What's new

Kreatyna, efekty.

Status
Not open for further replies.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Bra? kto? z Was kreatyn?? Nie mylcie tego ze sterydami. Po ilu tygodniach efekty by?o u Was wida?? Bo ja bior? ju? 2 tydzie? i efekt?w ?adnych nie wida?, znajomi twierdz?, ?e mam czeka? do 3 tygodnia, ?wicz? ju? jaki? okres czasu, gdy zauwa?y?em, ?e mam tzw. stagnacje, si?gn??em po kreatyn?, oczywi?cie nie ograniczam si? do monotonnych trening?w, jak u Was to wygl?da?o?
 

Boshe

Active User
Joined
May 6, 2009
Messages
125
Reaction score
34
Odp: Kreatyna, efekty.

Trudno opowiedzie? na twoje pytanie.
U jednych wida? efekty po paru dniach u drugich po 2 tygodniach a u jeszcze innych po 4 tygodniach albo wi?cej.
Sa te? ludzie na kt?rych kreatyna nie dzia?a, niestety. Bardzo rzadko ale s?.
Ja swoje efekty zauwa?y?em po 2 tygodniach w sile i w masie.
Kreatyna to nie wszystko. Zr?b sobie diete wysokobia?kow?, bo to podstawa... mog? Ci wys?a?, tylko podaj ile wa?ysz ;)
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Kreatyna, efekty.

Sama kreatyna daje niewiele. Wa?ny jest jeszcze trening i rzecz prawie najwa?niejsza odpowiednia dieta. Wiem, ?e liczenie sk?adnik?w od?ywczych i dobieranie pokarm?w mo?e by? m?cz?ce (i cho? ka?dy o tym pisze to naprawd? tylko hardkorowcy na d?u?sz? met? stosuj? tak? "diet?"). Posi?ki wysokobia?kowe, jakie? w?glowodany z?o?one przed treningiem i powinno byc dobrze.

Generalnie nie pasuje mi idea kreatyny, szczeg?lnie w zim?. Pomaga ona si? napompowa?, gdy? ona zatrzymuj? wod? w "mi??niach". Powiniene? pi? du?o wody (podstawa przy kreatynie) i liczy? si? z tym, ?e jak przerwiesz cykl to wi?kszo?? "efekt?w" zleci.

Na czas obecny poleci?bym Ci zwyk?? od?ywk? bia?kow? (ew. nitroboloon) i trening tylko a mas? (przecie? jest zima) a p??niej jakie? aeroby i pr?ba rze?bienia. Generalnie podejrzewam, ?e nie ?wiczysz d?ugo na si?owni. TO jest problem wielu m?odych os?b kt?re dopiero zaczynaj?. Szukaj? od?ywek bo to im du?o da. Na pocz?tku przyrosty bez odzywek s? ogromne i pierwsze (minimum) p?? roku dobrego treningu mo?na ?wiczy? na sucho.

Nie wi?? swoich efekt?w w obwodzie z od?ywk? bo to naturalna kolej rzeczy, ?e jak ?wiczysz i cokolwiek jesz to ro?niesz. Pozdrawiam, Gustaw!
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Kreatyna, efekty.

Generalnie nie pasuje mi idea kreatyny, szczeg?lnie w zim?. Pomaga ona si? napompowa?, gdy? ona zatrzymuj? wod? w "mi??niach". Powiniene? pi? du?o wody (podstawa przy kreatynie) i liczy? si? z tym, ?e jak przerwiesz cykl to wi?kszo?? "efekt?w" zleci.


Ocziwy?cie m?wisz o monohydracie krety?? Raczej tak ;)

Opowiedz nam troch? o tej kreatynie... Jab?czan?? Monohydrat??

Ja bra?em krete to od razu wzi??em najmocniejsz? to co trening zwi?ksza?em ci??ar na klat?... Potem wzi??em drug? paczuszk? i ju? tak fajnie nie by?o... Za trzecim razem efekt?w ju? w og?le nie by?o. :p Tak jak koledzy napisali UP... Na niekt?rych kreta dzia?a , a na niekt?rych po prostu nie ;]
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Kreatyna, efekty.

Radz? sobie obecnie bez kreatyny oraz nie zapowiada si? abym bra? j? ponownie, a wi?c zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top