, przekuwa? je strzykawk? z heroin?... A zreszt? nie jeden hipis, s?uchaj?cy D?emu, albo rocka psychodelicznego z lat 70,60 przedawkowa? narkotyki, albo si? zabi?, wi?c rock wcale nie jest muzyk? tylko dla mi?kkich faj, kt?re nic nie wiedz? o ?yciu.
 
Last edited:

Xavi

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Hip Hop, rap od czasu do czasu techno ; p
 

Slash

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Guns 'n' Roses i D?em bardzo rzadko hip-hopu.

Pozdrawiam
Slash.
 

Wawus

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
70
Reaction score
9
Wszystko co mi si? nawinie na ucho ;)

A najcz??ciej Rammstein :D
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
A ja nie rozumiem co ty takiego widzisz w Hip Hopie... Co, imponuje ci, ?e w tek?cie piosenki jest wi?cej przekle?stw, ni? normalnych s??w? Czy podnieca ci? opowie??, jakie to ci??kie jest ?ycie na getcie... dla mnie to jest ?a?osne. Ale nie pogniewajcie si? na mnie ;]

P.S. "Rozumiem" a nie "Rozumie".

@FRAGLES
Stary hip hop mia? flow i bardziej chodzi?o o przekaz ni? o barw? g?osu. Ludzie kt?rzy ?piewaj? o tym, ?e jest ?le zazwyczaj maj? racj?. Spora cz??? hiphopowc?w pochodzi z biednych rodzin. To nie ich wina, ?e urodzili si? w takim miejscu a nie gdzie indziej, nie ich wina, ?e rodzice nie s? kasia?ci, nie ich wina, ?e rodzina si? rozpad?a, nie ich wina, ?e s? spychani na margines spo?ecze?stwa. Osobi?cie szanuj? wi?kszo?? raper?w, bo robi? to czego wi?kszo?? nie lubi. M?wi? prawd?. Nie zmy?laj?, nie tuszuj? fakt?w, a teksty s? ?yciowe. Siedz?c w domu przed komputerem nie b?dziesz mia? okazji pozna? ?ycia i dosta? od niego ostro po dupie. A zrookowanie chara w tibii nie por?wnasz do ?mierci kumpla, kt?ry skoczy? z okna, bo mia? do?? tego syfu.
Mo?e gdy obejrzysz wiadomo?ci to dojdzie do Ciebie, ?e ?ycie nie dla ka?dego jest r??owe.
Pisz?c ten tekst nie mia?em na my?li hiphopolowc?w.
?yknij dropsa 25 Lipca na Sunrise festiwal & Pozdro dla ?pun?w z dyskotek.

@ALEQ
S?uchaj, osobi?cie nie mam nic do starego Hip Hopu. Zaj?yj na m?j kana? na Youtube i zobacz, ?e mam w ulubionych kilka kawa?k?w Grandmaster Flasha. A co do twojej opini^^ ok, ale je?li wszyscy b?d? tylko o tym z?ym ?yciu ?piewa?, nie robi?c nic, by je zmieni? (bo tak naprawd? - ci raperzy wzbogacaj? si? SAMI opowiadaj?c o biedzie kogo? innego. O utraconym fragmencie swojego ?ycia, nie robi?c nic, by to ?ycie nie by?o takie ci??kie dla innych, takich jak oni). A nie s?dz?, ?e po wzbogaceniu si?, osi?gni?ciu s?awy, kiedykolwiek zagl?daj? tam sk?d pochodz?. Ich ?ycie jest po cz??ci ich win?, gdy? zamiast co? z nim zrobi?, potrafi? jedynie topi? smutki w alkoholu, przekuwa? je strzykawk? z heroin?... A zreszt? nie jeden hipis, s?uchaj?cy D?emu, albo rocka psychodelicznego z lat 70,60 przedawkowa? narkotyki, albo si? zabi?, wi?c rock wcale nie jest muzyk? tylko dla mi?kkich faj, kt?re nic nie wiedz? o ?yciu.
Stary hip-hop nie by? w og?le komercyjny,im chodzi?o oto,zeby zaspiewac,zeby us?ysza? ich swiat,chcieli poprostu wyjsc z undergrandowej sceny hip-hopowej.Peja jest przyk?adem,ch?opak ze z?ej dzielnicy,bez kasy,bez perspektyw -zaistnia?,a ze potrafi? tak to z organizowac i zarobic na tym jakis godny hajs to brawa dla niego !Rock'a moze s?uchac kazdy,spokojny,nerwowy cz?owiek,tylko zalezy jak go odbiera wewnetrznie.S?ucha tylko dla tego ze jest "bum" na tego typu muzyke,czy s?ucha jej prosto z serca i upodoban.Kiedys s?ucha?em dosyc duzo rocka,punku,lecz zawsze cos mnie ciagne?o do hip-hopu,uwielbiam s?uchac taki zespo??w jak:Kaliber 44,Peja,Pokahontaz.
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Stary hip-hop nie by? w og?le komercyjny,im chodzi?o oto,zeby zaspiewac,zeby us?ysza? ich swiat,chcieli poprostu wyjsc z undergrandowej sceny hip-hopowej.Peja jest przyk?adem,ch?opak ze z?ej dzielnicy,bez kasy,bez perspektyw -zaistnia?,a ze potrafi? tak to z organizowac i zarobic na tym jakis godny hajs to brawa dla niego !Rock'a moze s?uchac kazdy,spokojny,nerwowy cz?owiek,tylko zalezy jak go odbiera wewnetrznie.S?ucha tylko dla tego ze jest "bum" na tego typu muzyke,czy s?ucha jej prosto z serca i upodoban.Kiedys s?ucha?em dosyc duzo rocka,punku,lecz zawsze cos mnie ciagne?o do hip-hopu,uwielbiam s?uchac taki zespo??w jak:Kaliber 44,Peja,Pokahontaz.

W 100% si? zgadzam. ?wietnie to uj??e?. :)
 

Arak

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
30
Reaction score
2
G??wnie Hard Rocka (The Offspring), troche Heavy Metalu (Iron Maiden) oraz Industrial Metalu (Rammstein).
 

reeay

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
93
Reaction score
5
techno, i co? w stylu - Crazy Loop, Gary Jules, i takie :D
 

ersiu

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
95
Reaction score
7
ja osobi?cie s?ucham rapu.

Ulubieni arty?ci: Peja, Zip, Kajman, Borixon, Molesta, Ostry, TrzyHa, Paktofonika i tym podobnych...
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Stary hip-hop nie by? w og?le komercyjny,im chodzi?o oto,zeby zaspiewac,zeby us?ysza? ich swiat,chcieli po prostu wyjsc z undergrandowej sceny hip-hopowej.Peja jest przyk?adem,ch?opak ze z?ej dzielnicy,bez kasy,bez perspektyw -zaistnia?,a ze potrafi? tak to z organizowac i zarobic na tym jakis godny hajs to brawa dla niego !Rock'a moze s?uchac kazdy, spokojny,nerwowy cz?owiek,tylko zalezy jak go odbiera wewnetrznie.S?ucha tylko dla tego ze jest "bum" na tego typu muzyke,czy s?ucha jej prosto z serca i upodoban.Kiedys s?ucha?em dosyc duzo rocka,punku,lecz zawsze cos mnie ciagne?o do hip-hopu,uwielbiam s?uchac taki zespo??w jak:Kaliber 44,Peja,Pokahontaz.

Chcesz mi powiedzie?, ze s?ucham rocka/metalu, bo inni tego s?uchaj?? Bez ?art?w. Mo?e powiedz mi, ?e "Hop Hipu" mog? s?ucha? tylko nerwowi, bu?czuczni nastolatkowie, kt?rzy kochaj? s?ucha? o tym, ?e kto? tam jest lamusem. Z muzyki zrobi? si? temat do wrzucania komu? [dissy ;)]. Teraz mi?dzy innymi takie utwory powstaj?. Ja te? lubi? hip hop ale wol? co? bardziej inteligentnego. :rolleyes:
?eby i Ciebie kto? oskar?y? o brak gustu muzycznego! =D

Edit#1
Najlepszy HH tworz? i . To jest dopiero zajebisty flow. Nagrywane bez ?adnych program?w, modyfikacji itd. Real voice <rotfl>
 
Last edited:
G

Gudio

Guest
Na pocz?tku techno, potem przeszed?em na Trance i tu ju? zosta?em :]
Moim zdaniem nic nie uspokaja jak Trance :D

@edit
Troch? niegrzecznie jest kogo? krytykowa? po s?uchanej muzyce - to jest jego styl, jego zdanie.

Np. Ja nie lubi? HH, Rocka i nie wy?miewam si? z ludzi kt?rzy tego s?uchaj?.
S? te? tacy co nienawidz? mojego stylu muzycznego i te?, nie krytykowa?, tylko wmawia? sobie ?e to jego zdanie.
 
Last edited:

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Linkin Park <33
hip hop, techno, trance, house ; D
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Chcesz mi powiedzie?, ze s?ucham rocka/metalu, bo inni tego s?uchaj?? Bez ?art?w. Mo?e powiedz mi, ?e "Hop Hipu" mog? s?ucha? tylko nerwowi, bu?czuczni nastolatkowie, kt?rzy kochaj? s?ucha? o tym, ?e kto? tam jest lamusem. Z muzyki zrobi? si? temat do wrzucania komu? [dissy ;)]. Teraz mi?dzy innymi takie utwory powstaj?. Ja te? lubi? hip hop ale wol? co? bardziej inteligentnego. :rolleyes:
?eby i Ciebie kto? oskar?y? o brak gustu muzycznego! =D

Edit#1
Najlepszy HH tworz? i . To jest dopiero zajebisty flow. Nagrywane bez ?adnych program?w, modyfikacji itd. Real voice <rotfl>
Nie,nie mowie ze nie masz gustu,tylko ze ludzie czesto s?uchaja czegos pod wp?ywem innych ;p.Noo te dissy roxuja :D.Ja wiem ze Ty lubisz rock i metal ;).
 

Viktor

ch?opiec z kijem &#2992;&#3009;
Joined
Apr 11, 2008
Messages
171
Reaction score
60
Wedlug bibliotecznych to slucham:
- Hard Rock* - Linkin Park i kilka innych
- Electronic Rock - Gorillaz, Chemical Brothers,Asian Dub Foundation i inne
- Nine Inch Nails - Year Zero (raz mi sie narzucil)
- Fort Minor, S.o.B.
- Narzucila mi sie ostatnio plyta Timbalanda i Margoo xP
- Jestem jednak podatny i otwarty na inne zespoly, gatunki :)

* - Nie wiedzialem dotad ze Smushing Pumpkins, Linkin Park i Metallica to ten sam gatunek xP
 
Last edited:
Top