What's new

Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%
  • Rewolucja Narodowa

    Votes: 0 0.0%
  • Nowy ?wiat

    Votes: 0 0.0%
  • Inne Materia?y

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    7

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

to co ty przekazujesz bo nic nie rozumiem, troche tak jakby? mikrofon w dupie trzyma?
sorki

Niekt?re tracki s? fatalnie nagrane, bo YT niszczy strasznie jako?? niekt?rych filmik?w i nie chodzi tu o to ?e za blisko trzyma?em mikrofon, po prostu u?ywam darmowego g?wna (audacity) do obr?bki d?wieku i przede wszystkim nagrywam na zwyk?ym mikrofonie za symboliczne grosze. My?l? o kupnie lepszego sprz?tu do nagrywania, ?eby wyda? 6 kolejnych track?w z mego albumu w lepszej jako?ci. My?la?em te? o podkr?ceniu jako? programu audacity na potrzeby rapu, ale te darmowe g?wno tak ?le nagrywa, ?e jak w??czysz boost +10db, ?eby nie trzyma? mikro przy buzi bezpo?rednio i nie krzycze? do majka, automatycznie spada jako?? do -50-60%. Teraz kilka kawa?k?w kolejnych nagram bez boosta i b?d? mikro trzyma? przy buzi, zamiast oddalonego o 20 cm od twarzy, mo?e po prostu wzmocnienie mniej s?yszalnego d?wi?ku co? by pomog?o. Ulica nagrywa na zwyk?ym majku za 5z? i jako? powstaj? amatorskie klipy nagrane kom?rk? w HD ready i tam d?wi?k jest zajebi?cie s?yszalny. Nagra?em ostatnie tracki na laptopie (mikrofon lepszy o niebo), jednak bardzo filmik w hd na komputerze r??ni si? od jako?ci filmiku w hd na yt. Ale my?l? ?e studyjny majk za jakie? lepsze pieni?dze mo?e by troch? pom?g? i poprawi?by jako?? nagrywania. Jak nie mam w??czonego boosta w windowsie, to niestety musz? krzycze?, albo plu? w mikro, ?eby d?wi?k by? s?yszalny, a darmowe bity s? robione zazwyczaj ponad pr?g (czyli od dolnej kraw?dzi sinusojdy do g?rnej), ci??ko jest wtedy nie nagrywa? z boostem, gdy bit jest g?o?niejszy, bo wtedy nie s?ycha? s??w. Mia?em raz taki beat, ?e musia?em ustawi? suwak na oko?o -27db, bo kawa?ek kt?ry nagra?em by?by nie s?yszalny. I dlatego do ka?dego tracku zamieszczam tekst.

Ja pierdole XDD zabijcie mnie.
Zawsze znajdzie si? taki typ co jest chujowy na maxa , wszyscy o tym wiedz? a on dalej nagrywa i nic nie dochodzi do niego XD i my?li ?e ka?dy tylko ?artuje itp.
"pies" to nie jest dobra ksywka na rap w cebulandii XDDD


No je?eli chodzi o nasz? cebulandi?, to da?e? dobry przyk?ad, zawsze znajdzie sie banda cebulak?w (typowych discopolowc?w) co b?dzie hejtowa?. To jest tnet, wiedzia?em ?e wchodz? na pole minowe, po to tu da?em posty z pe?n? ?wiadomo?ci?. :)

Psy poszczekaj?, a karawana pojedzie dalej, jednak znajd? si? zawsze ludzie kt?rzy zrozumiej? przekaz, ale na pewno nie b?d? to fani discopolo, kt?re prezentuj? w rapie mainstreamowi raperzy. Za?o?y?em ten temat po to ?eby zdoby? hejter?w, a nie fan?w. Dlatego m?wi?: ?eby mie? fan?w, zrobi?bym temat na FB a nie na tnet. Bo w?a?nie wielu raper?w zyska?o ogromne poparcie dzi?ki hejtuj?cym. Mi to tam na r?k?. HSMTO!
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Niekt?re tracki s? fatalnie nagrane, bo YT niszczy strasznie jako?? niekt?rych filmik?w i nie chodzi tu o to ?e za blisko trzyma?em mikrofon, po prostu u?ywam darmowego g?wna (audacity) do obr?bki d?wieku i przede wszystkim nagrywam na zwyk?ym mikrofonie za symboliczne grosze. My?l? o kupnie lepszego sprz?tu do nagrywania, ?eby wyda? 6 kolejnych track?w z mego albumu w lepszej jako?ci. My?la?em te? o podkr?ceniu jako? programu audacity na potrzeby rapu, ale te darmowe g?wno tak ?le nagrywa, ?e jak w??czysz boost +10db, ?eby nie trzyma? mikro przy buzi bezpo?rednio i nie krzycze? do majka, automatycznie spada jako?? do -50-60%. Teraz kilka kawa?k?w kolejnych nagram bez boosta i b?d? mikro trzyma? przy buzi, zamiast oddalonego o 20 cm od twarzy, mo?e po prostu wzmocnienie mniej s?yszalnego d?wi?ku co? by pomog?o. Ulica nagrywa na zwyk?ym majku za 5z? i jako? powstaj? amatorskie klipy nagrane kom?rk? w HD ready i tam d?wi?k jest zajebi?cie s?yszalny. Nagra?em ostatnie tracki na laptopie (mikrofon lepszy o niebo), jednak bardzo filmik w hd na komputerze r??ni si? od jako?ci filmiku w hd na yt. Ale my?l? ?e studyjny majk za jakie? lepsze pieni?dze mo?e by troch? pom?g? i poprawi?by jako?? nagrywania. Jak nie mam w??czonego boosta w windowsie, to niestety musz? krzycze?, albo plu? w mikro, ?eby d?wi?k by? s?yszalny, a darmowe bity s? robione zazwyczaj ponad pr?g (czyli od dolnej kraw?dzi sinusojdy do g?rnej), ci??ko jest wtedy nie nagrywa? z boostem, gdy bit jest g?o?niejszy, bo wtedy nie s?ycha? s??w. Mia?em raz taki beat, ?e musia?em ustawi? suwak na oko?o -27db, bo kawa?ek kt?ry nagra?em by?by nie s?yszalny. I dlatego do ka?dego tracku zamieszczam tekst.



No je?eli chodzi o nasz? cebulandi?, to da?e? dobry przyk?ad, zawsze znajdzie sie banda cebulak?w (typowych discopolowc?w) co b?dzie hejtowa?. To jest tnet, wiedzia?em ?e wchodz? na pole minowe, po to tu da?em posty z pe?n? ?wiadomo?ci?. :)

Psy poszczekaj?, a karawana pojedzie dalej, jednak znajd? si? zawsze ludzie kt?rzy zrozumiej? przekaz, ale na pewno nie b?d? to fani discopolo, kt?re prezentuj? w rapie mainstreamowi raperzy. Za?o?y?em ten temat po to ?eby zdoby? hejter?w, a nie fan?w. Dlatego m?wi?: ?eby mie? fan?w, zrobi?bym temat na FB a nie na tnet. Bo w?a?nie wielu raper?w zyska?o ogromne poparcie dzi?ki hejtuj?cym. Mi to tam na r?k?. HSMTO!

No ci raperzy to np lech rok pawlak, bonus bgc, tiger/kobra + ten typ od nich sowa czy jak on tam mia? xDD serio chcesz by? kolejnym memem na kwejku?
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

No ci raperzy to np lech rok pawlak, bonus bgc, tiger/kobra + ten typ od nich sowa czy jak on tam mia? xDD serio chcesz by? kolejnym memem na kwejku?

Tak serio, nigdy nie b?d? memem na kwejku, bo g??wnie promuj? si? na fb, a tam nie ma ludzi, kt?rzy nazywaj? si? Hejterami.Teraz nie zale?y mi na tym, ?eby zdobywa? fan?w, a hejter?w, a takimi hejterami s? np. fani Tedego, SB Mafiji itp. nie promuj? si? na glamrapie, bo by?bym wygwizdany w 5 minut (przez fan?w TDFa), teraz zale?y mi g??wnie ?eby na kanale by? ruch, a fani sami przyjd?. I naprawd? mam to gdzie? i nie licz? si? z opini? ?mieci co mi ?le ?ycz?.

Jak ju? zdob?d? troszk? fan?w i hejter?w, wtedy b?d? dissowa? tych co wybili si? kiedy? na mojej karierze w 2014, a kilku delikwent?w takich ju? mam i nawet teksty na dissa. Nie chodzi o te forum tylko o realne ?ycie w Discopololandii. :)

Nie nie por?wnuj mnie do zjeba jakim jest tigerbonzo, ja mam jakikolwiek przekaz (zdaniem koleg?w z FB i innych znajomych), a ten go?ciu to jaka? czysta prowokacja, bonus bgc dobrze zrobi? dissuj?c wieprza, jednak zniszczy? go TVN, czyli polityczna telewizja walni?tych debili, co ka?dego pomawiaj? "od homo" "od zjeb?w" i "od gwa?cicieli", bonus bgc przesadzi? z alkoholem, gdyby nie pakol tv bonus by?by konkurencj? a mo?e i rapow? koalicj? dla SLW w Poznaniu.

Lech Roch Pawlak niestety nie s?ysza?em kawa?k?w, ale widzia?em jego fb i fp.

Jestem uczciwym cz?owiekiem, i nie mam zamiaru robi? z siebie beki, ju? i tak du?o przeszed?em, po prostu ta Youtubizacja sta?a si? moim hobby, a niekt?rych trzeba traktowa? jak przysta?o na k?amc? i farmazona. Albo ola? albo zdissowa?. Dlaczego rap? Bo blogi s? dla gimbus?w w rurkach, nie jestem dziewczynk? co opowiada bajki na dobranoc Youtuberom.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Siema! Wi?c potrzebuj? zn?w troch? ruchu na kanale, a wi?c tu publikuj? najnowsze swoje wypociny z FunRapu Psa.

Czekajcie na kolejne kawa?ki rapowe Psa.

Promomix cz??ci I Albumu [N? 2015]
#CzasNaZmiany #CNZ #DrugaOdezwaDoWieprza #ZamknijMord?IsComming
Zapowied? nowego tracku ??cz?cego dwie cz??ci Promomixu N?
[video=youtube;dVLOW-qVfQU]https://www.youtube.com/watch?v=dVLOW-qVfQU[/video]
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

JA PIERDOLE CO TO ZA G?WNO KURWA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD To jest dla jaki? ?art?w, tak? Bo nie wierz?, ?e kto? takie co? puszcza w sie? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

we? rozbieg i pierdolnij baranka w ?ciane. jak mo?na by? tak? ameb? umys?ow?. przesta? za?mieca? youtube tym g?wnem. a jak ju? "?piewasz", bo napewno nie "rapujesz" to wyjmij chuja swojego ziomeczka z mordy. pozdr?wki.
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Chuja sie na rapie znacie, [MENTION=127625]Kenor[/MENTION]; zajebiscie Ci idzie propsy! nagraj pompuj rap 4
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

we? rozbieg i pierdolnij baranka w ?ciane. jak mo?na by? tak? ameb? umys?ow?. przesta? za?mieca? youtube tym g?wnem. a jak ju? "?piewasz", bo napewno nie "rapujesz" to wyjmij chuja swojego ziomeczka z mordy. pozdr?wki.

Nic doda?, nic uj??.
#gunwo
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Jest gicior, nie ma si? do czego przyczepi?!
Pozdrawiam i czekam na wi?cej!
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

No i sta?o si? - posz?o w eter - kolejna rockow'a kapela waszego Youtubera.

Te? chc? mie? teraz swoje 5 minut, dlatego udost?pniam to na tym forum.

Za kilka dni wrzuc? next kawa?ek, a mianowicie - 8 marca (dzie? kobiet), kolejny przerywnik albumu N?. Dok?adnie b?dzie wersja premmium, oko?o 6 minut kawa?ka kapeli rockowej,

[video=youtube;ufO-9GByZ2c]https://www.youtube.com/watch?v=ufO-9GByZ2c[/video]
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Co tu si? w?a?nie sta?o. Kontrowersyjnym by? te? trzeba umie?.
 

Ematerion

Advanced User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
176
Reaction score
5
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Pierw naucz si? wymawia? "r", prze?knij obiad i dopiero bierz si? za rap.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Pierw naucz si? wymawia? "r", prze?knij obiad i dopiero bierz si? za rap.

E tam, s? raperzy, kt?rzy maj? gorsze wady wymowy, u mnie ju? to prawie przesz?o.

DK & MRS (najnowszy kawa?ek)

 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Pies Ulica pozdrawia ?rodkowym palcem tego co pomawia?!

B?d? to gra? cho?by pierdolony sztorm w ok?? szala?,
m?j rap stopi oprawki w twych r??owych okularach,
nie b?d? ci? otumiania? tym ?e zmieniam ?wiat na lepsze,
nie jestem z tych co trzymaj?c granat rzucaj? zawleczk?,
czasem po nocach nie ?pi? bo stres nie daje ?y? mi
pomno?yli?my liczby wrog?w wydaj?c track Wr?g Publiczny
SIEMANDERO dziwki, kasa rz?dzi wszystkim wok?? nas
a miar? twoich sukces?w jest to ilu wrog?w masz...

 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Mistrzostwo!!! Oby tak dalej Kenor!! Swoim Flow juz powalasz ca?e rapowe podziemie!!! Nie s?dzi?em, ?e kiedy? Ci si? to uda Psie!
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Mistrzostwo!!! Oby tak dalej Kenor!! Swoim Flow juz powalasz ca?e rapowe podziemie!!! Nie s?dzi?em, ?e kiedy? Ci si? to uda Psie!


Ca?y czas ?wicz? moje flow, bo jest narazie bardzo s?abe, ale kilka lat i my?l? ?e b?dzie sztos. B?d?my obiektywni, nie mam dobrego flow, ale ca?y czas je ?wicz?, no i oczywi??ie teksty.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Niekt?re tracki s? fatalnie nagrane, bo YT niszczy strasznie jako?? niekt?rych filmik?w i nie chodzi tu o to ?e za blisko trzyma?em mikrofon, po prostu u?ywam darmowego g?wna (audacity) do obr?bki d?wieku i przede wszystkim nagrywam na zwyk?ym mikrofonie za symboliczne grosze. My?l? o kupnie lepszego sprz?tu do nagrywania, ?eby wyda? 6 kolejnych track?w z mego albumu w lepszej jako?ci. My?la?em te? o podkr?ceniu jako? programu audacity na potrzeby rapu, ale te darmowe g?wno tak ?le nagrywa, ?e jak w??czysz boost +10db, ?eby nie trzyma? mikro przy buzi bezpo?rednio i nie krzycze? do majka, automatycznie spada jako?? do -50-60%. Teraz kilka kawa?k?w kolejnych nagram bez boosta i b?d? mikro trzyma? przy buzi, zamiast oddalonego o 20 cm od twarzy, mo?e po prostu wzmocnienie mniej s?yszalnego d?wi?ku co? by pomog?o. Ulica nagrywa na zwyk?ym majku za 5z? i jako? powstaj? amatorskie klipy nagrane kom?rk? w HD ready i tam d?wi?k jest zajebi?cie s?yszalny. Nagra?em ostatnie tracki na laptopie (mikrofon lepszy o niebo), jednak bardzo filmik w hd na komputerze r??ni si? od jako?ci filmiku w hd na yt. Ale my?l? ?e studyjny majk za jakie? lepsze pieni?dze mo?e by troch? pom?g? i poprawi?by jako?? nagrywania. Jak nie mam w??czonego boosta w windowsie, to niestety musz? krzycze?, albo plu? w mikro, ?eby d?wi?k by? s?yszalny, a darmowe bity s? robione zazwyczaj ponad pr?g (czyli od dolnej kraw?dzi sinusojdy do g?rnej), ci??ko jest wtedy nie nagrywa? z boostem, gdy bit jest g?o?niejszy, bo wtedy nie s?ycha? s??w. Mia?em raz taki beat, ?e musia?em ustawi? suwak na oko?o -27db, bo kawa?ek kt?ry nagra?em by?by nie s?yszalny. I dlatego do ka?dego tracku zamieszczam tekst[/FONT]

Youtube, ja jako? nie narzekam na jako?? pobranych utwor?w, z yt xD
Co do audoacity, powiedz mi jedno, m?j mikrofon z s?uchawek kupionych 4lata temu mia? lepsz? jako?? nagrywania, wi?c jak to robisz? Mo?e nie pluj, bo ja jak mia?em 12 lat nagra?em lepszy kawa?ek ni? Ty w 2016 roku xD, pokaza?bym Ci ale to na beke by?o wi?c wole nie xD...
Twoje teksty to jedno wielkie dno xD Jak by? m?g? to nie wrzucaj swoich kawa?k?w w neta, zacznij pisa? ogarnia? technike, wielokrotne ukryte tresci te sprawy. Jest to gorsze ni? as?uchalne. xD
Gdybym mia? wybiera? pomi?dzy Tob? a zbukiem to wolalbym cierpie? przy muzyce zbuka ni? Twojej xDDDDDDDDDDD Jestes chujowy w opor i jeszcze gorzej xD
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Kenor Rap Production - ?mieszne? czy mo?e ?mieszne z przekazem?

Youtube, ja jako? nie narzekam na jako?? pobranych utwor?w, z yt xD
Co do audoacity, powiedz mi jedno, m?j mikrofon z s?uchawek kupionych 4lata temu mia? lepsz? jako?? nagrywania, wi?c jak to robisz? Mo?e nie pluj, bo ja jak mia?em 12 lat nagra?em lepszy kawa?ek ni? Ty w 2016 roku xD, pokaza?bym Ci ale to na beke by?o wi?c wole nie xD...
Twoje teksty to jedno wielkie dno xD Jak by? m?g? to nie wrzucaj swoich kawa?k?w w neta, zacznij pisa? ogarnia? technike, wielokrotne ukryte tresci te sprawy. Jest to gorsze ni? as?uchalne. xD
Gdybym mia? wybiera? pomi?dzy Tob? a zbukiem to wolalbym cierpie? przy muzyce zbuka ni? Twojej xDDDDDDDDDDD Jestes chujowy w opor i jeszcze gorzej xD


spoko ka?dy ma odmienne zdanie, jednak reklama jest d?wigni? handlu, zbuku ma tyle fanek i fan?w ?e si? to w pale nie mie?ci, wszystko teraz zale?y kto ile i w co inwestuje, to ?e moje teksciory s? as?uchalne to wiem ?e wiele os?b mi to m?wi?o, jednak to sukces zale?y od liczby hejt?w a nie od fan?w po cz??ci. Reklamuje si? te? na torgu, i innych forach gdzie co jaki? czas wrzucam swoje kawaliny i na serio powiem mia?em tyle ots?w na takim przyk?adzie to wszystkim wyja?nie, 90% graj?cych by?o z torga, dycha z otlandu i 0 z tnet, otslisty swoja droga. nie oszukuj?c przyznaj? si? ?e ca?kowity brak zainteresowania nowopowsta?ymi projektami nie obwiniaj?c forum to jest spo?eczno?? tnet, tu ci?gle przewijaj? si? te same osoby, w ci?gu 25 od?wie?e? tematu na moim rpgku wbi?o st?d 2 osoby w przeci?gu 3 miesi?cy! Problem jest w tym ?e nie ma tu nowych os?b, i ka?dy ma w g?ebokim tak na prawd?, co kto tutaj wstawia i pisze, jest to oczywi?cie lepiej prosperuj?ce forum od tych wszystkich g?wnianych pun pl ale co to ma wsp?lnego z tym tematem? Jak to co nadmierna ilo?? ludzi kt?rzy hejtuj? ka?dy ka?dego, dlaczego? bo nie maj? co robi?, bo te forum stoi w miejscu to wida? i przykro mi jest ?e spo?eczno?? tu upad?a. Zdawa?em se spraw? ?e tu mnie zhejtuj? wchodz?c na to forum.

Na torgu spo?eczno?? jest inna, jak kto? krytykuje jest walka na argumenty i opinie, tu jest hejt bo hejt, z?y bo z?y, a to mi si? podoba bo mi si? podoba. Te forum zupe?nie wystyg?o, nie ma ju? tego co kiedy?. ;/ ;/ ;/ ;/ ;/

Ale trudno! teraz jest wi?cej ekip, wi?cej raper?w z takim skillem ?e nie ?atwo jest si? wybi?, ka?dy z ka?dym si? gryzie, tego si? nie zmieni.
 
Top